• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky konec roku 2010. Najdou se?

26. září 2011 
@petrushka1 no právě, to by mi vycházelo na toho 6,12. - 11.den, ale toho 20. už se mi zdá pozdě. Ale hodně holek si ty stránky chválí, že jim to vychází. No tak uvidím, budu hlídat oba termíny, snad to na některej vyjde :unamused:
26. lis 2010 v 18:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Dej sem odkaz na ty stránky, prosím. Taky bych na to mrkla :wink: Děkuju :slight_smile:
26. lis 2010 v 18:51  • Odpověz  • To se mi líbí
to je můj graf
26. lis 2010 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@mona01 já bych ovu v prosinci čekala kolem 13.12 :wink:
26. lis 2010 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
No, nevím, taky se mi to moc nezdá. Přijde mi to fakt jako velký rozdíl :astonished:
26. lis 2010 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, nedostala jsem se k počítači, až teď. A vlastně jsem ani neměla chuť o tom mluvit a měla sem depku. Stačí, že mě kolegyně z práce bombardovali smskama. Takže dopadla jsem asi takto. Už mám po ovulaci - jak jsem předpokládala. Už to všechno vypadá lépe (aspon že je ovulka), ale není to ještě tak jak má být. Tak nějak jsem pochopila, že ještě nemám dostatečně velké folíky, protože ty mají být min.24mm, aby byly oplodnění schopné. Mám zvýšenou dávku clostilbegytu na 3x denně a posunutý duphaston a estrofem na 19.den cyklu. Pokud by to do jara nevyšlo, půjde manža na spermiogram a já na stimulaci vaječníků (což mě upozorňovala, že to není ještě IVF), která stojí tak 5 - 10tisíc. Ale to je prý jen výhledově, co má v plánu, ale třeba to prý vůbec nebude potřeba. Ale stejně jsem to obulela, jak jinak. Mám dál jíst listovku a ještě jakýsi vitamíny, i manža. Nemám se stresovat, být v klidu, nemyslet na to a nepřipouštět si ty rodinný řeči, tak co, kdy to bude? Který třeba dnes předvedla švagrová a povídala mi o tom, jak se jim obě děti podařili takřka napoprvé. Ale když to je tak těžký. A my se tento měsíc tak pilně snažili :slight_smile: Jo a říkala mi, že je prý stejně lepší, když ženská otěhotní na jaře nebo v létě, protože nejsou ty bacily. Má prý spoustu případů, co kvůli chřipce potratily. Ale to je individuální. Takže Sasi, dávej na sebe prosím tě pozor ju!!!
Já vím, jedem dál, ale vždycky jsem z té návštěvy doktorky k.o. Příští měsíc zas na ultrazvuk, prý je důležitý, že pro to něco děláme, tak snad se brzo zadaří :wink: Jo a mám si prý jít koupit čokoládu, abych byla v pohodě :grinning:
26. lis 2010 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@gabulenka nebuď smutná. vím, jak mi bylo, když mi doktorka na ultrazvuku dva roky ukazovala, jak jsou ty vaječníky "mrtvý", že se tam nic neděje. a když mi to řekla ten minulý měsíc po vytažení tělíska, že ovulace žádná není, byla jsem tak opařená, že jsem si zapomněla nechat potvrdit propustku do práce :frowning2: a týden se mnou nebylo nic!
ale ty se raduj, ty ovulku máš! určitě ti pomůže ta zvýšená dávka clostilbegytu! budeme na tebe myslet.
taky mi říkala, že otěhotnět na podzim je rizikovější kvůli virózám, jak píšeš. navíc, když otěhotníš na jaře, narodí se ti kozoroh a to je úúúplně nejvíc nejlepčejší znamení!!!!! :grinning: :grinning:
ta čokoláda je super nápad! vybodni se na všechny rejpalky v okolí a hodně relaxuj, užij si vánoce, pár dní volna a uvidíš, ono to půjde. moc moc na tebe myslím!!!!!
a kdybys potřebovala, číslo mám pořád stejný...
27. lis 2010 v 08:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssassi jsi hodná, moc děkuji za podporu. Měly bysme zajít na to kafčo, ale teď je tak málo času... Taky mi říkala o těch ovulačních testech, tak jsem jí popisovala, jak jsem ty cca 3dny čurala do lahvičky, ale druhá čárka nikdy nebyla silná jak ta první. Říkala, že ani ty ovu.testy nejsou stoprocentní. Ale co stoprocentní je, že. Ovulku snad mám, i když jsem byla bohužel 2x na prohlídce až po ní. Tak uvidíme, jak to s náma půjde dál...
A co Ty mamčo naše, už je ti líp???
27. lis 2010 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@gabulenka tak ať tě příště objedná o nějaký ten den dřív!
no, mně je docela dobře. vlastně, když nechodím do práce, je mi fajn. tak přemýšlím, jestli nejít na neschopenku....
27. lis 2010 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssassi to musí být celkem těžký rozhodování, že. No já se mám zas objednat mezi 12.a 14.dnem cyklu, ale uvidím, možná bych šla třeba 10.den a řeknu že později nemůžu. Radši dřív než pozdě :slight_smile:
27. lis 2010 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@gabulenka mně teda doktorka říkala 10. - 12. den cyklu. a když jsem volala, že mi to vychází blbě na podzimní prázdniny, že můžu až v pondělí - 14. den cyklu, tak málem řekla, ať nechodím. ale já přišla a dobře jsem udělala :o) když cítíš, že je to dřív, tak se objednej na 10. den a jí po tom může být prd:o)
27. lis 2010 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím ze zasypané Prahy :grinning: teda prochajda úžasná, ještě, že máme na kočárku velký kola :slight_smile:, ale záda mě teda bolej...
29. lis 2010 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak my se tedy už začali snažiti :slight_smile:, ale myslím, že nic, sice od včéra mě pobolívá břicho, jako, kdybych to měla dostat, tak nevím
29. lis 2010 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@gabulenka neboj, určitě to vyjde. My jsme se o první mimi snažilihnedka po svatbě. To nevycházelo ale měla jsem hrozně rozházený cyklus a dlouhý, takže trefit se správně prostě nešlo. Měla jsem i Proveru od mudra a nic. Pak jsme měli dost práce s bytem - rekonstrukce a jiné a já jsem začala brát znovu antikoncepci, pak jsem jí po 4 měsících zase vysadila a najednou krásně pravidelný cyklus a na 2 snažení jsem byla těhule. Fakt je, že jsem nebyla vynervovaná, zda to vyjde nebo ne a ono to vyšlo :slight_smile:.
29. lis 2010 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky! I v Hradci od rána sněží. Dnes mám volno, byla jsem venku a přišla jsem zmrzlá jak rampouch :frowning2:
@gabulenka Máš ovulku a to je důležitý! Neboj, dobře to dopadne.
@ssassi A co ty? Jak je? Chodíš teda pořád do práce?
@vicky007 To je super, že na 2 snažení jsi byla těhu. Kéž by to šlo všem takhle krásně :unamused:
29. lis 2010 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrushka1 no, ale před tím jsme se skoro rok snažili a nic, taky jsem už z toho byla nešťastná :unamused:
29. lis 2010 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrushka1 @vicky007 brno hlásí sněžení, ale je docela teplo, tak se to mění v hnusnou břečku. chci krásné bílé hromady sněhu!!!!

jinak v práci jsem byla. snažila jsem se šetřit, hezky jsem si rozepla punt a bylo mi nakonec relativně dobře. doma sice nejlíp, ale nebudu bábovka :o))))))
29. lis 2010 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrushka1
nene ja to poznam sleduji hlen a mam popichavani :slight_smile: mam aj ovulacni tester, ale tomu moc neverim :(
29. lis 2010 ve 21:33  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, díky za podporu, snad bude příští kontrola lepší :wink: U nás je taky nasněženo. Všude to klouže, čekám kdy sebou prásknu na zem :slight_smile: Zítra jedem busem do Prahy, tak jsem zvědavá na cestu. Jedeme fandit Kometě Brno na hokej, hraje na Slavii :slight_smile: A má tam dojet minimálně 7000 fandů z Brna a okolí. To bude atmosféra. Se těším jak malá, aspoň nějaké odreagování. Dnes jsme se s kolegyní shodly, že to bylo v práci děsný, tak akorát na panáka a ne jednoho :grinning: A to se mě dnes ráno v autobuse ptala taková postarší kolegyně, co mám teda jako za problém, že chodím na tu gyndu a jestli nejsem neplodná, že by mi doporučila jakousi alternativní medicínu :slight_smile: Jako po ránu fakt super, ta ohleduplnost a takt člověka potěší :grinning:
Už je pozdě, jdu spát, tak pěkné sny a dobré ránko :wink:
29. lis 2010 ve 22:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@gabulenka tak to snad Slavie zmákne :slight_smile:, jsem zarytá slávistka :slight_smile:, na jaře plánujeme koupit Barče dresík :grinning:
30. lis 2010 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@gabulenka a@vicky007 Tak v tom, komu fandit v hokeji se asi neshodnete, co? :grinning: :grinning: :grinning:
@gabulenka Atmosféra to bude určo super, když tam bude tolik fanoušků :slight_smile:
@lucie_kol Aha, tak to já nepoznám podle ničeho :frowning2:
30. lis 2010 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@gabulenka já mám komety plný zuby, ti naši puberťáci, co jich máme plnou školu, nemelou o ničem jiným. takže jediné pozitivum shledávám v tom, že je určitě rodiče nechají zítra doma, když budou dneska fandit v praze :o)))
ty si užij fandění!!! pak řekni, kdo vyhrál :o) i když, nejspíš se to zítra ve škole dovím. mockrát :o)))
nojo, taktní kolegyně se vždycky najde.... drž se!

jinak mně bylo dneska docela dobře, tak jsem oběhla sportovní obchod, koupila si mikču, drahému trenýrky... skákla do alberta, nakoupila plnou kabelu, s tou se jako blb vláčela domů.. a teď sedím, skuhrám a nadávám si :o) ale aspoň jsem vykostila kuře, naložila masíčko na čínu, dala vařit z kostiček a kůžiček polívečku - bude edukaivní - s písmenkama :o)) mám poslední týden chuť jenom na polívky :o) tak si dám do nosa!
když to je těžký. jsem zvyklá doma všechno dělat, vařit teplé věčeře.. jenže posledních několik dnů, málem týdnů sedím jak pecka, je tu bordel, chlap večeří chleba s vysočinou... tak si aspoň dneska připadám k něčemu :o)
30. lis 2010 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssassi Když to tak čtu, tak mě v týdnu vyhovuje, že nemusím řešit, co k večeři a tak. Já si vždycky něco najdu :wink: Super, že jsi dneska měla úspěšný lov při nakupování :grinning: Já potřebuju taky ještě něco nakoupit, jen nevím, kdy. Z práce jsem přišla až teď a to už se mi faaaakt nikam nechce :frowning2:
30. lis 2010 v 17:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrushka1 nojo, výhoda práce ve školství, ve dvě padla :o)) ale pravda je, že je člověk zničenej hůř jak po dni na stavbě!
polívka měla úspěch, sežral zas tři porce:o) když uvařím hodně, nadává, že se přežere. když uvařím akorát, ptá se, jestli je na přidání - a když není, stejně probere ledničku. tak nevim :o)
30. lis 2010 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssassi Nojo, to je super. A prázdniny máte taky, ne? :wink:
Tak hlavně, že polívka chutnala :grinning: A čína bude kdy? Až zítra?
30. lis 2010 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@gabulenka To je teda jobovka od tý kolegyně... fakt nepřemýšlí, než promluví. Uvidíš, příští kontrola u doktorky bude určitě dobrá. Držím ti palečky. :wink:

@ssassi Chi, chi, já jsem teď taky polívková. Vařím každý den, abychom měli s Kubíkem pestrou stravu, no a skoro pokaždý k tomu udělám nějakou tu polívečku. Chodí teď ke mně občas na obídek kamarádka s holčičkou a děsně mi je chválí, tak jsem ráda. :grinning:
Tý jo, nákupy, to teď vůbec nestíhám, pořád bych jen ležela doma, jsem jak mátoha a točí se mi hlava. :frowning2: Ale dneska mám náladičku na jedničku - byla jsem na gyndě, mám potvrzený 6. týden těhotenství, fazolku jsme na ultrazvuku našli, tak jsem si nechala udělat i fotečku. :dizzy_face:
30. lis 2010 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@cupi Tak superrr, gratuluju k potvrzení a k fotečce :grinning: Šup sem s ní :wink:
Jste dobré, že každý den vaříte. Já naštěstí nemusím a vůbec mi to nevadí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. lis 2010 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrushka1 ja to driv taky nesledovala a nepoznala, ale ted uz asi rok beru utrogesten a posledni asi 4 mesice mam ovulaci a pokazde to poznam, tak se snazime treba kazdy druhy den. Tak na zacatku jsem tlacila, ze musime a ted na to prdim, furt jsem na to myslela, kdyz nedorazila MS tak jsem si myslela, ze uz jsem tehotna... :slight_smile: od minule MS jsem zacala brat gynex kapky a tak jsem zvedava :grinning: hodne holek psalo, ze se po kapkach zadarilo po prvnim mesici uzivani :wink: Hlavne ted jsem byla na kontrolu a pani doktorka rekla, ze deloha a ovaria jsou velice pekna, hlavne pripravena na miminko. Hlavne kazda to ma jinak, jedine jestli mas pravidelnou MS tak pocitat a nebo vyzkouset mereni teploty.
1. pro 2010 v 00:14  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@gabulenka gratulka k výhře :slight_smile:
1. pro 2010 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek