• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky konec roku 2010. Najdou se?

26. září 2011 
@petrushka1 no prááávě.... teda teda :o))))
21. lis 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi Teeeda, ty ses rozjela :slight_smile: Už vybíráš i kočárek :grinning: Ten Leviroo se mi asi líbí víc, ale ještě určitě najdeš další než nějaký pořídíš :slight_smile:
21. lis 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 nojo, ještě daleko. odkazy jsem poslala i drahému. ten jen koulí očima :grinning: :grinning:
21. lis 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi vypadají hezky, ale jak píše Peta, určitě narazíš na mooooooooc dalších kočárků :wink: a jestli pak zůstaneš doma tak na to budeš mít spoustu času :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@petrushka1 a nemáte občas ponorku? Když se vidíte doma i v práci? :slight_smile: A ti chlapi v kanclu by beztak nic nepoznali. No i když - abysme se nedivily že :grinning:
21. lis 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka Nemáme ponorku. Sice děláme ve stejné firmě, ale vůbec se nevídáme. Jak jsem psala, já jsem v kanclu a manža jezdí od pondělí do pátka na montáže. Takže se vidíme opravdu jen o víkendu :slight_smile: Výhoda je, že máme oba služební telefon a volání mezi sebou zdarma :grinning: :grinning: :grinning:
21. lis 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 ajo vlastně. To volání je fajn :slight_smile: Tak to si jste pak o víkendu vzácnější :wink:
21. lis 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka Přesně tak, jsme si vzácnější. Ale i o víkendu se někdy stihneme pohádat :grinning: :grinning: :grinning:
21. lis 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 to je všude asi stejný :grinning:
21. lis 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka Taky si myslím, že to není nikde bez občasných mráčků :wink:
21. lis 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1
@gabulenka my se za skoro tři roky ještě nepohádali :o)
21. lis 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi to jako fakt? Tak to jste dobří :slight_smile:
21. lis 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi Ani trošičku? Tak to jste asi výjimka, která potvrzuje pravidlo :grinning: :grinning: :grinning:
21. lis 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 :grinning: :grinning: :grinning: to máš pravdu
21. lis 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1
@gabulenka no my jsme oba kozorozi, nás jen tak něco nenamíchne, dokážeme o všem v klidu mluvit. a hlavně máme hodně podobný představy o životě. takže asi ani není, kde by nám to skřípalo. jo, jsou drobnosti, kvůli kterým občas otočíme oči v sloup nebo řeknem, že to se jemu nebo mně nelíbí. ale hádka myslím ještě nebyla.
21. lis 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi Tak to závidím :slight_smile: Já jsem beran a manža lev, tak tam se to občas bez hádky neobejde :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. lis 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi to je pěkný :wink:
No nic, já pro dnešek mizím, jdu se nachystat do práce a hajat. Dobrou noc
21. lis 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka dobrou. já si jdu lakovat nehty :o))))
21. lis 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 tak to máme podobný, já jsem býk a manža vodnář :wink:
21. lis 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 tak to potom jo. bývalý byl lev. a ten se uměl děsně fstekat :o))))
21. lis 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi dokud ještě můžeš :grinning: až bude bříško tak ti je bude lakovat někdo jinej :grinning:
21. lis 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka :grinning: :grinning:
tak dobrou holky, jdu se odebrat do vertikální polohy a sušit lak. snad je v telce něco zajímavého. a zítra vzhůru do pracovního procesu. :sunglasses:
21. lis 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi @gabulenka Dobrou holky! My ještě koukáme s manžou na tv. :slight_smile:
21. lis 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 Bráchu má rád, dává mu takové ty bráchovské vychovávací lekce, na malého bratrance dělá obličeje, občas ho polochtá na nožičce, na bříšku. K dětem má také hezký vztah, jako já, ale mluví stále o tom, že má na to spoustu času.
21. lis 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kopweti Nojo, chápu, je mu 21. Oni to chlapi berou jinak než my. Ale dej tomu čas a určitě bude chtít taky. Hlavně nic nedělej proti jeho vůli :wink:
21. lis 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ještě jedna věc, to vám musím ukázat! http://www.rajtricek.cz/novinky/detske-dupacky-s-lebkou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: přesně můj styl !!!
21. lis 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi Tak ty jsou hustýýýýý :grinning: :grinning: :grinning:
21. lis 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi n taky si rikam proc ?! :frowning2: Snazime se jist zdrave, bereme vitamiiny ........... a takova ktera ano nechce ho ma hned a ani se neumi postarat :angry:
21. lis 2010 ve 23:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie_kol Taky nevím, proč má někdo takový štěstí a podaří se mu to hned a někdo čeká neskutečně dlouho :angry:
22. lis 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi i já bych se přidala :slight_smile:
22. lis 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristulevh Vítej :slight_smile: Jak dlouho se snažíte o mimi? A bude to první? :wink:
22. lis 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek