• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen/červenec

@helca363 tak já bych musela mít hodně fantazie abych to uviděla :slight_smile: , ale věřím tomu že tam duch je...jsem zvědavá na další fotku, jak bude sílit
2. črc 2014 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ladkaspackova Doufám,že jo:slight_smile:říkám si když to viděl i manžel...:slight_smile:)jen jestli mě nechtěl jen udělat radost:grinning:uvidíme...:slight_smile:to čekání je nekonečný:-/
2. črc 2014 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helca363 tak to věřím...jak dlouho jste se snažili?
2. črc 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladkaspackova Od května neberu prášky...a v červnu jsme se snažili....vím,že některé tady se snaží dlouho,že máme hodně času a tak...ale nedokážu si pomoct se nepozorovat...já si totiž fakt myslím,že jsem těhotná...jen ty testy mě to nechtěj pořádně potvrdit..|:slight_smile:
2. črc 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helca363 tak to bylo štěstí...to se podařilo snad napoprvé :slight_smile:
2. črc 2014 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladkaspackova Bylo by to krásný:slight_smile:když né,budem se snažit dál:slight_smile:necháme se překvapit.Budu informovat:slight_smile:
2. črc 2014 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Potom co jsem si uz myslela, ze jsme ovulku s testy propásli nebo ze na me nefungují včera konecne čárka zesílila, tak jsem zvědavá jestli se zadaří
4. črc 2014 v 05:54  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2017 (38. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nkubountova To jsem taky zvědavá dej vědět:slight_smile:Jinak holky já zatím nic...žádná mrcha:slight_smile:vypadá to dobře:slight_smile:))
4. črc 2014 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dneska na digi testu 1-2 týdny,tak mi prosím držte palce ať je vše v pořádku...manžel je v šoku,že to šlo tak rychle, přestože mám jen jeden vaječník... Nevolnosti mám už třetí den, bylo mi to podezrele, k tomu bolest prsou a podbřišku, prostě jak to popisují...až jsem měla pocit, že jsem si to jen namluvila :slight_smile:
4. črc 2014 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@tak2014 Držím pěsti:slight_smile:tak jsem to zakřikla...dostala jsem to:frowning2:((((((((
4. črc 2014 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helca363 jupiiii nejsem divna, ovulka přišla az ted, večer máme o zábavu postaráno:D ...a helco, neboj, ono se zadari, ja mela minulý měsíc 14 dni zpoždění, taky jsme mysleli, že už se můžeme radovat a ta mrcha zkrátka přišla:((
4. črc 2014 v 17:14  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2017 (38. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nkubountova No super:slight_smile:držím pěsti ať se povede:slight_smile:))Nakoupila jsem taky ovu testy:slight_smile:tak snad nám pomůžou:slight_smile:)
4. črc 2014 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helca363 no ja uz myslela, zenji snad mit nebudu vůbec a mam ji az někde 18.den
4. črc 2014 v 17:39  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2017 (38. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nkubountova Týjo to dlouho...no já jsem zvědavá na mě..když jsem teď měla mrchu po 34 dnech,tak to budu mít taky rozházený asi...
4. črc 2014 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helca363 Tak já vím, že je asi na vše brzy a možná si i něco vsugerovávám, každopádně od rána mi není úplne nejlíp a prsa mi bolí, ze se to nedá ani popsat...to bych si přeci nevymyslela ne? ..před MS nikdy nebolela ani nebyla citlivá...co myslíte ženský, budeme mít umpalumpa:D
6. črc 2014 ve 21:40  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2017 (38. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nkubountova Taky mě hrozně boleli prsa a zvětšili se mi...a nikdy předtím se mi to nestalo...píchalo mě v podbřišku,bylo mi jinak.Ale u mě to byla pouze sugesce:(To neznamena,ze u tebe to musí bejt taky.Držím pěsti at tam je fazolka
7. črc 2014 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOj holky já si myslím ze ovulacní testy jsou zbytečné, max tak první měsíc aby se dalo určit den ovulace ale pak mi to přijde zbytečné vyhazování peněz
7. črc 2014 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nkubountova také me hrozně boleli prsa a mela jsem křeče v podbřišku ca bohužel to byla vsugerace :(
7. črc 2014 ve 12:26  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojy snažilky, tak jak to tak vidím, tak zatím nikdo nic. :( Manžel je teď nemocný a je to na delší čas, takže sex je fakt minimálně, takže zas bude asi prdlajs, ale nenecháme se odradit. :slight_smile: Držím pěsti všem. :slight_smile:
7. črc 2014 ve 22:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ladkaspackova Já jsem je právě ještě nikdy nezkoušela...tak je chci tento měsíc zkusit abych přesně jak říkáš zjistila kdy mám ovulaci:slight_smile:koupila jsem jich 30 plus 10 těhotenských testů i s poštovným za 500...tak to ještě jde:slight_smile:
8. črc 2014 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, zkoušíte tady některá Nosifol nebo Inofolic? Máte nějaké výsledky co se týče třeba ovulace?
8. črc 2014 v 19:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak se k vám přidávám, zatím teda nic bohužel :frowning2:, pijete tu některá kontryhel a maliník?
9. črc 2014 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evicka29 ahoj, já kontryhel začala pít :slight_smile: Asi tak cca před deseti dny :P
9. črc 2014 v 19:22  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evicka29 maliník se snad pije až před porodem, já ho aspoň pila tak...
9. črc 2014 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi je ještě brzy, test zatím negativní, ale poslední dva dny, je mi na zvracení, včera jsem zvracela, dnes zatím ne ale špatně mi je dost....ale přijde mi to nejak moc brzy.... :confused: čas ukáže... :wink:
9. črc 2014 ve 20:23  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2017 (38. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
no četla jsem tu i na jiných diskuzích že ten maliník se pije do ovulace, že podporuje plodný hlen, jéé tak ti nkubountova přeji aby jsi našla potom //, a jak pijete ten kontryhel?taky jen těch prvních 14 dnů od prvního dne MS?
10. črc 2014 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evicka29 no mela jsem uz pocit, že prijde ms...tak jsem to tak nějak hodila za hlavu a řekla, ze uvidíme zase další měsíc:slight_smile:) ted mi bylo třetí večer špatne ale večer, z toho dva dny zvracím...:D vzdy jen jednou, uleví se mi a uz nic...
12. črc 2014 v 06:29  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2017 (38. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nkubountova Někdo mívá nevolnosti i večer. To jsem zvědavá na vás, drřím pěsti, ať to vyjde. :slight_smile:
12. črc 2014 v 08:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@curdibilka Děkuju, jsem taky zvědaváá...asi budu brzy staráá :D
12. črc 2014 v 15:31  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2017 (38. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak nás potkalo štěstí hned první měsíc, jsem těhotná. :slight_smile: Podle kalkulačky bych měla být dnes 5+1 a zítra jdu k dr. na potvrzení a hlavně vyloučení třeba mimoděložního těhotenství, tak na mě myslete a držte mi pěsti. :slight_smile: Přikládám dnešní test, 37DC a asi 6 dní zpožděná MS.
21. črc 2014 v 19:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek