• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky konec roku 2010. Najdou se?

26. září 2011 
Ahojky, no já mám dneska perný den. Dopolko rychle uvařit tak něco pro Báru a hned po "O" mířím na srazík za holčinou z porodnice, která má holčičku Anetku narozenou ve stejný den jak Barča .
10. únor 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka jinak Irčo asi ti poradím leda nechat vyřvat. jako první noci budou nejspíš kruté, ale určitě se to bude postupně zlepšovat :slight_smile:
10. únor 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007 To je super fotečka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10. únor 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla dneska trochu lítačku. tak ted vše doháním doma... domácnost mi tu zaostává!!!!!!!!!!!!

HOlky, včera jsem Matyho uspávala dvě hodiny, bylo to fakt na palici.... :frowning2:
10. únor 2011 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka no, tak to máš hrozný to uspávání :frowning2:
10. únor 2011 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
No jo no, co se dá dělat. O to víc se těším až to jednoho dne přejde.... :wink: :wink: :wink: :wink:
10. únor 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já dneska očekávám taky blbou noc, Bára si nějak Šahá do pusy, takže zase asi zoubky :frowning2:
10. únor 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
a brečel nebo jen koukal???
10. únor 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
Nejdřív histericky řval, tak jsem ho vzala do postele že ho uspím a pak začal mít dobrou náladu a všemu se řehtal.... na facku... :grinning:
10. únor 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky, dnešní prohlídka u nové paní Dr. místo nemluvného doktora... :slight_smile:
Péče naprosto dokonalá, absolvovala jsem plno vyšetření o ketých jsem ani nevěděla že se provádí k tomu jsem měla důkladnou přednášku co kde je a jak vše funguje, také mi řekla že se nemusím bát mého RH minus faktoru a dalšího těhotenství....
A to že nejsem zatím těhu prý u mě může být i tím kojením :wink:
Takže jsem ted víc v klidu a když to nevyjde ted v únoru tak mám naději že až přestanu kojit tak to půjde raz dva...

10. únor 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka tak super :slight_smile:
no já mám taky nemluvnýho doktora, ale zase když se zeptám, tak mi vše vysvětlí a je hodně pečlivej. Třeba monitory těhotnejm natáčí už od nějakýho 28tt a zve si do poradny skoro po třech týdnech :slight_smile:
10. únor 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka jediná jeho nevýhoda je, že sílí na Pětce, takže přes celou Prahu, ale jinak fakt spokojenost :slight_smile:
10. únor 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
Ty jo, tak to já si o každej UTZ musela říct, dělal mi ho jen 3x za těhu a monitor pak od 38týdne....
No ale jsem ráda že jsem přesídlila.SIce se tam platí za rok ale ty peníze do zdraví investuju.
Hlavně na mě Dr.budila dojem že se jí můžu zeptat na co chci a nesjede mě za to a ještě mi mile poradí.
10. únor 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka tak utz jsem měla taky za těhu jen třikrát, když pominu ty mimořádný při žlučníkovejch kolikách, ale jako jinak se fakt staral :slight_smile:
10. únor 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
Ty brdo to sis asi taky užila co? :frowning2:

Hele, tuk tuk na dřevo, Maty usíná sám v postýlce..... tak nevím co se děje.... možná už spí. Nevidím tam... :slight_smile:
10. únor 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka tak snad bude dnešní noc ok. my měli teď večer vzrůšo. Bára se 2x pozvracela po sunaru. Takže dneska nespí ve spacáčku, oba jsou připraveny na zítřejší praní :frowning2:
10. únor 2011 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
Jejda chuderka, tak přeju krásnou klidnou noc.... páá jdu chrnět... :slight_smile:
10. únor 2011 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka dobrou...
10. únor 2011 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk, dobré odpoledne.
Tak jsem v noci zkusila dát náhradní mlíko místo svýho....neúspěch, šílený řev. Tak mám doma pěkného závisláka.... ale já ho to odnaučím... :wink:
11. únor 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka jasan, však on se to naučí :slight_smile: a co jsi zkoušela? Hele a nebo třeba nechtěl flašku, zkus třeba dát mu z fláši tvoje mlíko, aby si třeba zvykal?
11. únor 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
Já mu udělala na noc Bebu, ale asi to bude i tím dudlíkem. Mám Aventácký a jsou takový pitomý. Tak na to dám od Mam víc připomínají prso.

Co Barča už je jí líp?
11. únor 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka jj já mám všechny flašky mam a ty nám teda naprosto vyhovují :slight_smile:
Jinak Bára je ok, myslím, že včera to bylo tím, že se náš otesánek kapánek přepapal :slight_smile:
11. únor 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
:slight_smile: Jejda, chuderka, to ti tolik papá?
Mě Maty ted nějak jak ho bolí ty zuby tak nechce jíst. Stále si vybírá co bude a co nebude. Ani piškoty ted nechce....

No já právě taky koupila od MAM tak je vyměním. A dáváš v noci čaj a jakej? Já nevím co koupit za čaj, měla jsem ten rozpustnej ale je z medunkou a ta se prý při usínání nemá dávat... :slight_smile:
11. únor 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka no baští celkem dost :slight_smile: večer má kaši a pak ještě asi za 2 hoďky zvládne skoro celou flašku sunaru :slight_smile:

V noci nic nedávám, zatím jí v noci stačí dudlík. Vlastně od tý doby co má ten sunar, tak v noci nic nechce :sweat_smile:
Jinak čajíky mám od Lerosu - bylinkový a ovocný. Pak jsem měla ještě megafit, ale ten už nějak Bára nechce. A vůbec jí nechutná čaj, kde je lékořice
11. únor 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
Kaši dávám taky ale pak většinou ještě dokojím,ale to nemám přehled kolik toho vypije.

Nějaký čaje taky koupím. A nedivím se, já lekořici nesnáším, jen jí cítím tak se mi zvedá žaludek. :slight_smile:

To moje díte ještě spí, už spí asi hodinu v kočárku na předzahrádce. :slight_smile:
11. únor 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka hm, Bára už nespí, dala si 20 minut :frowning2: asi bude ještě jedno spaníčko venku :slight_smile: Už je zaser hezky tak vyrazím :slight_smile:
11. únor 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka No já jsem taky ještě někde četla, že prý děti po kaši mívají žízen, tak třeba má Maty v noci jen žížu
11. únor 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
To je možný, každopádně máme ted období hledání a zkoumání...
Jdu vařit, dneska brambory zapečený s brokolicí a posypané sýrem....
Zatím páá ještě přijdu. :slight_smile:
11. únor 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to přeju dobrou chuť :slight_smile: my razíme vééééééééééééééééééééén :slight_smile:
11. únor 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nestíhám dočítat:slight_smile: Tak já hlásím, že manža má spermiogram v pořádku (ještě nemáme ale úplně kompletní výsledky) a mě z krve zjistili jakési to PCO. Syndrom polycystických vaječníků. Jsem z toho kapku na prášky, k doktorce jdeme začátkem března, tak uvidíme, jaké máme možnosti :frowning2:
11. únor 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek