• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky konec roku 2010. Najdou se?

26. září 2011 
knobloska...tak ja ovu testy nedelala:o((...takze netusim, zda byla nebo ne...dle MS bych ji jeste mela mit dnes a zitra...tak jeste probehne snazenicko...a pak uz na to kaslu:o)) a necham to tak...az do testovani :grinning: ale holky...stve me to, ze to nejde jak u prvniho :frowning2:
Jinak co se tyce pred 10 dnem cyklu o tom silne pochybuju..nejdrive by mela byt 12 den:o(...ale ja to mam taky rozhozeny, pac mam posledni mesice sem tam spozdeni, tak jsem jelen:o(
24. říj 2010 ve 23:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, můžu se přidat? snažení už "vypuklo" i u nás... :slight_smile:
29. říj 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už mám nakoupený ovu testy. Do teď jsem jen měřila teplotu, ale nejsem z toho moc moudrá, tak zkusím ty testy.
30. říj 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ráda bych se k Vám taky přidala :slight_smile: Začali sme se snažit cca před měsícem, tak uvidíme, kdy se to povede.
31. říj 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, připojuji se pokud nevadí :slight_smile: Zatím se nesnažíme, ale rozhodli jsme se s manželem, že doberu poslední 2 platička HA a pak se do toho pustíme. Bude to naše první mimčo a do toho začínáme stavět baráček, takže tomu necháme volný průběh a uvidíme co se stane :slight_smile: Nemáte některá nějaké zkušenosti s vitamíny pro zlepšení ,,kondice na mimi" ?
2. lis 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky bych se ráda přidala. HA neberu asi 4 měsíce, ale snažit jsme se začali asi před měsícem. Ale nějak na to netlačíme, necháváme tomu volný průběh. :wink: evol06 - kamarádka brala Calibrum babyplan. Já jsem si ho "naordinovala" už taky.
2. lis 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky...tak tenhle mesic nic:o(((fakt jsem se tesila, ze budu mit nadherny darecek k narozeninam :sweat_smile: Bylo to uz 5 snazenicko..a mam tak docela nerviky, proc to nejde:o((...prvni mimco jsme meli hned napoprve :grinning: ...tak uvidime.Ja zatim beru jen kyselinu listovou..a holky mi doporucovaly femigard...tak uvidime.Do konce roku bych to jeste nechala tak, bez nejakeho sledovani a pdopory..a pak se kdyztak po novem roce vrhnu na vse mozne, co jde:o))
4. lis 2010 v 08:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka1 Jé děkuji za radu a zítra vlítnu do lékárny :slight_smile: Máme to podpobné taky na to nespěcháme, takže prostě se přestaneme chránit a uvidíme jak to dopadne. Ještě začínáme stavět baráček, takže starostí je dost :grinning:
4. lis 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misell Držím pěsti ať je to co nejdřív :slight_smile:
4. lis 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, můžu se přidat? U nás probíhá snaženíčko druhým měsícem. Prášky jsem vysadila už v březnu, ale beru plno jakýchsi hormonů pro podporu ovulace, protože jsem ji neměla :frowning2: Občas to bohužel nevyjde tak jak si to člověk naplánuje:slight_smile:
4. lis 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj a vítej :slight_smile: Já chystám prášky teprve vysadit cca za 2 měsíce, ale chystám se na gyndu pro radu a na kontrolu tak jsem zvědavá co zjistím. Snad u nás bude všechno ok. :slight_smile: Držím ať Vám to vyjde rychle :wink:
4. lis 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji :slight_smile: ta gynda to je rozumný, aspoň budeš vědět, že je vše ok a mužete se do toho snaženíčka pak pustit :wink:
4. lis 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, co nového u vás? tomu, co momentálně prožívám já, se snad ani snaženíčko říkat nedá:o) za poslední dva měsíce mám spustu bezva zážitků z gyndy. nejlepší je asi ten, kdy mi sestra do zadku píchala injekci a paní doktorka (strašně úžasná, moc mi pomohla, nic proti ní:o) ) mi říká: "tááákže, styk budete mít zítra, pozítří a potom obden...." nevím, jestli to znáte taky, ale já si připadala jak v blbé komedii... a ještě hůř potom doma, když jsme "museli" :o)))) .... ještě že mám úžasného přítele, zatím to bere sportovně :o) tak hodně štěstí všem.
jinak, ahoj gábi, je sranda, kde všude potkáš známé tváře :o)))
s.
4. lis 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
SASI??? No nekecej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jak jsem to tu pročítala, koukám, že jsem na tom podobně jako ty:slight_smile: počítání dnů, ultrazvuky, bez ovulace atd. Ale snad už to bude lepší. Musí :wink:
4. lis 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka nekecám:o))))) ale u mě je to zatím tajný, o snažení ví jen pár lidí, bojím se, že to nepůjde moc rychle.... takže pššššt :o) jsem tu děsně anonymně :o))) jo, utrazvuky, hrsti prášků, počítání, injekce. myslím, že přesně tomuhle se chceme všechny vyhnout...
4. lis 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi to je neuvěřitelný. Tak mi se potkáme tady :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Neboj, nikde to povídat nebudu. Já jsem tu taky anonymně a tys mě tu objevila :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: U nás je to taky tajný, ví to pár lidí a ne z rodiny, jen sestra. Taky to nikde nechceme rozhlašovat. Už teď mě štvou otázky typu a co vy? kdy budete mít mimi? no jo, když my bysme moc chtěli, ale zatím nic :frowning2: Přesně jak píšeš, taky jsem se tomuto chtěla vyhnout :unamused:
4. lis 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, blbá učitelka :slight_smile: hrubka už v 2.větě :slight_smile: samozřejmě mY
4. lis 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky :slight_smile:
Muzu se pridat ? Nase snazeni zacalo ke konci srpna, zatim bez uspechu :unamused: Uz jsem mela samovolny potrat v 5 tt :frowning2: tak doufame, ze se brzo zdari.
4. lis 2010 ve 22:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, chci se zeptat mam nepravidelnou menstruaci obcas ji nedostanu vubec a musim na vyvolavacku :( od Lekarky mam nasazeny utrogesten. Ma nekdo taky takove problemy??
4. lis 2010 ve 23:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka přesně, nikdo z rodiny nic neví. raději. zatím jim mlžím ohledně svatby, jakože asi jaro, nebo žeby leden..?. a mám pocit, že jsem je docela zaměstnala myšlenkama na svatbu a přestali prudit s děckem. jakože prudili:o) tak budu na vás myslet, ať se brzy povede!!!! :wink:
5. lis 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie_kol jasně, utrogestan mám teď taky. akorátže mi moc nefunguje. předtím jsem měla norethisteron, to vše šlapalo jak hodinky, jenže prej se s ním nesmí otěhotnět, tak jsem dostala toto :confounded: :confounded:
5. lis 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie_kol já utrogesan nemám, ale za to mám duphaston, clostilbegyt a estrofem :unamused:
5. lis 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi a kdy bude svatba? :slight_smile:
5. lis 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, ať se brzy zadaří, držím pěstičky :wink:
5. lis 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka clostilbegyt mám taky. s každou další pilulí a injekcí přibírám další kilo. vypadám už jak velryba. byla jsem u "šarlatána" (jestli někomu něco říkají jonášovy kapky, tak ví) a ten mi "změřil", že všechny ty hormony jsou škodlivy, že mi vůbec nesedí, že mě ničí. že mám v sobě radioaktivitu (z černobylu) a že kdyby se mi čistě teoreticky podařilo otěhotnět, nejspíš potratím. kdybych čistě teoreticky nepotratila, věnuji svému dítěti alergie, ekzémy a já nevím co všechno ještě. takže asi tak. ale roční očistná kůra se mi jaksi postupovat nechce, nesedělo by mi to do mého časového plánu, navíc poslední návštěva gyndy byla mírně povzbudivá :o) čímž se blížím k otázce svatby - pokud sem chtěla zhubnout do nějakých šatů, tak zatím tak akorát kynu do pytle od brambor :o) svatbu bychom chtěli určitě příští rok na jaře. ale jestli budu "v tom", asi i dřív. holt si obleču ten pytel od brambor a budu se hezky usmívat. to bude táááák erotickéééé!!!!
6. lis 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi já taky jen kynu. Možná je to práškama, možná mojí leností :slight_smile: To jsou mi tedy informace od "šarlatána". No já mám jinou zkušenost. Maminka od kolegyně z práce vykládala karty, prý jim vyšlo, že otěhotním v říjnu. A teď nedávno, že do novýho roku nic. Tak nevím :frowning2: Nevím, zda se tomu dá stoprocentně věřit, ale rozhodně nad tím občas dumám :unamused:
Holky nemáte po těch lécích atd. nějaké vedlejší příznaky?
6. lis 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi jinak svatba na jaře zní moc dobře :slight_smile:
6. lis 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
svatbu na jaře doporučuji. My jsme se brali v květnu. Bylo to super, ani horko ani zima. Bylo moc krásně.
6. lis 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka vedlejší příznaky? otíkám, sem unavená a poslední dobou mě úúúplně všechno svědí. přišla k nám do práce exkurze a já se celou dobu prezentace škrábala, jak kdybych měla svrab. taky sexy. změnila sem aviváž, nosím bavlnu.... stále se škrábu... a o tom přibírání nemluvě...
@mona01 květen zní dobře, taky by se mi líbil
6. lis 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi to jsme na tom podobně. A to jsem chtěla být taková ta krásná štíhlá těhulka, tak akorát a ne rozkyslej knedlík :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ale s těma problémama co máme už neřeším postavu. Jen si přeju, aby to vyšlo. No musíme se zaměřit na něco jinýho. Jenže to moc dobře nejde :unamused:
7. lis 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek