• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen/červenec

@evicka29 ahoooj já ho užívám druhý měsíc :slight_smile:) Je to super přípravek, fakt jsou Ty kapky hrozně znát :slight_smile:)
25. srp 2014 v 11:58  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@sunny1sis fakt jo ? :slight_smile: hezky pěkně, já furt netestovala, tak ještě počkám, teplota se drží nahoře :slight_smile: Ale nějak si přijdu spíš nastydla... Poboliva me v krku, tak bych se vůbec nedivila, že by z toho byla zvýšená :slight_smile: A uka graf :slight_smile:. http://m.womenzone.cz/uzivatelka/Dasenka888?c=-8587955404854775808
25. srp 2014 ve 12:00  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@sunny1sis Ahoj snažíme se od května. Mam už po ovu,dneska jsem 22DC.Takže příští tyden očekavam Ms. ale nejlepší by bylo kdyby nedorazila.Začinam byt z toho už smutná. A copak ty jak dlouho se snažite? :slight_smile:
25. srp 2014 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@dasenka888 ty kapky jsou na podporu ovu?nebo aby srovnal ms cyklus?
25. srp 2014 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@evicka29 od května.tedka mam po ovu, tak jsem zvědavá,jestli se zadařilo. a copak ty,jak dlouho se snažite? :slight_smile:
25. srp 2014 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@mysackovi aspon v tom nejsem sama. Taky mě nic nebaví, pořád aby člověk čekal, doufal......ty co nechtějí dítě tak ho mají...a pak ho odkopnou a naopak.
25. srp 2014 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky neznáte nějaké kapky na podporu ovu???
25. srp 2014 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, můžu se přidat do skupiny "prázdninových" snažilek?
25. srp 2014 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@adrusenkaaa podporuje detoxikaci těla, má antioxidační a regenerační účinky
harmonizuje hormonální systém a tím i upravuje např. činnost štítné žlázy
posiluje obranyschopnost organismu
je vhodný při ženské i mužské neplodnosti
upravuje menstruační cyklus, předchází bolestivé, nepravidelné či silné menstruaci a premenstruačnímu syndromu
pomáhá při gynekologických zánětech, kvasinkových infekcích
má pozitivní vliv u vaječníkových cyst a onemocnění prsů, preventivně působí proti rakovině prsu a dělohy
v období menopauzy stabilizuje psychiku, působí proti nervozitě, snižuje návaly horka a pocení
preventivně zabraňuje rozvoji osteoporózy
působí proti vypadávání vlasů
je perspektivní jako doplněk při léčbě roztroušené sklerózy
zlepšuje zdravotní stav u diabetických pacientů
stabilizuje psychiku, eliminuje negativní účinky stresu a zlepšuje energetický stav organismu; posiluje organismus při fyzickém a duševním vyčerpání, při žaludečních neurózách, depresi a problémech s adaptací na nové podmínky
zlepšuje stav kůže, sliznic a plic a má ochranný vliv na cévní systém
u dětí s LMD pomáhá při poruchách řeči (dysfázie, opožděný vývoj řeči)

:slight_smile:) na tohle všechno je Gynex :slight_smile:
25. srp 2014 ve 12:43  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@evicka29 no právě zatím moc dlouho ne :-/...od konce května .....ale přijde mi to jak věčnost....ale už se na mimčo klepu přes rok, jenže jsme museli počkat....tak snad se brzo zadaří :slight_smile:
25. srp 2014 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@adrusenkaaa přesně tak....:-/ ...ale i na nás jednou dojde řada...a snad i brzo :slight_smile:
25. srp 2014 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@dasenka888 wooow, dobrý.......jak dlouho ho bereš?
25. srp 2014 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@mysackovi To víš, že dojde, a to už brzy. Tento měsíc se nam všem zadaří, je přece ještě léto.....co bych za to dala abych mohla mit dítě v květnu. :slight_smile:
25. srp 2014 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@adrusenkaaa druhý měsíc :slight_smile:)
25. srp 2014 ve 14:10  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
V pohodě, a brala jsi HA?jestli ano, jak dlouho?
25. srp 2014 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@evicka29 Musis verit, ze to tentokrat vyjde! Gynex nepouzivam, mne doktor napisal clostilbegyt a utrogestan, pri prvom mimi mi zabrali po pol roku. Teraz je to druhy mesiac, tak uvidime.
25. srp 2014 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@adrusenkaaa ja brala gynex mesic;) a HA 15 let
25. srp 2014 v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@adrusenkaaa kéééž by :slight_smile: ....mě je i snad celkem jedno, kdy by se narodil prcek....ale chtěla bych v létě :slight_smile:
25. srp 2014 v 16:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@dasenka888 taky jsem se dnes vzbudila a bolelo mě v krku, tak už čajíčkuju a medík pěkně a nakoupila si hallsky, nic jiného radši nechci, ale když se to chytne včas tak to je v pohodě mám to vyzkoušený, ono to dělá hodně taky počasíčko tohle pitomý, já chci léto holky
25. srp 2014 v 17:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@adrusenkaaa my se snažíme od června, čekám na MS, tak snad nepřijde :rolling_eyes: :grinning:
25. srp 2014 v 17:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaenik ahojík určitě pěkně vítám, jak dlouho se snažíte a jaký máš DC
25. srp 2014 v 17:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@mysackovi určitě na nás dojde, neboj musíme se podporovat, pomáhá mi to hodně , když si můžu o tom s váma holky napísat
25. srp 2014 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@evicka29 taky mi to pomáhá :slight_smile: .....jsem závislá na těchto stránkách, stále brouzdám po netu a hledám a študuju...ráno se probouzím s myšlenkama na mimčo....takže jestli se nezadaří brzo, tak mi asi opravdu hrábne :grinning: ...MS mám až za dlouho dnes jsem teprve 9DC...od min. měsíce si dělám ovu testy...a vůbec se mi zatím podle ovu neobjevila :-/
25. srp 2014 v 17:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@mysackovi na mne ovu testy absolutně nefungovaly, nebo jsem je dělala blbě, ale podle BT jsem jí měla, a co jsem tu tak pročítala, tak některým taky neukazovaly a normálně otěhotněly
25. srp 2014 v 18:03  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@evicka29 to jsme na tom stejně s tím myšlením :grinning: :grinning:
25. srp 2014 v 18:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@evicka29 Stále mě bolí v krku :slight_smile: Jinak jsem měla ovu testy jen s jednou čárkou a teď jsem si dělala a čárka druhá tam slabá je... tak tomu nerozumím jsem po ovulaci a čekám na menstruaci a ona nikde... :slight_smile: Tak tomu už vážně nerozumím :slight_smile: A co jinak nového ? :slight_smile:
25. srp 2014 v 19:50  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@evicka29 tak asi na ně nebudu spoléhat....min měsíc jsme je dělala od 13DC a teď od 4DC do dneška a to je 9DC :-/
25. srp 2014 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ach jo, dočkám se já někdy toho vtouženého miminka :cry:
25. srp 2014 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@evicka29 Začali jsme to zkoušet v polovině července při svatební noci. Dneska jsem 14DC, ale první MS po vysazení HA se mi (samozřejmě) zpozdila, Dá se říct, že zatím miminku necháváme volný průběh, protože se momentálně "seznamuji" se svým tělem - jak funguje nebo nefunguje po 11letém braní HA, teď se snažím vysledovat, zda ovulace probíhá či ne..
26. srp 2014 v 05:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@adrusenkaaa My sa snazime uz v podstate od zari, ale s liekmi teraz druhy cyklus. Je to uz dlho, a ak to teraz nevyjde, tak to nechame tak a pojdem do prace. Trosku si oddychnut od toho snazenia a myslenia na mimi. :unamused:
27. srp 2014 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek