• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky konec roku 2010. Najdou se?

26. září 2011 
@petrushka1 Petrushko,doufám,že jsem tě nějak neurazila.promin,omlouvám se jestli sem se tě nějak dotkla,to jsem opravdu nechtěla....mrzí mě to,je mi to líto.... :frowning2:
4. pro 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 no ale já třebas otěhotněla resp. ovulku při otěhotnění se Sofčou měla 19. den.. mrkni do alba prvního..je tam grafík.. no raději jsem každý den se tulili, at to nepropásneme hihi. a staří nejste..chlapy můžou i v 70 letech tak co.. a ty nejsi vůbec stará :slight_smile:
5. pro 2010 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vean Nene, neurazila, jen jsem už včera nebyla na netu :wink:
@saronka Až 19. den, jo? Tyjo, na grafík kouknu. My se každý den tulit nemůžeme, protože manža je přes týden pryč :frowning2: :frowning2: :frowning2:
5. pro 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mohla bych se přidat?
5. pro 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bjoucik.15 Ahojky, určitě se přidej :slight_smile:
5. pro 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. pro 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bjoucik.15 vítej :wink:
Teda holky, to byl po dlouhé době moooc náročný víkend. Slibuju, že už nebudu pít :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. pro 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ráda bych se přidala mezi vás. S manželem jsme si říkali, že už do toho příští rok praštíme. Tak doufám, že tohle oddělení na fóru bude pro mě to pravé. I když mám trochu tušení, že to bude zase odloženo (ze strany manžela) , no uvidíme :slight_smile:
6. pro 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandiela Vítej mezi námi. Manžel často odkládá? :slight_smile: Kolik je Vám let (tobě a manželovi)?
@bjoucik.15 Taky tě vítám. Jak dlouho se snažíte o mimi?
@gabulenka ojoj, až tak náročný to bylo? :frowning2: :grinning: :grinning:
6. pro 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 No tak já jsem mladá ,času dost ale manžovi je 39let. Už jsme si říkali několikrát, že začneme ale vždycky to manža odložil. A teď jsme si řekli že po Vánocích už vážně začneme... :slight_smile: jsem na něj zvědavá. Ale já jsem ho připravila na to že pokud se příští rok nerozhoupe tak ode mě dostane nůž na krk, nestojím o to aby pak byl místo táty spíš děda.
6. pro 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandiela Vím, o čem mluvíš, mýmu manžovi je 38 :slight_smile:
6. pro 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 A vy se už snažíte nebo začnete po novym roce?
6. pro 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandiela My se snažíme asi 2 měsíce. 2x MS přišla, teď ji čekám před vánocema, tak uvidím. Jen u nás je problém ten, že manža je doma jen o víkendech, tak to máme ztížené :frowning2: :frowning2: :frowning2:
6. pro 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 Tak to nezávidím... já bych do toho šla klidně hned, čas v tom nebrání,ale prostě to odhodlání z jeho strany zatím není 100% ... Já si teď prožívám nějaký přecitlivělí období, všichni kolem mě těhotní a mě to tak dojímá :sunglasses:
6. pro 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak dneska konečně trochu lepší noc a ještě lepší dopoledne. Ibě jsme vytuhly a vstávaly jsme v 11 :grinning:
6. pro 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandiela Tak to mám asi stejný, taky mě dojímají ty těhotné okolo mě. Manža taky dlouho nechtěl.
@vicky007 Teeeda, to jste si krásně pospinkaly :wink: :grinning: :grinning: :grinning: Závidím, já vstávala asi o půl 6 a šla jsem spát až někdy o půlnoci :frowning2: :frowning2: :frowning2:
6. pro 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 ahojiček.tak to jsem rada.jak se mas,a jak se daří ,něco nového?
6. pro 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vean Ahojky, docela dobrý, jen nějak flákáme snažení. O víkendu panovala blbá nálada :frowning2: A co ty? Jak se máš? :wink:
6. pro 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauky.tak jako že třeba čerpate,šetříte sílu?u mě-nás nálada,jestli se to dá tak napísat,špatná.natálka nebyla doma....takže jsem byla jak tělo bez duše,nic mě nebaví atd...jinak když je natalka doma,je fajnově....neboj,to bude u vás dobré....
6. pro 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 no bylo to náročný, ale hlavně jsem se nenajedla, takže to bylo pak krušný :slight_smile:
@vicky007 jéé to jste si holky pěkně pospinkaly, to je fajn :wink:
@dandiela vítej mezi námi :wink:
Já se tak y stále dojímám a všichni okolo mě jsou těhotní. O víkendu mi řekl známý, jestli nejsem těhotná, že mám nějaký velký prsa. No tak co na to říct :grinning: Připadám si poslední dobou, že mám na čele napsaný - všichni se ptejte a mluvte o těhotenství :unamused:
Hezký večer holky :slight_smile:
6. pro 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vean Jojo, bude zase dobře, vím. :wink: A Natálka byla pryč na víkend?
6. pro 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 u nás je to taky jak kdy, někdy mi přijde, že se snažíme až moc a někdy je "období klidu" :grinning: :grinning: :grinning: uvidíš, příští víkend bude super :wink:
6. pro 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka V to doufám :slight_smile: Jen příští víkend asi nebudou plodné dny :angry: :grinning:
6. pro 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, no tak u nás je furt tchyně, tak snaženíčko taky pokulhává.... Už je tady třetí den, takže atmoška houstne, ale zítra snad balí kufry :grinning:
6. pro 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007 A jezdí k vám často? My máme naštěstí tchyni v Hradci, takže nehrozí přespávání :grinning: :grinning: :grinning:
6. pro 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,jo.mužeš hadat,kde......ale o tom se moc bavit nechci...hlavně,že už je doma u mě.pozítří mi zase odjede na pár hodin.....a kdypak očekáváš ms?a vím,že je brzičko,ale už jsi přemýšlela nad jmény,tak mě to napadlo....?
6. pro 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, jak se narodila Bára, tak je tady podle mého vkusu moc :grinning:, na Vánoce tady bude asi 10 dní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vean Aha, je mi to jasný :frowning2: Nad jmény jsem přemýšlela, favority mám u holčičích jmen: Adélka, Terzka, Nikolka, Eliška (ale tu bude mít asi brácha). No a klučičí nevím, líbí se mi Davídek, toho nechce ale manža. Tomášek se mi taky líbí. A co ty? Už máš taky vybráno?
@vicky007 10 dní o vánocích? Ufff. A vycházíte spolu dobře? Já naštěstí s tou svoji jo. Je strašně hodná :slight_smile:
6. pro 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nevadí,nic se neděje....a zase jsem zapoměla dat odpovědět,tak se omlouvám......tak to máš hezká jmena....no já jsme koukala,aby jméno nebylo v rodině,pokud možno....jména co píšes,a jinak to je těžké spostu holčičích jmen je krasných,ale hodně jich máme v rodině.....Davídka máme také v rodině.
6. pro 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vean My z těch jmen nemáme naštěstí v rodině nikoho. Je spousta krásných jmen, o to složitější výběr. Ale budu to řešit až to bude aktuální :wink:
Holky, jdu ležet, dobrou noc! :pensive:
6. pro 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek