• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky konec roku 2010. Najdou se?

26. září 2011 
@lejlax To je moc smutné. Chápu, jaké je to zklamání. Stalo se mi před třemi lety něco podobného. Já se tenkrát uklidňovala, že 5. týden je menší zlo než 5. měsíc. Bohužel i to se stává...
Držím pěstičky, ať vám to brzy výjde. :slight_smile:
2. pro 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 Ty dvě čárky mě tak strašně potěšily, byla jsem z toho úplně mimo a přemýšlela jsem co všechno musím udělat a pak takové zklamání. Hlavně přežít Vánoce a pak tu "čekací" dobu. Přítel je moji oporou, ještě že ho mám :-*
Díky všem za povzbuzení
2. pro 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cupi Máš pravdu, ještě že to bylo na začátku, protože v pozdějším těhotenství by mě to zlomilo úplně. Říkám si to pokaždé jak pomyslím na ten den...
Moc díky
2. pro 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cupi krásná fazolka :slight_smile:, jinak já jsem měla pouze ten debilní triple test a ještě mi tu krev napoprvé nějak zblbli, tak mi to znovu odebrali až někdy ve 19tt a vyšlo to pozitivně 1:110 riziko DS, no na odběr plodovky jsem nešla, protože to by mě dělali až někdy ve 22tt a to jako mi přišlo už docela pozdě a riziko komplikací bylo už vyšší než DS, tak jsem to odmítla. Teda fakt mě uklidnila i genetička, že to bude ok, ale píště chci určo ty testy v 11tt
2. pro 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cupi Jůůů, krásná fazolka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@lejlax Neboj, všechno to zvládnete. Je dobře, že tě přítel podrží, určitě oporu potřebuješ.
2. pro 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj snažilky těhulky,
jsem tu ,,nová". Již delší dobu brouzdám po Vašich diskuzích a fotoblogách. Odvážila jsem se zaregistrovat :sweat_smile: V lednu to bude rok co jsem vysadila HA a tak půl roku si s manželem dáváme záležet, ale zatím se nám nedaří. :confounded: Těšili jsme se, že bychom měli pro rodinu nádherný dárek k Vánocům, ale k těm letošním to už nestíháme :cry: Nemáte některá nějaký urychlovací návod?:grinning:
2. pro 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cupi no ty máš krásnou fotku. na té mé není vůbec nic vidět, fakt. takže nemá cenu ji sem dávat.
:confounded:
2. pro 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@colombino Ahojky, vítej. No tak urychlovací nápad bysme potřebovaly asi všechny :wink: :slight_smile: :slight_smile:
@gabulenka http://www.prenatal.cz/index.php?id=57 - je to tu podrobně vysvětlený....
@colombino ahoj. já ani nestíhám mrkat, jak jsem urychlená. ale pravda je, že za cenu polykání hormonů, injekcí a spousty nechutných nežádoucích účinků. takže buď to zkoušet přirozeně nebo se vrhnout do náruče moderní medicíny a vydržet nateklé celé tělo, chloupky pod nosem, pocení, únavu, pupínky, tloustnutí... příště to určitě zkusím přirozeněji, opravdu mi chvílemi nebylo dobře.
no, ale když to srovnám s těmi těhu příznaky, co mám teď, tak ještě pohoda... holky, bleju už i v práci, večer... musela jsem zrušit víkendový "zájezd" s miláčkem a budu doma vesele blinkat... :cry: :confounded: :unamused: :frowning2: :fearful:
2. pro 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1
@ssassi
děkuji Vám za přivítání :wink: zatím se rozkoukávám :slight_smile: moderní medicíně bych se chtěla vyhnout pokud mezi ně nepatří calibrum pro plan :dizzy_face:
2. pro 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@colombino Calibrum beru taky :grinning: A kolik ti je a odkud jsi? :slight_smile:
2. pro 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@colombino tak budu držet palce, ať se opravdu zadaří bez ní
2. pro 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 Jak dlouho už ho užíváš? Já ho beru měsíc a musím říct, že čekám zázraky :sweat_smile: Je mi 23 a jsem od Mladé Boleslavi
@ssassi nemám ráda doktory a nemocnice v tom smyslu, že se raději obejdu bez nich.
2. pro 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@colombino mně bohužel situace už ve 13 letech donutila jít na ganydu ... no a už jsem se z toho kolotoče nevymotala. závidím ženám, které mají normální cyklus.
příště zkusím něco alternativního, přírodního
2. pro 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi tak to Ti nezávidím...normální cyklus jsem měla dokud jsem nevysadila HA, teď mi to taky lítá. Byla jsem zvyklá na jahodové týdny skoro na minutu přesně. Teď to lítá až o 7 dní rozdílu, ale doktorka v tom nevidí nic špatného, prý si tělo zvyká...Občas je to teda nepříjemný, protože to je nečekaný a kolikrát hrozně bolestivý.
2. pro 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@colombino Beru ho asi 2 měsíce. Jůů, 23, jsi mlaďounká :slight_smile: Když jsem brala HA, tak jsem taky měla cyklus pravidelný skoro na minutu. Teď mám tak 33-36 dní, takže to docela jde. :slight_smile:
2. pro 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 bereš ho každý den? četla jsem případy, že berou ob den a k tomu ještě třeba listovku. 23 se Ti třeba zdá jako že jsem mládě, ale musím říct, že se cítím dost stará na mimouška. :dizzy_face: Doufám, že to nezní nějak namachrovaně. :sunglasses:
2. pro 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@colombino Beru ho každý den. Teda když nezapomenu, protože jsem na tohle hrozný lajdák :frowning2: Vůbec to nezní namachrovaně. Pokud se už cítíš na mimi, tak proč ne? :slight_smile: A přítelovi nebo manželovi je kolik?
2. pro 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky občas lajdám :grinning: 4 měsíce už je můj manžel a je mu 27 :dizzy_face: Ty jsi vdaná?
2. pro 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@colombino Jééé, takže novomanželka :slight_smile: Já jsem vdaná 4 roky, je mi 31 a manžovi 38 :slight_smile:
2. pro 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, šťastná novomanželka :grinning: 4 roky, to je krásný. A mimíska už máte, nebo chcete prvního?
2. pro 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@colombino Teprve se snažíme o první. Nojo, 4 roky manželé, ale jinak jsme spolu už skoro 12 let :slight_smile:
2. pro 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cupi nádherná fazolka :wink:
2. pro 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@colombino vítej :wink:

@ssassi už tomu rozumím, dík :wink: tak snad ty nevolnosti brzo přejdou :wink:

na mě leze nějaký bacil a k tomu náročný pracovní týden, ach jo :frowning2:
2. pro 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 12 let, to je nádhera.
@gabulenka děkuji za přivítání :dizzy_face:
3. pro 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@colombino Samozřejmě byly nějaké problémy, ale ty jsou asi všude. Vždycky jsme to vyřešili, proto jsme asi pořád spolu :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 všude je občas něco, ale hlavně, že to klape :wink:
3. pro 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky. tak už máme pátek - jupíííí.
mně je dnes líp jak včera. ještě že tak, kdyby mi bylo hůř jak včera, asi už chcípnu.
mimochodem, od včerejšího večera se mi na levém prostředníku třpytí zásnubní prsten. no, opravdu romantické požádání to bylo. a já furt, proč týden vykládá o nějaké večeři a že je škoda, že je mi blbě, že nemůžeme nikam jít. včera už to asi chudák nevydžel a mezi zvracením si klek a požádal mě o ruku! bylo to strašně krásný, akorát mě mrzí, že to nebylo za lěpších okolností :grinning:
3. pro 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 Tak to je krásný, ale tak to má být <3 :wink:
@ssassi ahojky,gratuluji k zasnoubení!!!Alespoň na to jen tak nezapomeneš :sunglasses:
3. pro 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek