• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen/červenec

Jinak testují vždy pro jistotu ráno :slight_smile:
30. čer 2014 v 10:14  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenka888 tak to je drsný... moje kamarádka to zjistila až v 8tt...do té doby měla testy negativní :-/
30. čer 2014 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysackovi a mě se zdálo, ze mám pozitivní test, když jsem se vzbudila tak byl negativní :( To je doba, ale tak trpělivost přináší růže, tak snad .... :slight_smile:
30. čer 2014 ve 14:08  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak v tom pripade ja dostanu tech ruziilion :-P Jinak jsem nevydrzela a delal test a nic nevysel ale stejne me je proste divne..ale asi to bude jako vzdy vsugerace :'( :-\
30. čer 2014 ve 14:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kackarebicerova neboj....já si ho dnes taky udělala a opět zklamání :frowning2:....ale je mi divný, proč mi je takhle...mimčo si moc přeju a netlačím zatím na to, tak si říkám, že si to ani nevsugerovávám....prsa mám taky jiný a hlavně mi pár dni při zmáčknutí teče....je to normální?...nikde se mi tohle nestalo....ale zase si říkám, že je brzo...snažíme se od 30.5. TEPRVE....
30. čer 2014 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysackovi Resim stejny problem akorat mam jakou si menstruaci..ale prsa taky jine a zvetsene a taky z nic pri stisku tece mazivo...uvidim co pristi mesic zda se mrcha objevi
30. čer 2014 ve 14:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackarebicerova já nevím, zda jít k doktorovi a nebo ještě počkat...zda není ještě brzo....:-/
30. čer 2014 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysackovi Ja pockam a uvidim...nechci se zas ztrapnut :-\ :wink: Ja si myslim ze jsem ale vse rika ze ne ale pocit je pocit....
30. čer 2014 v 15:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackarebicerova právě, ten pocit.....nooo uvidíme....já teď budu přecházet k novému doktorovi a zítra si asi pojedu vyzvednout kartu, tak přemýšlím, estli se nenechám etě naposled prohlédnout, ale on nemá ultrazvuk, tak že by měl prohlédl pouze rukou a kdo ví, zda by to takhle na začátku poznal :./
30. čer 2014 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si říkám ten test si dělat nebudu, ne dneska ne zítra a nakonec si ho stejně udělám... To je peklo :D hlavně ty prsa se mi taky nezdaji... No uvidíme musíme vydržet :-*
30. čer 2014 v 15:33  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
určo se nám brzo zadaří :slight_smile:
30. čer 2014 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska mě to břicho tuplem tlačí :D
30. čer 2014 ve 21:09  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, aby jste si to nevsugerovaly. :D Já už bych chtěla taky testovat, ale je brzoooooo.
30. čer 2014 ve 21:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@curdibilka kolikatý den cyklu jsi Ty ?
30. čer 2014 ve 21:18  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenka888 Počítá se to od prvního dne poslední MS? Pak bych měla dneska být 16DC a měla by začínat ovulace - podle kalendáře by to tak mělo být. :slight_smile:
30. čer 2014 ve 21:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@curdibilka Pokud to je pidle tvych vypictu tak ja hsem 6DC ....chvili krvacim a pak zas bic....
30. čer 2014 ve 22:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem 24 DC a ano počítá se to od prvního dne menstruace :slight_smile:
@curdibilka
30. čer 2014 ve 22:30  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenka888 Prosim prekontroluj mi to, MS mi zacala 15.6. :grinning: Doufam ze se nam zadari co nejdrive, nemam rada cekani a tohle me stresuje uz ted. :grinning: Chci iit jeste v cervenci na gyndu na preventivku, tqk snad je u mne vse ok. :slight_smile:
30. čer 2014 ve 22:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
JoJo tak to počítáš správně :slight_smile:)
@curdibilka
30. čer 2014 ve 23:25  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenka888 No, tak uvidíme, kdy to mimčo za námi přijde. Říká se, že když to nejmíň člověk čeká. :slight_smile:
1. črc 2014 v 09:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@curdibilka včera jsem skoro cely den prospala a dneska jsem taky max... Unavená.... Ale z čeho, když mám dva dny volna a jen se valim ? :-O
1. črc 2014 v 11:14  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
17.6. skončila poslední MS, je divné, že zatím nevyšel žádný ovu test??
O mimi se snažíme každý den, někdy i 2x, tak jako tak, ale přijde mi to divné, že pořád nevychází...Nebo je na to pořád ještě brzy..? :confused:
1. črc 2014 ve 12:48  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2017 (17. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přidávám se do skupiny :slight_smile: o víkendu skončila MS, tak zase snažení....obdivuju, co mohou každý den a i 2x :slight_smile: My se do toho stěhujeme a stavíme nové jádro v bytě, takže toho času není až tolik, když je člověk pořád stahanej z rekonstrukce, ale snad to vyjde...už aby to bylo :slight_smile:
1. črc 2014 ve 13:19  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nkubountova jojo je to brzy :slight_smile: Mě je zle a příznaky by byli a MS byla 6.6. A stejně se mi to neukázalo jinak většinou máš ovulaci 12-14 dní po prvním dni MS :slight_smile: tak záleží, kdy Ti začala :slight_smile: jinak já včera mela 24DC a stejně test negativní... :(
1. črc 2014 ve 13:37  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenka888 Tak to jsem zvědavá kdy mi vyjde, slabá tam je pořád ...ale to je tak všechno
1. črc 2014 ve 13:39  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2017 (17. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nkubountova kdys měla první MS tento měsíc ? :slight_smile:
1. črc 2014 ve 13:41  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
10.6. , skončila 17.6.
@dasenka888
1. črc 2014 ve 13:46  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2017 (17. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nkubountova a jak máš trvající cyklus ? Klasika 28 dní ?
1. črc 2014 ve 14:07  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli ano,tak bys měla mít ovulaci cca 25.6 ... A pak je uhnízdění to taky trvá 4-5dni cca :slight_smile: a k tomu přičíst zhruba deset dní a zkusit test :slight_smile: Teda alespoň někomu po takové "chvilce" vyjde pozitivní, já příkladem nejsem :D porad negativní, za to nevolnosti a příznaky by byli jen otázka, jestli si to hlava nevsugerovala :slight_smile:
1. črc 2014 ve 14:13  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nkubountova jinakhttp://www.plodne-dny-vypocet.cz/?idm=&ds=&newdz=1 tady si to můžeš spočítat by oko :slight_smile:)
1. črc 2014 ve 14:14  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek