• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky konec roku 2010. Najdou se?

26. září 2011 
@lucie_kol ahojky, určitě se přidej :slight_smile:
15. pro 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie_kol vždyť už jsi se k nám jednou přidala :sweat_smile:
15. pro 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. pro 2010 ve 12:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak venku je krásně mrazivo :slight_smile:,a zase poletuje snížek :grinning:, že by opravdu ty bílý Vánoce vyšly?? :slight_smile:
Co asi ssassi, tak nějak na ní furt myslím
16. pro 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007 Taky na ni myslím. Snad se brzy ozve a hlavně bude všechno v pořádku :slight_smile:
@lucie_kol Klidně se přidej víckrát :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak Vám musím napsat, jak jsem dopadla na gyndě. Dnes se to paní doktorce moc líbilo, prý je spokojená, reaguju na zvýšení clostylbegytu dobře, viděla tam i folíky, a prý i jeden měl 12mm, což je prý na 8.den cyklu moc dobré. Že jde vidět, že se tam něco děje, není to "mrtvý" jako předtím. A že se mi otevírá jakási branka, což je prý taky dobře. A prý už by to i teoreticky mohlo vyjít, pokud se trefíme do správné doby. Tak uvidíme. Mám dobrý pocit, že se to zlepšilo :wink:
Psala jsem ssassi smsku, snad Vám to tu můžu reprodukovat, aby jste o ni neměly strach. Psala jsem, že na ni myslíte. Je ještě v nemocnici,ale už jí je prý líp, kapačky už nemá. Psala, že by chtěla jít zítra domů, ale sestřičky se na to moc netvářily a doktor že přijde ráno. Tak snad ji pustí a bude vše OK :wink:
16. pro 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

můžu se přidat do diskuze?
Snažíme se o další mimčo a nějak stále nic, potřebuju už vypustit ventil a někomu to říct....
Ted když by to šlo, tak manžel je nemocnej a bydlí ted u matky aby Matýska nenakazil. bydlíme totiž v garsonce....
a já to už měla tak krásně naplánované.....
16. pro 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka ahojky, no určitě se přidej, koukám, že máme podobně starý prcky :slight_smile:, to toho druhýho chcete tak brzo, protože máš jako já jen dvouletej rodičák :slight_smile:
16. pro 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka kojíš ještě malého?
16. pro 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
ahojky, díky... jsem tu...:slight_smile:

Jj. mám dvouletou MD a taky jsem nechtěla aby byly děti daleko od sebe....
Stále jsem si říkala, to je dobrý tak to necháme přírodě, ale nějak to nejde... ani nevím proč. Najednou už jsem jak ty maminy co čekají na každou volnou chvíli kdy budou moct testovat :grinning: :wink: .
Koukám, že jsi z Prahy, odkud?
16. pro 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
JJ, stále kojím... myslíš že je to tím? Taky už mě to napadlo.
16. pro 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já taky Báru ještě kojím, teda už jen tak na noc, a myslím, že to tím může být, máš normálně ms?
16. pro 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
MS mám už od šestinedělí. :frowning2:
VY už se taky snažíte?
16. pro 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka jsem ze Žižkova :slight_smile:
16. pro 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak se docela děsim odstavování, Bára totiž na tom prsu v noci doslova visí :frowning2:, tak sje zvědavá :confused:
16. pro 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka aha, no tak to já jí měla jen 2x :slight_smile: a taky jsme se už začali snažit :slight_smile:, ale moc tomu nedávám, myslím, že se zadaří až přestanu kojit ...
16. pro 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
Já jsem z Hanspaulky, ale mám pocit že jsem tě už někde viděla..... :slight_smile:

to mi povídej, mám pocit že kojím furt, hlavně v noci, Mates se totiž stále v noci budí po 2 hodinách.....
16. pro 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka no, Praha je malá, že :grinning: a já lítám po celé Praze :grinning:. No, Bára nám spala od 3 měsíců do cca půl roku bezvadně, v 9 jsme jí uložili a vzbudila se až v 7 ráno, to bylo nádherné období, jak jí ale začaly zuby tak je se spaním konec :frowning2: a taky se budí furt :frowning2:
16. pro 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, kde jsi rodila?
16. pro 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
NO to Mates mi spal jen jednou krásně od seseti do pěti do rána... a to na dovolený, pak už nic.... ani tuk.

Já rodila v Motole a chodila na předporodní kurzy do Motola od agentury Pomad.
Já taky lítám všude možně po praze. Jezdím 3x do týdne do Karlína, tak jestli někde poblíž?
16. pro 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
Musím se rozloučit, mám tu krmení dravé zvěře a pak uspávání, tedy doufám.... :wink:

Páá a díky za přijetí, zase se stavím.
Irča :slight_smile:
16. pro 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. pro 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka tak to je super se ssassai, snad jí dneska pustí :slight_smile: ,
jinak já dneska dostala ms :unamused: , takže snaženíčko zase o Vánocích :slight_smile:
17. pro 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka no já rodila na Bulovce :slight_smile: , ale v Motole jsem ležela 8 týdnů po porodu na laparce se žlučníkem :rolling_eyes: , jinak v Karlíně se moc nevyskytuju :sweat_smile: , to spíš kolem Anděla, Smíchov všeobecně nebo Košíře - tam, mám dětskou doktorku, pak Malešice, Strašnice Vršovice :wink: Vinohrady, a nebo Střešovice :slight_smile:
17. pro 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..tak jsem dostala MS.. no nevěřila bych že budou mít takovou radost.. :slight_smile: vypadá to že tělo funguje jak má..takže necháme ještě 2 MS vlítneme na to :slight_smile: už se těším..a doufám že to vyjde hned a dobře!! žádného dalšího mimoňka :slight_smile:))
@vicky007 juu další pražačka..kde bydlíš jestli se můžu zeptat???
17. pro 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007 jee ted koukám kde se pohybuješ..Malešice jsou kousek od nás :slight_smile:) to bychom mohli udělat srázek.:slight_smile:)
17. pro 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka no, klíďo, ale asi až nebude sníh, teď jsem líná :sweat_smile: jezdit někam dál než kolem sídliště :slight_smile: a kde bydlíš ty??
17. pro 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka nebo kam chodíš nejčasteji na prochajdy? Já mám oblíbenej třebešínskej park nebo židovské pece :slight_smile:
17. pro 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka jo a bydlim na Žižkově na rozhraní Vackova a Jarova
17. pro 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bydlím na Jahodnici-Hostavice před Dolníma Počernicema..Kyje..no nevím jak to popsta..já v Malešících bydlela po vejšce v ul. Počernická..super místo :slight_smile: pak jsme se přestěhovala na Strossmayerák..ale jako během školy jsem bydlela fakt na dost místech..hlavně přes prázdniny když kolej byla zavřená..takže na prochajdy chodím tady u nás..to byste mohly dorazit je to tu jak na vesnici..cyklostezka, park, hřiště atd..
17. pro 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek