• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky konec roku 2010. Najdou se?

26. září 2011 
Ahojky, tak venku to tzeda pekelně klouže, jsem hodila záda, kldyž jsem jela s kočárkem po lyžinách u vchodu :confounded:
10. pro 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007 no au teda. jste celí? přítel mi ráno psal, že jak pudu na psí procházku, mám jít jenom po té široké cestě a nikam jinam, že to hrozně klouže. hezký, jak se o mě bojí :o)))))
10. pro 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi jo v poho, jen budu mít asi moncla na zadnici :grinning:
10. pro 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007 Jéééé, tak ještě že jen moncla na zadnici :astonished:
@ssassi To je hezký, jak má o tebe strach. Náš pes neumí chodit na vodítku normálně a vždycky mě táhne, takže se mi to klouže parádně :grinning: :grinning: :grinning: Příště asi nazuju lyže a on mě bude tahat :grinning:
10. pro 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak mě se včera stalo že mě pes srazil na záda...vážně to bolelo :unamused: Dneska už od rána ležím v posteli jsem nemocná, mám rýmu, stále kašlu (až mě z toho bolí břicho) :frowning2: Nemáte nějaký účinný lék??
10. pro 2010 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré raníčko :slight_smile:
trak my jsme včera byli u kamamádů, oslavovali jsme 10 narozky jejich synátora :slight_smile: No dala jsem si sklenku vínečka a Barunka krásně spinkala celou noc a ještě chrní, teda už měla ranní mlíčko, ale tak krásně jsem se už dlouho nevyspala :slight_smile:

@bjoucik.15 já mám na kašel osvědčenej recept - nakrájet cibuli, zasypat cukrem a nechat odležet, pak vypít tu šťávičku, teda doporučuju po ránu, krásně se všechno odkašle a je klídek.
11. pro 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007 děkuju vyzkouším
11. pro 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak nám se podělal kotel. Do pondělí jsme bez tepla a teplé vody. Fakt super. Navíc jsem to ve čtvrtek dostala, tak se pojedem vykoupat k tchýni. K tomu jsem v týdnu zjistila, že je těhotná i naše sousedka, tak jsem uronila pár slziček. Přeju jim to, ale dostala mě, když řekla, že to vyšlo na podruhý, že s tím ani nepočítali. A my bysme tak chtěli. Ale jedem dál no ne? :wink: . Tento měsíc jsem s tím stejně nějak nepočítala. Uvidíme příště. Jen řeším, jestli jít k doktorce na kontrolu ovulace 8. nebo 12.den? Mám obavu, že když půjdu až te 12., bude opět po ní. Jináč pěkný víkend všem:slight_smile:
@bjoucik.15 taky to s tou cibulí znám, místo cukru můžeš použít i med :wink:
11. pro 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka jéje, tak to nezávidím :confounded:
11. pro 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic, jdu si zadělat těstíčka na 4 druhy cukrovíčka a zítra to snad všechno odpoledne dopeču Dopoledne se pojedeme asi podívat na Vánoční trhy do centra, tak jsem na to zvědavá...
11. pro 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak těstíčko už odpočívá v ledničce :grinning:
11. pro 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, můžu se k vám taky přidat? :wink:
11. pro 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betyty určitě, vítej :slight_smile:
11. pro 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem byla akční a v pokoji, kterje bude jednou Barči jsem pověsila nové záclony :grinning:
11. pro 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, koukám, že dneska tady vedu skoro monolog, kdepak se touláte???
11. pro 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betyty vítej :wink:
@vicky007 tak to jsi šikulka, těstíčka, záclonka :slight_smile: Jdu taky něco péct, aspoň bude kapku teplo od trouby :grinning:
11. pro 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, tak já jsem dneska totálně k.o. Bára se zase večer, no spíše v noci předvedla. Usnula zase normálně kolem té teváté. ale za hodinu už byla v zhůru, bylo vidět ak se šmudlá a chce se jí spát, tak jsemjí zkoušela různě uspat, pak nosit, tak brečela. Tak jsem jí nechala být a ona začala ječet tak, až se ztoho poblila celkem 2x. No usnula kolem jedné vyčerpáním...
12. pro 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka děkuju, zatím mám cibuli s cukrem ale nějak to nechce pustit šťávu, přemýšlím že tomu trochu pomůžu a přidám tam kapku vody....
12. pro 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. pro 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bjoucik.15 no ono se to musí nechat odležet, pár hodin :grinning:
12. pro 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dopékám cukrovíčko :slight_smile: a pak hurá na Vánoční trhy do města :grinning:
12. pro 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007 Nejhorší na tom je že to mám odležený už den :frowning2: Někde je něco špatně....
Joo, cukroví jsem teď dopekla, teda jen jeden druh a nevím co budu píct jako další...
12. pro 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bjoucik.15 aha, tak to nevím, kde se stala chybička :sweat_smile: , mě se to vždycky povedlo a měla jsem šťávičky mraky :slight_smile:
12. pro 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem přišla z trhu a bylo to super. :grinning: , jsem posilněná svařáčkem, tak snad bude Barbucha dobře spinkat
12. pro 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji za uvítání :slight_smile:, protože jsem si už o vás spoustu dočetla, když jsem pročítala toto téma, měla bych se taky trošku představit :wink: .. Je mi 23 let, manželovi 27, v červnu jsem dokončila VŠ, od září pracuji a v listopadu jsme se rozhodli, že už nebudeme čekat a zařadím se mezi další snažilky :slight_smile: ..
13. pro 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
A s cukrovím jsem pěkně na štíru - mám totiž strašně šikovnou babičku, která vždycky napeče přes dvacet druhů, takže já vůbec nepeču, ale ani mi to nevadí. Spíš s tím babičce jen pomáhám :wink: .. A hlavně ujídám :wink:
13. pro 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám obrovskou depku, nálada na bodu mrazu a slzavý údolí. Nejen, že je těhotná i ta naše sousedka, ale dnes přede mě položila moje kolegyně 2 pozitivní těhotenské testy. Hned zrána. Byl to kapku šok. Od té doby mi je do pláče. Oni se začali snažit měsíc po nás, a všichni okolo tvrdí, že kvůli nám. Do té doby pořád tvrdila, že nechce ještě mimi atd. Moc jí to přeju, ale nějak se nemůžu radovat a je mi smutno. Jasně, že znám takovéto - nebuď blbá, mysli pozitivně, buď v klidu a pohodě... ale ono mi to nějak nejde. Nejhorší na tom je, že tu kolegyni vidím každý den, učí se mnou ve třídě. Na jejím chování je už vidět změna, tvrdí, že chce chodit do práce, ale moc na dlouho to nevidím. To pak obseru (pardon) vše já. Byla jsem s tím nějak srovnaná, že to možná chvíli potrvá, než se nám zadaří, ale tohle mě dnes dostalo... :cry: :cry: :cry: vím, že jsou na světě horší věci, ale představa, že mi každý den bude mluvit o svém těhotenství mě děsí...
13. pro 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka to asi bude pro tebe šok, ale ber to z té druhé stránky.Potom jí to zase budeš vracet ty :slight_smile: Ono se někdy stává, že ty se snažíš jak mourovatá,a ty co se snaží chvíli tak jim to jde samo - zákon schválnosti! Ale neboj určitě se taky dočkáš..Hlavu vzhůru :slight_smile:
13. pro 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka Ahojky, tak to tě lituju. měla jsem něco podobného se švagrovkou, i když tam jsem věděla, že mimčo budou chtít. S bráchou jsme měli svatbu v jednou roce 3 měsíce po sobě, tak jsem si myslela, že budeme mít podobně taky prcky. No a ouha, ono nám to úplně nevyšlo. No a potom, co nám oznámili, že čekaj, tak to bylo pro mě děsný, deprese, každoměsíční obrečení negativního testu...Tomáš mě podporoval jak to jen šlo, ale prostě mi furt bylo smutno. Koukat na bříško, jak jí roste... Pak to ale časem tak nějak přebolelo. no a když se Kačka narodila, tak to bylo taky těžký, ale už jsem byla tak nějak obrněná :unamused:, ale stejně jsem si furt říkala, jaký by to asi bylo...
Pak jsem ale začala opravdu myslet na jiný věci a pak to konečně vyšlo. Uvidíš, že se brzy dočkáš :slight_smile:
13. pro 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bjoucik.15 tak jak nakonec dopadla ta cibule, pustilo to něco :confused:
13. pro 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek