• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky konec roku 2010. Najdou se?

26. září 2011 
tak to se máte,že je nemáte v rodině.jo joto souhlasím až když to bude aktualní....přejeme dobrou noc.dceruška,už spinka.jinak na pc moc nechodím,protože mě ani nenecha,ale nevadí mi to,hlavně když je doma semnou....tak papá,a zase někdy...
6. pro 2010 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
hm tak nám se to nepovedlo.Dneska jsem šla poprvé do nové práce a asi jsem se tak bála, že mrcha přišla úplně nečekaně a je mi fakt hrozně :( Po 39 DC....
6. pro 2010 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@bjoucik.15 hlavu vzhůru, třeba to vyjde příště :wink:
6. pro 2010 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@gabulenka uvidíme....ale už to zkouším přes rok :frowning2:
6. pro 2010 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno holky!
@bjoucik.15 Jůůů, už přes rok? Nestraš! :frowning2: Ona ta mrcha vždycky přijde nečekaně, co? :angry:
7. pro 2010 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré raníčko, teda u nás to vypadá jak v Mrazíkovi :grinning: , ale moc se netěším na prochajdu s kočárkem, to zas bude něco :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@bjoucik.15 no, my jsme se taky o první mimi celkově snažili přes rok, jak jsem psala už dříve, po vysazení HA rozházenej cyklus a nic, a pak se zadařilo napodruhý.... No jsem zvědavá jak nám půjde to druhý mimi, vzhledem k tomu, že mám jen ten dvouletej rodičák tak snad se nedostaneme do časového presu :astonished:
7. pro 2010 v 08:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrushka1 no s tzchýní vycházím celkem dobře. Jen prostě když jsme spolu dlouho tak začíná ponorka a to je asi všude. Je fakt, že když se Bára narodila, tak furt jako, že bysme měli dávat umělý mlíko, že ho já mám hladový a takový , že jek jsem jedla dietně kvůli žlučníku. Že málo přibrjvá a že tak...
Že když byl tomáš malej, tak mu do UM přidávala krupici už pomalu od narození...
7. pro 2010 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ještě taky tchýně neuznává jinoui než svou kuchyni a prostě jako vaří nejlíp. Chudák manželka Tomášovýho bráchy, tu má fakt "ráda", porád jako, že vařej divně a že je neschopná, že nezvládlla výchovu syna a tak... Přitom Ondra je úplně normální pzuberťák :grinning:. No tak jsem jí na to řekla, že prostě každej má svou kuchyni a chutě...No ona jednou Tomášovi říkala, že jsem taková svá, že jí vyslechnu, ale že si stejně všechno dělám po svém :grinning:
7. pro 2010 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak byla jsem venku a je to krásný, ale s kočárkem se prostě nedalo normálně přejít a to mám velký kola. POtkala jsem maminu s golfkama, chudák, táhla dítě pozpátku :grinning:
7. pro 2010 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@vicky007 No jasný, že si všechno děláš po svém. Oni rádi předělávaj. Nám naštěstí do ničeho nemluví, ale je fakt v pohodě. Nestěžuju si.
7. pro 2010 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky. člověk tu chvíli není a nestíhá dočítat...
víte jakou má výhodu rohlík s nutelou? chutná dobře, i když ho bliju...
no, pořád jsem si myslela, jak to zvládnu, do práce budu chodit, holt se vyblinkám ráno, pak jsem blinkala i večer, pak v noci, pak i v práci a .... a když mě dnes viděla gynekoložka, napsala mi neschopenku. na kontrolu jdu až v lednu. zhubla jsem sedum kilo (sice to není vidět, možná by si někdo všim, kdybych shodila 30), lezu málem po čtyrech a slovo nevolnost dostalo nový rozměr. na záchodě mám polštářek a přežívám tam celkem dost času. nejhorší je, jak mě bolí celý břicho - svaly, z toho jak zvracím. už nemám co, kuckám ze sebe žlutou pěnu a mám pocit, že chcípnu. přítel se strašně snaží, nakupuje, ale víc holt udělat nemůže. ... no a ještě mi doktorka říká: když jste si to miminko tak přála, tak si to holt musíte vychutnat se vším všudy.... no, aspoň ta nutela se dá :o)))))
8. pro 2010 v 15:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssassi Ahojky, jééé ty teda trpíš, ale klidně bych takhle trpěla taky :grinning: :grinning: :grinning: Je dobře, že tě doktorka nechala doma, co taky v práci, když většinu času trávíš na záchodě :frowning2: Rohlík s nutelou mě pobavil :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2010 v 15:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrushka1 ale tak buď to budu brát s humorem, nebo se můžu jít oběsit :o)
8. pro 2010 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, tak u nás to venku taky pěkně taje. No jinak noc byla zase výživná. Bára normálně usnula kolem té deváté a za hodinu se probrala a řvala. No a do svou v noci prostě neusnula, chíli si hrála, chvilkama pobrekávala. Nakonec jsem jí dala čípek a kolem čtvrt na tři usnula
No, teď jdu dělat krémík na dort, v pátek jdeme na oslavu 10.narozenim syna jednoho našeho kamaráda :slight_smile:

@ssassi no, to ti nezávidím, teda jako mě bylo tady dost blbě, hlavně večer, ale tohle je snad až příliš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2010 v 17:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssassi beruško ty teda tdpíš :grinning: snad ti bude brzo lépe. Jak říká Peťa, co taky v práci, když ti je tak zle. A v práci ví, že jsi těhulka?
8. pro 2010 v 17:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak jsem zasse dávala nové fotrečky na naše stránky www.brzdovi.wz.cz, ale vzhledem k tomu, že jsme asi
vyčerpali kapacitu, kterou web zdarma poskytuje,tak od nového roku to asi začnu dělat jinak a založím něco nového. Fotky by vám měly načíst,a le chce to trpělivost
:sweat_smile: , mě se to vždycky načte až napodruhý, když dám F5 :angry:
8. pro 2010 v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@vicky007 krásné fotky, krásná rodinka. Ale opravdu je potřeba trpělivost, aspoň mě se to pomalu načítalo :wink: :grinning:
8. pro 2010 v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@vicky007 hezké! no, nejsou tam ty fotky zbytečně velký? na takovýhle prohlížení stačí velikost tak 50 kilo. když jsem si zařizovala chovatelskou stanici a chtěla jsem na net dát nějaký fotky a viděl to tehdy můj tehdejší přítel - děsnej "ajťák" , tak nad těma dvoumegovejma fotkama málem omdlel:o)
@gabulenka tdpím stdašně... v práci to ví asi 4 kolegyně, tak nějak mě prokoukly :o) zbytek po vánocích
8. pro 2010 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a kde mám voko?
8. pro 2010 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssassi ti možná fotku vymazal admin, myslím, že jednou někde řešili profilové fotky, že snad tam má být celý ksichtík :slight_smile:
8. pro 2010 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssassi jj, taky si myslím, že byl problém, že tam bylo jen oko. Měl by být celý obličej :wink:
@vicky007 Bára je v noci parádně akční :grinning:
8. pro 2010 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
pche! buď voko nebo nic! :grinning:
jinak neschopenka bezva vynález, je mi doma mnohem líp :sunglasses:
9. pro 2010 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrushka1 Jo snažím se už přes rok... MS pokaždý přijde strašně nečekaně a pak nečekaně odejde...je to zajímavý čím dál tím víc...
9. pro 2010 v 17:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@vicky007 To je super že se zadařilo na podruhé, já už tomu ani snad nevěřím :( Držím palečky aby se včas zadařilo :slight_smile:
9. pro 2010 v 17:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@bjoucik.15 neboj, určo se zadaří. Já vždycky negativní test obrečela a nic se mnou pár dní nebylo.... Pak jsme jeli na jaře na týden na hory, já začala myslet na něco jiného a fakt jsem si psychicky odpočinula. Nemyslela jsem na to, snaženíčko bylo pro zábavu, žádný stresy :grinning: přišlou ms jsem brala tak jako, že prostě je no a pak jsme jeli ještě na jedny hory a pak na vodu a tam už jsem teda nějak moc nepila a po návratu jsem si udělala testík, protože najednou nedorazila a ono ejhle, byly tam dvě čárky :grinning:
9. pro 2010 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@vicky007 jo já taky byla v pohodě a na nic jsem nemyslela první 2 snažení,ale pak se mi MS zpozdila o 20 dní a já zase začala uvažovat jestli náhodou nejsem v tom.... dokonce jsem měla i příznaky (jenže nakonec se ukázalo že to bylo z antibiotik), Na alkohol nemám chuť vůbec, což je u mě docela divný :grinning: No uvidíme, teď mám novou práci a tu bych jako těhotná nezvládla....
9. pro 2010 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@bjoucik.15 20 dní zpoždění? To je docela dost :frowning2: Já jsem zatím v klidu, i když bych už strašně moc chtěla, ale je mi jasný, že to prostě nepůjde hned :frowning2: Mezi svátkama jedeme na chalupu, tak třeba se zadaří tam :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2010 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrushka1 no jasně, čerstvej vzduch dělá divy :grinning:
9. pro 2010 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@vicky007 :grinning: :grinning: :grinning: Jen mi má přijít 22.12. MS :frowning2: :frowning2: :frowning2: Ale snad brzy odejde :wink:
9. pro 2010 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrushka1 Bylo by super, kdyby se zadařilo... 20 dní je ještě málo, měla jsem i víc :unamused:
10. pro 2010 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek