• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ahoj Peti :slight_smile:
24. únor 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda teda kde to zase vázne :rolling_eyes: :grinning:

tak mám zase nějaký kratký cyklus 23 dní :angry:
24. únor 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, co se děje?? Zjišťuji, že co není Katu s Ines v práci, tak nám to tu vázne :grinning:
Marti to je teda fakt krátký cyklus...Peti co u tebe? Mě FF konečně vyznačil ovu, ale myslím, že byla o dva dny dřív, ale nevadí, pořád lepší něco než nic :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani :slight_smile:

no mě se cyklus pohybuje v rozmezí 24-28 dnů, teď byly poslední 3 cykly 28, no každopádně z toho radost nemám, doufám že příště to bude lepší :slight_smile:
24. únor 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to já mám naopak, já mám normální cyklus 28-29, to je vcelku pohoda, ale pak se mi to zblázní a buch...když to nedostanu 29DC, tak vím, že to bude až 33-34DC, vopruz, tak dlouho čekat... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
pak má člověk odhadovat ovulaci :angry: , hold bez ovu testů to nepůjde
24. únor 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ahojjjjjjj

Já dneska nemám vůbec čas si tu s vámi psát. Pořád se chystám, že dám do albíčka fotky ze svatby a nemám na to čas.

Jani jaký máš ten graf? Já jej mám jednu velkou záhadu.
24. únor 2009 v 11:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/259123
Peti, asi takhle, před ovu, byly teploty nějaký divný, teď je to docela OK, ale stejně si myslím, že ovulka byla už při tom prvním poklesu, i podle hlenu ale je fakt, že tentokrát mě tolik nebolely vaječníky, takže fakt nevím a test jsem nenašla, ale někde doma je, takže do příštího cyklu ho najdu :grinning:
24. únor 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. únor 2009 ve 12:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani chtěl jsem Ti ukázat můj graf, ale nějak se na něj nemůžu dostat.
Já ho mám taky velmi zajímavý.
24. únor 2009 ve 12:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

anag,krásný fotečky :slight_smile: ..ten sklípek je mě nějakej povědomej....kde to je?Já si teď nemůžu vzpomenout na to městečko,kde jsme byli ve sklépku,bylo to tam nádherny,mopžná to byl i nějakej zámek nebo co....kousek od tam je vesnice Josefov..je to možny?Jóóóó,už vím,Čejkovice???
24. únor 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych taky chtěla mít OVU :frowning2: ...půjčte mě ji,aspoň na jeden měsíc :grinning:
24. únor 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj krejculko, je to focené ve Velkých Bílovicích.
Rada bych Ti ovulku půjčila, ale mě se taky moc nedostavuje .....
Dneska mám už 17DC a pořád nic.
24. únor 2009 ve 12:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jinak já jsem Petra...... :slight_smile: :slight_smile:
24. únor 2009 ve 12:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsme se akorát chtěla zeptat,jak jsi jménem,těma přezdívkama oslovovat je takovy divny.Já jsem Lenka :slight_smile:
24. únor 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je hodně podobny to prostředí,světla..... :wink:
24. únor 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. únor 2009 ve 13:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti,ještě mě řekni,když jsi tady :slight_smile: ,jak ty teploty mají správně být.....já jsem to moc nepochopila,sice je mě to teď na houby,když OVU nemám a chodím každej měsíc na utz.,ale zajímalo by mě to.Jestli je teplota pořád stejná,jak je OVU tak se zvýší a po OVU klesne??
24. únor 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
když se koukám na ten tvůj graf,tak tomu tuplem nerozumím,že ta teplota tak skáče...
24. únor 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Podle mě jestli jsem to dobře pochopila by se měla teplota po ovulaci zvýšit a potom jak bude mít příjít menses, tak zase klesá.
24. únor 2009 ve 13:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha :slight_smile: ,tak to chápu špatně
24. únor 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni to je právě ono. Já jsem z toho mého grafu úplný jeleň.......
Mrkni na tyhle stránky tam je to všechno pěkně vysvětlené http://merenibt.xf.cz/index2.html
24. únor 2009 ve 13:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tak podle toho grafu máš hodně brzo OVU,že?
24. únor 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj Leni...jak je?? Už jsi mi napsala to kino?

Peti, ten tvůj graf je víc zmatenej jak můj :grinning: ségra měla zajímavý šaty a ta kytka... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ale tobě to taky slušelo, měla jsi mooooc pěkný šatičky, a ta kravata to je ta co ti sháněla Katu?
24. únor 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak kino neklapne, no Anička bude muset vydržet do léta, to jí vezmu zase do letňáku, loni o prázdninách jsem ji tam vzala, byla hrozně nadšená :dizzy_face: a už se ptala, kdy bude moct dojet na přespání, tak už se holka těší, že když budu na mateřské, tak bude moct jezdit i o jiných prázdninách, než jenom v létě... :grinning:
24. únor 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti teda moc vám to všem slušelo :dizzy_face: a tebe bych teda ani nepoznala :confused: , fakt kočka :dizzy_face:

Ahoj Leni :slight_smile: já jsem Martina
24. únor 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
že jo je Peťa kocour :grinning: :grinning: a jak s manžílkem ladila...já se těším na tu svatbu v září...to bude sranda, ale zajímalo by mě, jestli půjdu jako slon nebo ještě ne... :grinning:

Leni, já ti ovulku taky klidně půjčím, ale ta moje by ti byla k ničemu, mám malý vajíčka :grinning:
24. únor 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky za pochvalu.
Jani já jsem říkala, že ten můj graf je jedna velká záhada. Jo ta kravata je ta co mi kupovala Katka.
24. únor 2009 ve 13:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti :slight_smile:

Peťa byla moc činaná :dizzy_face: ,krásně ladili k sobě s manžou :wink: .

Holky,já jsem úplně vyřízená,teď mě psala už 4 kamarádka,že je těhu :cry: :cry: :cry: :cry: .Já se s tím nějak nedokážu poprat..hlavně se bojím toho,že budu muset na UO..já vím,asi to přeháním.....Kdyby kolem mě netěhotněli všichni jak na běžícím pásu,tak jsem v pohodě,ale příjde mě SMSka"ahoj leni,tak jsem v 5tt...co ty???" :angry: :angry: :angry:
24. únor 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Leni, to chápu, já se z toho naštěstí nějak dostala, takže teď mám před sebou tu vidinu té dovolené a mého svědkování v září na svatbě, takže myslím na jiné věci, ale je to i o tom, že já na to dítě čekám dva roky, takže už jsem si řekla, že když budu čekat ještě rok,t ak se nic nestane, jenže, tobě malej za chvilku povyroste a sourozenec už ho tolik brát nebude :frowning2: ale neboj, podaří se, ale možná bych nutila doktora ať s tím něco dělá a nečeká...no a co, že jsi mladá, přece nemusíš čekat do 30-ti na druhý dítě , no ne??!!!
24. únor 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek