• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Leni uvidíš, že se to brzy podaří i vám. U prvního miminka jsi taky nemohla otěhotnět?
24. únor 2009 ve 14:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já budu ráda když zvládnu do 30ti první dítě :sweat_smile:
24. únor 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti,u malýho ńám to trvalo rok,ale z toho 10 měsíců bylo bez léčby,11měsíc byl s utrošem a 12měsíc s clostilem a utrošem a to se hned zadařilo,to jsem měla OVU!!Akorát jsem měla jen maly vajíčka.teď je to všechno horší,začalo to tím,že jsem neměla ani 1mm sliznici,a pak zjistil,že nemám ani OVU a ještě mám ty cysty a teď zjistil,že mám ty vaječníky v té skořápce :pensive: .Samo lepší vci...
24. únor 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Davídek bude mít v listopadu 4 roky,tak si tam pořád říkám,že snad se do té doby zadaří.A když ne,tak teda nevím,co budu dělat...smlouvu nikde nemám(firma se prodala,když jsem byla na nemocenské v těhu a stejně mě skončila smlouva),tak já jsem nahraná a práce nikde žádná není,že bych šla už teď,aby přišla na jiny myšlenky.
24. únor 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti,já bych chtěla do 30 mít komplet rodinu :wink: .Chtěla jsem to tak vždycky a pořád mě to drží.Chtěla bych být mladá babička a taky prababička :grinning: :grinning:
24. únor 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,doktor je fajn,ale s tímto mě docela vytáčí :unamused: .Bere to hrozně na lehkou váhu mě připadá.Ségra mě taky říkala,že tomu postupu moc nerozumí a nechápe,proč mě cpe clostilem,když mám tolik cyst(po clostilu se prý dělají)a že nechápe,proč mě jednou za měsíc nepíchne pregnyl(doufám,že jsem ten název nespletla)a taky mě nebral ani jednou krev :confused:
24. únor 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,já přemýšlím,že se obrátím na toho ségřinýho Mudra. v OL a nebo má centrum přímo v Brně.Pro mě je to na stejno,obě města mám 50km daleko.Ale ještě musím zjistit,jestli se zabývá jen UO a nebo i léčbou neplodnosti bez UO.
24. únor 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni no já jsem manžela poznala v 25, loni jsme se brali a porodit stihnu tak nejdřív v 29 :grinning:
24. únor 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to my jsme spolu začali chodit,když mě bylo 15 :grinning: a MM 19 a jsme spolu 10let :wink: .Miminko jsme chtěli hned,jak jsem skončila školu,tak se zadařilo 2 roky po škole :wink:
24. únor 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
brali jsme se 2004
24. únor 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni no jo tak vy máte náskok :grinning:
24. únor 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, já popravdě taky dost dobře nechápu, proč ti dává Clostil, protože po něm se opravdu můžou dělat cysty...mě teda naštěstí ne...ale Pregnyl se píchá když jsou vajíčka velký, aby praskla...ale to se ho můžeš zeptat, ale kámoška si šla natvrdo za doktorem přímo v centru asist.reprodukce, tak s ní začali hned jednat, šla na inseminaci, teda už druhou, ale nečeká sto let...já bych to prubla, zvlášť když se s ním zná ségra...
Holky já to balíma jedu domů
24. únor 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,hlásí se oficiálně přiznaná těhule :grinning:
24. únor 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kontrola dopadla výborně, vetřeleček má 2 cm :slight_smile: Bylo to úžasný vidět to na ultrazvuku, hned mě přestalo být blbě :grinning: Dopadly mi perfektně i ty výsledky ze stěrů čípku,takže se mi hrozně ulevilo.Dostala jsem průkazku, knížku a prenatal box.Už jsem ho prohrabala a je tam i úplně malilinkatá plinečka :dizzy_face: :wink:
24. únor 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
A odpovídám přesně 8+5,stejně jako podle poslední MS, to říkal,že se moc nestává :wink: Z kontroly jsem jela rovnou do práce,tam jsem to oznámila a sfoukla i faktury.V práci souhlasí,že budu chodit 1 - 2 x týdně a na černo mi zaplatí při neschopence, tak jsem ráda,že to takhle klaplo :wink:
24. únor 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Inko :slight_smile:

moc gratuluju :dizzy_face: , tak ještě aby ti přestalo být blbě :wink:
24. únor 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé ty voe, Inuš se nám vrátila :grinning: :grinning: no musím přiznat,že jsem si na to oko nějak nezvykla :grinning:
Tak to je super, hlavně gratuluji k mimisovi a neboj maximálně ti bude blbě ještě dva týdny, ani ne :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dobré ráno ...... :slight_smile: :slight_smile:
25. únor 2009 v 07:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krasne ranko holky... vcera mi nebylo dvakrat nejlepe, tak jsem se tady ani neukazala :wink:
25. únor 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jeee Iny, mooooc gratuluji. To je super, ze ti na to pristoupili v praci.
Mas napsane vychazky? Asi ano, ze..

Ja jdu k obvodnimu na KO zitra. Do prace se vubec necitim, krome stalych obcasnych nevolnosti jsu silene unavena, snad to prejde. Nechci prospat cele tehu :grinning:
25. únor 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ženy :slight_smile:

dneska jsem nějaká přespaná :grinning: , nešli jsme ráno do fitka a nějak mi to chybí :grinning:
25. únor 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .....
Tak to já přespaná nejsem. Měli jsme večer navštěvu, tak jsem šla psát až o půlnoci .... :unamused:
25. únor 2009 v 08:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti já jsem poslední dobou docela ranní ptáče, ale zase chodíme spát nejpozději o půl 11 :grinning:
25. únor 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já vstávám taky brzo, ale poslední dobou chodím spát už pomalu v osm......
25. únor 2009 v 09:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti no občas se mi taky zadaří že usnu v 8 u televize, ale poslední dobou moc ne, řekla bych že o té doby co pravidelně cvičíme aspoň 3x týdně mám podstatně víc energie, u toho ranního cvičení se člověk dobře probere a celý den je víc akční :dizzy_face:
25. únor 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
To máš pravdu, já když jdu cvičit tak většinou až večer,ale to potom hned padnu a spím..... :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2009 v 09:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

tak tady se cvičí hned po ránu? :grinning:.To bych umřela ihned :grinning:.

Gratuluji těhulínce :dizzy_face:....ale ještě se neznáme,tak nevím,jak mám oslovit :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Co já bych dala za těhu nevolnosti :sweat_smile:

Jdu do obchodu pro hlínu na muškáty a pak musím něco udělat s tou brutus kopou prádla,jak špinavého,tak na žehlení.Zatím ahojky,během dne se ukážu.
25. únor 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti no proto jsme odbourali večerní cvičení :grinning:

Ahoj Leni :slight_smile:
25. únor 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás posilona funguje až od 16:00 ..... :unamused:
25. únor 2009 v 10:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zduř ženy, Leni mrkni ke Katunce do alba, má tam tabulku a tam najdeš jak se holky jmenujou, jinak předpokládám, že to vadit nebude, ale červenec=Inka :grinning:

Já dneska měla dooooost velkej problém vylézt z postele v 8.15 :grinning: a to mi v 8.45 jede bus :grinning: naštěstí mám zastávku skoro u domu, tak je to pohoda, ale fakt se mi dneska nechtělo.
25. únor 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek