• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Zdeni, tak to na tebe budu moct myslet. Věřím, že po určité době takové práce musí zákonitě dojít k syndromu vyhoření. Taky to na sobě pozoruji, je to fakt těžké psycho dělat sociální práci a mít k tomu klienty jaké máme....já to doufám vyřeším tím, že brzy půjdu na tu mateřskou a od tý náročný práce si vyčistím hlavu. Sice vím, že na mateřské jsou starosti, ale jsou to starosti jiného charakteru. Než se však zadaří to budu muset vydržet :rolling_eyes:

Holky, mějte krásnou neděli, já se jdu vyvětrat ven, je tam tak nádherně, tak proč toho nevyužít.......papapa.
1. bře 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky, po delsi dobe se tu ukazuju :slight_smile:
Zdeni, tak budu drzet palce, aby pohovoer vysel!!!
1. bře 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak my jsme vcera byli na Lord of The Dance v brne a SUPEEEEEEEER!
Byl to uzasny zazitek, i prcek si to urcite jiz tak malinky uzival, protoze to tam dunelo jako na bitevnim poli :grinning:
Vecer jsem byla ale k.o. totalne unavena, po mesici jsem vyrazila mezi lidi a zmohlo me to :grinning:
Dnes dopoledne jsem byla na cvicaku, na obed k babicce a po obede dom spat az do ted, stale me ta unava a vecne span nepreslo.

Iny taky budu chodit do prace jen na par hodin tydne. Doma se k tomu nemuzu dokopat, lepsi se me to bude delat v praci. Doma mam vzdy tisic jinych veci co zrovna chci delat a ne praci. Uvidim co me bude vic vyhovovat, treba se vratim k praci doma :grinning:
1. bře 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak dnes jsme byli pozvani na svatbu 6.6., jooooo to uz asi budu pekna slonice, abych zacala shanet tehu saty! :grinning: :grinning: :grinning:
Ale moc se tesim, aspon jednu svatbu si uziju, o tu 19.9. mam celkem obavy :sunglasses:
1. bře 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No nic, jdu zase k tv a dat si neco na jidlo..
1. bře 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky, Katy... Kdo se bude vdavat/zenit? :slight_smile:
1. bře 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno holky ...... :slight_smile: :slight_smile:
2. bře 2009 v 07:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ženy :slight_smile:

tak víkend byl vyloženě odpočinkový a taky bylo už tak jarně :dizzy_face: , zato dneska blééé :unamused:
2. bře 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, krásné ráno...a zase to pondělí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ještě že tenhle týden končím ve čtvrtek, to je super představa... :grinning:

Katy já jdu na svatbu 26.9. tak jsem zvědavá jestli budu shánět šaty normální velikosti nebo nějaké maxi...jinak jsem se dneska smála při pohledu na můj graf na FF...Inka řešila, že nikdy neměla teplotu vyšší jak 37°C a já jí od ovulky mám skoro pořád asi se v noci přehřívám :grinning: :grinning: :grinning:
Peti kdy jdeš k doktorovi??
2. bře 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ....
Jani u nás je tam doktorka,až od půl jedné. Tak až potom. Jsem zvědavá co mi řekne.
2. bře 2009 v 09:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti...
jo to je fakt, víkend byl super, včera jsme s Martinem byli i venku, to je co říct, ale bylo mokro...ale hlavně že svítilo sluníčko :dizzy_face:
2. bře 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zítra v noci mi odjíždí muž do Alp, mi tu bude smutno :frowning2:
2. bře 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...

Peti, myslis, ze jsi tehotna? :slight_smile:

Marti, ja jsem byla bez Martina pet dnu a velmi tezce jsem to nesla... Uz nikdy vice!!!

Lekarnikova, cus...
2. bře 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu pracovat... Mam od rana vyprane uz tri pracky, jsem po snidani, jdu teda varit a pect a psychicky se pripravovat na zitrejsi pohovor...
2. bře 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni vrací se až v sobotu v noci :unamused: , ale přes týden to uteče a v červnu jede s klukama zase na vodu, takže se hold nedá nic dělat, musím vydržet :slight_smile:
2. bře 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja uz Martina nikam nepustim a ani on me ne... Jsme na sobe asik zavisli...:grinning:
2. bře 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zdeni, tak to si určitě nemyslím ..... :frowning2:
Zdá se mi, že mi ten Utrogestan co mi doktorka předepsala nějak nezabírá.
2. bře 2009 v 09:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nedostavuje se mi podle ovu testu ovulace, ale podle teplot jo.... :unamused:
2. bře 2009 v 09:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni my jsme taky závisláci, ale jsem docela ráda že jsme občas bez sebe, aspoň se na sebe pak víc těšíme. A první rok chození jsme spolu byli prakticky 24hodin denně a 7 dní v týdnu :grinning:
2. bře 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mně je od víkendu tak dobře,že tomu ani nemůžu uvěřit :grinning:
2. bře 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni držím pěsti na zítřejší pohovor :wink: a miss jsem viděla a blondýnku jsem tipla na vítězku hned jak jsem ji uviděla :wink: A ta z těch dolních bojanovic u mě skončila právě ve chvíli,kdy byla promenáda v plavkách a ukazala ty svoje silikáče.Vypadalo to hrozně :confounded: Včera ve zprávách byl i mini rozhovor s přítelem miss a teda zdál se mi jako pěknej pošuk a sagvan tofi v jednom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
2. bře 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a 23-24.3. nám příjdou montovat kuchyň,akorát 23 mám jít na utz a nt screening,tak budu mít trochu honičku :sweat_smile: Katu jdeš na nt screening?Já jdu do Břeclavi k dr.Knápkovi,kdysi jsem u něho byla a byl úžasnej :wink:
2. bře 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Inko :slight_smile:

tak to je super že už je ti líp :wink:
2. bře 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti, no sama jsem překvapená, zítra jdu do práce,tak to musí ještě vydržet :wink: Holky mažu na stavbu, to e moje povinná procházka :grinning:Pa
2. bře 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo mě se dneska tak nechce pracovat :unamused:
2. bře 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Iny a Zdeni...
Iny to je super, že je ti líp, přeci ti nemohlo být blbě celé těhu :grinning: jenom to někde zaklep...

Zdeni, držím pěsti na zítřejší pohovor a doufám, že se pak pochlubíš s prvníma dojmama :wink:
2. bře 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dojmy? Pracovala bych s Martinem v jednom kanclu, takze dojmy by byly skvele... Znam to tam, je to tam hezke, lidi jsou fajn (zvlaste jeden pan na M :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ), prace nenarocna, relativne dobre placena.... :wink:
2. bře 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni to bych brala hned, pracovat zase s mužem :dizzy_face:

Jo a v pátek jsme koupili bazén :dizzy_face: , koncem května se bude montovat :dizzy_face:
2. bře 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ted jsem ti jukla, Iny, do pasu.. O den se zpozdete s porodem a mas mimi presne o 25 let mladsi nez Martas... :wink:

Jinak - Vahy nikomu nezavidim.... :confounded: :slight_smile:
2. bře 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak na tu gyndu jdu nakonec až zítra. Dneska mají plno.
2. bře 2009 ve 12:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek