• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky konec roku 2010. Najdou se?

26. září 2011 
jinak my měli zase pernou noc :frowning2:, Bára se v půl pátý vzbudila s tím, že je čas na hraní... No a usnula v půl šestý a už zase řádí, fakt jako nevím, kde bere tu energii
1. pro 2010 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucie_kol Tak snad kapky zaberou :grinning: :grinning: Mám MS docela pravidelnou, zatím, v rozmezí 33-36 dní. Spíš bych asi zkusila ty ovu testy nejdřív a pak se uvidí :wink:
@gabulenka Taky gratuluju, asi jste pořádně fandili :grinning: :grinning: :grinning:
@vicky007 Taky bych někdy chtěla mí tu energii, co maj děti :unamused: :slight_smile:
1. pro 2010 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
holky tak to tady pořádně poplivejte, ať se můžeme taky brzo chlubit obrázky z ultrazvuku :wink:
1. pro 2010 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrushka1 jj, čína zítra, vlastně dneska :o) ta bude dobrá.. hm hm. mám recept od tatíčka, i když jsem ho trošku inovovala. tatíček dával na masíško jen pórek nebo kousek červené papriky. já přidávám někdy kousek bambusu, sojových klíčků nebo perfektní je mražená zelenina thai od findusu. bezva je maso smažit na zázvoru a kapce sezamového oleje. a do čeho nakládám maso je skoro rodinné tajemství :o) a rýže basmati. pak nemáme být tak tlustí, když se takhle cpeme. ale zas čína je skoro dietka, ne? :grinning: :grinning:

@cupi gratuluju k ultrazvuku!!! :wink: dneska jsem taky jak mátoha. i když zasněžené brno mi zvedlo náladu. ještě že nemusím jezdit autem :o)) a psům se bílé pláně brněnského parku taky líbily:o)

já jdu na ultrazvuk zítra, tak se docela bojím, aby bylo vše ok. chci vidět trpajzlíka a chci fotečku! :grinning: :grinning: a už jsem se i smířila s tím, že se budu vdávat s pupkem :grinning:
1. pro 2010 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@mona01 popliváno. ale mám rýmu, tak nic nechytněte! :sunglasses:
1. pro 2010 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssassi kontrola určo dopadne dobře, už se těším na fotečku fazolky :wink: Čínu jsme dělali nedávno :wink: Na mě taky něco leze a včera na tom hokeji jsem se asi kapku dorazila. Jojo, bylo to supeeer. Ale spali jsme tak 3 hodiny, tak jsme kapku K.O. :grinning:
@vicky007 já nic proti slávistům nemám, ale holt to je soupeř :grinning: :grinning: :grinning: Díky :slight_smile: Jejda, snad dnešní noc bude lepší. Děti mají energie spoustu, vidím to i v práci a nechápu :slight_smile:
1. pro 2010 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrushka1 to máš pravdu, to se s vicky007 v hokeji asi neshodneme :grinning: :grinning: :grinning:
@cupi jééé super, gratulace k potvrzené fazolce a fotečce. Pochlub se nám :wink: Máš pravdu, kolegyně je fakt originál, je postarší taková ta už zdeformovaná svou profesí, tak jsem to od ní nečekala :slight_smile:
@lucie_kol určo se brzy zadaří, když jsi připravená :wink:
1. pro 2010 v 16:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssassi Čína je dietní, stoprocentně :grinning: :grinning: :grinning: Tak hodně štěstí na zítřejším ultrazvuku, pak podej info a hlavně foto :slight_smile:
@gabulenka Tyjo, spali jste jen 3 hodiny, jo? To bych byla taky k.o. :wink:
1. pro 2010 v 17:06  • Odpověz  • To se mi líbí
hm, muž přišel, donesl mi ze svoboďáku z vánočních trhů trdelník a korbáčky. jindy bych to sežrala za vteřinu a mezitím míchala to jídlo. teď to ale vypadá tak, že jsem trdelník i korbáčky zavřela do skříně a se zacpaným nosem s rozdýcháváním pocitů na zvracení naviguju chlapa, jak má tu čínu vařit. aspoň mu zbyde na zítra do práce, já očividně nic jíst nebudu.... :confounded:
1. pro 2010 v 18:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssassi jé já když byla těhu, tak jsem nemohkla ani cítit rybu a to je miluju :slight_smile:, takže když jsme byli u tchýně na návštěvě v létě, a dělala rybu, tak jsem dopoledne trávila na zahradě co nejdále od kuchyně :grinning:, a pak mi taky nevonělo opékání cibulky :slight_smile:
1. pro 2010 v 18:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrushka1 no jsem sama zvedava :grinning: sand tam budou brzo :slight_smile:
1. pro 2010 ve 21:40  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@gabulenka Jeste by to chtelo byt bez stresu :wink:
1. pro 2010 ve 21:43  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrushka1 Ahoj, bohužel musím sdělit smutnou zprávu, dvě // nemusí znamenat úspěch :frowning2: Po 5tt jsem dostala bolesti a šla do nemocnice. Udělali mě odběr krve a druhý den další, zjistili že hladina hormonu klesá třetí den 29.11. jsem šla na revizi. Nikomu jsem to neřekla kromě nejlepších kamarádek. Zítra jdu poprvé do práce a všichni si myslí, že jsem měla chřipku, nechci aby se mě všichni na to vyptávali. Jedna z věcí co mě taky mrzí a hodně mě to připomene je, že má kamarádka, která to ví otěhotněla ve stejnou dobu jako já. Přeju jí všechno nejlepší, ale bude to moc bolestivé vidět jak jí roste bříško a že já jsem měla mít to samé :frowning2: Nevím jak to přežiju :frowning2:
1. pro 2010 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@lejlax to mě strašně moc mrzí...... opravdu moc :frowning2: :frowning2: :frowning2: Bude to těžké, ale určitě bude líp a brzy se zadaří, bude vše tak jak má být... Držím pěstičky, musíš být silná...
1. pro 2010 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucie_kol tak to jsme na tom podobně, protože toho stresu je tolik, že je to šílený...
1. pro 2010 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@lejlax To je mi moc líto. Když už se člověk raduje, že našel //, tak se stane tohle :frowning2: :frowning2: :frowning2: Posílám ti hodně síly, abys to všechno dobře zvládla. A neboj, brzy se zase zadaří a budeš šťastná :wink: Drž se!
1. pro 2010 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@gabulenka Je to silene :( snad si aspon na vanoce odpocinem a kdyz bude klidek a pohoda tak se urcite zadari.
1. pro 2010 ve 23:11  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@lejlax Ja to taky tak mela :( je to smutne, ale brzo se zadari a budes stastna. Musime vydrzet a verit.
1. pro 2010 ve 23:13  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj snazilky, taky se snazime o mimi...pred pul rokem jsem vysadila HA, pozorovala se, vsechno v poradku, tak ze se zacneme snazit...no a nezacne mi to vsechno blbnout?....krvacim jak se mi zachce posledni dva mesice...ani nevim kdy teda ovuluju, kdy se ma clovek snazit, pozoruje se a zniceho nic dojde na zachod a krvaceni....v patek jsem byla u doktora, ze je ale vsechno v poradku, v utery slabounke krvaceni, volam doktorce a ze pry je to ovulacni, ale dneska zacalo silit...ach jo :frowning2: nemate s tim nektera zkusenost? :confused:
2. pro 2010 v 07:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacii Ahojky, já to měla po vysazení ms taky nepravidelný hodně, teda jako i 2 měsíce nic, když jsem to říkala doktorovi a už jsme se snažili asi 8 měsíců, tak mi předepsal proveru a taky nic, moc to nezbralo, tak mi řekl a napsal mi na tři měsíce zase antinkcepci a potom po opětovném vysazení jsem to měla krásně pravidelný :slight_smile: a zadařilo se napodruhý a teďka máme doma malou dračici. Jsem zvědavá, jak nám půjde to druhý mimi.
2. pro 2010 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@vicky007 Já jsem to naštěstí po vysazení MS měla docela pravidelný, což je super, protože jsem HA brala cca 14 let :astonished:
2. pro 2010 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
mela jsem to docela pravidelne jen ted me to zlobi asi 2 mesice...jenze vlastne nevim, co to za krvaceni je, jestli menstruace nebo ovulacni krvaceni...takze zacinam merit teplotu abych vedela aspon podle toho v ktere casti cyklu jsem a co je to za krvaceni...doktorka mi delala ultrazvuk vajecniku a merila a tak a ted by to pry mela byt ovulace...ale je mi docela spatne a vsechno me boli...
2. pro 2010 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
No jinak my jsme si dneska zase v noci hrály :confounded: A teďka co nejvíc oddaluju venčení, protože je tam neskutečná kosa, teploměr ukazuje -9°a to se tam jednomu fakticky nechce
:sweat_smile:
2. pro 2010 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky!
těhotenství na mě má negativní vliv, ztrácím svůj cynismus! na svém dnešním prvním těhu ultrazvuku jsem uronila slzu! je tam fazolka. mám i fotečku, i když mi přijde, že oproti monitoru na ní není nic vidět. objednali mě na krev a další utz až v lednu - a to bych měla dostat těhotenskej průkaz.
hned jsem se taky objednala na NT plus.
2. pro 2010 v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssassi Jůůů a pochlubíš se nám fotečkou? :wink: Leden je za chvíli, pak bude další fotečka a hlavně těhu průkaz :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. pro 2010 v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssassi to já jsem taky uronila slzičku na prvním utz. Když pak se mnou byl Tomáš na velkém utz ve 20tt, tak byl taky naměko :slight_smile:
2. pro 2010 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssassi supééér, moc gratuluju k potvrzení těhu!!! Neboj leden je za chvilku. Jen nevím, co je to NT plus?
2. pro 2010 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssassi Velká gratulace!!! Vlož fotečku fazolky. Jdu se o to taky pokusit. Je mi poslední dny večer vždycky strašně špatně a jsem unavená. :frowning2:
Dneska je to trošku lepší, tak toho musím využít a dodělat restíky.
2. pro 2010 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
SSassi, NT plus to je ten ultrazvuk kvůli nosní kůstce a šíjovýmu projasnění?
Na ten fakt nedám dopustit. Nejen že je daleko přesnější, než tripl v 15tt, ale kupa věcí už je na něm vidět. :slight_smile: Mně u minulého těhu doktor dokonce počítal prstíky. :grinning: Jsem byla úplně paf.
2. pro 2010 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@gabulenka Moc díky a budu doufat, že příště to výjde
2. pro 2010 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek