• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen/červenec

testy na plodnost slyším také poprvé, to jsou dneska vymoženosti :slight_smile: a funguje to?
1. srp 2014 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helca363 tak bohuzel mrska dorazila uz dnes :-/ jsem ztoho spatna :frowning2:
1. srp 2014 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evicka29 Jééé to je mi moc líto:frowning2:tak další měsíc :wink:
1. srp 2014 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helca363 taky jsem to obrecela,to je hrozny ty stavy fakt.nu jasne jede se dal.ceka nas dovca tak snad se zadari tam
1. srp 2014 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evicka29 To ti věřím...taky budu asi brečet:frowning2:jo tak to hoďte za hlavu...užijte si dovču:slight_smile:a pěkně makejte na mímu:slight_smile:)
1. srp 2014 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spygy Ahoj, já ani nevím jak to funguje - pochopila jsem jen, že by to mělo být z moči na bázi nějakého hormonu - jmenuje se to FERTILCHECK. Zkus si to najít, když Tě to zajímá :wink:
1. srp 2014 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@helca363 urcite nebudes, budu na tebe myslet :wink:
1. srp 2014 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evicka29 To mi je líto Evi :frowning2: Snad příští měsíc už bude veselejší...
1. srp 2014 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeni1111 doufam, jste zlata,jak podporujete holky :-*
1. srp 2014 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evicka29 díky jseš hodná :slight_smile:
2. srp 2014 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, rada by som sa ku vam pridala. Snazime sa uz dlhsie (od zari 2013), ale len tento mesiac som zacala brat clostil a utros, cize s liekmi je tento mesiac prvy. Netrpezlivo (ne)cakam na mrsku, testy neg. :frowning2: Toto je moj dnesny graf... Jedno mimi uz mame, tiez za pomoci liekov. Som nedockava a samej sa mi cakat nechce, tak som si vas nasla, aby sme mohli cakat a stresovat spolu :wink:
2. srp 2014 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sunny1sis ahojík tak tě vítám, tak držím palečky, to se snažíte už dlouho, to je o nervy taky viď, no graf vypadá zajímavě, nejhorší je ta trpělivost viď :grinning:
4. srp 2014 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evicka29 Ahoj, dakujem za privitanie. :wink: Ano, to cakanie je najhorsie. Tento mesiac to vypada, ze to zase nevyslo, teplota je stale 39.6, ale tt neg. :frowning2: Uz som 16DPO, cize kazdym dnom cakam ms, uz aby to bolo, aby sme mohi zacat dalsie kolo. Ty si na tom ako? Kolky DC?
4. srp 2014 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evicka29 No neuveritelne, prave som to dostala, cize 1DC. Hura na dalsie kolo. :slight_smile:
4. srp 2014 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1sis ja jsem ted 4. DC takze zaciname opet znova, dneska jsem si koupila holky femibion 800 tak uvidim co to udela :sunglasses:
4. srp 2014 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evicka29 zajímavý graf;), taky jsem ted nejak nahore no tak uvidime:slight_smile: vítám te:slight_smile:
4. srp 2014 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeni1111 co to je ten test plodnosti?;) to jsem jeste neslysela
4. srp 2014 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evicka29 Ja som zacala kontryhelom a od zajtra clostil. Tak uvidime, ako to dopadne tento mesiac.

Kolko je tu este snaziliek okrem @evicka29 a @denisska ?
5. srp 2014 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sunny1sis a clostil je co?;)
5. srp 2014 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisska Clostilbegyt, liek na podporu ovulacie. Dr. mi povedal, ze vajicka tam su, len nedozrievaju, cize im treba pomoct. Prve mimi sa nam takto po pol roku podarilo az. Klepne ma, ked budeme musiet zase tak dlho cakat, a to sme sa snazili prirodzene uz od zari 2013. Chjo :unamused:
5. srp 2014 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisska zkus si vygooglit FERTILCHECK :slight_smile: na mě to vyskočilo, když jsem si hledala tu plivací tyčinku jak pomáhá určit ovulaci :wink:.
5. srp 2014 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdeni1111 ahoj, nechtela bys ten Gynex prodat? Koupila bych ho....
5. srp 2014 ve 20:47  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1sis chjoo a to ti rekl Dr ze nedozravaji jo? A to musíš jit k Dr kdy aby to poznal?;-o
5. srp 2014 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeni1111 jdu googlit:slight_smile:)
5. srp 2014 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky můžu k Vám? Máme skoro 5ti letou dcerku a od června jsme si řekli, že bychom chtěli druhé mimi. Po malé jsem žádnou antikoncepci nebrala ...ale mám nepravidelné cykly, jednou 18 dní jindy 30 :frowning2: Takže v tom, aby se čert vyznal kdy mám ovu. Tento měsíc jsem poprvé zkusila testovat, tak uvidíme ... dneska jsem 25DC, a ráno TT negativní :frowning2:
5. srp 2014 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misanka22 ahojik pekne vitam,nebud smutna,urcite nam to vyjde vsem,otazka ale kdy a pri prvnim ti to sli hned?
6. srp 2014 ve 04:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisska Povedal mi to uz pred prvym mimi, ked som bola na prehliadke, ze by sme sa chceli pokusit o babetko (mala som rozhadzany cyklus, brala som dlho antiku cca 7 rokov a 2.5 roka pred skusanim som vysadila na precistenie a aj tak som ms 18mes nedostala). Za pomoci liekov po pol roku snazenia sa zadarilo. Myslela som, ze po porode sa to trebars zmeni, ale evidentne nie. Dr. vravel, ze to ma teda tu vyhodu, ze si vieme mimi viacmenej naplanovat a nepotrebujeme uz nikdy ziadnu antikoncepciu. A teraz musim ladovat hormony a stale z nich spuchnem, priberam. :frowning2:
6. srp 2014 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misanka22 Ahoj, vitam ta, aj ja som v tejto skupine nova, dnes som 3DC...pred nami dlllha csta. :slight_smile: Drzim palceky, aby to vyslo cim skor. :wink:
6. srp 2014 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky děkuju za milé přivítání :slight_smile:

já piju každé ráno nosifol, tomu zobnu jednu listovku a hořčík. Hodně holek psalo o kontryhelu a jakýchsi ptačích kapkách, obojí stojí pár kaček, at až zavítám do lékárny určitě přikoupím :slight_smile:
6. srp 2014 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sunny1sis aha, no já brala HA 15 let,ale dostala jsem to,sice takové slabé a spíš špnění,ale ano a celkem i dobře, poprvé o týden později, podruhé o dní dřív, tak teď čekám kdy:slight_smile: no nejlíp už vůbec:grinning:DDDD
6. srp 2014 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek