• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky konec roku 2010. Najdou se?

26. září 2011 
@irenka no já bych homeo asi taky zkusila, je to volně prodejné, nebo na předpis?? Se musím domluvit s doktorkou, jestli bych to mohla dávat i Báře, třeba by se jí tim olevilo od bolesti těch zoubků...
5. led 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007 tak držím tetičko palce, ať je švagrová i mimi v pořádku :wink:
5. led 2011 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007 Taky přeju švagrové pohodový porod. Moje švagrová rodí až na konci března, taky se těším, až budu potřetí teta :slight_smile:
5. led 2011 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no celé odpoledne jsem jak na trní Petra v porodce a já nic nevím, brácha je nedostupný, ona nebere telefon, takže stopro rodí, ale už mi přijde, že to jako trvá nějak dlouho :frowning2: , snad to bude ok, jsou tamuž od rána....
5. led 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky, jsem tetou. mají Karolínku :grinning:, 3,48 a 51 cm....Teda jako vzali nám jméno pro potencionální druhý dítko, tak budeme muset vymyslet něco jiného...
5. led 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
a teda Petru jsem celé těhu tipovala na kluka :grinning:
5. led 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007 Jééé gratuluju tetičko :wink:
6. led 2011 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééé další miminko na světě!!!!!!!!!!! To je krásný
Vicky moc gratulujeme....

6. led 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
To koupíš normálně v lékárně. Já brala Homeovox a na imunitu mi poradila pediatrička Oscillococcinum.
To myslím můžou i děti, ale radši se zeptej v poradne...
6. led 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007 gratuluju tetičko :wink:
Tak holky, já to měla dnes dostat a zatím nic, tak uvidíme :wink: . Minulý cyklus jsem měla jak hodinky ale 3 předminulé delší :unamused:
6. led 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka
Moc držím palce..... :slight_smile:
My začínáme se snažením příští týden, tak jsem zvědavá, nechci na to myslet, ale nějak to nejde.... :zipper_mouth:
7. led 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka jsi hodná díky. No ještě pořád nic, jsem 30.den. Test jsem si ještě nedělala. Bojím se že bude pozitivní, bojím se že bude negativní. Samozřejmě, že bych miminko moc chtěla. Ale dneska kolegyně ze třídy oznámila že příští týden odchází, že je těhotná a představa, že bych na vedení školy za chvíli hlásila to samé mě tak trochu děsí... Ale soukromí je snad důležitější :wink:
7. led 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka na zaměstnání kašli :slight_smile:, tak až se rozhodneš pro test, tak ti moc přeji, abys našla krásnou dálnici :slight_smile:
7. led 2011 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka Moc ti držím pěstičky, aby test vyšel pozitivní. :slight_smile: Sice nepatřím sem do vašeho téma, já již těhule jsem, ale sem tam k vám nakouknu a fakt ti to moc přeji. Tak se opatruj a těš se z pozitivního testíku. I vám ostatním držím palečky.
7. led 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
@lolla79 holky moc děkuji :wink: asi zkusím testík zítra ráno, ať vím na čem jsme :wink:
7. led 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka tak hodně štěstí a dej vědět. :wink:
7. led 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka
Mazej pro test.... jo a nezapomen nám napsat jak jsi dopadla.... :wink:
A na školu kašli, ty myslíš na lidi ale kkdo myslí na tebe? Kde učíš?
7. led 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak hlásím, že jsem to nedostala, jsem 31.den, ale test je negativní :unamused:
@irenka máš pravdu. Učím ve speciální třídě pro žáky s autismem, tak je docela problém i suplování natož najít někoho za mě. Ne že bych byla nenahraditelná, ale ta práce má svá specifika a nejde ze dne na den zmizet. No zrovna příští týden ale hledají záskok za těhotnou kolegyni do mé třídy :unamused:
Už mě to štve, jestli to má přijít ať to přijde a můžem jet dál a tohle čekání je hrůza :confounded:
8. led 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka zkus ještě počkat, třeba byla ovulka později...Já měla testík pozitivní až 34 den :slight_smile:
8. led 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007 nic jiného mě nezbývá než čekat, jsi hodná díky :slight_smile: Ale je to nepříjemný když člověk neví na čem je :unamused: A navíc teď ten chaos v práci, to mě na klidu moc nepřidá :unamused:
8. led 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka Nezoufej, mě vyšel pozitivní test asi až na potřetí. Takže jsem už ani nedoufala, že by mohl být vůbec pozitivní. O to větší překvapení to bylo, když ten třetí byl najednou pozitivní. Zkus třeba za 3dny a třeba se už slaboučká čárka objeví. Fakt si myslím, že těhotná jsi. Už jak jsi onehdy psala, že tě slabě pobolívá břicho - mě tak těhotenství taky začínalo. Jinak na práci kašli, jakmile zjistíš, že jsi těhule, tak budeš mít úplně jiné (příjemné) starosti a zaměstnavatel si určitě poradí. Nevím sice jak moc náročné to tvoje učení je, ale třeba tě ani dr. hnedka doma nenechá, možná počká až uplynou 3měsíce a mezitím si v práci najdou náhradu. A i kdyby ne, tak tvoje starost to už nebude. Mysli jen na sebe a na svoje zdraví.
8. led 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 jsi moc hodná, děkuji za podporu!!! Moc mi to pomáhá. Nezbývá mi nic než čekat :grinning: Manžel taky říká že je možná brzy, tak uvidíme :wink:
8. led 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka
vydrž.... a hlavně v klidu, stres ti to čekání neurychlí.
Jasný chápu, ale práce je jen práce a pak se nenaděješ a nikdo po tobě ani neštěkne. Ne že bych ti to přála,ale bohužel mluvím ze své zkušenosti.... :frowning2:
Ještě počkej a zítra si kup pro svůj klid ten citlivější test. A když nic a MS taky nic, tak bych asi po týdnu vyrazila k Dr.
9. led 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, my včera koupili super sporták pro Matýska.... tak se těším na jaro až ho vytáhneme na procházky.
Terénák je super, ale je dost těžký a na jaro už ho vyměníme.
9. led 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka hoď foto sporťáku :slight_smile:, já mám x-landera, ale je to už děs, jak je těžkej a hlavně širokej :slight_smile:, až bude lépe, budeme jezdit s golfkama, Bára už stejně bude capat sama a představa, že vedeu jednou rukou Báru a druhou kočárek je dost strašná :astonished:
9. led 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka díky moc. Určo nám ukaž foto sporťáčku :wink:
9. led 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak začínám špinit, asi jsem měla jen delší cyklus :unamused:
9. led 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
@gabulenka
holky nafotím a dám sem, zatím je připraven v garáži... a čeká na jaro.
Vicky- já právě chtěla sporták cca do 10ti kil, abych se s ním netahala.... X-landra mám moc ráda, bohužel je těžký, ale nemám ho, chtěla jsem si ho koupit.
Golfky se skládají a jsou do kufru dlouhý, tak proto jsme sháněli sporták. Je to HAUCK Malibu... v tmavě modré barvě.
byl v akci za 2.5tis. a má 8.5 kg. Já taky dost zvažovala abych se s ním netahala a jak se dá lehce zvednout, když najíždíte na chodník. taky počítám s tím, že už na jaře bude Matýsek tapat....
10. led 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka
To mě mrzí, ale neboj, za 14 dní začítáne nanovo ne?
10. led 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka jojo Hauk, o tom sjem taky uvažovala místo golfáčů, jsou fakt dlouhý :angry: a to máme velký auto...
10. led 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek