• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky konec roku 2010. Najdou se?

26. září 2011 
jinak jsem byla odpoledne venku. No je tam krásný zimní den, po půl hodině doma jsem konečně roztála :grinning:
13. pro 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky moc. Spíš to byl opravdu šok, myslím, že to řekla trochu nevhodným způsobem, když ví, že se snažíme taky. Nějak bylo, nějak bude. Ve čtvrtek nebo pondělí půjdu na folikulometrie (nebo jak se tomu říká :slight_smile: a uvidím, snad tam bude nějaký zlepšení. Dík za podporu :wink:
13. pro 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
@gabulenka Tak to mě mrzí, že to máš takhle v práci s kolegyní. Určitě to není nic příjemného, ale neboj, za chvíli i ty budeš těhu a budeš jí to vracet :grinning:
14. pro 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky´a dobré ráno :slight_smile:
tak u nás krásně padá snížek :slight_smile:, snad to vydrží do těch Vánoc, aby byly konečně opravdu bílé :grinning:
14. pro 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte možem sa k vam pridat?
14. pro 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enharfa jasně, určitě se přidej :slight_smile:
14. pro 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Barunka mi usnula v postýlce !!!! Brz prsa !!!! Ale spala jen 40 minut, protože ám tady porád vrtaj :rolling_eyes: , ale aspoň budeme mít zateplenej balkón. No, sice to měli dodělat už někdy 31.10.,no, ale snad to stihnou do Vánoc, ráda bych používala balkon jako druhou ledničku , přes ty Vánoce to jídlo nějak do tý lednice prostě nenacpu. :sweat_smile: Ale jako tu firmu fakt nechápu. Když bylo super počasí na práce, tak ty zedníci furt hulili a nic nedělali, :rolling_eyes: no a přijdou mrazy a sníh a oni makaj jak zjednaní...
14. pro 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007 nějak nic moc, ale kašel už docela přešel.Pila jsem hodně medvědí mlíko.Ale včera mě z práce pustili domů,když viděli jak vypadám.Dělám obchoďačku a takhle vypadat nesmím. Koukali na mě v práci jak na vraha - copak za to snad můžu??
14. pro 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka gábinko, to je pech. já ti taky asi nepřidala, že? moc na vás myslím a držím všechny palce co mám! na folíky běž určitě už ten 8. den, aby nebylo pozdě!
14. pro 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
mám takovou otázečku, minulý týden jsem si udělala testík a světe div se byly tam //. Chtěla bych si nějak vypočítat v kolikátím týdnu jsem. Poradíte my některá???? První den poslední menstruace byl 26.10. ale 25.11 jsem si dělala test a byl negativní, tak teďka nevím jak to mám počítat. Navíc menstruace byla po vyvolávací injekci.pořád nějak nemůžu uvěřit že by se nám to tak rychle povedlo,ale testy jsem už dělala 3 a všechny pozitivní. Prosím poraďte mi. K Dr. bych chtěla jít až po novém roce. Předem moc moc díky za radu.
14. pro 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
akcul83 já bych to počítala od té poslední mentruace :slight_smile:, mudr. to asi tak pak taky bude počítat a pak ti upřesní termín dle utz :slight_smile:
14. pro 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak gratuluju k pozitivnímu testíku :dizzy_face: :dizzy_face:
14. pro 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
vicky007 díky za odpověď, všude jsem se dočetla že to Dr počítají od poslední menstruace, ale přijde my to zkreslující, to by znamenalo že jsem v 8 týdnu, pořád tomu nemůžu uvěřit.

14. pro 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcul83 no ono se to pak upřesňuje podle utz :slight_smile:, švagrovky měla třeba termín podle utz a podle ms rozdílný o 14dní
14. pro 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcul83 jinak já bych asi až po novém roce nečekala na návštěvu u mudra....
14. pro 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007 Občas to tak bývá, jinak podle MS a jinak podle ultrazvuku.
@akcul83 Taky bych šla raději dřív k MUDr. než až po novém roce :wink:
14. pro 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, práávě z balkonu zmizeli stavbaři, tak konečněje dneska trochu klidu - porád něco vrtali :confounded: , teda porád vrtaj, ale už dál někde u sousedů...ale vypadá to, že se práce chýlí ke konci :slight_smile: , možná i budeme moct konečně koupit stromek a dát ho zatím na balkon
14. pro 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007 tak super, že Barunka usnula takto v postýlce, i když jen na chvíli :slight_smile: ale snad budete mít hotový ten balkon, to bude fajn :wink:
@akcul83 gratuluji k pozitivnímu testíku :wink:
@ssassi tak jsem to nemyslela, mám velkou radost, že se vám to takto podařilo. Jen u té kolegyně je to tak kapku jiný, její chování atd. Ale už mi je líp, kapku sem se vybulila a je ok. I když mi to je samozřejmě taky líto. Snad se taky brzo dočkáme :wink: Na folíky jdu ve čtvrtek (8.den cyklu), tak jsem zvědavá. Beru 3x1 clostík,pak taky duphaston a estrofem a hormony se mnou pěkně cloumají. Snad to k něčemu bude :grinning:
@enharfa vítej mezi námi :slight_smile:
14. pro 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj snažilky maminky, opět jsem si našla chvilku Vám napsat. Venku je sice zima až praští, ale nebyly by to krásné Vánoce konečně se sněhem? :slight_smile: Co cukrovíčko pečete? Jaké budete mít letos ozdobičky?...myslím barvu :wink:
@akcul83 gratuluji a tiše závidím :sunglasses:
14. pro 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem právě volala doktorce, je mi pořád blbějc.... prej mě pošle do špitálu na kapačky, navíc vyšla nějaká infekce v moči nebo co.... úžasný advent letos mám. tak jsem si zabalila růžovou košilku s oslíčkem a uvidíme... držte mi palce :frowning2:
15. pro 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka určitě, myslím na tebe!
15. pro 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi budu na Tebe myslet, neboj, bude vše ok a tobě bude lépe, kapačky zaberou a bude dobře :slight_smile:
15. pro 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak zdravím ze zasněžené Prahy , to je tak úžasný ten snížek , :slight_smile: no jsem zvědavá, co na něj budu řikat, až se vrátim z prochajdy
:grinning:
15. pro 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi Všechno bude v pořádku, neboj, myslím na tebe :wink:
15. pro 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky muzu se k vam pridat?
15. pro 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markyzka22 určitě se přidej :slight_smile:
15. pro 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markyzka22 vítej :wink:

@ssassi moc děkuju. Taky na Tebe myslím, drž se, určitě to bude brzo dobré, neboj. Jak budeš moct, tak se nám ozvi, ať víme, že jsi OK :wink:
15. pro 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je tu ešte niekto?
15. pro 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, rada bych se pridala :slight_smile: sice se snazime od srpna, ale bohuzel bez uspechu :unamused:
15. pro 2010 v 19:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak prochajda byla super, jen jsme po návratu vyúpadaly jak sněhuláci :slight_smile: Jinak Barča si dneska zašla príma zábavu. Vyndavala mi ze skříně ponožky :slight_smile: a měla strašnou bžundu z toho jak to dávám zpátky :grinning:
15. pro 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek