Snažilky březen 2012

Ahoj holky
je tu nekdo kdo se bude snažit o mimčo a chce si psat?
werusss
9. únor 2012
@ashlee ..ahoj...ja s priatelom zaciname v marci...🙂...uz len chvilku a je to tu...budes sa snazit o svoje prve? 🙂
ashleeautor
9. únor 2012
@werusss ne ja už mám syna,19.2. mu bude 19 měsicu.budeme se snažit o druheho prcka.
werusss
9. únor 2012
@ashlee jeeeeeeej...to je mile...my s priatelom sa budeme snazit o prve....🙂 tak dufam ze sa nam to podari...🙂
zuzkka88
9. únor 2012
Ahoj, my se taky s přítelem začínáme snažit od března. 🙂 Jinak už jsem založila diskuzi zde http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/snazilky-...
ashleeautor
9. únor 2012
@zuzkka88 ahoj hledala jsem jestli je diskuze ale asi jsem se blbe divala.tak se přidam k vam 😉
sojca
7. bře 2012
Ahojky holky ... my se s pritlem take snazime... ted jsem doufala ze se to povedlo, ale asi ne 😞 Je to uz 20 dni od styku a mam takove tehotenske priznaky (natekla prsa, menstruace se nedostavila uz 4dny, tlak v podbrisku, atd..) Ale kdyz sem si dnes delala test, tak nic neukazal. 😞 Myslim ze je to tim, ze to byl Life light 25ml - a ze ma test hladinu HCG moc vysokou na mereni . 😞
jiiita11
7. bře 2012
Ahoj holky, my zaciname tez - prvni mesic, tak jsem zvedava, jestli se povedlo....mam taky takove pocity, ze by to mohlo vyjit, ale nevim - mozna si to vsugerovavam....tak uvidime pristi tyden, jestli se MS dostavi🙂
martaniana
7. bře 2012
Ahojte , my tiež začíname tento mesiac, tak nám všetkým držím palčeky, aby sa nám to čím skôr podarilo 🙂
sojca
7. bře 2012
@martaniana urcite drzim palecky 🙂
ashleeautor
7. bře 2012
holky tady nikdo neni jsme v soukromé diskuzi
sojca
7. bře 2012
@ashlee ja tady jsem 🙂
jiiita11
8. bře 2012
ja jsem taky tadyyyy🙂))) haha🙂)
martaniana
27. dub 2012
Ahojte dievčatá, tak nám sa podarilo, ale nie v brěznu, ale v dubnu. Prajem všetkým snažilkám, aby si na testíkoch našli krásne koľajnice 🙂 Držkajte sa
jiiita11
28. dub 2012
@martaniana gratulujiiiii🙂) doufam, ze se nam taky brzy postesti🙂
martaniana
28. dub 2012
@jiiita11 určite!!, budem držať silno palce 🙂
jiiita11
29. dub 2012
tak prosim o co nejsilnejsi pestiky!🙂))))