• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky konec roku 2010. Najdou se?

26. září 2011 
Ahojky holky, přeju krásné Vánoce a úspěšný rok 2011.
23. pro 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
přeju vám všem krásný svátky, bacha na kost a ať se vám všem pod stromečkem splní vaše největší přání! :wink:
23. pro 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přeji krásné a pohodové vánoce, zdravíčko do nového roku a ať se nám ta naše přání brzy vyplní :wink:
23. pro 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
I já přeju všem krásné prožití vánočních svátků a splnění všech tajných přání :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. pro 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné svátky!!!!!
Myslím, že dnešním testem je to potvrzené a v pondělí volám dr. a objednám se :slight_smile:))) Jen doufám, že všechno bude v pohodě.
25. pro 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mona01 krásné // :slight_smile: gratuluji :slight_smile:
26. pro 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak Vánoce zase až za rok :slight_smile:, bylo to s Barčou úžasný, až na to, že tteda moc nespala :grinning:, ale to už je normál :grinning: Jen mě náštvala tchýně. Byla tady od 23. A úž přijela pěkně nachcípaná :angry: , že prej jí nic není... No, dobrá, jako na štědrej den ať není sama, to bych ani nechtěla, ale pak tady prskala ještě celý víkend a ne a ne se zvednout :rolling_eyes: , no a samozřejmě, já muž taky kejchám a kašlu a Bára to asi taky chytla....Tohle mě fakt štve...
27. pro 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mona01 no krása, gratuluji :slight_smile:
27. pro 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mona01
Držím palce u Dr. a neboj, když budeš ty v pohodě tak mimčo taky a vše bude tak jak má být.
:wink:
27. pro 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
To jsou prostě tchýně, bohužel to nikdy nepochopí, že by mohly taky někoho nakazit.

Já na štědrý den skoro lehla s horečkou a Maty kašle doted. Jeho to už pustilo, ale mě to nějak nechce opustit.
27. pro 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka tak to přjeu brzké uzdravení... No já se prolévám čajem a pokouším se odpočívat... No jinak mě asi hrábne z jednoho dárku, co dostala Bára, takový traktor s vlečkou a zvířátky. Na traktoru sedí farmář a když se zmáčkne, tak zahraje old macdonald has a farm.... tak porád slyším hýja hýja hou :grinning:, tak nevim, jestli z toho nevyndám baterky :grinning:
27. pro 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
díky, diky, tobe take preju at je brzy lip....:slight_smile:
Ja to resim podobne, ale uz jsme byli dneska venku tak snad me to brzy pusti.

Jejda, takovyhle hracky jsou ke zblazneni... to Maty dostal telefon a ten taky neco hraje.... byla to hracka dne.. :slight_smile:
27. pro 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAkhle Matysek vecerel, bylo to vsude! :slight_smile:
27. pro 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka tak nevím nevím, zda jsi nemluvila dnes ve zprávách :grinning: ohledně výše rodičovské :grinning:
27. pro 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak přeju brzské uzdravení :wink:
@vicky007 já měla asi štěstí na tchýni, tohle neznám :slight_smile: Asi bude nejlepší vytáhnout z traktoru baterky :grinning:

@irenka krásná fotka :slight_smile:
27. pro 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka
Díky, brzo bude dobře...
A jak se nadělovalo u vás?

Holky, jestli budeme zdraví, tak plánuju navštívit bazén se slanou vodou, jeden je ve Vysočanech, tak pak budu referovat. Tedy jestli tam vůbec smí takhle malé děti... :slight_smile:

Právě jsem uspala hada, teda to zase byl histerák..... po dlouhé době usnul takhle brzo, tak jsem zvědavá kdy se vzbudí na krmení...
27. pro 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tady je nějak mrtvo :grinning: co plánujete na Silvestra? My jdeme do místní hospůdky, bude tam parta z fotbalu, kde hraje manžel, tak jsem zvědavá. Kapku se bojím, moc se s nima neznám a nerada navazuju kontakty :unamused: Snad to bude ok :wink:
@irenka u nás se nějak extra nenadělovalo. Od srpna máme byt, takže od té doby si nadělujeme - kuchyň, jídelní stůl, postel... takže jsme se domluvili, že si koupíme něco společně do bytu. Ale letos jsme poprvé byli o Vánocích sami a bylo to zvláštní, i když jsme si to užili :wink:
30. pro 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, no my ¨Silvestra oslavíme v poklidu doma. Bára je stajně nemocná. Ale asi bysme stejně nikam nešli. Jezdíme maximálně na chajdu, kde jsme před 2 roky teda málem podpálili petardama barák, ale jinka to opravdu slavíme v poklidu :grinning:
30. pro 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

@gabulenka
bud v klidu, my si letos s manželem nadělili pod stromek žumpu.... :slight_smile:
Dárky byly spíš jen pro Matýska. A příští rok si snad nadělíme ten baráček.

@vicky007
Jejda, vy jste nemocný.

No my Silvestra stále řešíme, páč kam jsme vždy jezdili tam je to nevhodné s dětmi. Natož takhle malými.
A i ta parta nemá děti a asi by to byl problém. Maty by neměl kde lézt a topení i celý Silvestr žije jen v jedný místnosti. :frowning2:
30. pro 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka žumpu? taky dobrý :grinning: Tak snad toho Silvestra nějak pořešíte. Já bych se letos ani nebránila, kdybych ho měla strávit u televize se spoustou dobrot :grinning:
@vicky007 opravdu jinak slavíte v poklidu :grinning: přeju Barušce brzské uzdravení :wink:
30. pro 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky, mně nic jiného jak poklid nezbývá. ale musím říct, že poslední dva dny už i něco jím a je mi trochu líp. tak snad už to bude dobrý. ale po různých ujetých pařbách a party má i silvestr doma svý kouzlo. koukám, že vánoční dárky jste dostaly úžasné. u nás doma spíš symbolicky, nějaké maličkosti, předplatný mých oblíbených časopisů a dostala jsem úžasnej rotační foukací kartáč na vlásky. na vlasy jsem totiž dost ujetá :o))))))
takže holky, ať už budete kdekoli, silvestra si užijte a do nového roku vykročte tou správnou nohou!
30. pro 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka
No jo, žumpu.....byl to dar za 50litrů.. :slight_smile:
Silvestra pořešíme, příští rok už snad budeme trávit ve svém vánoce i Silvestra. A snad s milou společností, kteří čekají na jaře mimčo.... :slight_smile:

@ssassi
Tobě taky nic jiného nedoporučuju, než trávit to v klidu. Máš pravdu, má to svoje kouzlo, být doma a v teplýčku s dobrým čajíkem atp.
TO je super, že už je ti lépe. Mě bylo zle až do 5 měsíce, ale každý to snáší jinak.
Jéééé kartáč, no já mám ted vlasy šílený, jak se mi změnily hormony tak mi půlka vypadala, narovnaly se a dost prořídly.... a navíc mě blbě ostříhali, tak vypadám každou chvíli jako umaštěná mamina co nemá čas si umýt hlavu... :frowning2: :wink:
30. pro 2010 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak vánoce a svátky jsou zdárně za námi :slight_smile: Jen jsme vstoupili do toho nového roku nemocní. Na Sivestra jsme lehli všichni 3, tak jsme si o půlnoci přiťukli čajíkem s medem a citronem :grinning: No, mě ještě dobře není, tak se jdu natáhnout...papa
3. led 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem byla dnes u doktora, těhotenství je na 100% potvrzené, všechno je v pořádku a za 4 týdny na kontrolu. Jupííííííí Všem přeji, aby se vám brzo ukázaly //
3. led 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mona01
Tak to je krásná zpráva, gratuluju a držím palečky!!!!!
3. led 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
Přeju brzké uzdravení!!!!
3. led 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mona01 to je supéér, mocinka gratuluji :wink:
@vicky007 taky přeju brzské uzdravení. Já na tom nejsem o moc líp. Dnes jsem nastoupila po volnu do práce a to s teplotou a mega rýmou. Fakt super :unamused: Taky to mám tento týden dostat, nic na sobě nepozoruju, tak to asi opět nevyšlo. Jen mám jakýsi výtok, občas mě zlehka pobolívá břicho, tak doufám, že z toho nebude zánět. No nic, pojedeme dál :wink:
3. led 2011 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
jejda jejda, tady to všechno marodí.
Já lehla na štědrý den a co můžu doporučit jsou homeopatika... cucá se to pod jazykem. A můžou to kojící!!!!!
Nikdy jsem v homeopatika nevěřila, ale zabralo to. Tak se pilně lečte at můžeme ten nový rok zahájit samýma pozitivnima testíkama.... já se na to vrhám už příští týden, tak držte palce.... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
5. led 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojkx, no už je nám trochu lépe :slight_smile:, ale stále jsme v poklidu...No, jinak já furt sedím n a telefonu, každým dnem bych měla být podruhé tetou..Švagrová měla ermín 26.12. a furt nic, přitom už před týdnem měla vše prosáklé a už se otvírala...Rodí děsně pomalu...To¨měla i s Kačkou tenkrát
Si myslím, že je to z toho, že se vůbec nehejbe a jen leží :confounded: ani na prochajdu nejde :angry:
5. led 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak švagrová je v porodce. Asi už si jí tam nechaj a budou vyvolávat, prý má málo plodovky.... :confounded: tak snad bude ona i prcek v pořádku...
5. led 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek