• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Peti to je mi líto :frowning2: a co ta tvoje doktorka na to? co nějaké vyšetření atd :confused:
26. únor 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zatím mi žadné neděla. Musím tam hned v pondělí zajít. Přece to tak nenechám .....
26. únor 2009 v 10:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já myslím že je nejvyšší čas na vyšetření, vy už se snažíte rok že?
26. únor 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
V neděli už to bude rok.
26. únor 2009 v 10:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Většina doktorů tomu nechává rok a pokud se nezdaří tak by mělo proběhnout nějaké vyšetření, proč to nejde a řešit to
26. únor 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě tam v pondělí hned zajdu. Musím s tím začít něco dělat. Doufám, že bude chyba jenom u mě ....
26. únor 2009 v 10:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
U chlapů jde kvalita spermoušů docela dobře ovlivnit stravou a vitamínama :wink:

Ale určitě to chce vyšetření obou ať víte na čem jste
26. únor 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
To máš pravdu. Jsem zvědavá co mi na to můj řekne ......
Slyšela jsem, že to někteří berou špatně, že musí jít na takové vyšetření.
26. únor 2009 v 11:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo chlapi jsou ješitní, ale zase jejich vyšetření je určitě příjemnější než ty naše :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, já teda nevím, ale podle mě ovulka proběhla ten 15DC, FF ti totiž ovulku vyznačí až pokud se ti tři dny po ovu drží teplota nahoře a tobě se drží, akorát ten jeden den trochu klesla, tak možná ho to zmátlo, ale s těma testama je to pravda, já mám taky každý cyklus pozitivní test, ale stejně neotěhotním, protože mám malý vajíčka, takže u tebe se sice může vajo uvolnit ale můžeš mít stejnej problém jako já...osobně doporučuji zajít si za dr.ať ti vezme krev na hladinu hormonů, bere se 2DC nebo 3DC, ráno dvě hodiny po probuzení a nalačno...zeptej se ale my se taky rok snažili a nic a najednou jsem šla k mudře a ejhle, snažit se můžeme jak chceme a nic z toho nebude...takže si tam zajdi, a rovnou si zažádej o vyšetření Erika na spermiogram, sice můžou najít chybu u tebe, ale taky u obou...
26. únor 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je pravda. Chlapi si někdy neuvědomují co musí vydržet ženské ....
26. únor 2009 v 11:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo chlapi to berou tak nějak všelijak, ale pokud chce manžel mimi, tak by to měl podstoupit, ten můj taky říkal, že nepůjde a nakonec šel, ale taky mu od té doby sakra stouplo sebevědomí :grinning: :grinning:
26. únor 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem ještě objednala přes net ten Diagnostické testy Test mužské plodnosti. Zítra přijde, tak to musíme hned vyzkoušet.
26. únor 2009 v 11:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hold tohle je prostě věc obou, takže pokud vyšetření tak obou, a kdyby si ženské měly tohle brát tak jako chlapi tak vymřeme :angry:
26. únor 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti svatá pravda ........ :wink:
26. únor 2009 v 11:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mi připomíná že musím pořešit toho nového gynekologa, mám vyhlídnuté dva, tak uvidím který z nich mě vezme. Počkám ještě na novou občanku a pak se objednám :slight_smile:
26. únor 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky utíkám teď na oběd. Za chvilku jsem zase tady .....
26. únor 2009 v 11:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už jsem po obědě, kopla jsem do sebe zeleninový salát, včera jsem si nenachystala oběd, tak jsem si ho musela jít koupit, ale nebyl špatný...
26. únor 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já zrovna tlačím zbytek pizzy ze včerejška :slight_smile:

dneska si taky budu muset nachystat salát na zítra
26. únor 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem měla kovbojské fazole. Musím říct, že nic moc ..... :unamused:
26. únor 2009 v 11:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti no už podle názvu nic moc :grinning:
26. únor 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono tam nic lepšího dneska totiž nebylo. Závodní jídelny ..... :confounded: :confounded:
26. únor 2009 ve 12:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to já měla oběd z hladové kantýny, ale dneska měli docela výběr, řízek, sýr atd, to jsem čučela, ale tohle nemusím, tak jsem si koupila ten šopák ale na můj vkus tam nemusela být ta cibule...hele beruny, už víte jestli přijedete některá do toho Brna??
že bychom se konečně srazily všechny?? teda skoro... :frowning2: Zdenička nedojede...
26. únor 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co má být v Brně? Já asi nic nevím .....
26. únor 2009 ve 12:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veletrh s dětskýma věcma a srazík :dizzy_face: :dizzy_face: 21.3. je to teda sobota
26. únor 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jedu, těhule nevím jestli pojedou když je jim pořád blbě :unamused:
26. únor 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si myslím, že bych mohla příjet. Zatím se mi zdá, že na ten víkend nic nemáme.
26. únor 2009 ve 12:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
doufám že tam budou mít mého favorita na kočárek :dizzy_face:
26. únor 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to bude náročný víkend, v neděli k nám asi přijedou na návštěvu tchánovci si s babičkou :grinning: , takže budu muset poklidit v pátek
26. únor 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to zvládneš. V nejhorším zapřahneš manžela ..... :wink:
26. únor 2009 ve 12:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek