• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen/červenec

Ahoj holky, koukam na debaty a mozna byste mi nekdo mohl poradit. Minuly vikend jsem mela ovu, tak jsme se snazili. Menses bych mela dostat pristi utery, coz je 12.8.. Citim se silene unavena, coz jsem teda mela u prvniho mimi taky, myslela jsem, ze mam chripku, jak me bolely klouby a svaly, ale po vynechani menses jsem zjistila tehu. . Ovsem ted, kamaradka mi delala test z krve, v sobotu 2.8., ale byla tam nula. Tak jsem si myslela, ze nic, nacez jsem si na netu precetla, ze i z krve je to videt az tak 7-9 den po ovu, a to jen u 5% zen. dneska je to cca 10 den od ovu. Myslite, ze by ta krev mohla vyjit teda jeste spatne? Priznaky unavy, jako jsem mela u prvniho ditete citim... Bolesti v podbrisku jako na menses taky... Pamatuju si, ze testy mi tenkrat ukazovaly jednu carku, az po vynechani menses jsem mela test pozitivni... Diky za nazory a rady ...:slight_smile:
6. srp 2014 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si to nakonec nasla, je to zde pekne napsany...
http://merenibt.xf.cz/tehutesty.html
6. srp 2014 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@denisska Mne hned po vysadeni dosla ms asi 3x za sebou normalne a az potom nic. Dufam, ze to nebude tvoj pripad! Vlastne aby bol, ale nech je pricina miminko. :grinning:
6. srp 2014 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebang Ja si myslim, ze to bolo este skoro. Pri prvom mimi mi az 4dni pred ms ukazalo na teste veeeelmi slabucku ciarocku. Skus este vydrzat, aj ked viem, ake to je tazke. Ja sama som testovaci stresovaci maniak. :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2014 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1sis to je jediná přípustná příčina;)
6. srp 2014 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tipry no uvažuji o prodeji :slight_smile: akorát se bojím ho prodat, kdyby se něco pokazilo :frowning2: mám docela strach, takže prodávat budu, ale asi později - až bude potvrzené srdíčko :wink:
6. srp 2014 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
to testování mě hrozně stresuje, lepší fakt si počkat, jo já už dvakrát jak tu psaly holky měla i takovou tu falešnou březost :grinning: :grinning: , no u nás už zase snaženíčko začalo ta, doufám, že tento měsíc se zadaří :sweat_smile: , holky máte také stáhnou nějakou aplikaci v mobilu, která vám hlídá všechno?Já jo je to super věc, já si koupila ten femibion, kamarádka po něm otěhotněla po měsíci užívání a to jim to nešlo dlouho, ono je to asi u každé individuální
7. srp 2014 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helca363 tak co beruško?myslím na tebe
7. srp 2014 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evicka29 Ja mam v mobile tu aplikaci fertilityfriend a ked nie som nahodou pri pc rano, tak si to pekne zapisem tam. Femibion som este nemala, ale pocujem same chvaly nan. Dufam, ze ti pomoze. :wink:
7. srp 2014 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1sis dekuji :-* doufam take,ja na nej slysela take chvalu ja mam ovu view je to sikovny.hned vse pri ruce :slight_smile:
7. srp 2014 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, tak mrcha dnes dorazila ... takže jedeme další měsíc :frowning2:
7. srp 2014 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misanka22 To je mi luto. :frowning2: Kazdopadne dalsi mesiac nadeje je pred nami. :wink:
7. srp 2014 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evicka29 Ty jseš zlatá...byla jsem na dovče a hned v pondělí jsem to dostala:frowning2:Ale měla jsem to jen po a ut,ve st jen špinění a dnes už nic....tak nevím:frowning2:(Jinak mi to vychází,že na plodný den jsme se snažili....tak jsem asi neměla ovulaci vůbec:frowning2:((je to na prdlačku
7. srp 2014 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helca363 jestli mužu poradit tak si kup testy na měření ovulace a budeš přesně vědět kdy ovulace proběhla jsem myslela že jsem mi měla uprostřed cyklu a podle testu až 20DC tak jsem ráda že jsem testovala a jestli se nepodaří ted tak další měsíc budu testovat znovu ;) je top jistější a víš že ji neporšvihneš
7. srp 2014 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petavan Já jsem je,ale měla...buď to dělám blbě a nebo jsem ovulaci opravdu neměla....neukázalo mi to ani jeden den:(
7. srp 2014 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helca363 aha tak to je možné že si ovu fakt neměla :(
7. srp 2014 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petavan Hmmm právě...:frowning2:((nevíte někdo co s tím??Dá se nějak rychleji nahodit?:slight_smile:
7. srp 2014 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helca363 buděš asi muset na gyndu píchnou ti injekci na vyvolání
7. srp 2014 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petavan Tam jsem byla minulý týden a řekla mi,že jí klidně nemusím mít 4 měsíce po vysazení antikoncepce:-/
7. srp 2014 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helca363 to je mi lito berusko :frowning2: ja to tentokrat taky mela takhle kratke.na me ty testy take nefungovaly.ale co jsem procitala diskuze tak holkam taky nevychazely a otehotnely.staci kdyz si test udelas jinou hodinu a nebo pijes predtim.nejsou az tak zas spolehlive.urcite se nam take zadari y:wink:
8. srp 2014 v 05:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@helca363 ahoooj , zkus si koupit gynex kapky a jeřáb ptačí :slight_smile:gynex jsou dražší, ale stojí za to :slight_smile:)
9. srp 2014 v 15:41  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky, nejake nove info? Kolko DC ste? :slight_smile:
11. srp 2014 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem dneska 11 DC, venku počasíčko hrozné a jak jsi na tom ty?
11. srp 2014 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evicka29 Ja som 8DC, ku tomu pocasiu sa mi este pridali stresy a smutok, bo mi muz odisiel na sluzobku a pride az v sobotu a straaaasne mi chyba!!!! A stress zato, ze dnes nejako vseobecne meskali lety a nestihol lietadlo z Londyna do NY, tak musi letiet uplne inam, ine letenky, batozinu ani nevie, ci mu neposlali do NY podla povodneho planu a on ide do Philadelphie teraz a zatym do Pittsburgu...a zajtra uz ma byt rano na meetingu. Proste same stresy a co pocuvam, tak vseobecne dnes nejako vela ludi ma zle nalady, depky a stresy. :unamused:
11. srp 2014 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak copak je? Je tu nějaké mrtvo? nějaké nové zprávy?
17. srp 2014 v 00:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spygy spíš ne než jo :D
17. srp 2014 v 01:15  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spygy Zatial sme asi vsetky v stadiu cakania...Ja cakam na ovulku...Ked bude cas testovania, snad sa to tu trosku ozivi. :wink:
17. srp 2014 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1sis jj,taky jsem ve stadiu čekání, ovulka už asi proběhla, už neměřím, tak teď uý jen čekat, zda dorazí MS nebo ne
17. srp 2014 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@spygy Drzim palce, aby uz nedorazila!!! :wink:
18. srp 2014 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
to čekání je snad nejhorší co holky?chjo a ten čas se vleče :grinning:
19. srp 2014 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek