• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky konec roku 2010. Najdou se?

26. září 2011 
Najdou se nějaké snažilky až koncem roku 2010 nebo začátkem 2011?
6. črc 2010 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, asi já :wink: na podzim chceme jít na KET, ale možná to bude až ke konci roku nebo v roce novém, vše závisí na financích... ty budeš snažilkovat přirozeně?
6. črc 2010 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zatím normálně, přznám se že neočekávám žádné problémy, ale stát se může vše

to bude vaše první mimi??
6. črc 2010 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
už máme doma malou slečnu :wink:
7. črc 2010 v 00:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj taky máme takové plány. Máme doma chlapečka, v prosinci mu budou dva roky. Doufám, že vše půjde hladce (s prvním jsem otěhotněla hned druhý měsíc po vysazení HA). Moc bysme chtěli holčičku.
7. črc 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
naší malé budou dva roky v říjnu. Už rozmýšlím co za dárky a a jakou oslavu udělat :wink: Roček si ještě moc neužila, to bylo spíš pro nás.
7. črc 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj, tak mám radost že se našlo pár holke, pak budeme těhulkovat spolu :wink:

mono my by jsme zase chtěly chlapečka, nmáte nějaký osvedčený recept?? :grinning:

eyael - taky jsem už tak nějak předběžně přemýšlela, ale klárce bude v listopadu rok, tak z toho nebude mítještě rozum ale dort a oslava bude určitě

jestli ti můžu doporučit pani felegiová ve vyšším brodu dělá úžasný dorty, má nějaké ocenění cukrářka roku, my jsme si tam nechávaly dělat svatební a byl do 10 minut pryč, jinak dárků máš na výběr určitě dost, já mám hodně ráda dárky nebo hračky spíše výukové, aby to prckovi taky něco dalo.-))
7. črc 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..můžu se přidat..plánujeme snažení na konec roku zač. roku :slight_smile:) jinak by mi nevydila druhá holčička :slight_smile:)
7. črc 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@saronka no určitě čím víc líp tím :wink:
7. črc 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzka_mamka koukám že nám to vychází skoro na stejno..děti nejsou o moc od sebe :slight_smile:)
7. črc 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzka_mamka - už máme dárečky skoro vymyšlené, taky máme raději ty výukové, takže na seznamu je lego, puzzle, dřevěné kostky s obrázky Krtečka, kreslicí tabulka, pastelky, modelína, první "slabikář" a pak tedy dětskou kuchyňku. Hrála si s ní u kamaráda a byla naprosto unešená :sweat_smile:

saronka, já bych taky chtěla druhou zas holčičku :grinning:
7. črc 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eyael jsou boží že :slight_smile:) jako kluk by nevadil.. jinak mám asi milion jmén.. jen je těžké se dohodnout s manželem :slight_smile:
7. črc 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@saronka - taky koukám, asi 2 týdny že:slight_smile: já jsem vždycky chtěla děti o dva roky, já se na těhu moc těším ale zároven taky neteším protože to bude nejspíš moje poslední těhu, tak doufám že si ho pořádně užiju, z manželem by jsme oba chtěly sice 3 děti, ale to třetí jen jestli pro něj budou dobré podmínky

saronko tak mi to máme ohledně jména jasné, na klárce jsme se dohodly oba dva, a to jsem ještě ani nebyla těhu, takže ta byla jasná, ale musíme dát jméno po manželovi, dle tradice :unamused: bud angel nebo angela, je sice hezkého jméno ale že bych z něj nějak byla nadšená to říct nedá
7. črc 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@saronka mě se hrozně líbí pro kluka vojtíšek nebo matýsek, tobiáš zní taky pěkně
7. črc 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzka_mamka no já u holek se mi líbí - když odečtu co se mi líbí a nehodí se k našemu příjmení s 2 r :slight_smile: aby to nebyl jazykolam tak Melanie, Soňa, Emilie, Amelie, Klaudie (ale tak se bohužel jmenoval jeden pes od tchánovců) a u klučíčích Oliver, Theodor ale to se moc nehodí kdyby ráčkoval :slight_smile:) Šimon a Štěpán- ale to je zase brácha, ještě Samuel.
jinak já se taky na těhu těším ale bude to náročné :slight_smile:)
7. črc 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eyael - krásné dárečky to bude mít malá radost

saronka - oliver je moc pěkný, jinak máš vkus na samý exotický jména vid,.-)
7. črc 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzka_mamka - no uvidíme, co z toho seznamu nakonec dostane, nechci jí dávat všechno najednou, bylo by to hodně peněz :sunglasses: no a co jinak děláte v tomhle vedru?
8. črc 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eyael my jdeme ráno ven, nakoupit na prochajdu, pak klárka od 12 do těch 16 spinká, a pak zase letíme ven, většinou za holkama na dětský hřiště, a o víkendech vždycky jezdíme celá rodina na výlety, tedka jak jsou ty vedra tak většinou vykoupat se na lipno

co vy?
8. črc 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzka_mamka, to máte podobný program jako my. často dopoledne uklízím nebo obíhám doktory a takové to zařizování co je třeba a odpol hřiště. Víkendy se snažíme být s tátou, když se přes týden moc nevidí, taky výlety a koupání. Teď máme ale utrum, dostala neštovice od kluka z písku. Sice je očkovaná, ale zatím jen jednou dávkou, takže to ještě tolik neochání, má pár pupínků, zhruba do 10ks, víc ne. Doktorka říkala, že to bude mít mírnější průběh, jen má bohužel vysokou teplotu, kolem 39 a nic moc jí na to nezabírá kromě zábalů :confused: no a musíme být doma, moc nevím, co vymýšlet za aktivity, když by měla spíš ležet v posteli... jenže vysvětli to ani ne dvouletému dítěti :fearful:
9. črc 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to si já nedovedu představit. Miki ráno otevře oči a chce jít ven, celej den se nezastaví, jen po obědě jde spinkat (tak 2-3 hodiny) a pak až do koupání (kolem 7) lítáme od pískoviště k průlezkám. Teď je nachlazenej a doktorka říkala, že by neměl moc běhat a pak se tomu sama zasmála, protože viděla, co prováděl jen za tu chvilku v ordinaci :slight_smile:.
Všechny jména jsou moc pěkné, kamarádka má Amálii, na malé holčičce je to pěkné, ale jak jí říkat, až jí bude třeba 30? U prvního jsme kluka věděli hned (Mikuláš) i když nám to rozmlouvali, stáli jsme si za tím a teď se to všem líbí , holku jsme při prvním měli Katku, ale ta už se nám teď moc nelíbí, tak vůbec nevím, líbí se mi Darina, ale to všem přijde moc tvrdý. Manžel by chtěl Adélku. Na druhého kluka máme Šimona :slight_smile:
9. črc 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte už podnikáte nějaké kroky? Já už si chci nakoupit vitamíny a za měsíc nebo za dva to chceme zkusit. Teď se snažím vyčíst rady "jak na holčičku" (nemáte taky nějakou?). Vím, že to není 100%, ale chci zkusit všechno, říkám si, že když to všechno spojím, tak by to snad mohlo vyjít :slight_smile:
6. srp 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mona01 já přestala brát ted HA, ale hlavně kvůli lékům co beru na tlak..zatím se ještě chceme hlídat :slight_smile:) tak do listopadu necháme tomu pak volný průběh..po novém roce bych zkusila hlídat ovulku a tak
26. srp 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky..muzu se pridat? planujem mimi taky nekdy na prelomu roku - pokud mi to zdravi dovoli ( mam problemy s deloz. cipkem)... jinak HA jsem vysadila v breznu..od te doby silene bojuju se zavodnovanim organismu, velmi bolestivou MS, kdy nejsem schopna ani chodit...takze az se vsechno tak nejak utrepe,tak uvidime...ted si jeste davame pozor :slight_smile:
26. srp 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, můžu taky? chystáme se na snažení na konci roku... uvidíme, jak vše půjde, bohužel mám nějaké problémy, ale snažím se na ně nemyslet... ještě jsme ani "nezačali" a já už mám vyhlídnutý kočárek!! :sunglasses: :sunglasses:
30. srp 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi problémy zdravotní? to já taky...ani nějak oficiálně začínat nebudem, prostě to jednou vyjde...já taky pokukuju po kočárcích jak střelená :wink: kolik ti je let? jestli se můžu zeptat?
31. srp 2010 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crriss: je mi 26, ale partner je o nějaký ten pátek starší... a když oba chceme, nač čekat... no, taky nechci nějakým rudým křížkem značit do kalendáře "od teď se pilně snažíme" :wink: nechám tomu volný průběh, když se budu stresovat, měřit a počítat, je mi jasný, že se to nepovede :o) doktorka říkala, že máme dělat novou koupelnu nebo kuchyň, abych jako myslela na něco jiného... ale když my máme všechno skoro nové :grinning: ale vymalovat bychom mohli :slight_smile: :slight_smile:
31. srp 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crriss: vypustila jsem první otázku. jj, problémy zdravotní. první gynekoložka mé problémy řešila nasazením HA - vystřídala jsem mraky druhů, s každým dalším jsem si vyzkoušela některý z dalších nežádoucích účinků... až jsem se naštvala, vyměnila lékařku a ta mi pomalu pomohla do jakš takš použitelného stavu. tak uvidíme
31. srp 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi mnooo tak to te naprosto chapu...chapu i tve telo,ktere se potrebuje dat dokupy..hihi my ted "vyplnujeme" cas totalni rekonstrukci domu,co jsme dostali od prarodicu :D a pak na to muzem hupnout :D

HA je fakt potvora...a mava s nami dokonale..a odkud jste? ja jsem z vychodni moravy - Zlínsko..je mi 24
31. srp 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crriss: jj, navíc co neberu HA je ze mě jinej člověk. jasně, cloumají se mnou hormony, ale já si to právě užívám! cítím se tak nějak víc jak žena :wink: jsem z brna
31. srp 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj snažilky....můžu se přidat?.... prožívám první měsíc co neberu HA...s přítelem jsme si řekli, že tomu necháme volný průběh(zatím)...žádné vypočítávání a stresy ... já se aspoň po HA srovnám .... prostě nechci tlačit na pilu a psychicky se každý měsíc užírat.... tak uvidíme....
31. srp 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@batukina tak snad uvidíte brzy :slight_smile: taky bych chtěla brzy, ale pak si zas říkám, že by to bylo lepší až za nějaký měsíc, protože bych chtěla stihnout to či ono a ještě zvládnout támdleto :o) ale každý mi říká, ať se na všechny támdleta vykašlu a myslím na sebe....
31. srp 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 38
Tvůj příspěvek