• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky konec roku 2010. Najdou se?

26. září 2011 
@irenka ahojky, no kéž by byly testíky s // :grinning: Já jdu zítra na kontrolu měřit folíky, ale vzhledem k tomu, že mě nic nebolí, tak se bojím, že zas půjde o anovulační cyklus :unamused: navíc mám pořád takový jakýsi občasný divný špinění, tak mám kapku strach...
Jináč doufám, že se máte všechny krásně a dětičky jsou zdravé a nezlobí :wink:
18. led 2011 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka
Ahojky, my ted marodíme.... opět blbá rýma a kašel.

Neboj, držím palce to zvládneš!!!!
Já uvidím za 14 dní zda budou // nebo nebudou, ale spíš nebudou, necítím se že by to vyšlo. :wink:
18. led 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak já furt nic, ani ms ani dvě čárky... :rolling_eyes:
18. led 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka děkuji :wink:
@vicky007 jakpakto? třeba je na // brzy...
18. led 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka přeji brzské uzdravení :wink: ty bacily jsou neunavitelný :slight_smile:
18. led 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka no jsem už 34DC, ale asi to mám ještě celé rozházené :confounded:
18. led 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak ms dorazila :confounded: , ale aspoň vím na čem jsem...
19. led 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
to me mrzí... prosím tě, asi jsem analfabet ale jak jsi psala že jsi 35 DC můžeš mi to přeložit? :frowning2:
Nějak se v této terminologii nevyznám.... Pochopila jsem z toho 34 den ale co je to C? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Neboj, vyjde příště, já se taky těhotně necítím.... zatím jsem vydržela a testy nedělala.
Ani už nevím kdy nejdříve se dá test udělat...
19. led 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka DC = den cyklu :sweat_smile: a v poho, já jsem taky na tyhle zkratky koukala jak tele na nový vrata :grinning: :grinning:
19. led 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zmatená snažilka žádá radu :confused: ....Jsem 35 DC a těhotenský test negativní :confounded: Volala jsem doktorce a sestra mi po vylíčení mého případu vlastně sdělila, že mám být v klidu a vyčkat, že zatím žádný problém nevidí. Prý pokud se mensez nedostaví ani příští týden, mám opět zkusit těhotenský test. Říkala, že pokud se měsíčky nedostaví ani do dalších třech neděl a těhoteský test bude stále negativní mám se určitě ozvat. Co Vy na to? Jsem v rozpacích :sweat_smile:
20. led 2011 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@colombino poslechni :slight_smile:, mudr má pravdu, i kdyby jsi byla těhu, stejně zatím nic neuvidí....
20. led 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
Tak díky za objasnění.... já v těchhle termínech prostě nikdy nevím co jaké písmeno co znamená... :slight_smile:
Ale ted už vím.

20. led 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@colombino
Určitě vydrž..... když se budeš nervovat, tak si MS jenom protáhneš a přijde o týden později.... tak hlavu vzhůru a snaž se myslet na jiné věci :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
20. led 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
@irenka Holky děkuji, do teď jsem byla už taková přesvědčená, že máme před sebou další snaženíčko, ale teď jste mi dodali ještě naději, že by to konečně mohlo vyjít. Snažím se na to nemyslet a nevyhlížet, ale znáte to :grinning:
20. led 2011 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@colombino
JJ, to moc dobře znám. Člověk pak počítá každý den, aby mohl udělat test a tajně doufá že najde dvě//... :slight_smile:

21. led 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojicek.....tak ja jsem byla tehulka a pritom jsem 2-3ms dostala....na mimi-dcerusku jsem cekala16mesicu nez se zadarilo.jinak ovulku nepoznam,cyklus mam nepravidelny23-31dni.....
23. led 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..jak se to tu rozrůstá o těhulky??
já čekám ovulku v pátek takže začne první ofiko snaženíčko po mimoděložním tak jsem zvědavá :slight_smile: měla jem pocit, že mám ovulku tak jsem si koupila testy..zaítm jen stíneček tak uvidíme v pátek, myslím že to na sobě poznám ale chci pro jistotu udělat i testík..
25. led 2011 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka
ahooooooooooooj, zatím se to tu moc nerozrůstá... alespon o tom nevím.
Já čekám přítí týden MS tak uvidím zda přijde nebo ne... nějak mám pocit, že by nemusela :sweat_smile:
ale ještě jsem test nezkoušela, asi je ještě brzy.
A jak se jinak máš?
:slight_smile:
25. led 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka tak drzim palce,ted jsme se Sofi nejak marodily,tak se s nad z toho vyhrabem
25. led 2011 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já teď nějak moc nestíhám psát :frowning2: Jsem taková nějaká furt unavená. Bára jak teď zase blbějc spí, tak jsem přes den taková jak přejetá :unamused: No, dneska jí zkusíme poprvé nekojit a dostane sunar... Tak jsem zvědavá....
25. led 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
tak ze snažení nic není.... snaha byla dobrá, ale nějak se nezadařilo.
Tak se obědnám k Dr. a chci vědět zda jsem v pořádku.

@vicky007
Já jsem taky furt unavená, je to tím počasím. Maty si ted mění režim, dopoledne nechce spát a odpoledne spí jen půl hodinky. A večer pak dělá bugr a neusne dřív než v deset. Hrůza, nějak nevím jak na něj.
Už jste zdraví s Barunkou?

@saronka
ted je marod kde kdo, já ted ani nikam nejedu mezi lidi, nechci aby jsme byli zase nemocný. Prý ta chřipková epidemie se nejvíc vyřádí na malých dětech.
Už jste fit?
29. led 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka to mě mrzí...
já ted měla ovulku a taky jsem se moc netulili tak nebude tento měsíc nic :frowning2:
@vicky007 jak to jde s odstavováním, taky jsem kojila do roku, a pak jsem dala sunar a uplně v pohodě..
30. led 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka
ahojky, my se fakt snažili... :slight_smile:. Už jsem to obrečela a nějak nevím jak na to nemyslet.
A to přitom chodím trénovat a mám docela dost práce, ale i tak se tam ty myšlenky vloudí.
Ale nestěžuju si, holky čekají na mimi roky... tak jáprostě taky počkám. :slight_smile:

Já chci taky pomalu začít odstavovat... poradte jak na to? Hlavně v noci, nevím co budu dělat. Matýsek je závislák a budí se mi 3-4x za noc na kojení.....
30. led 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka já to chápu já bych to taky obrečela...
jinak já začala nejdříve v noci.. prostě jsem si řekla, že nedostane dříve jak v 6:30 (když jsme začínali odstavovat v noci kojila jsem ji 3x za noc) a prostě večer dostala kaše a nechali jsme ji vyřvat.. 3 dny to trvalo bylo to pro mě šílený doporučuju si jít lehnout vedle pokud to jde..vstával manžel..a pak spala fakt celou noc..takže pohoda... no a pak jsem už kojila jen ráno a odpol..jeden den vstala docela pozdě tak jsem ji dala snídani a nedostala mlíčko ode me.. ale byla zvyklá, že když má hlad, tak přišla, koukla do výstřihu tak jsem hned dala jiné jídlo.. no a uplně v pohodě.. nahradila jsme to pak sunarem, takže ráno vstane dostane sunar pak má snáma snídani.. sunar má ještě večer ted nějak kaše nechce..jinak Maty hlad nemá, je to jen kvůli kontaktu s tebou.. cucne a hotovo..pokud začneš jako že necháš vyřvat musíš vydržet..
30. led 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka Ahojky, no my odstavuje tak průběžně. Už neusíná s prsem :slight_smile: Prostě dostane kaši jako véču a pak asi za 2 hoďky sunar a jde s tatínkem spinkat. Zatím kojím v noci ale už jen 2x, což je pokrok. Zatím takto musíme vydržet, zase jsme nachcípaní a doktorka říkala, že pokud je nemocná, ať neodstavuju, ať radši ještě třeba týden počkáme. Ale spí blbě, ještě jí do toho rostou zase zoubky, takže občas je to děs
30. led 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, dlouho jsem tu nebyla, tak rychle dočítám :slight_smile: Přeju pevné nervy při odstavování mimísků a hlavně ať jste už všichni zdraví. Ty bacily jsou hrozný.
A co u nás? Celkově tak všelijak. Tento měsíc jsem si jen tak pro zajímavost začala měřit baz.teplotu a jsem z toho nějaká zmatená. Pokusila jsem se registrovat na fertilityfriend, ale jaksi se tam s mojí angličtinou nevyznám :grinning: Podle doktorky by ovulka měla být (prý podle sliznice), ale já ji na sobě nezpozorovala, takže se obávám, že šlo o anovulák :unamused: Příští měsíc budu dobírat poslední dávku clostilbegytu, pak musí být pauza. Tak jsme se s doktorkou domluvily, že manžel půjde na spermiogram a já na krev, ať pak víme co a jak. Přestože se "snažíme" asi půl roku. Napsala tam , že se snažíme rok :grinning: Jsem ráda, že uvidíme, na čem jsme. Navíc mi tam prý můžou dát i jiné hormony, které ona nemůže. Náhoda je, že nás poslala do Repromedy v Brně, kde dělá manželka od mého bratrance, takže nám zajistí termín a nebudeme muset tak dlouho čekat. Takže během 2 týdnů by tam šel manžel a já 2-3.den cyklu na krev. Tak jsem zvědavá.
@irenka to mě mrzí. Moc dobře to znám :unamused: Ale neboj, už máš jedno malé zlatíčko a to druhé přijde určitě brzy :wink:
30. led 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka
Tak moc držím palce, alespon budete vědět na čem jste. A třeba se zadaří dřív než bys řekla švec :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Jak se říká, ono všechno zlé je pro něco dobré!
:slight_smile:

31. led 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka
S odstavováním úplně začnu až v roce, s tím usínáním je to horší.
Bydlíme v garsonce, takže ho vyřvat prostě nejde nechat.... :slight_smile:

Dneska v noci řádili oba, pes i dítě, takže jsem se vůbec nevyspala.... a ted usnuli oba jako po bitvě.
:slight_smile: :grinning:
31. led 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
Ahojky, vy jste měli s Barunkou rok. Tak dodatečně všechno nej nej nej!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Porad co jste dali za dorta? Já to budu řešit za měsíc a půl..... :slight_smile:
31. led 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jj už máme doma batolátko :grinning: No pár fotek z oslav :grinning: Bylo jich hned několik. S rodiči a pak o víkendu s tetkou, strejdou a sestřenkama (2 roky a 3 týdny :slight_smile:)
Jinak s tím vyřváním, no uvidíš ale bojím se že se tomu asi nevyhnete, pokud je to takovej závislák ještě v noci :frowning2:
31. led 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek