• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen/červenec

Já jsem 21 DC, ale test porad negativní, jestli to počítám správně.... :(
27. čer 2014 v 15:52  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenka888 třeba je ještě brzo na testování ! :slight_smile:
27. čer 2014 v 15:59  •  čeká miminko, termín má v září 2017 (31. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miavit také si myslím!
27. čer 2014 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
nooo uvidíme.... Je už některá z Vás těhotná nebo byla a může mi říct na srovnání jaký měla čípek ? :slight_smile:)
27. čer 2014 v 18:21  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Týjo já mám asi příznaky těhotenství,ale na testu pořád nic..:frowning2:(jsem nedočkavka nedočkavá...ale dneska mě celý den bolí prsa...a to já na to absolutně netrpím.Závidím maminkám čekatelkám,kterým se to povedlo...a moc moc přeju nám všem ať se nám to brzo povede:slight_smile:
27. čer 2014 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
A teplotu mám 37,4:slight_smile:
27. čer 2014 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dneska 38 rovných... Jenže měřím od pondělí co se mi začalo dělat zle , ale ta teplota mi popravdě nic neříká :(
27. čer 2014 ve 21:47  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helca363 a kolikátý den od menstruace máš ? :slight_smile:
27. čer 2014 ve 22:06  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, taky se k Vám přidávám :slight_smile: prášky jsem vysadila v květnu a tudíž se snažíme už druhý měsíc, MS b měla dorazit příští týden v sobotu, tak uvidíme, zda dorazí nebo ne.
27. čer 2014 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@dasenka888 Tu poslední ksem měla od 1.6 do 5.6....Ale nevím po kolika to počítat...měsíc před tím jsem vysadila prášky a měla jsem je po 31 dnech.Tak pokud to budu mít zase po 31 tak bych to měla dostat ve středu...ale i tak by mi mohl test už ukázat ne??A dneska zase nic:-/
28. čer 2014 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenka888 A teplota mi taky nic moc neříká...neměřím pravidelně,tak je to asi k ničemu..:frowning2:
28. čer 2014 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mrcha se rozjela..kaslu na veskerou snahu!! Uz nemam nervy...a kazdej mesic do to toho busim a nic z toho a pak akorat rvu jak zelva a ja uz nemam silu!!! Vzdavam to
28. čer 2014 v 10:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dneska taky nic na testu :( Ale přece se jen tak nevzdáme :slight_smile:)) !!!
28. čer 2014 v 10:50  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kackarebicerova nevzdavej to ! :slight_smile:
28. čer 2014 v 11:10  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helca363 já měla 6.6. A na testu dneska porad nic, ale nevolnosti pociťuji tak já nevím :(
28. čer 2014 v 11:12  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu k vám? :slight_smile: Snažíme se od konce května, tak uvidíme, kdy to klapne, jsem dneska. Máme už skoro pětiletou dceru, tak bychom už hrozně rádi druhé. :slight_smile: Nevím, jak se přesně počítají DC, ale jestlij je to od prvního dne MS, tak sjem dneska 14 DC a měla by být ovulka, podle kalendáře i symptomů v těle. :D. Držím nám všem pěsti, ať je to co nejdříve. :slight_smile:
28. čer 2014 v 11:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@helca363 mě by zajímal už nejakej výsledek, a jestli můžu mít negativní 22DPO.... Když někdo píše jak se mu to ukáže po deseti dnech po oplodnění :(
28. čer 2014 v 11:27  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenka888 No jo ale me uz z toho hrabe....od prosince se snazime a nic....jsem zoufala. Pritel uz jedno dite ma a bude mu letos 40 ja jsem sice mladsi nez on ale stejne..chci miminko a nic se nedari...kazdej mesic to orvu :'(
28. čer 2014 v 11:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackarebicerova chápu Tě, moje kamarádka ti řeší umělým oplodněním, ale porad se nechce zadařit... :( V srpnu jdou už v po čtvrté :( fakt to nevzdavej.... Říká se že když na to přestaneš myslet většinou otehotniš... To já zrovna taky neumím :(
28. čer 2014 ve 12:18  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackarebicerova Věřím, že je nás víc, které ví, jak se cítíš...snažím se teprve měsíc (jen!) a přesto mám pocit, že všechno to sledování ovulace, plodných dnů apod. mě spíše stresuje, než aby mi to bylo, co k čemu...MS se dostavila, takže uvidím, jak to bude :slight_smile: Držím pěsti, aby se brzy zadařilo :slight_smile:
28. čer 2014 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jak koukam asi se sejdem u Chocholouska damy :wink: Snad se povede :-\ Uz me to vazne nervuje...nekdo jako cerni obcane se jen otrou o trenky a sup cekaji dite a my tady brecime X mecicu a nic..tak snad se i nam povede..jsem rada ze na to nejsem sama..jeste ze mam ve vas podporu :-*
28. čer 2014 ve 13:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kackarebicerova Nevzdávej to...držím palečky:slight_smile:)
@dasenka888 To mě povídej...každý ráno dělám test a nic...ale myslím si,že 10 dní po ovu..ve blbost až po 14 dnech se ti prokáže ten HTC v krvi nebo jak se to jmenuje:grinning:Tak to jsme na tom skoro upně stejně,tak to jsme zvědavá:slight_smile:)
28. čer 2014 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helca363 nervynpracujou každé ráno a to jsem včera mela BT 38° Jsem každý den napnutější :D Už chci vidět ten pozitivní výsledek, ale vzhledem k tomu, že mám nepravidelnou MS si počkám, ale snažím se neztracet naději... :slight_smile:) Tak držím všem z nás palce :slight_smile:))
28. čer 2014 ve 14:01  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dasenka888 Mám to stejně:slight_smile:dneska jsem zase ráno letěla dělat test a zase nic...:frowning2:(ale prsa mě fakt bolej...tak uvidíme zítra:slight_smile:
29. čer 2014 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helca363 včera mě začali hrozně bolet prsa a doma jsem po práci při sprchování a pohledu do zrcadla zjistila, že se mi zvětšilo o dost právě prso a i bradavka byla poměrně o dost větší.... Já se modlim... :slight_smile:)) Držím Ti palce ať se zadaří :slight_smile:)
29. čer 2014 v 11:39  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@helca363 To s tim prsem taky ma..sice se mi zvetsili obe a pri zmacknuti tece mazivo ale ted mam 5 dwn menses ale stale je mi nejak divne coz pri menses neznam..tak pak udelam test a zjistim vic....ale drzim palecky...
29. čer 2014 ve 12:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackarebicerova No a jaký den cyklu jsi ? :slight_smile: Já jen pro představu :slight_smile:
29. čer 2014 ve 12:44  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenka888 Dnes jsem 5 den...doufam ze to tak je..ja to nepocitam ani teploru si nemerim a nehlidam plodne dny...tak nevim co a jak..ale dnej mam 5ty den menstruaci
29. čer 2014 ve 12:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak držím pěsti :slight_smile:))
@kackarebicerova
29. čer 2014 ve 14:55  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenka888 Snad i pres mrchu se zadarilo :wink: Dam hned vedet az to skonci :slight_smile: Jak rukam porad je mi divne..navaly a motacky a nikdy jsem to nemivala ale moc timu neverim ale nadje umira posledni
29. čer 2014 v 15:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek