• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky konec roku 2010. Najdou se?

26. září 2011 
@cupi průkazku... tyjo, to baych si na tu prohlídku oblíkla svý nejlepší černý hadry :o)))) a obávám se, že si budu muset pořídit taky novou podprsenku. tu krásnou krajkovanou, co mám teď, už větší nedělají, co já budu dělat? :grinning: :grinning:
23. lis 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi Muaíš ai zvyknout na takový ty kojící :wink: Já taky radši krajkový :sunglasses:
23. lis 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 bleeee... já na prádélko docela dám. ale obávm se, že černá krajka se neslučuje s kojením :o)
23. lis 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi určo nám sem pak dej foto co sis koupila :wink: Vím že ta má kolegyně byla taky docela otrávená ze shánění těh.kalhot. Ale ona byla těhulka v létě, tak to se řešilo jinak. No zvykat si na kojící podprdu bude asi nic moc :confounded:
23. lis 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007 jéé tak to je Baruška už velká kočka a ještě stoupá šikulka :slight_smile: Určo je šikovná po mamince ne? :wink: :wink: :wink:
23. lis 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka no to víš.. a budete se mi smát :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi Nebudeme, neboj, všechny nás to jednou čeká :grinning:
23. lis 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale já mám asi problém. asi se uškrábu k smrti. všechno mě svědí, kouše, nemůžu ani spát, jak se škrábu. neslyšela jste některá něco o tom, že by to bylo v těhu možný? že se stává pokožka citlivější jsem někde zaslechla. ale tohle je podle mě extrém!!!!
23. lis 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 :o))) tak pak budem vyměňovat asexuální fotky, jo? nemůžu se dočat! :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi Pokožka je asi citlivější, ale že by až tak? Nezměnila jsi třeba sprcháč nebo tělové mléko? Já třeba nemůžu používat sprcháče z Avonu, protože mě pak svědí celá petrushka1 :slight_smile:
Jo, to bude super s výměnou fotek :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 tyjo fšecko stejný - sprcháč, aviváž, prášek na praní, svetr, gatě, .... myslela jsem třeba i na nějakou alergii, ale jím a dělám stále stejný věci... zítra budu muset skočit do lékárny a asi koupím nějaký mejdlo pro citlivky :o))))
23. lis 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi Tak to bude asi tím těhu :grinning: :grinning: :grinning: Radši si něco kup, vím, jak je to nepříjemný :angry:
23. lis 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
milé děti, ssassi jde dělat hajííí. sladké sny a hezký zítřejší den. mě čeká zítra výběr toho nejlepšího, tak mi držte palce. no, co kdybych si vzala den volna? co já se budu stresovat, když to mám zakázaný?
23. lis 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi Výběr čeho? Něco mi uniklo? :astonished: :astonished: :astonished:
23. lis 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi Neboj, černá krajka se s kojením slučuje. Záleží, na co si zvykneš. Třeba moje ségra kojící podprsenku vůbec nepoužívala, šlo jí to dobře v tý "normální". :slight_smile:
23. lis 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 Taky jsem zvedava kdy se nam zadari, zacala jsem uzivat gynex kapky prvni mesic a dnesnim dnem me zacala ovulace tak uvidime :D. Urcite se nam brzo zadari, musime verit :slight_smile: tak drzim palce at mame brzo dve //
23. lis 2010 ve 23:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie_kol A ovulaci jsi poznala jak? Dělala sis test nebo jen dle kalendáře?
24. lis 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 výběr těch nejlepší dětí :o) naštěstí se dnešní počet 9 zcvrknul na 4 děti :o) takže to celkem šlo. protiblinkací lízátka zatím celkem fungují, dnes je mi docela dobře, jen mě stále pobolívá to břicho. tak už bych potřebovala vědět, že je fazole v pořádku!
ps: zítra by mi měly přijít těhu gatě, ten rozeplý punt, který poslední dny praktikuju, je poněkud nepraktický, už jsem dnes rifle několikrát málem ztratila :o)))
24. lis 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cupi no ale víš co je nejhorší? mně ta krajka poslední týden děsně svědí!!! :frowning2:
24. lis 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie_kol zadaří se určitě brzy, budu držet palce!
24. lis 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi Málem jsi ztratila rifle? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak snad těhu kalhoty přijdou zítra, ať si nemusíš mačkat bříško. Tělo pořád svědí? Koupila sis něco v lékárně?
24. lis 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 no, jak mám porozepnuté ty kalkoty, tak mi samozřejmě padají. a to tak mluvím na chodbě s ředitelem a cítím, jak se to tak z těch boků sune velmi pomalu dolů... so sexy... :grinning:
koupila jsem mýdlo (a-derma) a emulzi na celý tělo (excipial u hydrolotio). jsem vymydlená a namazaná, zatím to vypadá, že dobrý. navíc jsem celá taková hebká, měkká a vláčná :grinning: :sunglasses: :wink:
24. lis 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi Ještě že kalhoty vydržely a nespadly přímo před ním :grinning: :grinning: :grinning: Tak super že mýdlo a emulze pomohly :slight_smile:
24. lis 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 ha, fotka! a já stále děsně anonymní :o)))
24. lis 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi Jj, jsem se odhalila :grinning: Už taky nebuď anonymní a ukaž se nám :slight_smile:
24. lis 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 to nejde, moje dvě čárky jsou děsně tajný a co kdyby se toho tady někdo domák :o)
24. lis 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi no já bych tu fotku měla změnit, páč teď mám asi o 10 kg víc :slight_smile: Ale tak vzpomínám na starý dobrý časy :slight_smile: To je fotka ještě před svatbou, když jsem se registrovala na beremese :slight_smile:
No málem spadlý kalhoty před ředitelem? Pěkný :grinning: Snad Ti ty kalhoty přijdou, abys měla pohodlí. Hlavně že už nic nesvědí :slight_smile:
Dnes jedna šílená ženská bouchla naši paní zástupkyni, no pěkně se nám to tam rozjíždí, policajti atd. :unamused:
@lucie_kol určo se brzo zadaří :wink: držím pěstičky :wink:
@petrushka1 pěkná fotečka :slight_smile:
24. lis 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka Vy se v ty práci nenudíte ani trošičku, co?
Tohle je taky fotka cca 3 roky stará, kde mám asi o 5 kg míň. A taky mám teď rovné vlásky (teda když je vyžehlím), ale jen jsem chtěla, abyste věděly, s kým máte tu čest :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 jojo, to se nenudíme, doslova rizikový pracoviště :unamused: To je fajn, že víme, s kým máme tu čest :grinning: Taky foto zaktualizuju, jak bude chvilka volna. Co jinak? Jak jde příprava a snaženíčko?
24. lis 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka no hlavně aby mi byly:o)
24. lis 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek