• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Už se těšíš na hory?
19. únor 2009 ve 14:20  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Netesim, Peti... Nechce se mi tam... :frowning2:
19. únor 2009 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já pojedu místo Tebe.... :grinning: :grinning:
19. únor 2009 ve 14:40  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Klidne, nabalim ti ctyri pubertaky a jednu devitiletou holku - ocaska a treba prezijes... :grinning:
19. únor 2009 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to bych asi nezvládla..... :grinning: :grinning:
Holky mějte se já už dneska utíkám domů. Zdeni zítra se tu ještě potkáme? Nebo už ne?
19. únor 2009 ve 14:49  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti, nevim.. Asi jo...:o)

Mej se hezky, papa...
19. únor 2009 ve 14:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni,jak jako trapná :grinning:
já tepláky nenosím, bo žádný nemám, v kalhotkách chodit nemůžu, z toho mám deprese :grinning: tak já doma nosím sportovní kalhoty většinou na zip a knoflíky, nebo staré rifle...ale kdybych měla tepláky, tak je nosím taky, jednu teda mám, ale jsou mi krátký, asi si z nich na léto udělám 3/4 tepláky :grinning: :grinning: :grinning:

Iny ahoj, málem jsem tě přehlídla, teda to je hrozný, co není Inka s Ká´tou v práci, tak nám to kecání nějak vázne...Zdeni, ty už valíš na ty hory?? Kdo nás jako bude celý týden popichovat :astonished: :grinning: :grinning:
19. únor 2009 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Budu vas popichovat nadalku... :angry:

Jo, v sobotu rano jedem.. Jede i Martas nakonec, ale jen na vikend.. V pondeli pojede busem zpet..

Toz tak...

btw. - v kakotkach taky nechodim... :grinning:
19. únor 2009 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo tak to je fajn, že jede aspoň na víkend, že jo, pořád lepší něco než nic...ty jsi vlastně psala, že do toho Brna nedojedeš na ten veletrh, že??
19. únor 2009 v 15:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Nepojedu tam... Ja jsem snazeni o dite vlastne vzdala... Uz ani nevim, jestli po nem touzim... Takze veletrh je mi k prdu...

Jo, aspon vikend s Martou.. Bude to fajn.. DNes rano brzy odela vrati se az zitra pozde v noci, tak spolu aspon odjedem na ten vikend...
19. únor 2009 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
brzy odjel melo byt..:o)
19. únor 2009 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni já to pochopila :wink:

kuva normálně se po mě dneska celý den chce abych pracovala :angry: :grinning: , kdo to kdy viděl :grinning:
19. únor 2009 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsi chytra holka, Marti...:o)
19. únor 2009 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni občas i jo :grinning:
19. únor 2009 v 16:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni, já se taky o dítě nesnažím, nejedu tak kvůli těm kočárkům a tak, ale kvůli holkám, chtěla bych je poznat...nemusíme na výstaviště, můžeme si sednout spolu na vínko a holky budou vybírat kočárky a pak dojdou :grinning:
19. únor 2009 v 16:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani, ja vypoustim vsechno, co by se mohlo tykat decek.. :slight_smile: Ja ten vikend stejne volno nedostanu - predbehl me kolega.. Takze bych musela jet jen ve vsedni den a to jste vsechny v praci...
19. únor 2009 v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já si vezmu volno :grinning:
Zdeni, ono je to asi lepší, já od té doby co neberu ty hormony, tak to mám úplně na háku, ne že bych dítě nikdy nechtěla, ale teď je mi to tak nějak jedno, samože, kdybych otěhotněla tak budu šťastná jak blecha, ale nechci to lámat přes koleno, prostě buď to půjde nebo ne...nejsem zase tak stará abych nemohla ještě dva roky počkat...nechci na IVF, tak holt budu čekat, jestli se moje tělo neumoudří a neotěhotní samo...
19. únor 2009 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Asi tak, Jani... Presne k tomuto jsem dospela behem poslednich trech tydnu.. Vlastne od te doby, co tu holky zacly "blaznit" s tema svyma briskama...

Proste jsem prepla...

A nevadi mi to... A jak rikas - kdyz otehotnim, budu stastna, ale kdyz ne, svet se nezbori...
19. únor 2009 v 16:29  • Odpověz  • To se mi líbí
JO je to tak, holkám to moc přeju, že se nemusely trápit, nějakýma vyšetřeníma a tak, že jim to šlo rychle, bezbolestně a bez nervů...třeba se na nás taky usměje štěstí a ani nebudeme vědět jak :wink:
19. únor 2009 v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí
MOzna... :wink:

Odchazim, Jani... Uz me to tu nebavi.. Uz par dnu,...

Boooze, se mnou se neco deje nebo co.... :confused: :sweat_smile: :grinning:
19. únor 2009 v 16:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni, klid, to je deprese, mě to taky chytá, ale naopak já se tady odreagovávám, mě lezou krkem pacienti a lidi na zastávce a v buse a tak, tady nikoho nevidím, neslyším, je to relax...
jak vyleze sluníčko bude líp. užij si hory a ozvi se...pa
19. únor 2009 v 16:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Tohle me ted rozbrecelo...

Hrdinkou tohoto příběhu je osmiletá dívenka z pensylvánského sirotčince. Byla strašně plachá a nepříjemná, že se jí ostatní děti vyhýbaly a učitelé ji považovali za problémové dítě. Dva sirotci si přáli, aby odešla pryč, a tak paní ředitelka musela hledat důvody, aby jí dostala z ústavu.
Jednou odpoledne se zdálo, že se naskytla příležitost. V ústavu platilo železné pravidlo, že každý dopis od chovance předtím než bude poslán, musí schválit ředitelka nebo její zástupce. A naše hrdinka byla přistižená, jak se vplížila dolů k hlavní bráně a opatrně ukryla dopis do větví stromu, které tam přečnívali přes zeď. Ředitelka jen stěží skrývala radost.
Hned běžela dolů ke zdi, kde bylo psaní skrze větve jasně vidět.
Vrhla se na ně a roztrhla obálku. Vytáhla psaní a rychle ho přečetla. Stála pak jako opařená a zírala na papír. Potom sklopila hlavu. Na papíře bylo napsáno:
Komukoliv, kdo to najde: Miluji tě.
19. únor 2009 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani, ja nejsem depresar.. Jen me to tu proste nebavi... Porad cumim jen na matky ukazujici bricha, na tisic kolibek, grafu, UTZ a je nevim ceho... Uz me to sere... Proto sem chodim, ale ne povidat si s vami.. Jen ctu.. A do alb nelozim...

Toz tak... :slight_smile:
19. únor 2009 v 16:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Proto jsem smazala i sve trapne album...

Jinak jsem vcelku stastny clovek...:grinning:
19. únor 2009 v 16:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Karlík postával u stolu a trochu s rozpaky sledoval svoji maminku, jak čte kus papíru, který jí před chvílí podal. Stálo na něm:

vynesení odpadků: 5,- Kč
vyluxování obýváku: 10,- Kč
uklizení pokojíčku: 10,- Kč
nákup: 5,- Kč
hlídání brášky: 15,- Kč
utření nádobí: 5,- Kč
celkem: 50,- Kč

Maminka se na něj podívala, jak tam stál a žmoulal si ruce a myslí se jí začaly honit vzpomínky. Sedla si ke stolu, otočila papír a začala psát:

devět měsíců, kdy jsem tě nosila: zdarma
všechny noci, které jsem proseděla u tvého lůžka, když jsi stonal: zdarma
všechny modlitby za tebe: zdarma
slzy, které jsem kvůli tobě vyplakala: zdarma
hračky, jídlo, oblečení, dokonce utírání nosu: zdarma
všechny starosti minulé i budoucí: zdarma
když si to všechno sečteš, cena mé lásky je: zdarma

Když si Karlík přečetl, co mu maminka napsala, skutálely se mu po tvářích dvě velké slzy.
Vzal si tužku a pod svůj seznam velkými písmeny napsal:

ZAPLACENO V HOTOVOSTI.
19. únor 2009 v 16:48  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak hlavně že tak...ty jo ten příběh je smutnej :frowning2:

Tak já už sem graf dávat nebudu, slibuju :dizzy_face:
19. únor 2009 v 16:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Klidne ho sem davej, ja se na nej stejne divat nebudu... Prestala sjem i merit, stejne je mi to k prdu.. A Martinovi jsem napsala, ze na deti taky prdim... Asi to tak osud chce...

MOzna fakt depkarim... :sweat_smile: :confused:

Nejak to nezvladam.. ALe uz jdu a nebudu vas tady mymi spliny zatezovat... Pa, holky... Mejte se hezky...
19. únor 2009 v 16:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Zdenci, nepoznavam te... asi mas fakt nejakou predjarni depku. Ale jinak usilovne snazeni a tak.. schvaluji, ze jsi to vzdala, verim ze to pujde lepe prave bez toho usili! Tak jak to byva.. cim min clovek na to myslim, tim driv to prijde.

Jinak se mej moooc krasne na horach, zavidim.. taky bych jela si zaradit na lyze!
19. únor 2009 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Katy, asi jo... Ale ja jsem k tomu rozhodnuti dospela postupne.. A zacina mi to tady vadit... Proto jen ctu a uz se moc nevyjadruju..

Diky za prani, snad to tam vsechno klapne a nikomu se nic nestane..:o)

Dobrou noc...
19. únor 2009 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné páteční ráno ..... :slight_smile: :slight_smile:
20. únor 2009 v 07:13  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek