• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky konec roku 2010. Najdou se?

26. září 2011 
Teď začínáme a bude čtvrté,když bude :grinning:
22. lis 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristulevh Fakt čtvrté???? Fíííha, tak snad se zadaří :slight_smile: O předchozí jste se snažili dlouho? A kolik je ti let?
22. lis 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je mi 28 a mám 9holku,7kluka a 2kluka a víceméně jsme se nějak moc nesnažili,prostě to nějak najednou bylo,první dokonce přes antikoncepci. No a teď jsem se nějak nemohla smířit,že už by nikdy nic,tak třeba bude ještě jedno a pak podvázání nebo přerušení vejcovodů
22. lis 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to bude s tím čtvrtým asi stejný, nemusíte se moc snažit, jde vám to skvěle :grinning: Takže čtyři a dost? :grinning: :grinning: :grinning:
22. lis 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 nj a dost,víc by se nám nevešlo do auta a taky abysme to nějak rozumně uživili :grinning:
22. lis 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co byste radši? Holčičku, ať je to vyrovnané? :slight_smile:
22. lis 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 popravdě je to fuk,hlavně zdravé. Dcerenka by radši ségru,kluci bráchu,takže uvidíme :wink:
22. lis 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristulevh Nojo, vždyť má už 2 brášky, tak by radši sestřičku. Ale je to fuk, jen ať je zdravé :grinning:
22. lis 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. den v práci s vědomím, že jsem těhotná, byl děs. hned ráno jsem dostala k zrcadlu jedno z našich "nejvoňavějších" dětí, takže jsem měla co dělat, abych nehodila šavli. pak jsem dostala loktem do břicha (naštestí jen trošku, i tak jsem se lekla) a nakonec mě velmi aktivně přivítali naši canisterapeutičtí psi. mimochodem, smrdí mi i ony, chudinky naše psice :o((((( navíc mě celý den bolelo bčicho, musela jsem si rozepnout knoflík u riflí... takže velmi zábavné. odpoledne jsem jela za babičkou do špitálu, přes půl brna tam a zpět... koupala jsem ji, myla jí vlasy, apoň že ten šampń voněl. babička je po endoprotéze, naštěstí to zvládá dobře, jen s tím mytím je problém. no, zítra po práci asi skočím někam omrknout nějaké těhotenské kalhoty. máte někdo tip kam jít? aby měli XXL? no, příjde mi, že jsem se zbláznila to řešit takto brzo, ale volný pas asi potřebuju.
tak doufám, že se ke mně holky brzy v tom těhotenství přidáte, abychom mohly skuhrat spolu :o)))
PS: volala jsem na gyndu, objednala mě na 2.12. tak se nemůžu dočkat. taky říkala, že se mám šetřit, hodně odpočívat, nebýt ve stresu, hodně pít a mít nohy nahoře. nevím, jak si představuje, že to skloubím s mou prací, ale myšlenka je to krásná :o)
tak mějte holky pěkný večer, jdu si konečně dát ty nohy nahoru :o)))
22. lis 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi Nazdárek! Teda takhle jsi v práci trpěla? Chudinko, tam se asi moc šetřit nemůžeš, viď? A babičce jsi to řekla nebo jsi to vydržela? Těhu oblečení fakt nevím, zkus net, ale asi by to chtělo vyzkoušet, viď? Já docela nakupuju přes aukro.
22. lis 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 babičce ne, ale máti jsem to řekla, byla úplně dojatá :o) no, myslím, že těhu kolekci mají v CaA... půjdu se zítra podívat. nějaký trajdání po obchodech není super nápad, když se teda mám šetřit a vyvarovat stresu :o) jj, aukro znám, taky dost kupuju
22. lis 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristulevh vítej. ten můj chce děti tři a už to mi přijde náročný :o) takže smekám!
22. lis 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já budu ráda i za jedno mimi, zatím jsme se s manžou o víc dětech nebavili. Uvidíme, jak to zvládneme s jedním :slight_smile: Ale každopádně taky smekám :sunglasses: :slight_smile:
22. lis 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 už teď přemýšlím, jak budu vláčet do druhýho patra bez výtahu dva jezevčíky, nákup, kočár, mimino, natož aby jich bylo víc! jo, moje poslední snová pecka byla, že mám dvojčata. takže to bych si ty schody za den dala asi tak stokrát!!!! :astonished:
22. lis 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi Tak o tom mi povídej. My bydlíme ve 3.patře bez výtahu. Taky nevím, jak to budu dělat. Kočár není kde nechat, dole by ho někdo ukradl, mimino, psa (i když ten naštěstí chodí sám, když náhodou nekulhá) a nákup. Nooo, bude to zajímavý. Jinak my v rodině máme dvojčata, takže se to může stát i u mě :astonished: :slight_smile:
22. lis 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristulevh vítej :wink:

@ssassi hlavně se opatruj a poslouchej rad paní doktorky ju? :wink: V práci to máš náročný. No já jsem dnes měla dozor u nás na chodbě a bylo to šílený. To nejde ani popsat. Nedovedu si představit, že bych tam jednou chodila s bříškem.
Sasi, kolegyňka si taky kupovala spoustu věcí v CAčku, tak nám pak pisni, co jsi objevila :wink:
22. lis 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi já nakupovala i hodně na mimibazaru,maj tam i nové věci.a v těhu jsem nosila rifle s takovým tím úpletovým pasem přes břuch,ty byly super
23. lis 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka určitě dám vědět, dnes je mi tak blbě, že se zdekuji už po obědě a půjdu se do toho CaA mrknout. to víš že dám vědět
@kristulevh no právě po takových toužím! nevím, jestli na ně ještě není brzy, ale ty co mám teď, jsou hrozně nepohodlné, i když jsem zvládla shodit 3 kila (moc nezvládám jíst), tak mě moc tlačí.
23. lis 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi Už tě tlačí? Tak šupky koupit nové. Ty s tím pásem jsou asi super. Dej pak vědět, zda jsi pořídila :slight_smile:
23. lis 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi to máš fuk ,jestli je brzy,hlavně ti bude pohodlně a dá se to skrejt pod triko,mikinu nebo svetr
23. lis 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fiasko! byla jsem ve dvou CaA a dohromady měli asi 20 kalhot. jedny byly super, měly všitý natahovací trojůhelníky na bocích, byly ale dost nízký, takže když jsem se ohla, lezla mi zadnice :o) druhý měly ten elastický pás přes břicho, ale zase měly úzký nohavice (vypadala jsem v tom jako megašpekáček) a těch zbylých 18 byla jiná velikost. smutné :o) zkusím net.... problém je moje velikost 46 :o( to mě poněkud omezuje :unamused:
23. lis 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak my dneska byly na 10ti měsíční poradně, tak máme 9,37 kg a 74 cm. Barča se líbila, tak jsem ráda. Jen má u očíčka ječné zrno nebo něco, tak jsme dostaly mastičku. Taky už si začala stoupat, tak je legrace
23. lis 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi jejej, takže jsi nepořídila :frowning2: A co nějaké obchůdky přímo s těhotenskou módou? Nejsou u vás nějaké? Nebo na netu snad taky něco pořídíš. Jen škoda, že si to nemůžeš zkusit. :frowning2:
23. lis 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 právě jsem objednala něco z netu. na trajdání po městě mi není moc dobře... http://www.tehotne.cz/ - přišel mi ten shop celkem sympatickej, rifle jsem objevila i ve své velikosti, přiobjednala jsem i tepláky:o) mají to na skladně, tak snad do konce týdne to bude u mě. zvolila jsem volnější střih, sice nejsou černé (cž je u mě zásadní nedostatek), ale aspoň snad budou pohodlné. estetiku odsouvám na druhou kolej. :sunglasses:
23. lis 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007 no to máme radost, že se má baruška k světu! :wink:
23. lis 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristulevh no žejo :o) jsem mistr v maskování špeků, tak nějaký elastický pas zamaskuju jedna dvě:o))
23. lis 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi Tak super, že jsi pořídila na netu :slight_smile: Snad to přijde brzo a bude ti to skvěle sedět :wink:
23. lis 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, uff, pár dní jsem tu nebyla a už vás nestíhám dočítat. :slight_smile: Jak Kubík usne, vrhám se do práce, mám teď nějaký fofr, tak jsem odsunula koníka trošku stranou.

23. lis 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristulevh, taky tě tu vítám. Tý jo, čtvtý děťátko, fakt tě obdivuju. U nás budou dvě tak akorát.
Ssassi, super, že už jsi objednaná. Já čekám na zítřek a taky si brnknu k doktorovi. Fazolku na ultrazvuku uvidíš určitě, neboj. A možná už ti doktorka řekne, že už je tam vidět srdeční činnost a dostaneš průkazku. A pak budeš oficiální těhule. :grinning: Já už se toho nemůžu dočkat.
Já minule kupovala kalhoty v C A, takový pláťáky s bavlněným pásem na bříško. Ale jsou letní, takž mě čeká shánění znovu. Mrknu na ten obchůdek, co jsi dávala odkaz.
23. lis 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007 Gratulujeme k pěkným mírám a taky k prvnímu stoupání, to je Barča velká šikula, takhle brzo. :wink:
23. lis 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek