Snažilky konec roku 2010. Najdou se?

Najdou se nějaké snažilky až koncem roku 2010 nebo začátkem 2011?
ssassi
21. lis 2010
@petrushka1 no prááávě.... teda teda :o))))
petrushka1
21. lis 2010
@ssassi Teeeda, ty ses rozjela 🙂 Už vybíráš i kočárek 😃 Ten Leviroo se mi asi líbí víc, ale ještě určitě najdeš další než nějaký pořídíš 🙂
ssassi
21. lis 2010
@petrushka1 nojo, ještě daleko. odkazy jsem poslala i drahému. ten jen koulí očima 😃 😃
gabulenka
21. lis 2010
@ssassi vypadají hezky, ale jak píše Peta, určitě narazíš na mooooooooc dalších kočárků 😉 a jestli pak zůstaneš doma tak na to budeš mít spoustu času 🙂 🙂 🙂
@petrushka1 a nemáte občas ponorku? Když se vidíte doma i v práci? 🙂 A ti chlapi v kanclu by beztak nic nepoznali. No i když - abysme se nedivily že 😃
petrushka1
21. lis 2010
@gabulenka Nemáme ponorku. Sice děláme ve stejné firmě, ale vůbec se nevídáme. Jak jsem psala, já jsem v kanclu a manža jezdí od pondělí do pátka na montáže. Takže se vidíme opravdu jen o víkendu 🙂 Výhoda je, že máme oba služební telefon a volání mezi sebou zdarma 😃 😃 😃
gabulenka
21. lis 2010
@petrushka1 ajo vlastně. To volání je fajn 🙂 Tak to si jste pak o víkendu vzácnější 😉
petrushka1
21. lis 2010
@gabulenka Přesně tak, jsme si vzácnější. Ale i o víkendu se někdy stihneme pohádat 😃 😃 😃
gabulenka
21. lis 2010
@petrushka1 to je všude asi stejný 😃
petrushka1
21. lis 2010
@gabulenka Taky si myslím, že to není nikde bez občasných mráčků 😉
ssassi
21. lis 2010
@petrushka1
@gabulenka my se za skoro tři roky ještě nepohádali :o)
gabulenka
21. lis 2010
@ssassi to jako fakt? Tak to jste dobří 🙂
petrushka1
21. lis 2010
@ssassi Ani trošičku? Tak to jste asi výjimka, která potvrzuje pravidlo 😃 😃 😃
gabulenka
21. lis 2010
@petrushka1 😃 😃 😃 to máš pravdu
ssassi
21. lis 2010
@petrushka1
@gabulenka no my jsme oba kozorozi, nás jen tak něco nenamíchne, dokážeme o všem v klidu mluvit. a hlavně máme hodně podobný představy o životě. takže asi ani není, kde by nám to skřípalo. jo, jsou drobnosti, kvůli kterým občas otočíme oči v sloup nebo řeknem, že to se jemu nebo mně nelíbí. ale hádka myslím ještě nebyla.
petrushka1
21. lis 2010
@ssassi Tak to závidím 🙂 Já jsem beran a manža lev, tak tam se to občas bez hádky neobejde 🙂 🙂 🙂 🙂
gabulenka
21. lis 2010
@ssassi to je pěkný 😉
No nic, já pro dnešek mizím, jdu se nachystat do práce a hajat. Dobrou noc
ssassi
21. lis 2010
@gabulenka dobrou. já si jdu lakovat nehty :o))))
gabulenka
21. lis 2010
@petrushka1 tak to máme podobný, já jsem býk a manža vodnář 😉
ssassi
21. lis 2010
@petrushka1 tak to potom jo. bývalý byl lev. a ten se uměl děsně fstekat :o))))
gabulenka
21. lis 2010
@ssassi dokud ještě můžeš 😃 až bude bříško tak ti je bude lakovat někdo jinej 😃
ssassi
21. lis 2010
@gabulenka 😃 😃
tak dobrou holky, jdu se odebrat do vertikální polohy a sušit lak. snad je v telce něco zajímavého. a zítra vzhůru do pracovního procesu. 😎
petrushka1
21. lis 2010
@ssassi @gabulenka Dobrou holky! My ještě koukáme s manžou na tv. 🙂
kopweti
21. lis 2010
@petrushka1 Bráchu má rád, dává mu takové ty bráchovské vychovávací lekce, na malého bratrance dělá obličeje, občas ho polochtá na nožičce, na bříšku. K dětem má také hezký vztah, jako já, ale mluví stále o tom, že má na to spoustu času.
petrushka1
21. lis 2010
@kopweti Nojo, chápu, je mu 21. Oni to chlapi berou jinak než my. Ale dej tomu čas a určitě bude chtít taky. Hlavně nic nedělej proti jeho vůli 😉
ssassi
21. lis 2010
holky, ještě jedna věc, to vám musím ukázat! http://www.rajtricek.cz/novinky/detske-dupacky-... 😃 😃 😃 😃 přesně můj styl !!!
petrushka1
21. lis 2010
@ssassi Tak ty jsou hustýýýýý 😃 😃 😃
lucie_kol
21. lis 2010
@ssassi n taky si rikam proc ?! 😞 Snazime se jist zdrave, bereme vitamiiny ........... a takova ktera ano nechce ho ma hned a ani se neumi postarat ]-(
petrushka1
22. lis 2010
@lucie_kol Taky nevím, proč má někdo takový štěstí a podaří se mu to hned a někdo čeká neskutečně dlouho ]-(
kristulevh
22. lis 2010
asi i já bych se přidala 🙂
petrushka1
22. lis 2010
@kristulevh Vítej 🙂 Jak dlouho se snažíte o mimi? A bude to první? 😉

Začni psát odpověď...

Odešli