• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Marti to máš blbý. V kolik dorazíš z práce domů? Já mám naštěstí do pěti jen pondělí a středa. Holky nevím jestli se mi podaří ještě dneska jít na net. V půl desáté přijede auditor, tak si půjdu vyslechnout rozsudek jak dopadla kontrola hospodaření za loňský rok ....... :confounded: :confounded: :confounded:
27. únor 2009 v 09:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, to je dobrý, že ti FF vyznačil až dnes, ale já si stejně myslím, že byla dřív...skoč k tomu doktorovi, máš pravdu, tohle je důležitější, než práce...

Já byla do pěti v práci minulý a předminulý pátek, tak jsem ráda, že dneska jenom do 15.30 a příští pátek tu nebudu vůbec, super, akorát nastal problém...manžel mi nechce do lázní dát auto, kámošce se rozbilo a ta třetí nemá řidičák...
27. únor 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti před půl 6 jsme doma :wink: , v Praze jsem dělala do 6 takže ta 5 mi ani moc nevadí
27. únor 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak já se loučím. V podělí se určitě zase ozvu. To by se nám měla vrátit i Zdenička ..... :slight_smile:
Holky držte mi palce ať mi ta kontrola dobře dopadne. Mám nějaký strach ..... :frowning2: :frowning2:
27. únor 2009 v 09:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti neboj držíme ti palce :wink:
27. únor 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, Zdenička je na horách, já jsem trubka, myslela jsem, že se s námi nebaví aha...minule byla taková přejetá, tak snad nám dojde říct, jak se měla...
šla bych domů, ale odpoledne jdu s holkama na kafe, jde s námi i kolegyně co je na MD a teď čekají druhé mímo...vyšlo jí to tak tak, malá bude mít začátkem května tři roky a ona začátkem července rodí, takže nebude muset do práce...
co těhule? Kdepak je máme...
27. únor 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě ta práce dneska tak nebaví, pořád někdo otravuje a něco chce :angry:
27. únor 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Marti, to známe, je konec měsíce, musím udělat uzávěrku a jak jinak celá nemocnice ještě něco potřebuje, klasika...nebaví mě to... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
27. únor 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem tu jen na skok,za chvilku se chystám ven.Musím se jít trochu projit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. únor 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti v pondělí na tebe budu myslet :wink:
27. únor 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny ahoj, jak je, pořád ještě blinkavo?? Doufám, že už ne a dovalíš do Brna na srazík :wink:
27. únor 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani zvracím pravidelně, hned jak vstanu nebo hned jak si dám kartáček do pusy :confounded: Ale horší je to,že je mi blbě celej den.si připadám jak po flámu :sweat_smile: Ale dnes je to docela ok,takže se musím dokopat ven :wink:
27. únor 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a veletrh to se asi uvidí podle situace, každopádně dnes jsem se objednala na velký utz a NT+ screening :wink:
27. únor 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mažu, přeju krásný víkend :slight_smile: Papa
27. únor 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Peti,dneska jsem vařila z MMB vepřové na pivě s bramborovýma placičkama a zelným salátem :wink: .

Iny,přeju Ti,ať je ti brzo dovbře....ať si těhu můžeš užívat....já jsem měla hlavu ve WC až do 25tt :confounded: .

To tu nikdo o víkendu nebude?? :confused:

Jééé,vy půjdete na veletrh?taky jsem chtěla,ale MM nechce ani slyšet... :sweat_smile: .Tak mě pak musíte vylíči,co tam všechno měli a ještě vás pak zaúkoluju okouknout kočárky,pak napíšu,jaky :wink:

Tak hezký víkend pro ty,co se zde neukáží.
27. únor 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt tu nikdo nebude? :frowning2:

Dobré ráno,

tak jsem včera zjistila,že se musím nechat naočkovat proti neštovicím,bo jsem je ještě neměla :unamused: .No,ále,podmínka tam je,že se nesmí otěhotnět 3 měsíce po posledním očkování,jsou 2 dávky,a ta druhá se dává 4-6týdnů po první,takže to vychází 4,5měsíce se nesnažit.....ale zase zdraví dítěte je přednější!!!! a vychází to nějak na léto,když budu mít vajca o.k.,tak by jsme měli jarňátko :dizzy_face: ..vždycky jsem chtěla mít jarňátko.... :wink: .Stejně počítám s tím,že budu muset na tu laparku..jestli tu skořápku mám vazivovou,tak mě žádná léčba práškama nepomůže.....
28. únor 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko babulky,
co jsou Iny a Katu těhule, tak to tu nějako začlo váznout........ :angry:
Já jsem bohužel chodit z práce nemohu, bo nám sledujou počítače, takže abychom nedopadli jako na Ostravském magistrátě. takže vždy nakukuji večer, když je čas a nebo až o víkendu......

Leni- radši se fakt nechej přeočkovat, páč náhoda je debil. To stejný bylo ted u mě - já v dětství neprodělala ty přiušnice a chytla to ted......no fuj hnusný. U dospělých ty dětské nemoci vždy probíhají hůře mi bylo sdělono a je fakt, že já jsem s těmi příušnicemi bojovala měsíc.
28. únor 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je vážně mrtvo...... :rolling_eyes: :unamused: :angry:
Zdeni- jak bylo na horách, byl tam ještě nějakej ten snížek nebo to stačilo roztát? A co dětičky - zlobily moc?
28. únor 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky, jsem doma...

Iny, blahopreju... :o)

Mejte se hezky, ja jsem total hotova.. Syndrom vyhoreni asi... Davam vypoved... Paa..
28. únor 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeníííííííí, ahoj zpátky...... :wink: !
Věřím, že jsi z dětiček hotová. Hezky si odpočiň.
28. únor 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zdeni,tak ty jsi s užívala na horách :dizzy_face: ...ale nevypadáš moc nadšeně :grinning: .Chceš ještě děti? :grinning: :grinning: :grinning:

Vladi,ahóój,no právě,že pokud bych je chytla,tak to bude nářez :unamused: ,tak se nechám naočkovat,hold to musím vydržet tu dobu,než zase budeme moc znažilkovat,ale beru to tak,že prostě to zatím nepůjde,když tam mám tu skořápku,takže je mě nějaky snažilkování na prdlačky.
28. únor 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni - já přesně nerozumím, co že to vlastně máš za problém s otěhotněním?
28. únor 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus holky, Zdeni vítám tě nazpátek, ale koukám, že hory tě moc nepovzbudily :sweat_smile:
Leni, tak můžeš jet na veletrh se mnou, Martin by taky nejel a aspoň se poznáš s holkama, já je taky ještě neviděla, bude to premiera :grinning: :grinning:
Ahojky Vladi, jo máš pravdu, jak není Katu s Inkou v práci, tak je fakt, že stíhám dočítat, předtím jsme musela číst třeba pět stránek :grinning:
28. únor 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, s tím dočítáním máš pravdu - dřív to byl nadlidský výkon vás dočíst a nyní kolikrát zírám, že ani není pořádně co dočítat :confused:
Jsi dneska taky slaměná vdova nebo máš doma muže?
28. únor 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,kdysi jsem se tu na vás byla podívat a pak už jsem nebyla na netu,koukám,že tu máte už těhulky :dizzy_face: Moc gratuluju
28. únor 2009 ve 21:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vladi,začalo to tím,že jsem neměla vůbec MS,Mudr.zjistil,že nemám žádnou sliznici,tak mě dal utrogestan.Trvalo asi 3 cykly,než mě MS naskočila jako opravdová MS a ne jako špinění.No a že se mimi nedařilo,tak mě udělal utrazvuk a zjistil,že nemám ovulku,tak chodím 12DC na utz.,a teď na posledním mě zjistil,že mám vaječníky v jakési skořápce a že mě ani vajíčka nedozrávají a i kdyby dozrály,tak nebudou moc vyplout ven,ptz.jim zavazí ta skořápka....je to takovy jakysi složity...Teď se ho chci zeptat,jaká je ta skořápka,jestli je to jen nějaký "povlak"a nebo jestli je vazivová....jestli bude vazivová,tak mě laparka nemine :unamused: .A taky chci,aby mě udělal hormonální profil,na to nějak opoměl :rolling_eyes: .

Jani,kdy že jedete na ten veletrh??Musela bych si to domluvit už teď,aby s tím byl MM smířenej :wink: a aby mě pak neřekl,že jsem mu to řekla narychlo.A jak to máte v plánu časově?
28. únor 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kači, no jo množí se to tu :slight_smile: ostatní čekáme až nás holky poplivají těhu bacilama :grinning:
Leni veletrh je 21.3. je to sobota, já asi pojedu, pokud si nebude nějaká oslava, babička má totiž zrovna 85 s tchýně pár dní před tím 55, ale zatím nikdo nic neříkal ...

Sakriš, koukám na Základní instinkt a zase jsem neviděla tu scénu kde Sharon rozhazuje nohama...no nic :grinning: :grinning: :grinning:
Vladi slaměná vdova nejsem, bo mě manžel zrovna opíjí :grinning: se divím, že píšu bez překlepů :grinning:
28. únor 2009 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, děvčata!
Tak Julie Zugarová z Bojanovic nám do superfinále nepostoupila, ani to umělé poprsí ji nijak nepomohlo. Dívali jste se na tu Miss? Já jsem to přepínala, na Markíze totiž jel můj oblíbený film Těžko ho zabít, ale jak tam byly ty blbé reklamy, tak jsem to vždy hodila na Novu a zrovna jsem viděla to vyřazování 6 holek.
A ted na netu jsem se dozvěděla, že to vyhrála blondýnka - nevypadá špatně, přeji ji to. I když mě se víc líbí holky, které jsou tmavovlasé a víc snědší. :grinning: Asi jako já :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
JAni tak ať plyvou pořádně!!!Já už ani ještě plyvat nemůžu,že bych pomohla...teď mi řve dítě,je poslední dny nějaké divné!!!

Já viděla z miss jen tu co vyhrála,z profilu vypadala hrozně staře,ale ze předu pěkná holka :wink:
1. bře 2009 v 10:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau zenske... Hory byly krasne, decka desne, navic jsem klucinu vezla do nemocnice se zanetem slepeho streva... Bylo toho na me moc a je porad... Syndrom vyhoreni je svina.. V utery jdu na pohovor kvuli nove praci a pokud me vezmou, davam vypoved...

Nemam jiste veci zapotrebi...

A jestli chci jeste svoje vlastni deti? Vite, ze momentalne ne???

I tak to v zivote chodi....
1. bře 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek