Snažilky červen/červenec

Tak co holky... Kolikaty DC jste... Cititese fajn? Pocitujete nejake zmeny? 🙂 pojdte o tom pokecat 🙂
dasenka888
30. čer 2014
Jinak testují vždy pro jistotu ráno 🙂
mysackovi
30. čer 2014
@dasenka888 tak to je drsný... moje kamarádka to zjistila až v 8tt...do té doby měla testy negativní 😕
dasenka888
30. čer 2014
@mysackovi a mě se zdálo, ze mám pozitivní test, když jsem se vzbudila tak byl negativní 😞 To je doba, ale tak trpělivost přináší růže, tak snad .... 🙂
kackarebicerova
30. čer 2014
Tak v tom pripade ja dostanu tech ruziilion 😛 Jinak jsem nevydrzela a delal test a nic nevysel ale stejne me je proste divne..ale asi to bude jako vzdy vsugerace 😢 :-\
mysackovi
30. čer 2014
@kackarebicerova neboj....já si ho dnes taky udělala a opět zklamání 😞....ale je mi divný, proč mi je takhle...mimčo si moc přeju a netlačím zatím na to, tak si říkám, že si to ani nevsugerovávám....prsa mám taky jiný a hlavně mi pár dni při zmáčknutí teče....je to normální?...nikde se mi tohle nestalo....ale zase si říkám, že je brzo...snažíme se od 30.5. TEPRVE....
kackarebicerova
30. čer 2014
@mysackovi Resim stejny problem akorat mam jakou si menstruaci..ale prsa taky jine a zvetsene a taky z nic pri stisku tece mazivo...uvidim co pristi mesic zda se mrcha objevi
mysackovi
30. čer 2014
@kackarebicerova já nevím, zda jít k doktorovi a nebo ještě počkat...zda není ještě brzo....😕
kackarebicerova
30. čer 2014
@mysackovi Ja pockam a uvidim...nechci se zas ztrapnut :-\ 😉 Ja si myslim ze jsem ale vse rika ze ne ale pocit je pocit....
mysackovi
30. čer 2014
@kackarebicerova právě, ten pocit.....nooo uvidíme....já teď budu přecházet k novému doktorovi a zítra si asi pojedu vyzvednout kartu, tak přemýšlím, estli se nenechám etě naposled prohlédnout, ale on nemá ultrazvuk, tak že by měl prohlédl pouze rukou a kdo ví, zda by to takhle na začátku poznal :./
dasenka888
30. čer 2014
Já si říkám ten test si dělat nebudu, ne dneska ne zítra a nakonec si ho stejně udělám... To je peklo 😃 hlavně ty prsa se mi taky nezdaji... No uvidíme musíme vydržet 😘
mysackovi
30. čer 2014
určo se nám brzo zadaří 🙂
dasenka888
30. čer 2014
Dneska mě to břicho tuplem tlačí 😃
curdibilka
30. čer 2014
Holky, aby jste si to nevsugerovaly. 😃 Já už bych chtěla taky testovat, ale je brzoooooo.
dasenka888
30. čer 2014
@curdibilka kolikatý den cyklu jsi Ty ?
curdibilka
30. čer 2014
@dasenka888 Počítá se to od prvního dne poslední MS? Pak bych měla dneska být 16DC a měla by začínat ovulace - podle kalendáře by to tak mělo být. 🙂
kackarebicerova
30. čer 2014
@curdibilka Pokud to je pidle tvych vypictu tak ja hsem 6DC ....chvili krvacim a pak zas bic....
dasenka888
30. čer 2014
Já jsem 24 DC a ano počítá se to od prvního dne menstruace 🙂
@curdibilka
curdibilka
30. čer 2014
@dasenka888 Prosim prekontroluj mi to, MS mi zacala 15.6. 😃 Doufam ze se nam zadari co nejdrive, nemam rada cekani a tohle me stresuje uz ted. 😃 Chci iit jeste v cervenci na gyndu na preventivku, tqk snad je u mne vse ok. 🙂
dasenka888
30. čer 2014
JoJo tak to počítáš správně 🙂)
@curdibilka
curdibilka
1. črc 2014
@dasenka888 No, tak uvidíme, kdy to mimčo za námi přijde. Říká se, že když to nejmíň člověk čeká. 🙂
dasenka888
1. črc 2014
@curdibilka včera jsem skoro cely den prospala a dneska jsem taky max... Unavená.... Ale z čeho, když mám dva dny volna a jen se valim ? 😮
nkubountova
1. črc 2014
17.6. skončila poslední MS, je divné, že zatím nevyšel žádný ovu test??
O mimi se snažíme každý den, někdy i 2x, tak jako tak, ale přijde mi to divné, že pořád nevychází...Nebo je na to pořád ještě brzy..? =-)
agenz
1. črc 2014
Ahoj holky, přidávám se do skupiny 🙂 o víkendu skončila MS, tak zase snažení....obdivuju, co mohou každý den a i 2x 🙂 My se do toho stěhujeme a stavíme nové jádro v bytě, takže toho času není až tolik, když je člověk pořád stahanej z rekonstrukce, ale snad to vyjde...už aby to bylo 🙂
dasenka888
1. črc 2014
@nkubountova jojo je to brzy 🙂 Mě je zle a příznaky by byli a MS byla 6.6. A stejně se mi to neukázalo jinak většinou máš ovulaci 12-14 dní po prvním dni MS 🙂 tak záleží, kdy Ti začala 🙂 jinak já včera mela 24DC a stejně test negativní... 😞
nkubountova
1. črc 2014
@dasenka888 Tak to jsem zvědavá kdy mi vyjde, slabá tam je pořád ...ale to je tak všechno
dasenka888
1. črc 2014
@nkubountova kdys měla první MS tento měsíc ? 🙂
nkubountova
1. črc 2014
10.6. , skončila 17.6.
@dasenka888
dasenka888
1. črc 2014
@nkubountova a jak máš trvající cyklus ? Klasika 28 dní ?
dasenka888
1. črc 2014
Jestli ano,tak bys měla mít ovulaci cca 25.6 ... A pak je uhnízdění to taky trvá 4-5dni cca 🙂 a k tomu přičíst zhruba deset dní a zkusit test 🙂 Teda alespoň někomu po takové "chvilce" vyjde pozitivní, já příkladem nejsem 😃 porad negativní, za to nevolnosti a příznaky by byli jen otázka, jestli si to hlava nevsugerovala 🙂
dasenka888
1. črc 2014
@nkubountova jinakhttp://www.plodne-dny-vypocet.cz/?idm=&ds=... tady si to můžeš spočítat by oko 🙂)

Začni psát odpověď...

Odešli