• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky konec roku 2010. Najdou se?

26. září 2011 
@vicky007
moje sestra mela Haucka tříkolku a nebyl špatný, chvíli jsem ho pojezdila, ale já tříkolo nechci, jsou nestabilní...... a v buse se mi málem zvrhnul.
Mě se Haucky líbí i hluboký, třebas Saturn Air..... nádherný a lehce ovladatelný.
10. led 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka To mě je moc líto. :cry: Tak to vypadalo nadějně.... A už se to rozjelo? Nebo dneska už zase nic? Ono by taky mohlo jít o uhnizďování.... teda pokud už dneska nešpiníš. Každopádně i kdyby to tento měsíc nevyšlo, tak nezoufej, ten další to už určitě vyjde - musí.
10. led 2011 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky. Jojo rozjelo se to. Takže jak píše irenka za 14 dní nanovo :wink: Už bych se chtěla taky dočkat. Mám pocit, že všem okolo mě se daří jen nám ne :frowning2: Už nevím co pro to víc udělat :grinning:
10. led 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka no já tříkolky taky nerada :slight_smile:, hlavně nevím, jak by tříkolka zvládala terénní prochajdy..
10. led 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, jinka mě pobolívá podbřišek, takže pozítří asi dorazí mrcha :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. led 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka
jasně, nevyšlo ted, vyjde příště....
Hele testuješ ovulku? nebo to poznáš sama? A co nohy nahoře? :wink:
10. led 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
No to já ti řeknu jak by to tříkola zvládala... NEZVLÁDALA, mám to odzkoušené a navíc jsem si všimla že i Jané slalom pro mají tendenci to přední kolečko rozkejvat až je nahnutý... viděla jsem to na vlastní oči... :slight_smile:

Tak týden MS a pak to máš nanovo jako gabulenka.... tak to budete těhotnět spolu holky. :grinning:

Jinak já mám tento týden plodný, je to docela prča, děláme si s manželem srandu o tom, že mu mám zavolat a on řekne v práci, Tak chlapi musím domu.... ted do deseti minut a počít Aničku.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Nebojte, nevyšlo ted, vyjde jindy. Hlavně na to nemyslet co? :sweat_smile: :zipper_mouth:
10. led 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka no, vymazat to z tý hlavy to je těžký, hlavně když teď mám tu čerstvou neteřinku....
10. led 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007 to chápu..... ale zase už máš doma Barču.. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
11. led 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka no to jo, ale čerstvý miminko je čerstvý miminko, Bára už je pomalu velká slečna, občas pěkně vztekající :rolling_eyes: :rolling_eyes:
11. led 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Bára je dneska strašně protivná, v noci se ve tři vzbudila a usnula až kolem půl páté, pak chrněla do desíti a to jsem jí fakt vzbudila a hnedka byla protivka a teď znova usnula. Já nevim, co s ní mám dělat, večer usnula kolem osmé, spala do devíti, pak odpadla kolem půlnoci, pak to koukání od tří do půl pátý...
:confounded:
11. led 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
Matýsek je taky od pondělí nějaký nesvůj. V pondělí i včera nechtěl večer usnout, v postýlce mi řval histericky půl hodiy.
Na dnešek se stále budil a plakal ze spaní.
Tka jestli mu nerostou další zuby tak nevím,.... třebas je to i počasím.

A jak se má neteřinka? :slight_smile:
12. led 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka Ahojky, no možná Matýskovi lezou zoubky, kolik už jich máte??? Jinak neteřinka prý krásně spinká. První noc, co byly z porodky doma usnula před půlnocí po papkání a táhla to až do šesti do rána, no krása :slight_smile: , co bych za to alespoň jednou dala s Bárou. V neděli jdeme k nim na návštěvu, tak se těšííííííííííím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: No, ale mají pech. Kačka - ta starší má od neděle laryngitidu :confounded: , takže si taky užívají, no snad to malá nechytne...
12. led 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
No Maty má už zubů 7 ale stále ho něco v té pusince zlobí....
jééé tak to je malá hodné miminko, to Maty se budí od narození po 2-3 hodinách v noci.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

to já si snad taky brzo ponuchám miminko... mám plno kamarádek co mají termín leden - duben... nějak se to kolem mě zase rozrodilo... :slight_smile:
12. led 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk,
tak hlásím prohlídka v 10ti měsících za námi..... vážíme 8888gramů a měříme asi 70 cm.

Jako bonus vám přidávám fotku, co jsem včera vyfotila... moje dvě miminka.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Už čekají oba na jaro aby mohli pořádně ven a řádit....
12. led 2011 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka ovulku jsem zkoušela testovat, ale nic moc mi to neukázalo, nohy nahoře mám a dnes jsem koupila teploměr, tak možná zkusím měřit teplotu. Krásná fotečka :wink:
Holky, tak ať Vás ty Vaše zlatíčka moc nezlobí :grinning:
12. led 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka pěkné :dizzy_face: :dizzy_face:
12. led 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka
A poznáš to na sobě? Jestli ne, tak ti do IP napíšu jak to poznat ju? A čím více budeš testovat a zkoumat se, tím víc budeš ve stresu.
Kde vlastně učíš?
12. led 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
Co Barča, byla dneska lepší? Maty má ted fakt děsný uspávání a noci taky... budí se ze spaní s pláčem a hlad má tak 2x za noc....
12. led 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka a myslíš, že má hlad? Já totiž Báru podezřívám, že je to spíš rozmar, že prostě ví, že má kdykoliv k dispozici mléčnej bar...
13. led 2011 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a myslím si to, protože od cca 3 měsíců do půl roka spala krásně... a teď má navíc kaěi na noc, tak by snad hlad mít neměla...
13. led 2011 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
Já dávám Matýskovi na noc taky kaši. Tak jí zkus vysvětlit, že mlíčko v noci není. A kojíš v noci?
Já se na to ted zaměřila a fakt kojím 2x za noc, ale to ostatní buzení jsou bud zlé sny nebo nevím, nebo prostě nechce být v tý postýlce a vzteká se tam.... :frowning2:
13. led 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka jj vztekání v postýálce moc dobře známe. No ona mě má místo dudlíka... :angry:
13. led 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musím se pochubit, dneska Bára udělala samostatný krůček
13. led 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
A kdy to vztekání přešlo? My ho zatím necháváme řvát... ale je to o nervy, chudáček už by asi potřeboval mít svůj pokojíček... ale to má smůlu... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Jééé a sama bez opory? To je šikulka..... tak gratulujeme Barušce
Mates chodí kolem postele... ale asi taky sám bude chodit...
13. led 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka vztekání nepřešlo, spí s náma :confounded:
13. led 2011 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
To Maty taky.... ale snažím se aby usnul v postýlce.... jsem zvědavá jak dlouho mi to vydrží, jestli povolí Maty a přestane plakat nebo povolím já s nervama a bude usínat v naší posteli.
Jinak k ránu si ho do postele taky beru, aby spal dýl. :unamused:
13. led 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka nevím, jestli to poznám přesně, tak mi klidně pisni, budu ráda. Já tu teplotu chtěla zkusit jen 1 měsíc, pro zajímavost. Je mi jasný, že takto bych byla ještě víc ve stresu než jsem ted :wink: Učím na běžné základní škole v Brně, jen tu mám speciální třídu pro žáky s autismem, ale pracujeme podobně jako v běžných třídách. Holky přeju pevné nervy s dětičkama, není to jednoduché :slight_smile:
14. led 2011 v 05:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka
Koukni do IP.... :slight_smile:
16. led 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

tak co je nového... nějaký nový testíky s dvěma // nebudou???? :slight_smile:))))))
17. led 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek