Snažilky konec roku 2010. Najdou se?

Najdou se nějaké snažilky až koncem roku 2010 nebo začátkem 2011?
vicky007
23. pro 2010
Ahojky holky, přeju krásné Vánoce a úspěšný rok 2011.
ssassi
23. pro 2010
přeju vám všem krásný svátky, bacha na kost a ať se vám všem pod stromečkem splní vaše největší přání! 😉
gabulenka
23. pro 2010
Ahoj holky, přeji krásné a pohodové vánoce, zdravíčko do nového roku a ať se nám ta naše přání brzy vyplní 😉
petrushka1
23. pro 2010
I já přeju všem krásné prožití vánočních svátků a splnění všech tajných přání 🙂 🙂 🙂
mona01
25. pro 2010
Krásné svátky!!!!!
Myslím, že dnešním testem je to potvrzené a v pondělí volám dr. a objednám se 🙂))) Jen doufám, že všechno bude v pohodě.
gabulenka
26. pro 2010
@mona01 krásné // 🙂 gratuluji 🙂
vicky007
27. pro 2010
Ahojky holky, tak Vánoce zase až za rok 🙂, bylo to s Barčou úžasný, až na to, že tteda moc nespala 😃, ale to už je normál 😃 Jen mě náštvala tchýně. Byla tady od 23. A úž přijela pěkně nachcípaná ]-( , že prej jí nic není... No, dobrá, jako na štědrej den ať není sama, to bych ani nechtěla, ale pak tady prskala ještě celý víkend a ne a ne se zvednout 8-( , no a samozřejmě, já muž taky kejchám a kašlu a Bára to asi taky chytla....Tohle mě fakt štve...
vicky007
27. pro 2010
@mona01 no krása, gratuluji 🙂
irenka
27. pro 2010
@mona01
Držím palce u Dr. a neboj, když budeš ty v pohodě tak mimčo taky a vše bude tak jak má být.
😉
irenka
27. pro 2010
@vicky007
To jsou prostě tchýně, bohužel to nikdy nepochopí, že by mohly taky někoho nakazit.

Já na štědrý den skoro lehla s horečkou a Maty kašle doted. Jeho to už pustilo, ale mě to nějak nechce opustit.
vicky007
27. pro 2010
@irenka tak to přjeu brzké uzdravení... No já se prolévám čajem a pokouším se odpočívat... No jinak mě asi hrábne z jednoho dárku, co dostala Bára, takový traktor s vlečkou a zvířátky. Na traktoru sedí farmář a když se zmáčkne, tak zahraje old macdonald has a farm.... tak porád slyším hýja hýja hou 😃, tak nevim, jestli z toho nevyndám baterky 😃
irenka
27. pro 2010
@vicky007
díky, diky, tobe take preju at je brzy lip....🙂
Ja to resim podobne, ale uz jsme byli dneska venku tak snad me to brzy pusti.

Jejda, takovyhle hracky jsou ke zblazneni... to Maty dostal telefon a ten taky neco hraje.... byla to hracka dne.. 🙂
irenka
27. pro 2010
TAkhle Matysek vecerel, bylo to vsude! 🙂
vicky007
27. pro 2010
@saronka tak nevím nevím, zda jsi nemluvila dnes ve zprávách 😃 ohledně výše rodičovské 😃
gabulenka
27. pro 2010
holky tak přeju brzské uzdravení 😉
@vicky007 já měla asi štěstí na tchýni, tohle neznám 🙂 Asi bude nejlepší vytáhnout z traktoru baterky 😃

@irenka krásná fotka 🙂
irenka
27. pro 2010
@gabulenka
Díky, brzo bude dobře...
A jak se nadělovalo u vás?

Holky, jestli budeme zdraví, tak plánuju navštívit bazén se slanou vodou, jeden je ve Vysočanech, tak pak budu referovat. Tedy jestli tam vůbec smí takhle malé děti... 🙂

Právě jsem uspala hada, teda to zase byl histerák..... po dlouhé době usnul takhle brzo, tak jsem zvědavá kdy se vzbudí na krmení...
gabulenka
30. pro 2010
ahoj holky, tady je nějak mrtvo 😃 co plánujete na Silvestra? My jdeme do místní hospůdky, bude tam parta z fotbalu, kde hraje manžel, tak jsem zvědavá. Kapku se bojím, moc se s nima neznám a nerada navazuju kontakty :-| Snad to bude ok 😉
@irenka u nás se nějak extra nenadělovalo. Od srpna máme byt, takže od té doby si nadělujeme - kuchyň, jídelní stůl, postel... takže jsme se domluvili, že si koupíme něco společně do bytu. Ale letos jsme poprvé byli o Vánocích sami a bylo to zvláštní, i když jsme si to užili 😉
vicky007
30. pro 2010
Ahojky, no my ¨Silvestra oslavíme v poklidu doma. Bára je stajně nemocná. Ale asi bysme stejně nikam nešli. Jezdíme maximálně na chajdu, kde jsme před 2 roky teda málem podpálili petardama barák, ale jinka to opravdu slavíme v poklidu 😃
irenka
30. pro 2010
Ahojky holky,

@gabulenka
bud v klidu, my si letos s manželem nadělili pod stromek žumpu.... 🙂
Dárky byly spíš jen pro Matýska. A příští rok si snad nadělíme ten baráček.

@vicky007
Jejda, vy jste nemocný.

No my Silvestra stále řešíme, páč kam jsme vždy jezdili tam je to nevhodné s dětmi. Natož takhle malými.
A i ta parta nemá děti a asi by to byl problém. Maty by neměl kde lézt a topení i celý Silvestr žije jen v jedný místnosti. 😞
gabulenka
30. pro 2010
@irenka žumpu? taky dobrý 😃 Tak snad toho Silvestra nějak pořešíte. Já bych se letos ani nebránila, kdybych ho měla strávit u televize se spoustou dobrot 😃
@vicky007 opravdu jinak slavíte v poklidu 😃 přeju Barušce brzské uzdravení 😉
ssassi
30. pro 2010
čau holky, mně nic jiného jak poklid nezbývá. ale musím říct, že poslední dva dny už i něco jím a je mi trochu líp. tak snad už to bude dobrý. ale po různých ujetých pařbách a party má i silvestr doma svý kouzlo. koukám, že vánoční dárky jste dostaly úžasné. u nás doma spíš symbolicky, nějaké maličkosti, předplatný mých oblíbených časopisů a dostala jsem úžasnej rotační foukací kartáč na vlásky. na vlasy jsem totiž dost ujetá :o))))))
takže holky, ať už budete kdekoli, silvestra si užijte a do nového roku vykročte tou správnou nohou!
irenka
30. pro 2010
@gabulenka
No jo, žumpu.....byl to dar za 50litrů.. 🙂
Silvestra pořešíme, příští rok už snad budeme trávit ve svém vánoce i Silvestra. A snad s milou společností, kteří čekají na jaře mimčo.... 🙂

@ssassi
Tobě taky nic jiného nedoporučuju, než trávit to v klidu. Máš pravdu, má to svoje kouzlo, být doma a v teplýčku s dobrým čajíkem atp.
TO je super, že už je ti lépe. Mě bylo zle až do 5 měsíce, ale každý to snáší jinak.
Jéééé kartáč, no já mám ted vlasy šílený, jak se mi změnily hormony tak mi půlka vypadala, narovnaly se a dost prořídly.... a navíc mě blbě ostříhali, tak vypadám každou chvíli jako umaštěná mamina co nemá čas si umýt hlavu... 😞 😉
vicky007
3. led 2011
Ahojky, tak vánoce a svátky jsou zdárně za námi 🙂 Jen jsme vstoupili do toho nového roku nemocní. Na Sivestra jsme lehli všichni 3, tak jsme si o půlnoci přiťukli čajíkem s medem a citronem 😃 No, mě ještě dobře není, tak se jdu natáhnout...papa
mona01
3. led 2011
Ahojky, tak jsem byla dnes u doktora, těhotenství je na 100% potvrzené, všechno je v pořádku a za 4 týdny na kontrolu. Jupííííííí Všem přeji, aby se vám brzo ukázaly //
irenka
3. led 2011
@mona01
Tak to je krásná zpráva, gratuluju a držím palečky!!!!!
irenka
3. led 2011
@vicky007
Přeju brzké uzdravení!!!!
gabulenka
3. led 2011
@mona01 to je supéér, mocinka gratuluji 😉
@vicky007 taky přeju brzské uzdravení. Já na tom nejsem o moc líp. Dnes jsem nastoupila po volnu do práce a to s teplotou a mega rýmou. Fakt super :-| Taky to mám tento týden dostat, nic na sobě nepozoruju, tak to asi opět nevyšlo. Jen mám jakýsi výtok, občas mě zlehka pobolívá břicho, tak doufám, že z toho nebude zánět. No nic, pojedeme dál 😉
irenka
5. led 2011
ahojky holky,
jejda jejda, tady to všechno marodí.
Já lehla na štědrý den a co můžu doporučit jsou homeopatika... cucá se to pod jazykem. A můžou to kojící!!!!!
Nikdy jsem v homeopatika nevěřila, ale zabralo to. Tak se pilně lečte at můžeme ten nový rok zahájit samýma pozitivnima testíkama.... já se na to vrhám už příští týden, tak držte palce.... 😉 😉 😉 😉 😉 😉
vicky007
5. led 2011
Ahojkx, no už je nám trochu lépe 🙂, ale stále jsme v poklidu...No, jinak já furt sedím n a telefonu, každým dnem bych měla být podruhé tetou..Švagrová měla ermín 26.12. a furt nic, přitom už před týdnem měla vše prosáklé a už se otvírala...Rodí děsně pomalu...To¨měla i s Kačkou tenkrát
Si myslím, že je to z toho, že se vůbec nehejbe a jen leží :-S ani na prochajdu nejde ]-(
vicky007
5. led 2011
no tak švagrová je v porodce. Asi už si jí tam nechaj a budou vyvolávat, prý má málo plodovky.... :-S tak snad bude ona i prcek v pořádku...