• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky konec roku 2010. Najdou se?

26. září 2011 
@ssassi já to s tím obědem myslela dobře :grinning: něco sníst musíš :grinning:
21. lis 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi jůůů, tak to je teda fakt rizikové pracoviště. Tam abys byla pořád v pozoru, odkud kdo může vyjít, co hodit atd. To bych byla radši doma, než něco schytat :astonished:
@vicky007 Snažím se to teď dělat stejně, padne půl 4 a vypínám komp. Mám-li o nějakou tu hodinku víc, jdu domů třeba v pátek dřív. Jak oni na mě, tak já na ně :slight_smile:
21. lis 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi já mám kolegyně který odešly hned i ty co tam zůstaly a odseděli si to tam. Ale když si představím co se tam všechno děje, a zvlášť s těma našema dětma...
21. lis 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi no to je jasný, že někde se dá dělat až do konce a někde nee
21. lis 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka nojo, nebudeš to mít jednoduchý. Já naštěstí mám sedavý zaměstnání, takže žádný nebezpečí nehrozí, ale kdoví, co na to doktorka. Kamrádka taky měla sedavé zaměstnání a skoro od začátku byla doma, protože měla problémy s močákem. Měla i cévku pár dní zavedenou, byla v nemocnici a pak se malý narodil o 6 týdnů dřív.
21. lis 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka já víííím :wink: ty jsi nejhodnějšííííí :slight_smile:

@petrushka1 nojo, uvidíme. taky se může něco pokazit, žádně mimi nebude a je po problémech s odchodem na rizikový, že? :unamused:
21. lis 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak špagety jsem zvládla i s trochou omáčky :o))))
21. lis 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi Přesně tak, radši zatím nepřemýšlet co bude až těhule budeme. Ono to nějak dopadne :slight_smile:
My už jsme po obídku, teď si dáváme kafíčko s buchtičkou. Pak se půjdu projít s pejskem :slight_smile:
21. lis 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 taky půjdu. doufám, že ven vytáhnu i toho svého a nenechám se odradit větou: mám práci :wink:
21. lis 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi Tak hodně štěstí, mě se to nepodařilo ho vytáhnout ven :slight_smile: Ale odpolko jede ke kamarádovi pracovat, budou venku, tak se mu nedivím, že se mu nechce :wink: Navíc tam něco padá, je tam zima, takže doma je líp :grinning:
21. lis 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 tak mně se to povedlo. ale moc dlouho jsme tam nebyli, je tam hnusně :o(
21. lis 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi Tak super, že se ti to povedlo. Tady je taky hnusně, pustím si asi nějaký filmeček a budu žehlit :frowning2:
21. lis 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme měli po dlouhé době odpočinkové mazlivé odpoledne :slight_smile: Venku je hnusně, tak jsme lenošili. Ale před chvílí volal jeden kolega z práce, jestli by mu manžílek nenaladil nově zakoupenou televizi. A co ten můj dobráček? No jel :slight_smile: Ti chlapi jsou hrozní :slight_smile: Já si dám aspoň koupel a ještě jednu kávičku :wink:
@ssassi nad takovýma věcma nepřemýšlej, ale práci bych asi fakt neřešila až řekne doktorka co a jak. Třeba Ti sama doporučí zůstat doma, uvidíš... a kdy tam půjdeš?
21. lis 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 já nežehlím. jsme oba tak tlustí, že se na nás všechno hezky napne a žehlení je tím pádem zbytečné :o)))) doma dělám vše krom vynášení odpadků a žehlení. když si chce drahý jednou za sto let přežehlit košili do obleku, tak si to udělá sám. jinak mu kupuju takový ty košile, co se žehlit nemusí. sobě vše věším na ramínka, navíc je to všechno z takových materálů, že se to fakt žehlit nemusí. takže tak :o) o starost míň :o) moje matka z toho sice roste, ale mně je to tak nějak jedno :grinning: :grinning: :grinning:
21. lis 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka no hned zítra jí zavolám a domluvím se. nejraději bych šla hned v úterý! zítra nemůžu, jdu za babičkou do nemocnice. dělali ji endoprotézu, naštěstí to snáší dobře. ale potřebuje umýt vlasy.. no kterej blbec z celé široké rodiny je první na raně? no já. ale já to dělám ráda. jen se bojím, abych jim ty svoje dvě čárky hned nevykvákala (půjde i máti) :grinning:
21. lis 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi hlavně že to babička snáší dobře. To je od tebe hezký, že jí takto pomůžeš. No tipuju, že mamce to vykecáš :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. lis 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka my nelenošíme. já sedím u PC a zkoumám kočárky :o)))))) drahý sedí u svého a zkoumá novou verzi programu, kterej s kolegou školí. ten co to programuje, jim to právě dnes poslal, aby si to poprvé osahali. to zas budou na několik dní zavraždený večery :grinning:
21. lis 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka no asi jo, však mě znáš, jaký jsem máslo! :o)))
21. lis 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi Já žehlím minimum věcí a jednou za týden žehlím ručníky pro jednu kadeřnici. Taková menší brigádka a přívydělek :slight_smile: Myslíš, že to nevydržíš a řekneš? Já bych to asi vydržela, řekla bych to jen manžovi a nejbližší rodině asi až po návštěvě a potvrzení doktorky. Ale to si říkám teď, kdoví, jak to bude až // objevím :grinning: :grinning: :grinning:
21. lis 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi já jsem to řekla jen manžovi a rodině až po potvrzení od mudry, ale byly to občas muka to neprozradit :grinning: . V práci to na mě poznala kolegyně z kanclu, prý jsem začala nějak zdravěji a pravidelně jíst :grinning:
21. lis 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 já žehlím jen pro Barču, se stím tak ňuchňám :grinning:
21. lis 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ostatní hezky pověsím a pak už se to nemusí žehlit
21. lis 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007 Toho se taky bojím, že to na mě poznají. Ale v kanclu jsou se mnou 2 kolegové, tak ty to snad nepoznají :wink:
Taky většinu věším na ramínka, abych to žehlit nemusela. Povlečení nežehlím třeba vůbec, max na polštáře :wink:
21. lis 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já se docela zítřka bojím. dvě kolegyně ví, že bychom mimi chtěli, ale spíš tak mlžím kolem... no ale ta jedna mi už od středy pořád říká, že vypadám nějak jinak, jstli už nejsem těhotná. no do pátku do odpoledne jsem si to nemyslela, takže jsem vehementně tvrdila že ne. i když pravda je, že že je něco v "nepořádku" jsem začala tušit.. no taky proto jsem koupila ten test :o) tak se bojím, že to ze mě bude tahat. no lhát se mi nechce, že třeba řeknu, že jsem to dostala... ale zase takhle brzy se mi to říkat opravdu v práci taky nechce... i když moje máma nějakou tu mušku má, je to moje máma, mám ji ráda a asi jí to fakt prásknu, znám se:o) no nejraději bych se na měsíc zavřela doma, chodila jen na "zdravotní" procházky a užívala si pozorování svých stavů :o))))
21. lis 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 jooo, tak dvou chlapů se bát nemusíš. možná kdybys přišla nahoře bez a nesla každýmu škopek, to by si možná všimli, že je něco jinak.. ale nějaký těhotenství??? nač by se měl chlap něčím takovým zabývat.... natož, když to nebude jeho (teda asi, že? :grinning: :grinning: :grinning: ) :sunglasses:
21. lis 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007 no, upřímně, žehlit pro mimčo by se mi teda taky nechtělo... no, i když, uvidíííme :grinning:
21. lis 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi Nojo, ženský to poznaj hned, tam se to neutají. Chlapi v kanclu se tím zabývat nebudou. A jejich to určitě nebude :grinning: :grinning: :grinning: S manžou děláme ale ve stejný firmě, takže můžu říct, že chci mimi s kolegou :grinning: :grinning: :grinning:
21. lis 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 no to jsou mi ale nemravnosti :grinning: :grinning:
21. lis 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi žádný nemravnosti :grinning: :grinning: :grinning: Jen jsme kolegové a zároveň manželé :grinning: :grinning: :grinning:
21. lis 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkýýýý, já už bych tak kupovala kočárek. líbí se mi: http://aukro.cz/item1319367102_kocarek_leviroo_3in1_s_autosedackou_cerny_chuvicky.html nebo http://aukro.cz/item1290431949_kombinovany_kocarek_x_lander_xa_x_pram_carbon.html jenže ten x-lander asi nejde dát i proti směru jízdy (sedačka nebo co to je:o) )
21. lis 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek