• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky konec roku 2010. Najdou se?

26. září 2011 
@ssassi velká gratulace k zasnoubení. To je krásný, moc Ti to přeju. Za lepších okolností? To je život no. Ale řekni, určo na to požádání nikdy nezapomeneš ne? A kdypak to bude?
3. pro 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to teda nezapomenu! chtěli bychom se brát tak duben/květen. to už mi snad nebude tak blbě a břicho ještě nebude tak mega jako v červnu.... ale nemáme ani čas hledat nějaké místo, měla bych si nechat začít šít šaty, ale asi bych švadlenu tak akorát pozvracela :o)))) no takže to asi bude docela improvizace :o)
3. pro 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky..dlouho jsem tu nebyla..bohužel o snažení nemůže být ted řeč.. jsem ted po laparoskopii- mimoděložní těhotenství ..takže snažení nejdříve na jaře..ale koukám že tady už jsou těhulky..toje super..
3. pro 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi duben/květen bude super :slight_smile:
@saronka to mě moc mrzí, ale to uteče a jaro je za chvilku tady :wink:
3. pro 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi gratuluju k zasnoubení..my se brali 30.4. a bylo nádherně..já jsem vizážistka a upřímně letní termíny letos.. co jsem ličila..bud neskutečné vedro přes 35 nebo liják a zima :slight_smile:)
@gabulenka jojo počkáme si..vtipný je že jsem zjistila že jsem těhotný týden po skončené MS.. ani jsem se nesnažili..no a zadařilo se jen bohužel se uhnízdil špatně..tak mi zvali vejcovod
3. pro 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka tak to mě mrzí, ale jak píše gabulenka, uteče to jako voda :wink:
3. pro 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj snažilky!
@ssassi Tak to gratuluju! Sláva. Určitě na to nikdy nezapomeneš :grinning: :grinning: :grinning:
@saronka To mě mrzí, ale neboj, příště už to určo vyjde :wink:
4. pro 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky holky,
tak u nás je teď na návštěvě tchýně :stuck_out_tongue_closed_eyes: a buide do úterka. No zatím ok :slight_smile: Jinak dneska v noci měla prdelka zase potřebu si hrát, takže od půlnoci do dvou vykřikovala to svoje "jéje" v obýváku a bourala u toho komíny z kostek, který sme poskládaly :grinning:
4. pro 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka chtěla bych se tě zeptat na odstavování malé. Jak to u vás probíhalo??? Já mám z roho hrůzu, protože Bára usne jen u toho kojení nebo v kočárku :confounded: , teda předevčírem mi usnula v náručím, ale to bylo jako omylem...
4. pro 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojicek,zdravim všechny.muzu se k vám přidat?....
4. pro 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vean Ahojky, vítej. Koukám, že jsi taky z Hradce? Jak dlouho se snažíte o mimi? :wink:
4. pro 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky.z hradce přímo nejsem.jinak by to bylo dlouhe povídání.zkracene.jsem maminka,mam dcerušku Natálku,v dubnu nám budou3roky.mela,mám gyn.zdrav.problemy.na Natálku jsem čekala rok a pul,je to nejcennejší co v životě mám.....nemám to nejjednodušší,alekdo má že?a co ty,jsi maminka,těhulka a nebo snažilka??? ještě se tady moc nevyznám.
4. pro 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 jé,napsala jsem to asi jinam,špatně,nedala jsem odpovědět,omlouvám se...tak si to prosím prečti....děkuji.vysadila jsem prašky,měsíc pauza,-ted od listopadu.a co ty?
4. pro 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vean V pohodě, neva, že jsi nedala odpovědět :wink: Jednoduchý to nemá nikdo, bohužel :frowning2: Já maminka zatím nejsem, jsem snažilka. HA jsem vysadila někdy v červnu a "snažíme se" asi 2 měsíce, zatím bohužel neúspěšně :frowning2:
4. pro 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj se,hlavně bud v klidu,a nemysli na mimi,vím co říkam atd.....dceruška je mé,jak se říka vymodlené,vytoužené miminko....a to jsem vubec ani nevěděla,že jsem těhulka.špatně mi nebylo,a dokonce jsem dostala cca po2cykly,měsíce ms....ze začatku žadné příznaky,problemy atd....takže a o to vice to bylo nepopsatelné aspon pro mě....tak hlavu vzhuru...a jinak vím jak vám všem je,jak se cítite atd....
4. pro 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007 já jsem nejdříve odmítla kojit v noci..takže jsem si řekla..dříve jak v 6:30 nedostane..nechali jsme ji vyřvat..to bylo tuším cca 10 měsíců no 3 dny a spalo se celou noc..takže jsem pak kojila jen ráno občas odpol.. no pak jsem přestala kojit odpoledne to bylo v pohodě..ale stále jsem měli ranní mlíčko..no a jednou ráno vstávala až po 7 skoro kolem půl osmé tak dostala rovnou snídani.. a tak jsem si řekla..no hele..jde to.. tak jsem začala dávat místo mlíčka Sunar..chutnal ji..a uplně v pohodě..jako pár dní se mi vrhala do výstřihu..prostě měli hlad a šla na výstřih a já ji dala něco jiného a hotovo..ted měsíc po odstavení když vidí moje prsa..tak třrabas přijde..lehne si na ně ale nenapadne jí že by si cucla :slight_smile:) jsem ráda že pije Sunar..protože pak časem přejdeme třebas na obyč mlíčko až bude moc..a pak kakao a tak..prostě něco teplého do bříška :slight_smile: držím palce..já jsem si říkala, že s tou nocí jsem měla začít dříve..kojila jsem pak co 2 hodiny ale ona neměla hlad..prostě jen chtěla kontakt s matkou jak říká pediatr.. tak se držte..

@petrushka1 2 měsíce nic není..neboj..brzo to přijde.. a snažíte se v ovulce? jako asi blbý dotaz ale já jsem třebas zjistila že mám ovulkuj o pár dní později než testy..takže jsem se přestali snažit a ona byla ovulka hihi
4. pro 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka Zatím jsem ovulku netestovala, takže nevím. Teplota se mi měřit zatím nechce, pokud bude třeba, po novém roce koupím ovu testy. Jak jsi zjistila, že máš ovulku později než testy?
@vean V klidu zatím jsem, je to ještě krátká doba :sunglasses:
4. pro 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 tak to je dobře,že jsi v klidu.....a přeji,aby jsi brzičko byla těhulka.....
4. pro 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vean I tobě přeju, ať se to povede brzo :wink: :slight_smile:
4. pro 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji,děkujeme.....asi bych koukala,kdyby se povedlo brzo....jsem v klidu...mám noveho přítele....a ty jsi vdana a jinak pracuješ??
@petrushka1
4. pro 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vean Ale bylo by to příjemný, kdyby se to povedlo takhle brzo, co? Já jsem vdaná už 4 roky, ale jinak jsme spolu už skoro 12 let. Pracuju v jedné montážní firmě v Hradci. A co ty? Byla jsi vdaná, nebo s tatínkem Natálky jste nebyli manželé? Jestli se moc ptám a nechceš odpovídat, tak nemusíš :wink: :slight_smile:
4. pro 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 tak to jste spolu tedy dlouho,to je krasný....kdyby se to povedlo koukala bych.dr.mi moc sancí nedavá,pritel je starši.jinak jsem mela smlouvu na dobu určitou už si mě nechat v praci nemohli a pak cca za2-3mesice jsem se dozvěděla,že jsem těhulka.takže jinak nezaměstnáná.odpovim.vdaná jsme naštěstí troufnu si řici nebyla,manželé ne-e-měli,...jinak jsme žili spolu,spiš jen on si žil podle svého atd...dlouhe povídání.....
4. pro 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vean Nojo, život je složitý. Hlavně jestli jsi teď šťastná :wink: :slight_smile: Já mám taky smlouvu na dobu určitou, končí mi na konci února, tak jsem zvědavá, co bude :frowning2:
4. pro 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 otehotnela jsem 3.mesic a ten jsem si merila teplotu a taky dle hlenu,musim rict,ze po porodu to poznam jeste lip.dokonce i 14dni po laparce jsem poznala ze mam dnes ovulku
4. pro 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka Tak já žádný hlen nemám, tak netuším, jestli vůbec nějakou ovulku mám. Dneska mě teda divně bolí břicho, ale na ovulku už je asi pozdě, nevím. Většinou je 10-12 den po MS, ne?
4. pro 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám Natálku.přítele,který nás má opravdu a upřímně rád.natálku bere jako vlastí a to pro mě znamena strašně moc...Natálka mu začla,říka táta,i když já přítele oslovuji jmenem...tak někdy,kolikrat řekne ,ne táta,....tak pro mě to je nepopsatelný....přeji ti aby jsi měla i tu práci atd...ale mohla bych třeba hádat,že kdyby jsi náhodou nenašla práci,skončila jsi a oni by ti to neprodloužili atd,tak třeba budes v jiném stavu-jako jsme to měla já....to by bylo vid,ze?
@petrushka1
4. pro 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vean Bylo by fajn, kdyby to vyšlo :slight_smile: Jen už je mi 31, tak to asi tak lehce nepůjde. No, uvidíme :slight_smile:
4. pro 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
a promin,že ted budu zase vyzvídat já....nemusíš odpovídat,jestli nechceš.mohu se zeptat kolik je tvému manželovi,věk?a ms máš pravidelnou třeba po těch28dnech?ja jen,že ji mám nepravidelnou,.a kdyz jsme měla prášky,tak taky jsme to měla nepravidelně.
@petrushka1
4. pro 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vean Manžovi je 38. MS mám v rozmezí 33-36 dní. Při HA jsem ji měla pravidelnou na den. Teď to poznám tak, že mě týden před MS strašně bolí prsa :frowning2: :frowning2: :frowning2:
4. pro 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 tak vy jste straší oba.při práškách jsem měla28-30dní.a ted ten první mesíc po vysazení 31dní,tak jsme zvědavá,jak to bude dál....mě břicho nebolí to už musi byt.prsa mě neboli.od těhotenství mě pořad od té doby bolí v kříži,pobolívá...jinak nic zvláštního...
4. pro 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek