• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky konec roku 2010. Najdou se?

26. září 2011 
@vicky007 tak to já cca 5 zastávek za Jarovem :slight_smile:) prostě pořád po Českobrodské..
17. pro 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, nema nekdo zkusenosti s homeopatii??
17. pro 2010 ve 22:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. tak mě pustili už včera, ale k ntb jsem se dostala až dnes, respektive mi byl přinesen do postele. obilňák katastrofa! jenže mně bylo tak zle.. a tohle byl nejbližší špitál. šest ženskejch na pokoji, záchody na chodbě, ty byly vymrzlý jak -píp-, nachladila jsem se tam! kapačky mi dávali akorát první den a pak do mě cpali čípky, tak jsem se nakrkla a že chci dom. doma máme teplo, v koupelně vyhřívanou podlahu a postel, co se nekýve. nikdo neheká, neprdí, neruší... chápu, že byly pacientky po zákrocích, ale čuchat krev v mým stavu bylo dost katastrofický...prostě teď jsem doma, celej den ležím, přítel se o mě moc hezky stará. zvracím minimálně, udržím většinu pití i jídla, takže se pokusím v tomto setrvat. matka samozřejmě nejchytřejší, prej nemůžu mít tři čípky za den, že to je moc, že nemůžu jenom ležet... jo, jenže když se hýbu, zvracím. no zábava. tak teď si dám asi maraton Harry Potterů na DVD a pak se uvidí :o) číst nemůžu, ty čípky jsou celkem oblbovací a mně se míhají písmenka. takže tak :o) jo a dík za podporu :wink:
18. pro 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka no to je supééér! tak honem snažit snažit a snažit!!!! :grinning: :grinning: píchla ti pregnyl?
18. pro 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi jsem ráda, že jsi doma. Pregnyl mi nepíchla, byla jsem tam brzo, ale velikost folíků na 8.den byla fajn, tak uvidíme. Ptala jsem se jí, kdy by mohla být ovulka, prý to tipuje na cca 13., 14.den cyklu. Ale minulý 2 měsíce to bylo asi dřív. Tak nevím. Celému tomuto procesu přestávám rozumět :unamused: . No snažíme se, tak uvidíme:slight_smile: Mě doktorka říkala, že by to bylo fajn milovat se tak obden, že to je individuální a dostala jsem přednášku o tom, jak je vlastně těžké vychytat ten správný okamžik. Tak nám držte pěstičky :grinning:
Ssassi drž se, moc vzpomínám. Doma ti bude už jen líp a líp :wink:
18. pro 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka my se ty první tři dny snažili každý den:o) tak držím palce!!!!!!!!
18. pro 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
akcul83@vicky007 Chtěla bych jít k mudr až po novém roce jelikož znám v mém okolí několik holek které po brzké návštěvě Dr. o mimi přišli, a říkám si že když se cejtím dobře tak není kam spěchat ne??
18. pro 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka my se báli abychom to nepropásli, že jsme jeli týdenní maraton a povedlo se :slight_smile:)

@ssassi super že jsi doma..odpočívej co to jen jde..snad se to ve 2. trimestru zlepší

@akcul83 hele já ti po své zkušenosti s mimoděložním jakmile najdu // hezky poklušu tam.. nechci tě strašit, ale raději tam zavolej a uvdiš kdy tě pozvou..držím palce
18. pro 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

tak už máme tatku doma, ale zase je to už pozdě, tak se budeme snažit až po novém roce..... :slight_smile:

@saronka
My se snažíme každý vhodný den už od října a stále nic :frowning2:
Ale jednoho dne to určitě vyjde.... :slight_smile:
19. pro 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
Jaký to bylo na BUlovce? Máš dobrý zkušenosti?
JInak já mám ve Vršovicích tchýni...
19. pro 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka neboj určo se to povede..musíme věřit :slight_smile: ber to tak, že každý měsíc, kdy bude Maty sám je bonus pro jeho vývoj..jakože až se druhý mimísek narodí bude toho umět víc a víc :slight_smile:) kde jsi rodila??
19. pro 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka no s Bulovkou jsem byla maximálně spokojená, ležela jsem tam i týden v těhu, protože měli podezření na gestozu, která se naštěstí nepotvrdila, a taky jsem byla spokojená. Perfektní se střičky i doktoři :slight_smile:
a neboj, určitě se zadaří :slight_smile:, hlavně na to nemysli a půjde to lépe :slight_smile:
19. pro 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka
Já to tak beru, ale nejde na to nemyslet :wink: :wink: :wink: :wink:
Já rodila v Motole. A ty?
Já měla kliku na porodní asistentku která mě přebrala na noční směnu.. A Dr. mě znala z rizikového a pak se na mě byla i podívat po porodu.

@vicky007 U tebe se taky zadaří! :slight_smile:
Já ležela v MOtole na rizikovým jen proto, že si Dr. myslela že mám moc veliký břicho a báli se aby dítě nebylo moc veliký. Předpovídali mi 4200g, Maty je přenošenej o 4 dny, a celý 4 dny vyvolávali a nakonec se narodil jako cvalík a měl 4100g.
:slight_smile:
19. pro 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007 já rodila v Podolí a na laparce jsem byla u Apolináře a super..na obou místech..ale rodit bych zase chtěla v Podolí
@irenka to uplně chápu..já už ted na to myslím skoro pořád...a to se nesnažíme..
20. pro 2010 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem sem na chvíli nakoukla.
Dělám vánoční balíčky pro soubor a ve dvě vyrážíme na oslavu vánoc.... :slight_smile:
Mates mi všechno bere a nejvíce ho zajímají tkaničky, mašličky a šustivý papír. Jsem myslela že bude dopoledne spát, ale mrška spal jen 20minut.

@saronka
Já to beru sportovně, ale člověk se přistihne že na to myslí aniž by chtěl... :slight_smile: :wink:

Jak je u vás, už máte všechny dárky pro blízké?
Já tedy, ne, tak asi zítra po plavání ještě vyrazím po nákupech.
20. pro 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dárky? co jsem nestihla v listopadu, nemám :o) takže jsem vybavila přítele seznamem a budou to takové ty nesmysly, co dokáže vybrat a koupit chlap. takže chlast a jídlo pro babičky, skorotchány, něco jsem objednala přes net a on to vyzvedl... no ale nevím, kdo to bude balit. asi nikdo :o) já prostě jen ležím. jak se hnu, zvracím:o)
20. pro 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi
U nás je to podobné, blbosti typu jídlo, pití, nějaký lepší dražší čajík..... :slight_smile:
Já vánoce až tak moc dárky neřeším, přeci o tom to není. Hlavní je, že máme už dárečky pro Matýska... schováváme to už od léta. Ted už do některých hraček dorostl, tak jsem zvědavá jak se bude na to tvářit.
Tak dárky nebal, kup takové ty dárkové pytlíčky, tašky jsou taky dobrý, ale docela drahý... :slight_smile:
Přeji ti at je líp a moc dlouho už nezvracíš. Jestli můžeš sladký, tak mě pomohly těhotenský lízátka, jsou prodejné v lékárně....
20. pro 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka no tak zázvorový lízátko už nemůžu ani vidět :o))))
20. pro 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007 To taky znam, nam zatepleni a balkon delala firma asi 6 mesicu hruza :(( hluk, spina ....
20. pro 2010 ve 14:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi no tak dárky jsem řešila objednáváním přes net, už je mám zabalené, ale balila jsem to v sobotu asi 2,5 hodiny...Já si s každym balíčkem vždycky musim vyhrát :slight_smile:)) No, chudák Barča stála za dveřma a dobejvala se na mě :slight_smile: , to bylo vždycky vtipný, jsem viděla jak se blíží a pak obličej :slight_smile: a pak je začala olizovat :grinning:
20. pro 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie_kol dneska sundavají lešení :slight_smile:, hurá pak už jen přijde firma na zasklení a konec všem stavebním pracem, doufám :slight_smile:
20. pro 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi mmt koukám a ona tady fotka :grinning:
20. pro 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007 no já si právě taky vždycky zakládala na perfektním zabalení, každý rok něco nového, místo popisků fotky, v pubertě protestní balení do novin! okázalé mašle a styly balení. letos to prostě budou průměrné balíčky z výrobny mého skoromuže... ale tak se snad nikdo nezblázní, ne?
:sunglasses: :sunglasses:
nojo, fotka, už nejsem inťógnýto! :o)))))
20. pro 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno kočky, musím se pochlubit :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/mona01/album/planujeme-druhy-mimco/6042101/
vypadá to nadějně, co říkáte?
21. pro 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mona01 ahojky, to vypadá hodně nadějně :slight_smile:, jen ať krásně sílí :slight_smile:
21. pro 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi
protestní balení do novin mě pobavilo.... :slight_smile:
Můžeš to zkusit i letos a tvrdit, že šetříš naše lesy. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

21. pro 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mona01
Vypadá to nadějně, tak držím palce.... :wink:
21. pro 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mona01 pěkné pěkné, gratuluji :wink:
21. pro 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. pro 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

nějak to tu flákáme, asi všichni už pilně smaží a připravují vánoce co?
Já ani náhodou, dneska konečně dorazil jeden díl k autu tak po dvou měsících konečně pojedeme na pořádný nákup, ale až zítra večer, nebo raději v noci? :slight_smile:

Tak kdo se přidáte s dalším krásným testíkem? Moc všem držím palečky, já si musím počkat až do ledna.... :frowning2:
22. pro 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek