• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen/červenec

@kackarebicerova to jsem teda zvedá jak Ti to dopadne :slight_smile:) Já jsem na dvanácti hodinové šichtě a už jsem dvakrát zvracela :D není mi nejlépe :D a to mám az do devíti :D
29. čer 2014 v 16:22  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenka888 To je neprijemne :frowning2: Treba mame konecne stesti :wink:
29. čer 2014 v 16:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenka888
@kackarebicerova Holky věřím tomu,že se budeme brzo těšit z pozit.testu:slight_smile:Muj manžel si ze mě dělá srandu jestli nemám umělou březost:grinning:příznaky jsou a // nikde:(
29. čer 2014 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
mě už se manžel taky ptal....a i pár lidí kolem....ale zatím // nikde a příznaky jsou...tak snad se nám tu všem brzy zadaří a uvidíme vytoužené // :wink:
29. čer 2014 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@helca363
@mysackovi hele u nás to samé :D
29. čer 2014 ve 20:06  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Já jsem dnes nepoužitelná...jsem unavená, bez energii, žaludek na vodě....skoro celý den se válím :grinning:
29. čer 2014 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helca363 Tohle jsem mela uz taky..doktor se mi smal...prej to chce prestat premyslet ale to stejne nejde :wink:
29. čer 2014 ve 20:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysackovi
@kackarebicerova holky už jen půl hodiny a hurá domů :D to jsou nervy než to uteče :slight_smile:)) Kdy zase budete pokoušet test ? :slight_smile:
29. čer 2014 ve 20:40  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja taky celej den v pelechu...porad jen spim a porad neco zeru :wink: Priznaky jako unava,zaludek na vode,moceni,zvetsena a citliva prsa, mdloby a omdlevani,teplota,obcasne pichnuti v podbrisku a k tomu jaka si menses ale je jina nez jindy a trva to 5 dni tak ja uz fakt nevim...asi jsem vazne blazen a budu cekat ve cvokarne :-P Snad nas dahji aspon na stejny pokoj :wink:
29. čer 2014 ve 20:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@dasenka888 já naposled zkoušela v pátek a asi zkusím ve středu?....nevím....nechci být opět zklamaná.... jaký testy kupujete?
29. čer 2014 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenka888 Holka ja to zkusim az skonci tahle divna mrcha tak nejpozdejs ve stredu ale neboj dam hned vedet
29. čer 2014 ve 20:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackarebicerova úplně to samé mám dnes i já :grinning: ....tedy kromě toho špinění....já už mám teoreticky cca 4 týdny zpoždění, ale tím že to mám dooost nepravidelný, tak se to těžko počítá :-/
29. čer 2014 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysackovi Ja mela pokazdy jiny..a od prosince mam malou sbirku :wink:
29. čer 2014 ve 20:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackarebicerova a si po každé zkouším jinou značku...
29. čer 2014 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysackovi Nepravidelnou MS mam od prosince od doby co se snazime o mimi a uz jsem stihla byt jak fena s falesnou brezosti a ted mam priznaky a do toho to divne spinemi :wink: Uz sama nevim
29. čer 2014 ve 20:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysackovi Ja uz vyzkousela testu a nikdy tam //nebyly a pokazde rev jak zelva tak snad i pres kompikace se konecne zadarilo
29. čer 2014 ve 20:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kackarebicerova tak snad se ti brzy zadaří...od prosince by mě už asi hráblo.....my se teprve snažíme měsíc a přijde mi to věčnost
29. čer 2014 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mysackovi Me z toho taky hrabe...pokazdy rvu a pritell nevi co se mnou ma delat..rek a protivna a pritom on za to nemuze..uz jedno dite ma a ja jsem pak pokazde zoufala...
29. čer 2014 ve 20:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackarebicerova se nedivím.....já doufám, že se brzo zadaří jak nám tak i vám.....neumím si představit čekat dlouho....na miminko už se klepu přes rok..
29. čer 2014 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysackovi Holka mi povidej.....kez by se povedlo..to by bylo vymodlene
29. čer 2014 ve 21:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si dnes ze srandy udělala testík a měla jsem místo čárky tečku :confounded: tak nevím co to mám být. Třetí den mě i pobolívá břicho, ale tetka má dorazit v sobotu, tak uvidíme v sobotu co bude a nebude
29. čer 2014 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackarebicerova doufám , ze stejný pokoj, a myslím, že bychom si hnedka rozumněli :grinning:
@mysackovi pokaždé si jdu pro máma testy a dají mi jiné jenom ne ty co bych ráda :D ted mám zásobu DestPharm Pregnant 10 a nějak nefunguje mám takovej pocit :D A nebo opravdu kam také březost... Zjišťuji od známých ze zjistily až ke konci druhého měsíce podle testu.... Opravdu se mi to zda věčnost... V práci už mi kolegyně řekla, ať se neurazim, ale že mám těhotenské břicho... A ta hlavně neví, že se snažíme o miminko... Sama chce a je to s ní nesnesitelné v práci, protože její partner dítě nechce ted ani za tři roky a možná prý ani za šest let... Dneska mi dokonce řekla nehezkou věc.... Prý, břicho máš, zvracíš, prsa Ti narostly, jestli budeš těhotná, tak Tě snad zkopu, to bys mě nastala, kdybys byla, to bych asi hodně obrečela... Kdybys byla, tak bych ti ho snad vyrvala a dala ho do břicha sobě.... To opravdu velmi potěší tohle slyšet :frowning2: :frowning2: :frowning2:
29. čer 2014 ve 21:48  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysackovi
@kackarebicerova
@spygy
A holky jaký máte čípek ? Máte ho dole nebo nahoře ? Měkký nebo tvrdší ? Docela by me to zajímalo :slight_smile:)
29. čer 2014 ve 21:52  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenka888 tak na čípky já vůbec nejsem, to nedělám, takže nevím
29. čer 2014 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenka888 Vvubec netusim :-\
30. čer 2014 v 07:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak pisu ze ted mam divnou menses :-\ Ani se poradne nerozjela stpis jen takove spineni a opet jsem byla pres noc bez tamponu :wink: A dnes taky nic....
30. čer 2014 v 07:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackarebicerova Já tohle měla 6.6.2014... A pět dni a pak to zmizelo, byl to spise narůžovělý výtok... :slight_smile: Dneska 24DC test negativní, aj boha.... :D Zle mi je zase jen co jsem otevřela oči :D
30. čer 2014 v 08:37  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenka888 tak čípek jsem etě nezkoumala...obávám se, že bych to ani nepoznala :grinning:
30. čer 2014 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenka888 já už si chvílema sama říkám, že jsem....cítím to, ale testy nic neukazují, tak fakt nevím....pořád mě to láká testovat, ještě že nemám zrovna doma test....ale jak to vypadá asi si pro jeden skočím :grinning: ...a kdy se testujete holky...ráno nebo odpoledne?
30. čer 2014 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysackovi já dneska četla po ránu článek http://prask.nova.cz/clanek/novinky/sok-po-cisarskem-rezu-lekari-dite-nenasli.html a zacinam si říkat, že si to třeba opravdu jen namlouvám :(
30. čer 2014 v 10:13  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek