• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
manžel je právě v sobotu ve škole, proto taky přijedou až v neděli, jinak by přijeli v sobotu
26. únor 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha. Co studuje manžel?
26. únor 2009 ve 12:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nějakou soukromou ekonomku, teď bude dělat státnice

jsem ráda že už končí, jednak byl každou sobotu celý den ve škole a taky školné není zrovna nejlevnější
26. únor 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo. Jak to studuje dlouho. Taky jsem uvažovala, že bych šla dělat dálkově vysokou. Nějak se k tomu nemůžu, ale dokopat. Po škole jsem se hned nedostala a teď pořád váhám jestli to má cenu.
26. únor 2009 ve 13:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Letos končí 3 rok, ještě pak může 2 roky pokračovat, ale to možná někdy později
26. únor 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže to bude mít titul bakaláře?
26. únor 2009 ve 13:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to asi nakonec dopadne, že na veletrh pojedou snažilky, bo těhulím bude blbě :grinning: ale snad se to zlepší, Inka tou dobou bude tak 10-11tt a Káťa o dva víc, to je hrozný jak to utíká, ještě nedávno obě mluvily o čárkách na testu a už jim raší pupenda :grinning:
26. únor 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré odpoledne :slight_smile: ,

tak u nás se pořád pracuje,ale už jsem si nějak zvykla :wink: .

Já podle hlenu nic nepoznám,připadá mě,že se nic nemění,na OVU testu jsen NIKDY // neměla :angry: .Jsem dělala 3 měsíce po sobě od 10DC do 16DC a nic.Tak jsem se na to vyprdla.

Zase mě začal zánět :pensive: ....tak mě MM vyzvedl na gyndě recept na clotrimazolovy (nebo jak se to píše)tablety..a to si dávám takovýho majzla!!!!!Vždycky mě to začne po antibiotikách nebo když jsem hodně moc nachlazená,což bylo teď.

Peti,držím pěsti,ať nemáš nějakej velikej důvod,proč nemůžeš otěhotnět....já nechápu,proč mě nevzal krev nba ten hormonální profil...zeptám se ho na to,jak tam v tomto cyklu půjdu na utz.
26. únor 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti jj už bude podruhé bakalář :grinning:

Ahoj Leni :wink:
26. únor 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni .... :slight_smile: :slight_smile:
26. únor 2009 ve 13:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, to se ho zeptej, za to nic nedá ani on ani ty...ty teda maximálně tu krev :grinning:
26. únor 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stejně je mazec že si člověk myslí že je zdravej a takové věci se ho netýkají a pak.... :frowning2:
26. únor 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky kde jste??
Já právě sežrala rozinkovou Corny, tu velkou...no nic, uklidňuju se tím, že je to muslli tyčinka...no a co, že je na ni čokoláda a kakao :grinning:
26. únor 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani z toho si nic nedělej já jsem dneska snědla tyčinku TWIX. Potřebovala jsem si dodat energii.
26. únor 2009 ve 14:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro tyhle případy kupujeme bílkovinové tyčinky, nejradši mám marcipánovou, jsou v ní madle a je politá čokoládou :dizzy_face: , takže mlsám a přitom do sebe dostanu bílkoviny
26. únor 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti a kde jse to kupuje?
26. únor 2009 ve 14:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti buď je mají ve fitku, v lékarně nebo jsem je viděla v obchodě se sportovním zbožím :wink:

Je to rychlá svačinka nebo když člověk nestíhá třeba oběd tak je to docela hodnotné a zasytí to
26. únor 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím se zítra po nich tedy podívám v Břeclavě.
26. únor 2009 ve 14:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady ta nám chutná asi nejvíc
http://www.lekarna.cz/nutrend-excelent-protein-bar-40g-marcipanova/

i ve fitku říkali že tady tyhle jsou asi nejprodávanější
26. únor 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Podívám se po nich v Břeclavě v lékárně. V nejhorším je objednám přes net.
26. únor 2009 ve 14:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mějte se. Já už jdu dneska domů.
26. únor 2009 ve 14:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme přišli vyzmrzaní z venku a Davídek opět řádí,tak je to tu jak po výbuchu.

Marti,taky mě chutná nejvíc ta marcipánová :dizzy_face: ,teda chutnala,teď už jsem ji neměla 4roky :sweat_smile: a teda koukám,že i cena stoupla :sweat_smile:
26. únor 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ..... :slight_smile: :slight_smile:

Konečně pátek. Dneska nám přiveze auditor výsledek z kontroly, tak jsem jak na trní. Doufám, že to dopadne dobře.
27. únor 2009 v 07:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky si říkám, že je konečně pátek, už jsem se nemohla dočkat a za týden razím do lázní, super... :dizzy_face: :dizzy_face:
27. únor 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani .....
Přestav si, že teprve mě ten graf na FF ukázal, že bylal 16DC ovulace. Stejně je to nějaké divné. Rozhodla jsem si, že v pondělí jdu k mudr. Sice je úřední den, ale kašlul na to. Tohle je důležitější.
27. únor 2009 v 08:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

Peti,nedivím se ti...já bych tam už byla :grinning: ..

Jaňouchu,přibal mě s sebou do lázní :slight_smile:.Já jsem malinká,mě propašuješ lehce :grinning:

Jdu udělat nějaký obídek a po o bědě razím s Davídkem do solné jeskyně.Ukážu se někdy během dne,jak bude chvilka :wink: .Hezký den!!!
27. únor 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni..... :slight_smile:
Co budeš vařit dobrého?
27. únor 2009 v 08:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ženy :slight_smile:

konečně pátek :slight_smile: , tak ještě aby bylo 5 hodin :grinning:
27. únor 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti ..... :slight_smile:
Ty děláš dneska do pěti. Tak to Tě lituji. To bych snad ani nevydržela. Já naštěstí dneska končím v jedenáct a potom jedu do Břeclavi.
27. únor 2009 v 08:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti já jsem v práci celý týden do 5 :unamused: , no možná pokud tu bude kolega do 5 tak bych mohla prchnout o něco dřív :slight_smile:
27. únor 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek