• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky konec roku 2010. Najdou se?

26. září 2011 
@vicky007
Dobrý..... a pak že to nejde naučit vid? :slight_smile:
6. únor 2011 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka
Já se ted přihlásila jinam na gyndu, je to sice soukromá ale za tu péči mi to stojí.
Ptala jsem se zda potřebuju kartu, ale prý ne, kdyžtak si jí Dr. vyžádá sama.
Tak to neřeš a nahlaš se jinde a vždycky můžeš písemně vyžádat o opis karty.....
6. únor 2011 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka JO a oběd?
Já dneska dělala kuřecí se žampionama a pak podlila smetanou.... k tomu rýže, nebo těstoviny, nebo když se ti chce patlat s knedlíkem.... :wink:
Zítra bude knedlík s vajíčkem! Knedlík zbyl, tak přece ho nevyhodím. :slight_smile:
6. únor 2011 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka no ještě není vyhráno. Zatím musí uspávat tatínek, když mě vidáí, tak chce porád prso :frowning2:m, ale snad časem zapomene...
6. únor 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka týjo kuřecí na žampionech, to bych mohla udělat :slight_smile: to už dlouho nebylo :slight_smile: Já zítra dělám boršč a vepřový na pivě, ale nějak nevim přílohu :confused:
6. únor 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
tak tohle já naštěstí neznám. Jsem ráda že MAty u prsa neusíná. A pomalu začnu přes den nedávat, necháme si to na noc a přes den tak 3X.

NO k boršči bych dala nějakej dobrej čerstvej chleba. A k vepřovýmu asi opečený brambor. HOd brambory nakrájené na plech podlej to trochou másla a vodou a nech to péct v troubě, tedy pokud máš troubu. Já mám jen remosku a zapékám stále něco. :slight_smile:
6. únor 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bára si právě SAMA puistila dvd Rákosníček a hvězdy
:confused:

Jinak já nevím, co teda bylo tento měsíc. Ovu testy nejdřív sílili a pak se tam najednou neukázala ta druhá čárka...
:confounded:
7. únor 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
Barča je šikulka.... :slight_smile:

Hele na ty testy občas ani spolehnutí není, tak bych to nebrala až tak tragicky.... důležité je zda jste se tulili.... :wink:
7. únor 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, děkuji za tipy na vaření, určo mě inspirovaly :slight_smile: Mě taky doktorka říkala, že ty ovu testy můžou být nepřesný. Mě to tenkrát teda nic moc neukázalo a přitom prý ovulace proběhla :unamused:
@vicky007 Barča je šikulka :wink:
@irenka díky za radu, uvidím jak nám vyjdou výsledky těch vyšetření a pak asi změním lékařku, uvidíme :wink:
7. únor 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka
To já už Dr. fakt měním. Měla jsem doktora a nebyla jsem vůbec informovaná.... tak to chce i změnu.
Taky se docela divím..... aby mi neřekla že nejsem v pořádku... tak uvidíme.
Pak napíšu jak jsem dopadla.
7. únor 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co vaříte pro dětičky, poradte co vařit k obědu... mě už fakt dochází nápady..... dík... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. únor 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já budu dělat rajskou zítra. Jinak Báře hrozně cghutnají batáty, tak jí je vařím s masíčkem a třeba ještě cuketou. Nebo nedávno měla květákovou polívku. Pak jí hodně jede červená řepa, tak jí to dělám s bramrorama. Pak třeba zelenivé rizoto. Fazolky s bramborem, králík na smetaně (taková ošizená svíčková). Předevčírem měla těstoviny s rajčatama a mozarelou.
7. únor 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a pak jí děsně chutnaj lasagně :grinning:
7. únor 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka zkus nakouknout do tématu: http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/co-dnes-varite--2/

já tam někdy nakouknu :slight_smile:
7. únor 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
díky určitě se mrknu.

JInak přeju krásné ráno, ale na sluníčko to zatím nevypadá.
:frowning2:
8. únor 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
Co jsou batáty? Hod sem recept... díky
8. únor 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
batáty jsou obdoba brambor a jsou takový sladký. Vypadá to jak brambora, dá se to koupit ve většině obchoďáků - já pro ně chodím do Kauflandu (stojí 49,-/kg) No a přijde mi to jak kříženec mrkve a brambory - je oranžová :slight_smile:
8. únor 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak vaří se to stejně jak brambory ale bez kmínu :slight_smile:. Já jí je dělám většinou s hovězím masem a teda šmakuje to Báře hodně :slight_smile:.
8. únor 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak my teda dneska měli noc, asi zoubky. no nicméně bára řvala od dvou do půl pátý, chudáček :frowning2: Te´d dospává
8. únor 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
JO tohle jsou batáty... tak to znám.... :slight_smile:
Díky za tip.

No mě taky nespal. Vstával pak v půl 9tý. Ted se chystám ven se psem a vezmu to před Blberta.... :grinning:
Ale dneska v noci už jsem myslela na to jak přestanu kojit, ale nevím nevim, jsme fakt závisláci.
Tak to asi fakt jen tak neotěhotnímkdyž budu takhle stále dojit a dojit.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
8. únor 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka Hele, já jsem z odstavení měla taky hrůzu, ale zatím, teda musím zaťukat. Tak zkus poprosit manžela, alby třeba byl v noci ochotnej ho "opečovávat". Vy máte garsonku, co? Je možnost mu nějak zmizet z očí? My jsme to udělali tak, že Barča se vykoupe - dělá táta a moc ho to baví :grinning: ale já pak hodinu vytírám zráchanou koupelnu :rolling_eyes: a pak dostane sunar a já jí mám na klíně. Pak jí dám tátovi a jde s ní do pokoje, ona sice řve, ale za chvíli se uklidní a pak tak do 10-20minut usne
8. únor 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
Tatka ani nepřebaluje natož koupat. Prý se bojí... :frowning2:
Večer taky dostal flašku páč ji nevypil odpoledne. Ale v noci se mi stále budí a chce pít, dudlíka mi plive.... tak nevím, zkusím asi udělat na noc čaj. Dneska se mi ve dvě ráno vzbudil a nechtěl spáít tak jsem ho vzala do postele, to bychom se nevyspali nikdo.
8. únor 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka aha, tak to Tomáš se odvážil pod dozorem přebalit Báru už v porodnici :slight_smile:, ale i teď když jí přebaluje a máme velkej bobek, tak volá SOS :grinning:, ale v noci mi teď hodně pomáhá. No a hodně se otrkal v péči o mimčo, když jsem byla naoperaci s tím žlučníkem a to Barče bylo 8 týdnů. No prostě hodili jsme ho do vody a on si poradil :slight_smile:
8. únor 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
Tak to je fakt šikulka tvůj mužíček. To můj ten by se u toho přebalování asi poblil.... :frowning2: Ale kdyby musel tak by asi volal mamince nebo někomu v okolí.... :slight_smile:
8. únor 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. únor 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

jen letím kolem.... :slight_smile:

Tak jsem se rozhodla, že ted v únoru to vyjde a že to bude holčička :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Zítra jdu k doktorce tak držte palce... :slight_smile:
9. únor 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka správný přístup, samá pozitiva :grinning:
9. únor 2011 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka :wink: držím pěsti
Zítra jde manžel na spermiogram, tak uvidíme, jaké budeme mít společně s krví výsledky. Počítám, že by si nás mohly příští týden zavolat... Jsem z toho moc nervozní...
9. únor 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
Si piš.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: však ono mě to zase přejde... :slight_smile:

@gabulenka
Já držím palečky vám.... a nebud nervozní. Mysli na něco hezkého, třeba si jdi koupit nové tričko nebo tak něco a můžeš se těšit na jaro... :slight_smile: Prostě si udělej nějakou radost... :slight_smile: :wink:
9. únor 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka jj jak píše Irenka, nejlepší je hlavu zaměstnat úplně jinejma věcma.

Jinak dneska bylo fakt jarně. Jsem byla venku skoro celé odpoledne :slight_smile: přikládám foto - bára alá mafioso :grinning:
9. únor 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek