• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Peti krásné ráno...
konečně pááááááááááááááátek :grinning: :grinning: :grinning:
to je super, jenom by už ale mohlo být 15.30 :sweat_smile:
20. únor 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ženy :slight_smile:

začíná se ze mě stávat závislák na cvičení :grinning: , tenhle týden 3x fitko a 1x vesla :grinning:
20. únor 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani....
Taky jsem ráda, že už je pátek. Já dneska dělám jen do půl druhé.
Jani co graf. Jak pokračuje. Můj hrůza.....
20. únor 2009 v 08:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele nechte si teď provokací, já jsem tu do 17 :frowning2:

Tak mám po náladě, otevřela jsem mail :angry:
20. únor 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti....
Copak si našla špatného v emailu?
20. únor 2009 v 09:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak to Ti nezávidím do pěti hodin. Já dneska jdu brzo, ale za to jdu na sedmou zase na zastupitelstvo a zítra na dětský maškarní ples .....
20. únor 2009 v 09:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau, zenske....

Mate nekdo dobry recept na jablkovou buchtu? Chci upect na hory pro decka... :wink:
20. únor 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zdeni,
Já dělám z jablek třenou buchtu, ale z hlavy ten recept nevím .....
20. únor 2009 v 09:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To nevadi, Peti... Ja zkusim neco najit...

Dnes uz je mi lip... :slight_smile:
20. únor 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni jak to, že si zrušila fotky v albičku?
20. únor 2009 v 09:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli najdeš něco dobrého, tak hoď odkaz. Taky nevím co budu dneska péct za buchtu.
20. únor 2009 v 09:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdyz si prectes diskuzi o kousek vis, dozvis se to, Peti..:wink: Ale duvodem je to, ze je tam mit uz nechci,, Proste jsem ho smazala.. Nejak se mi to tu vsechno prejedlo...
20. únor 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti hromada práce a jedna totálně nechutná poptávka :angry: , smrt všem architektům a projektantům :angry: :angry: :angry: :angry:

Ahoj Zdeni :wink:
20. únor 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj Marti....:slight_smile:
20. únor 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti aha....
Zdeni teď už to chápu .....
20. únor 2009 v 09:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni musím se přiznat, že mě to už taky začíná všechno stresovat. Všichni v okolí čekají už mimčo a nám ne a ne se podařit. Jak by taky mohlo, když moje tělo zase stávkuje a nedorazila vůbec ovulace.
20. únor 2009 v 09:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, mne trvalo rok, nez jsem dospela k tomuto rozhodnuti... A myslim, ze tri ctyri mesice na modrem konikovi staci tak akorat na to, abych se z toho zcvokla... Proto tenhle radikalni rez a ne prilis velka komunikace s vami a uz vubec zadne prolezani alb a tak...

Mam toho plne kecky..

A jak jsem psala - kdyz budu tehotna, budu stastna.. Kdyz nebudu, nezblaznim se... Touha byla velika, uz neni.. Vlastne ted ani nevim, jestli to dite momnetalne chci.. SPis ne...
20. únor 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni já Tě úplně chápu. Ono se říká, že je to někdy nejlepší řešení se na všechno vykašlat a ono to potom třeba přijde samo,když to člověk vůbec nečeká.

Už máš zbalené na hory? Potom mi musíš ukázat nějakou fotečku.
20. únor 2009 v 09:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
POmalu balim.. Jdu dat upect chleba k rizkum, mam tu vytazene zehleni.. Veci mam na postelich a cekaji na kontrolu a nabaleni do baglu...

Fotku vam pak sem nejakou hodim.. :wink:
20. únor 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Našla si nějakou to buchtu z těch jablek?
20. únor 2009 v 10:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeste jsem nehledala.. Ted jdu zehlit, chlebik uz se zadelava a pak kuknu na buchtu.. :wink:

Mejte se hezky, holky, ja se na vice nez tyden loucim... Prijdu na vas kuknout az od pondeli za tyden...

Pozdravte tehule a Jancu, ju? A Vladka se tu dlouho neukazala, tak ji pozdravte taky...

Papa...
20. únor 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni taky jsem měla několik takových období a prostě trvá než si člověk ujasní tyhle věci, no je nemáme to lehké :unamused:

Tak mi volal Josef, udělal si dneska kancelářský den doma a už má sto chutí jít rozbít sousedovi hubu, soused chodí do práce v noci a přes den je doma a pouští si hudbu hodně nahlas, ono to prakticky není slyšet, jenomže má repráky na zdi co sousedí s náma, takže z těch basů nám rezonuje celá zeď :angry: , až budeme mít děti tak teda nevím co budeme dělat když se nezklidní :angry:
20. únor 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni tak se měj pěkně. A už si to na horách. Pá, pá, pá .....

Marti tak to je tedy hustý. Takový soused to je jedna velká radost ... :grinning: :grinning:
20. únor 2009 v 10:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni tak přežij ty i děti v pořádku hory :wink:

Peti no on je debil, postavil si plot a zvedl debil terén, takže jeho zahrada je od naší prakticky o metr výš :angry: a jeho drahá přítelkyně venčí psa stylem že ho vypustí na terasu a on tam celou dobu (2-3hodïny) štěká :angry:
20. únor 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaaa v hornbachu mají ode dneška 50% slevu na zahradní nábytek, tak to se tam musíme zajet podívat :dizzy_face:
20. únor 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaute babulky,
po dlouhé, dlouhatánské době vás všechny moc zdravím a přeji vám zároven krásný a pohodový víkend.
Zdeni - užij si hory, sněhu tam asi budete mít až až........tak krásnou lyžovačku!
Marti - takové sousedy mít - to je radost. My měli taky takového a to nám na zdi z těch basů tancovaly hodiny :angry:
Jani - jak se daří, paní Lékárníková? Kurňa to oslovení vymyslela Zdenča dobře :sweat_smile:
Peti - ty nemáš ovulku? Tak já mám zase už podruhé v tomto měsíci MS - pěknej bordel mi to dělá to vysazení HA.
A co jinak těhule? Jak je holky - pořád špatně????

Už mě to počasí začíná fakt štvát. Tady chumelí už celý týden a na mě zrovna vyšla služba (hlavní úklid ), takže nedělám nic jíného, než chodím odmetat a odhrnovat sníh......... :angry: A ted jak se tak dívám, tak se to zase hromadí, takže mi nic jíného nezbyde a budu muset ty chodníky jít odmést....ach jo... :frowning2: :angry:
20. únor 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Vladi :slight_smile:

teda a pak ať mi někdo tvrdí že HA není svinstvo :angry: , tak doufám že se ti brzo hormony zklidní :wink:

Mě ten sníh taky nebaví, kdyby to bylo před vánocema tak to beru, ale teď v únoru kdy už člověk čeká jaro je to naprd :angry:
20. únor 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak Zdenču už jsem nestihla, já se dneska usadila v laboratoři...strávila jsem tam asi tři hodiny. no mazec...
teď jsem myslela, že zdechnu, měla jsem tu asi 20minut babu, co nechutně smrděla, ale fakt děsně...mám otevřené celé okno, zmrzlé ruce a nohy, ale jinak asi umřu, naštěstí už odešla, ale celou dobu tady chodila sem a tam a nic nechtěla, asi se nudila, no jestli ještě dojde, tak si jdu pro plynovou masku...

Peti, no u mě to vypadá že ovu byla včera, tak jsem zvědavá na zítřejší teplotu, protože pokud klesne moc, tak nic nebylo, ale podle příznaků myslím, že ovulka byla, akorát mě ale už třetí den, docela bolí břicho, a to se mi nestává, tak nevím...uvidíme
20. únor 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani :slight_smile:

tak teda smradlavou paní nezávidím, já jsem poslední dobu na pachy docela citlivá, teda nevím co budu dělat až budu těhotná :grinning: , dneska jsem po cvičení vlezla do šatny a tam to smrdělo jako kdyby se tam někdo poblil :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: , taky chuťovka :grinning:
20. únor 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo po cvičení to taky nesnáším, nebo když při cvičení někdo začne smrdět...já se taky dost potím, ale používám deodorant, tak i když jsem během cvičení zpocená až na prdeli, tak nesmrdím...teda aspoň sobě ne :grinning: :grinning: :grinning:
20. únor 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek