• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen/červenec

@helca363 Ale ja tomu nerozumiem, ze 10DPO duch, 11 a 12 DPO NIC!!!! a dnes 14DPO toto.... ja teda neverim, podla mna je to zase falosnak!
2. zář 2014 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spygy měsíce je dost krátká doba!

Ještě to není úplně jisté, ale asi můžu říct, že nosifol a inofolic fungují :slight_smile: jo ještě jsem pila kontryhelový čaj :slight_smile:
2. zář 2014 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1sis Tak jeste pockej,nekde jsem cetla,ze na uplnem pocatku mohou byt velke vykyvy - podle produkce hcg, ovlivnit to muze stres nebo nedostatek spanku ci fyzicka prace.
2. zář 2014 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misanka22 no jo, ale třeba ty už jedno dítko máš, ale já ani jedno...
2. zář 2014 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misanka22 Dakujem za povzbudive slova, ale neverim tomu. Dnes dokonca teplota klesla na 36.8, tak cakam ms. Uz nas to prestalo po roku bavit, tak kasleme na to. Tebe drzim palceky, nech sa mimisek pekne drzi! :wink:
3. zář 2014 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dnes 1DC, cize je rozhodnute, prerusujeme snazenicko aspon na 2 roky! Vam ostatnym drzim palceky, nech mate cim skor miminecka!!! :dizzy_face:
4. zář 2014 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1sis :frowning2: To je mi líto, ale asi to byl osud ... třeba se zadaří, když to budete nejméně čekat :slight_smile:
5. zář 2014 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misanka22 No u nas je to tazko, lebo na otehotnenie musim brat lieky, inak nie je sanca podla doktora. Vraj mame "stastie" v tom, ze nepotrebujeme ziadnu antiku. Aj teraz som brala 2 mesiace clostil a nezadarilo sa. Pri prvom to s nim trvalo pol roka. Bez liekov sme skusali 10mes a aj tak nic.....cize kym zase nezacnem brat lieky, tak mimisek nebude. Dufajme, ze po nejakej dobe, ked si oddychneme od rodicovskej "dovolenej", tak budeme mat chut skusat znova. :slight_smile:
6. zář 2014 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sunny1sis Tak Ondrášek je zatím malinký :slight_smile: Vypipláš si jej a pak budeš piplat znovu :slight_smile: My jsme si to tak tak řekli. Potom máš vše rychle za sebou a děti rostou a rostou a my stárneme rychleji :slight_smile: A tak budeš se k maminkování po oddechu vracet a o to si to budeš užívat více!!!!
6. zář 2014 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky, tak já mám tento měsíc opět zpoždění MS, tak jsem si ve čtvrtek koupila kapky Jeřáb ptačí, že je zkusím zkombinovat s kontryhelem, dnes ráno jsem se otestovala, abych vyvrátila těhotenství a mohla začít kapky užívat a ejhle! Během dvou, tří vteřin mi vyskočily //, žádný máloviditelný duch, ale dvě jasné regulerní čárky :slight_smile: Zkusím testovat ještě příští týden a na začátku října asi vyrazím k MUDr... :slight_smile:
20. zář 2014 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sunny1sis Ahoj, nečetla jsem tuhle diskuzi celou, ale zhruba chápu, že se snažíš o miminko a budeš se na jaře vracet po mateřské do práce. Moc ti držím pěstičky a jen na povzbuzení - My se snažili o miminko od loňského prosince. V březnu a dubnu jsem oba měsíce promarodila s páteří a pořad nic. Myslela jsem si, že když jsem doma, tak tím spíš zapadnu. Navíc jsem v březnu o práci přišla, protože mi skončila smlouva. Hned 1.5. jsem nastoupila na HPP do nového zaměstnání a 20.5. mi vyšel první pozitivní těhu test, podle kterého jsem byla už 5tt, takže k otěhotnění došlo hned v prvních dnech v nové práci. Psychika dělá hodně, já byla vyděšená z marných pokusů, ze ztráty práce a jakmile se práce vyřešila, BUM! :grinning: Takže se těším, že za rok touhle dobou budeš chystat výbavičku stejně jako teď já... :slight_smile:
20. zář 2014 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaenik Vyborna sprava, gratulujem!! :grinning:
21. zář 2014 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimi1004 Dakujem za povzdudive slova! :slight_smile: U nas mimi len tak samo od seba nehrozi, takze tehulkovanie tak skoro nebude. Plan je taky, ze by som aspon rok dva robila, a potom sa uvidi. Prajem bezproblemove tehulkovanie a posielam zdravicko vam obom!!! :wink:
21. zář 2014 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sunny1sis Děkuji :slight_smile:
21. zář 2014 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky, no mě vám je dneska tak zle :frowning2: chřipka na mě přišla :unamused:
21. zář 2014 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spygy Ahoj, tak co?Jak se máš?? :wink:
1. říj 2014 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adrusenkaaa ahojky, no, tak dnes nprd, mám 3.den zpoždění a dělala jsem si těstík a negativní :frowning2: takže trochu smutek a pláč, ale vzala jsem to sportovně a už je mi dobře :grinning: a copak ty?
1. říj 2014 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je dobré znamení, že máš spoždění. Vyčkej pár dní a uvidiš. Moc ti přeji aby jsi tam našla dvě čárky. Já zase nic. Je to každým měsícem horší a horší, jestli se nám to do Vánoc nepodaří, tak už budu opravdu plakat. Byla jsem u lékaře, vzal mi krev na hormonální profil, v pátek si mám zavolat na výsledky, tak jsem nervozní, jak to dopadne.
1. říj 2014 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojkyy Jew mini 20 let a snazime see s partnerem o Mimi jinakk mohlaa bii mini nakaa zvass pooradiit USS press 3 mnecicee mini tecee maziivoo z prsouu ziijiu v angliiee a tadyy mini zatiim niikdio zadnejj doktoor nepooradiill USS mini delalaii veskerii testy name prolaktii Naa rakovinu a tak dall neviim jestlii nejsem tehotnaa alee tehotecky testty mini ukazujii negaticni jinak sew ted objednavaam Naa krve mohlaa biistee mini nakaa zvass prosiim poradiit dekujii
2. lis 2014 ve 22:34  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem si každý měsíc dodávala sílu vašimi příspěvky a najednou už dva měsíce nic. My se snažíme o mimčo od půlky června a pořád se to nějak nedaří. Už si říkám, jestli nejsem divná. Vždycky to obrečím a doufám znovu...Kdyby to člověka aspoň tolik nevyčerpávalo.
5. led 2015 v 17:52  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek