• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky konec roku 2010. Najdou se?

26. září 2011 
dobrou noc, jsem utahaná jak kotě. sladké sny :wink:
24. lis 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka Já bych se i snažila, ale manža přijede až na víkend :frowning2: Jeslti bude jezdit mimo plodné dny, tak nevím, jestli někdy otěhotním :grinning:
@ssassi Dobrou noc! :pensive:
24. lis 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi určo budou, kdyžtak je vyměníš :slight_smile: Dobrou mamčo :wink:
24. lis 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 určo to vyjde neboj :wink: jednou přece musí :wink: Dobrou noc holky :wink:
24. lis 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka Dobrou noc!
24. lis 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! Tak zima už dorazila i k nám, ráno mělo autí zamrzlý okna :frowning2: Ale bylo jen -2, což ještě jde, bude hůř :angry:
25. lis 2010 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. tak už se to stalo. od smrkajících a kašlajících dětí jsem si odnesla nějakého bacila. v tomto stavu nehodlám dělat svoji obvyklou činnost - tedy jít do práce nemoc přecházet. vzala jsem si dva dny volno a uvidíme.
všem přeji hezký den
25. lis 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ssassi, brzy se vykurýruj, ať jste s mimi zdávy :slight_smile:
25. lis 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi I já přeju brzké zdravení :wink: Hlavně odpočívej, nic nedělej a nech se obskakovat :grinning:
25. lis 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 a kdo bude vysávat? a vařit? a vůbec je tu bordel jak v tanku.... :o) koupelnu musím umýt.. ale inhalovat savo se mi zrovna moc nechce.. no a když to dám za úkol chlapovi, tak to nebude nikdy, protože nemá čas a navíc je zvyklý doma na 100% servis... no moc jsem ho rozmazlila. no, abych mu nekřivdila, včera byl nakoupit, donesl mi i to kvítko, občas mi napíše sms jak mi je... ale s tím drhnutím koupelny asi fakt nic:o)
25. lis 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lifinka no hlavně ať je mimi zdravý :o)
25. lis 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi No tak u nás je to stejné. Domácí práce dělám já, taky jsem si ho rozmazlila. Ale když řeknu, tak pomůže. On je spíš na vaření i na pečení šikovný :grinning: :grinning: :grinning: Vytírat musím dneska, odkládám to už dlouho, ale dneska musím, ať to tam drahý zítra pozná :wink:
25. lis 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 všude stejné. ale tak myslím, že chlap ocení, že je doma takový servis :o)

jinak holky, právě mi přivezli balíček. rifle i tepláky jso super! kupodivu jsem trefila i číslo. oboje kalhoty jsou trošku volné, ale obávám se, že do nich brzy "dorostu". takže www.tehotne.cz můžu jen doporučit. maximálně rychlé jednání a oblečení je pohodlný a příjemný! jen budu muset trošku zkrátit nohavice (jako vždycky) :o))))
25. lis 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi Jééé, skvělý, že ti všechno sedí. A opravdu do toho dorosteš, takže možná lepší, že ti jsou větší :wink: Já naštěstí nemusím nohavice zkracovat, ale vím, že kamarádka má úplně stejný problém jako ty, je malinká, takže jí je všechno dlouhé :frowning2:
25. lis 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
super stránky, parádní výběr a dobrý ceny. Hned jsem si je uložila.
25. lis 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mona01 žejo :o) líbí se mi tam i tuniky. už se těším, až budu mít větší břicho, abych si honem něco mohla přiobjednat :o)
25. lis 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 no jenom abych z nich nevyrostla :o)))))
25. lis 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi Jééééé, oko :grinning: :grinning: :grinning: Snad nevyrosteš, neboj. Jsou pro těhotný, tak se počítá s tím, že ženská trochu povyroste, ne? Teda jako hlavně bříško :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 ty rifle jsou celý takový super široký - takový ten spíš chlapecký střih - hodně široké rovné nohavice, fakt pohodlný. moc hubeně v tom sice nevypadám, ale do práce dobrý :o)))) a hlavně plní svoji funkci a to je nejdůležitější

nojo, voko, za týden přidám třeba i nos :o)))) a až bude moje těhu oficiální, šoupnu sem celý xicht :o))
25. lis 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi Přesně tak, plní svoji funkci, takže to je o.k. Tak se budeme těšit na příští týden na nos :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. lis 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, mně je dnes tak krásně. vyspala jsem se, celý den se jenom válím doma (kromě psí procházky), vyrobila jsem akorát pomazánku a nacpala myčku, jinak televize a pomerančovej džus...nebolí mě břicho, nevolnosti jen minimální... to pak člověk přemýšlí, že by šel na to rizikové hned! :sunglasses:
25. lis 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi Jooo, to by bylo super, kdyby bylo celé těhu takhle, co? Tak třeba bude, uvidíš :wink:
25. lis 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi to je fajn, že ti je dobře. Jsem ráda, že ti kalhoty jsou, aspoň budeš mít pohodlí. Hlavně odpočívej a vykurýruj se ať jste s mimi ok :wink:
Já jdu zítra k MUDr. tak jsem zvědavá, co se zas "pozitivního" dozvím. Vzhledem k tomu, že počítá s tím, že ovulace teprve bude a já už ji asi měla, tak to tam budu zas jak za blbce a nic novýho mi neřekne :slight_smile: ale co už. To moje tělo si teď dělá co chce :unamused: Jen jsem tam na můj vkus až příliš často. Ale co bychom holky pro mimi neudělaly, že :grinning:
Asi už všechny spíte, je pozdě, tak přeji aspoň krásné ráno :wink:
25. lis 2010 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka já byla na gyndě co 14 dní. příští návšteva je až 2.12. a už se mi málem stýská :grinning: určitě ti to dobře dopadne, budu na tebe myslet! dej vědět!
26. lis 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka Tak jak jsi dopadla u MUDr? Já se tam chystám asi v lednu, pokud nenastane nějaká změna a nebudu tam muset dřív :wink: I když si myslím, že mě v lednu stejně nic neřekne, pokud bysme se měli snažit rok, tak to bude až cca v říjnu. Ale chci dřív :frowning2: :grinning:
26. lis 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka tak jak jsi dopadla?
26. lis 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka ty nás teda napínáš....
26. lis 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem z toho jelen, podle výpočtů bych měla mít ovu kolem 6.12., ale na stránkách fertility Friend mi píšou až 20.12., tak teď nevím, jestli to bude až toho 20. tak to je hrůza, kdo má tak dlouho čekat?
26. lis 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mona01 To je zvláštní, docela dost velký rozdíl. Ovulace vychází tak v půlce mezi MS, ne?
26. lis 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek