• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky konec roku 2010. Najdou se?

26. září 2011 
No, jinka dortík byl obyč piškot a navh ovoce - banány, ananas, borůvky jablíčka a jahůdky :slight_smile: a přes to želatina :slight_smile:
31. led 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka jde,ver mi :slight_smile: az ted bydlime ve 2kk takze nocni odstaveni probihalo v garsonce,uplne odstaveni tady.ve 2kk bydlime teprve 2 mesice.
@vicky007 gratulace,je kouzelna.
Jsem holky nejak na mekko. Moje nej kamoska je tehotna,mame stejne stare holcicky a tak nejak jsme planovaly druhe spolu.jsem nastvana,ze jsme ovulku propasli,uplne zbytecne. :((
31. led 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka Ahojky, tak třeba budeš mít od kámošky pak možnost dědit věci, když třeba se zadaří a budeš mít třeba jen o pár týdnů mladší dítko :grinning:
31. led 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007 Dortík je úžasnej... jako od Hájka!!!!! jsi šikulka! :slight_smile:
1. únor 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka
A jak jsi to dělala s tím usínáním? Já ted Matyho občas nechám brečet v postýlce, ale nechápu že i když na mě vidí a má mě jen metr od sebe tak prostě řve a řve.... :frowning2:
Se vyptávám vid?

S tím mimčem to máš tak, já to taky obrečela a to se fakt od října snažíme....
Ale občas si řeknu že to tak má být a jede se dál, ono nám ani nic jiného nezbývá což? :slight_smile:
A zase jak píše Vicky tak možná budeš dědit oblečky :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
1. únor 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak hlásím, že jsem byla dnes v CAR (Repromeda Brno) na odběru krve. Včera jsem to asi dostala i když brzo a je to jakýsi divný a spíš slaboučký. Manžel jde na spermiogram příští týden, tak jsem zvědavá. Navíc jsem mluvila s bratrancovou manželkou, která tam pracuje a ta nechápe, že mi moje doktorka nenechala udělat krevní testy než mi nasadila tolik hormonů. Hodně jsem o tom přemýšlela. Takže se dívám po novém lékaři :unamused:
4. únor 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka
Ahojky.... to je divný co? já ted taky měnila Dr. ten původní mě když jsem byla těhu vůbec neinformoval. Tak příští týden jdu k nové paní Dr. a snad jí budu i víc věřit a moci se zeptat na cokoliv. TAkdy chci vědět jestli jsem v pořádku....
člověk nikdy neví. Tak ted už se snad po roce po porodu vše dalo dokupy..... tak budu vědět na čem jsem.
:slight_smile:
Držím palce a zase napiš co je u vás nového ju?

4. únor 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj a dobré raníčko přeju
tak u nás se dneska poprvé spalo celou noc bez nočního kojení, tak jsem zvědavá, jak jí to vydrží dneska. Sice o půl jedný trochu blbla, ale pak zase usnula. Spal s ní Tomáš raději, aby necítila mlíko´. No, uvidíme co dál :slight_smile:
5. únor 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
Ahojky, hezký pokrok. To já si v noci přijdu jako mlíkárna.... :slight_smile:

Holky řeknu vám, že je fakt těžký nemyslet na to druhé mimi.... ted všichni kolem mě roděj. A když neroděj tak mi slavnostně všichni ohlašují jak čekají druhý a druhým dechem otázka, zda také plánujeme? :frowning2: Fakt príma co? :grinning:
NO ale já mám parádní odpověd, že budu plánovat až nebudeme bydlet v garsonce.... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
5. únor 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, no Bára už nepila, jen ho dumlala a to jako fakt nee A přeci už je to velká holka. A myslíž že Maty má fakt hlad? Já jsem fakt Báru podezírala dlouho jen z toho, že prostě chce mít ze mě dudlana :slight_smile:¨
A kdy vlastně máte rok? To už bude teď někdy ne? :slight_smile:
No a s tím druhým mimi. No, taky je to teď děs, ale už to tolik neprožívám, přeci jen se uklidňuju, že mám kdyžtak Barču :slight_smile: ALe taky je to těžký. Na druhý diskuzi, kam chodím se dneska zrovna rodí a druhá holčina má druhý mimčo teď 14.1.
Ale ono se určitě zadaří, musíme na to koukat z pozitivní stránky :slight_smile:
Já jsem si taky včera koupila ovulační testy. Včera tam byl slabounkej duch. No, očekávám ovulku po-út. Tajk jsem zvědavá, jestli mi to ten testík potvrdí. Pojkud ano, další měsíc se na testy vyprdnu. Přejci jen to roste do peněz
:confounded:
Jo a ještě se musím pochlubit mírama Báry: Večtvrtek jsme měli roční poradnu. Takže: 10,08 kg a 76 cm :slight_smile:
5. únor 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka a fakt plánujete stěhovando nebo nee :slight_smile:?
5. únor 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
Maty je narozenej 8.3. na MDŽ :grinning:
NO já si myslím, že má hlad tak max. 2x za noc a ted se budil tím, že mu roste ten očekávaný 8mý zub.... :slight_smile:
Kojit chci tak do roka a pak pomalu odstavovat. Stejně už to nebude mít tu výživovou hodnotu jako to má do roka.

JOjo, bydlení plánujeme, na jaře začínáme stavět dřevěný malý pididomeček.... :slight_smile:
Do toho plánuju dvě představení a chodím učit a manžel dělá bakalářku a bude dělat státnice... nějak se nám to ted sešlo :slight_smile:
5. únor 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
Hezký, Barča je kus ženský.... :slight_smile:
S těma testama, já tu mám ještě jeden ovulační a budu dělat tak za týden. A pak to taky už kupovat nebudu, máš pravdu leze to do peněz dost. Jinak jeslti jsi měla dneska slabou čárečku na OVu testu tak si myslím že zítra bude silnější a máš ovulku... tedy tak to alespon píšou na těch testech, tak nic neprošvihni!
:slight_smile:
5. únor 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kolem mě to ted zase začalo rodit. Před týdnem kamarádka a včera druhá..... tak je fakt těžký na to nemyslet.... :slight_smile:
5. únor 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka no zuby to je blbý. Jsem zvědavá co budu dělat když už teda nebudem kojit a jí to chytne :frowning2:
5. únor 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak tedy se zubákama jste napřed, my očekáváme šestý. No, možná je už venku, ale slečinka si tam nenechá kouknout :angry:
5. únor 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
Taky jsem si říkala jestli budu na noc chystat flašku s Bebou nebo ne? Nevím, v roce jdeme do poradny tak se zeptám Dr. Přeci jen je to zátěž na organismus to kojení a výživnýn to moc už není, a třeba pak konečně do toho vlítnu taky... :sweat_smile:
5. únor 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka No, já dávám Báře normálně kaši a pak asi za 2 hoďky těsně před spaním flášu cca 200ml sunaru
5. únor 2011 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
My máme těch 7 zubáků už docela dlouho, tak jsem čekala na tu druhou osmičku a pak prý začnou stoličky..ale na to snad máme ještě čas.
5. únor 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
kaši dáváme taky a pak je kojenej. Ale jak to budu dělat až nebudu kojit... někdo říká že prý se to pak odbourává tím, že se v noci dává pít čaj. Tak se na to chci pak zeptat.
5. únor 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka jj to s čajíkem jsem taky slyšela :slight_smile: No já jsem se mudry nezeptala, jsem na to zapomněla :unamused:
5. únor 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se zeptám ale to už ti asi bude nanic co? NO ale zkusit to můžeš. Kamarádka mi to taky říkala, že to ted provozuje jedna maminka co přestala kojit v noci, že chce odbourat noční kojení a tohle jí Dr. poradila.

Tak to moje dítě mi právě v zubech přineslo kartáček na vlásky..... :slight_smile: asi to odkoukal od psa. :slight_smile:
5. únor 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka šikula :grinning:
No nic, jdu žehlit :unamused:
5. únor 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
Tak pááá díky za pokec. Já jdu vařit véču aby mi pes a manžel neumřeli hlady. Maty to má snadný, dostane kaši....
5. únor 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jsme se sofi na popaleninach ve vinohradech,beruska ma 8% popalenin 1.a2.stupne :(@irenka zatim tam jakoze s ni v pokoji jsem,ucim se,ctu.ale obas zkousim odchazet,musi se to do prazdnin naucit,dostane normos dets.postylku
5. únor 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka Jejky tak ať se to brzy vyléčí a je Sofince lépe.
5. únor 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré raníčko
tak my druhou noc spaly bez nočního kojení!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Takže už nemáme doma kojence
:grinning:
6. únor 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007 jéééé tak to je super, jste šikulky, gratuluju:slight_smile:))
@saronka snad bude Sofince brzy lépe, držím pěstičky :wink:
@irenka moc děkuji. Nevíte holky jak to je, když se přehlašujete od svého lékaře? Jestli si tam musíte vyzvednout kartu, nebo jak se to dělá? Nemám s tím žádnou zkušenost.
Irčo přesně jak jsi psala, na to se nedá nemyslet, když kolem sebe má člověk tolik těhotných a čerstvě narozených miminek. Musíme to ale vydržet a být trpělivé. Vás holky aspoň zaměstnají vaše malá zlatíčka ne? :slight_smile: Je to opravdu těžký. Nedávno jsem četla článek, že těhotenství musí povolit mozek. Jo psychika, to je věc :unamused:
Já teď ale zrovna přemýšlím, co budu vařit :unamused:
6. únor 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka návrhy: rajská, koprovka, ale to je nadýl příprava
boloňské špagety, pečené kuře, kuřecí čtvrtky nadivoko
6. únor 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka
Přeju at jste brzo fit.... to máš ted dost frmol co? :frowning2:
6. únor 2011 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek