• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen/červenec

@dasenka888 Prve ze me se to ted spočítat nedá, poslední MS měla zpoždění 14 dní, takže nevím jestli další bude zase zpožděná a nebo normálně jak jsem mívala...
1. črc 2014 ve 14:36  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2017 (9. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nkubountova jojo tak jedině ovulační testy :slight_smile:
1. črc 2014 ve 14:37  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenka888 zkouším to s nimi první měsíc, tak uvidíme :slight_smile:
1. črc 2014 ve 14:42  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2017 (9. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak hodně štěstí a dej vědět :slight_smile:))
@nkubountova
1. črc 2014 ve 14:49  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dasenka888 to neboj, když to klapne, to já se chlubit buduuu :slight_smile:
1. črc 2014 ve 14:51  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2017 (9. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dasenka888 Tak třeba už jsi v tom, já si zpětně vzpomínám, že jsem byla taky unavená, ale večer, to jsme u prvního padala v 8 večer "na hubu", tehdy jsme ale netušila, že je to těhotenstvím. :slight_smile: Já se teď cítím ok, takže uvidíme, co nám čas přinese. :slight_smile:
1. črc 2014 v 16:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky tak já taky netrpělivě čekám na ráno! :grinning: Poslední Ms byla 1.6. a zatím nic tak jsem napnutá jako kšandy! :grinning: Test jsem dělala čtvrtek ráno, ale to bylo ještě brzy.
1. črc 2014 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem teď z nedočkavosti dělala test a negativní ani duch. :frowning2:
1. črc 2014 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edelin moje MS byla 6.6. A taky zatím ani duch a jsem 25DC, ale příznaky by byli a prsa me dneska neskutečně bolí... :(
1. črc 2014 v 18:03  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenka888 Taky na sobě vidím všechny příznaky :grinning: Ale už jsem 31dc a nic. :frowning2: U tebe je ještě brzo ne na test?
1. črc 2014 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edelin nejspíše ano,těžko říct, když sama nevím ? :slight_smile: Ani nemám ponětí jaký den cyklu testovat :slight_smile:
1. črc 2014 v 18:25  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak nevim nevim :grinning: co myslite? T
1. črc 2014 v 18:49  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky a berete nebo děláte něco pro větší šanci otěhotnět? Kontryhel, kys. listovou nebo tak? :slight_smile: Děkuji
1. črc 2014 v 19:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak jsem to dneska v noci dostala.. a já si myslela, že už něco, když se mi to o dva dny zpozdilo a ono ne. mrška jedna :grinning: Takže jedeme dál a nanovo..
1. črc 2014 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@michvlkova Holka takhle to mam od prosince...a pokazde rvu jak zelva...
1. črc 2014 v 19:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackarebicerova Neboj, i k vám miminko určitě dorazí. :slight_smile:
1. črc 2014 v 19:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@curdibilka dneska začíná Kontryhel :slight_smile:) jinak mamavit vitamíny :slight_smile:
1. črc 2014 v 19:46  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@curdibilka a i Macu dneska začínám :slight_smile: jinak bolest prsou dneska nesnesitelná :D
1. črc 2014 v 19:49  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenka888 Já jsme na tebe úplně zvědavá, jestli jsi těhu. To by bylo super a úžasnééééé. :slight_smile: Asi taky zajdu pro kontryhel a ta maca je co prosím? Už jsem si tu macu našla, ale píší tam, že není vhodná pro těhotné a kojící ženy - nevadí, že ji člověk bere a už je třeba těhotný a neví o tom?
1. črc 2014 ve 20:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@curdibilka http://www.uncaria.cz/SvetBylin/maka-maca hele nikde jsem nenašla, že by se neměla brát a hlavně mám zkušenosti, že to pomohlo k otěhotnění :slight_smile:) To já jsem na sebe taky zvědavá, už bych chtěla znát výsledek, každopádně už se nemohu dočkat :slight_smile:
1. črc 2014 ve 20:30  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenka888 http://www.prozdravi.cz/maca.html já to našla tady, ale chystám se stejně na gyndu na preventivku, tak se na to tež zkusím zeptat...
1. črc 2014 ve 20:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@curdibilka tak mi pak dej vědět:slight_smile:)
1. črc 2014 ve 21:38  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Týjo...tak dneska bych to měla dostat..tak uvidíme...zatím mě nebolí břicho nic...:slight_smile:ale prsa nějak přestali bolet:frowning2:na testu pořád nic:.-/
2. črc 2014 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na testu mám asi ducha...:slight_smile:)pokud už si ho nevimejšlím:grinning:
2. črc 2014 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@helca363 krasaveeeec hod fotku :slight_smile:))
2. črc 2014 v 15:17  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackarebicerova my od ledna jenže u nás je to těžký, přítele mám často na služebních cestách takže nic moc pravidelnost.. jinak já beru vitamíny Prenavit z Vitalandu je tam spoustu vitamínů a i kyselina listová.. brala jsem vitamíny z lékárny a nic.. tak snad tohle bude lepší :slight_smile:
Jinak ti držím palečky k dalšímu snažení:slight_smile:
2. črc 2014 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenka888 Zkoušela jsem to fotit...a fakt to tam vidět nejde....:frowning2:ale ukazovala jsem to manželovi a taky tam ducha viděl:slight_smile:tak uvidíme:slight_smile:Chodím na záchod ve stresu jestli to nedostanu:grinning:Komediantka jsem:slight_smile:)
2. črc 2014 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@helca363 držím palce :slight_smile:))) a to všechny!! :slight_smile:))
2. črc 2014 v 19:46  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
v televizi zase bylo, že je důležité brát kyselinu listovou tak se na ní zase vrhnu, snad moc nepřiberu :grinning:

@helca363 tak to moc gratuluji...až to půjde vyfotit tak se těšíme na fotečku....
2. črc 2014 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak co myslíte holky?
2. črc 2014 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek