• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
autor
Krasne ranko Marti..
U nas taky porad snezi, do toho mame velky uklid tento tyden, takze musime porad odmetat snih co napadne :slight_smile:
23. únor 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katu :slight_smile:

no my taky odmetáme, teda Josef :grinning: , ale máme tam kousek takže v pohodě :slight_smile:
23. únor 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coz nam nevadi, jen kdyz te sousedi nepozoruji jak to delas!!!

A co me rano vytocilo, tak asi 7:30 zacala sousedka pod nama ometat zabradli na balkone, kovove zabradli!!! coz slo slyset na cely cinzak! My mame loznic primo na jejich mistnosti se zabradlim! Myslela jsem, zue ji zastrelim!

A vecer jsem jim chtela jit vyhodit hlavni pojistky, asi prestavaji slyset, tv jim rvala o 106 jeste o pul 11, kdy ja jsem uz davno chtela spat!
23. únor 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak si se sousedama fakt uzivam :slight_smile:

Hlavne se me porad ptaji "jak to, ze jsi doma?" :grinning: V dome to nikdo jeste nevi :wink:
23. únor 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo sousedi :rolling_eyes: , jsem zvědavá jak přežijeme první léto se sousedem a hlavně s tím jejich uřvaným psem, protože pokud tam bude celý den štěkat tak bude terasa nepoužitelná :rolling_eyes:
23. únor 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Co udelal jeden znamy z prace (Je to hnusne a odsoudila bych ho za to!!!) ... ale jejich sousede maji dva psy, kteri neustale stekali a na nic! Tak jednoho krasneho dne vzal Jirka prak, do neho malou hroudu hliny a strelil to po nich (samozrejme ne do hlavy).. pes jen zaknucel a od te doby je klid a ti psi nesmyslne nestekaji.

Je to krute, ale nekdy asi nezbytne, kdyz majitele nedokazi zklidniit sveho psa... Kazdy pes si obcas zasteka, ale aby stekal non stop! Tö je na zblazneni!
23. únor 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No sousedka ho totiž venčí způsobem že ho na 3 hoďky v tomhle počasí vykopne na terasu a on tam prakticky celou dobu štěká :angry:
23. únor 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co je to tady zase za sabotáž jako :angry: :grinning: kde stéééééééééééé??????????
23. únor 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Janko gratuluju k miminku,Oliverek je krásnej :dizzy_face: Jinak já od soboty umírám, jsem zvědavá jak se zítra doplazím k dr.A to jsem si na středu naplánovala oznamovací návštěvu do práce a že tam rovnou udělám nějakou práci.No aspoň uvidí,že nejsem doma jen tak :unamused: Co se týče těch psů,tak zrovna minulý týden jsem šla procházkou na barák a tam má jeden chlap zahradu,která je oplocená starým schátralým plotem a za ním má dva miláčky - bulmastifa a ještě jednu nějakou obludu.Ti psi jsou hrozně zákeřní, zaštěkají na tebe těsně za zádama, umí mu i utéct.Jirka říkal,že pokud s tím brzo něco neudělá,tak to bohužel odskáčou ti psi.Sice za to může kretén páníček,ale představa,že pojedu s kočárem a skočí na mě takovej pes ...:frowning2: Už ted mám bobky,když tama jdu :unamused: No nic holky jdu se najíst.Zítra písnu jak jsem dopadla.Papa
23. únor 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti trosku jsem pojedla a byla jsem venku se psama :slight_smile: Ti nasi zkusi jen zastkat a tak na ne zarvu, ze stichnou. Proste nesmi!!

Iny to je ti az tak zle??? Juuj, tak to ti nezavidim. Zitra se urcite pripoj, aby jsi nam rekla jak jsi dopadla u Dr. Budu na tebe myslet.
23. únor 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko teda ty mě děsíš, já snad ani nechci být těhotná :confounded: , tak ať je ti brzo líp :wink:

Katu no ten pes není vůbec vychovanej a podle mě od té doby co má sousedka dítě jí pes spíš zavazí :frowning2:

No hold někteří lidi by si zvířata pořizovat neměli :angry:
23. únor 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky to nemyslím zle ale našim sousedům psa někdo přiotrávil, ale popravdě, ani se nedivím, on totiž štěká snad i na ptáky...hrůza, je venku celý den, to mi ani tak nevadí, ale v noci, nebo večer, máme ložnici směrem k jejich baráku a to je mazec...Martin říkal, že jestli to tak půjde dál, tak jim toho psa brzo někdo otráví znovu...on to totiž přežil :rolling_eyes:

Jo a máme nové domácí zvířátko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani co mate za zviratko????
23. únor 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani :slight_smile:

no ono je to fakt hrozný když ten pes pořád štěká, Josef pálil venku krabice, byl tam asi hodinu a ten pes celou dobu štěkal a byl asi 5 metrů od něho, přišel domů úplně vynervovanej :frowning2:

Co máte za zviřátko :confused:
23. únor 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nechapu, ze si nekd poridi psa a nepremysli o tom co s nim do budoucna a nedomysli nasledky..

My mame dva psy a vime, ze to budeme zvladat i s ditetem. Ze nam neudou prekazet, a kdyby nahodou byl nejaky problem, tak mame mamcu a babicku, ktere se uz nabidly, ze by si je vzali na nejaky tyden. Jsou totoiz fakt hodni a hlavne vychovani.
23. únor 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti to musi byt na palici!!!
23. únor 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
myš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu je to na palici, mě stačí když ho slyším přes zavřené dveře na terasu, i to mi pěkně leze na nervy, takže doufám že v létě ho tam nebude pouštět, protože jinak milá sousedka uvidí to točo, vždyť takhle bych nemohla ani dát mimčo v kočárku na terasu nebo otevřít okno v pokojíčku :angry:

Jani takže to asi nebude dobrovolně pořízené zviřátko co :grinning:
23. únor 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti ne...to máš pravdu, holky já mám normálně doma někde myš...nemůžu jí najít a nechápu jak se k nám dostala, jediná možnost je, že škvírou mezi trámem a půdou, ale dneska k ránu škrábala nad sádrokartonem, tak je možný, že se ji u nás nelíbilo a je zase pryč, ale nejdřív jsem si myslela, že si Martin dělá srandu, že v noci slyšel v kuchyni škrábat myš, myslela jsem, že je to Karel v kleci...no ráno jsem na zemi našla bobky...grrrr...musím koupit pastičky...mrcha jedna hnusná :angry: :angry: :angry: :angry:
23. únor 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak to nezávidím, já se teda myší nebojím, ale mít je doma bych teda nechtěla :grinning:
23. únor 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to ja nesnansim mysky, brrr.... asi bych lehce silela, kdyby jsme meli nekde v byte mys.
23. únor 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se taky myší nebojím, ale představa, že to leze někde venku mezi bordelem a žere kde co a mě se to pak producíruje po bytě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no fuj, já prostě moc nemusím zvířata, který jsou venku a pak si je pustíš domů, u našich máme kočičáka, ale ten je jenom doma, to mi nevadí, ale třeba na baráku bych kočku asi mít nemohla, jedině doma, ale to by nesměla ven...psa umyješ, ale už jste někdy koupaly kočku?? Já dvakrát a pak se na mě doktorka na preventivce divně dívala, proč mám ty šílené škrábance na rukách :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani párkrát jsem kocoura koupala, ale moc se mu to nelíbilo :grinning:
23. únor 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska vůbec nemám nějak čas si tu s Vámi psát.
Katy už víš tu cenu té kravaty, že bych Ti poslala penízky?
23. únor 2009 ve 14:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak jdu nakouknout,jestli tu někdo byl a jsou zde napsany takovy romány :wink: .

Jani,tak to tě obdivuji,to já,kdybch měla v bytě myš,tak mě tu nikdo neuvidí :grinning: .Děsně se bojím takové havěti a ještě horší fóbii mám z pavouků :grinning: .

My máme taky pejska,kterej je doma,chodí akorát na dvorek,takže nikoho neobtěžuje,jen tak neštěká,jen když jde někdo cizí k nám,ale to přestane,jak ji okřineme a nebo už ten dotyčný je za bránkou.Je to takovy naše sluníčko maly,prostě druhy dítě :wink: .
23. únor 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janko,gratuluji k miminku,Oliverek je nádherny miminko :dizzy_face: ...a má moc hezky jméno :dizzy_face:
23. únor 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni, jo u tchýně máme taky psa, který štěká jenom když jde někdo až na zahradu, ale jinak je potichu,a le pesany co štěkají neustále fakt nesnáším...

Fuj, pavouci...tak toho když vidím, tak pomalu omdlívám :grinning:
holky jdu domů
23. únor 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: ,Jani,já taky :grinning: ..fůůůůj,jeto prostě hnus taková havěť.

Dítko už mě spinká,a já se chystám uklízet,až MM doškrábe omítku v pokoji.Večer tu nebudu,páč pak padnu na hubu.Vezmu si utroš a budu jasná :slight_smile: .Tak zítra.Dobrou noc
23. únor 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer, kočenky :wink:
Janka - blahopřeji k narození prdýska. Máte moc hezkého kloučka, tak at vám dělá jen a jen radost :slight_smile:
Jani - tož myšička se k vám vloudila....hmmm, tak to nezávidím. Já z nich mám teda fobie, takže nevím, co bych dělala, kdybych zjistila, že mám jednu takovou doma. Asi bych se stěhovala k rodičům :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Iny- chuĎátko, tobě je pořád tam divno? Přeji at tě to co nejdřív přejde.........já teda z toho zvracení mám taky děsné strachy........

Hezký večer, a zítra si vás zase dočtu.
23. únor 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ..... :slight_smile: :slight_smile:
24. únor 2009 v 07:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek