• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky konec roku 2010. Najdou se?

26. září 2011 
@gabulenka
Vidíš, uspěch na jedné straně, ber to pozitivně.
Neboooj, to bude v pohodě!!!! Moc na tebe myslím a držím palečky!!!
:wink: :wink: :wink: :wink:
11. únor 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka Neboj, všechno bude v pohodě :slight_smile:
16. únor 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka Tak co, jakpak si užíváte noci? Bára dneska spinkala celou noc v postýlce, i tam usnula, tak kéž by to tak vydrželo už nafurt :slight_smile:
16. únor 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
Dobré ráno,

my se snažíme uspávat v postýlce, někdy se to povede někdy ne... ale spíš ted jo.
V noci se mi na dnešek vzbudil asi 3x z toho 2x jsem ho nakojila a spinkal dála ale to už v naší posteli :sweat_smile: :sweat_smile:

Barča je šikulka a v noci dáváš čaj nebo mlíko? Když se ti náhodou vzbudí... :
16. únor 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka nic nedávám maximálně dudlík :slight_smile:
16. únor 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007

Aha, tak já začnu ubírat v noci kojení.... snad taky skončíme jen u toho dudlana
:grinning:
16. únor 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka ono se to určtitě spraví :slight_smile: u nás teda jak mávnutím kouzelného proutku: přišel rok a sunar a spí se dobře :slight_smile:
16. únor 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
Ale jo, to já taky věřím že to bude jednoho dne dobrý.. a až to bude dobrý tak tu bude druhý mimčo a bude to nanovo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ty už nekojíš vůbec?
16. únor 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka jj chvíle klidu a brobděné noci znovu :grinning:
už nekojím vůbec :slight_smile:
16. únor 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
:slight_smile: :slight_smile:
Já ted přemýšlím co rychlého a dobrého udělat pro návštěvu co má přijít. Už mám v plánu vajíčkovou pomazánku ale ještě chci něco sladkého, mám tu listové těsto ale musím do krámu pro tvaroh a taky pro jablka, ale v remosce se mi štrudl nevejde.. je malá... nemáš něco rychlého?
16. únor 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka jejky, no rychlýho moc neznám :slight_smile:, tak leda bábovku :slight_smile:
no a nebo koláč z kyselýho mlíka, ale ten je na plech a ty jsi myslím psala, že máš jen tu remosku
16. únor 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
Jo kdybych měla troubu tak neřeším... ale díky. Už mám recept na muffiny! :slight_smile:
To se mi do remosky vejde.. :slight_smile:
16. únor 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka týjo muffíny jsem ale už hpdně dlouho nedělala :slight_smile: asi je upeču zítra, ˇmňamík :slight_smile:
16. únor 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak se máte? Doufám, že jste všichni zdraví. Já mám nějakou krizi, zítra ráno mi manžílek opět na týden odjíždí do Ruska a já jsem z toho nějak naměkko. Pořád bulím, že mi bude smutno, že mám strach, aby se mu něco nestalo... prostě depka jak vyšitá :slight_smile: Navíc dnes máme jít na ples, na který se mi ale vůbec nechce... Nemáte nějaký tip na zlepšení nálady?
19. únor 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka Ahojky, no zadrávi jsme, zrovna malujeme :stuck_out_tongue_closed_eyes: áry pokoj, ještě kousek a bude hotovo

jinak pusť si nějaký hezký film a nebo lépe vyraž někam s kámoškou a myslet jen ajen na pozitivní věci :slight_smile:
19. únor 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka
Ahoooj, neblázni, je to jen týden!!! :slight_smile: To uteče jako voda? Není v tom smutnu něco jiného? :wink:
Pust si nějaký hezký film a u toho můžeš bulet jak chceš! Oni i ty emoce musí někdy ven. :wink:
Ber to tak, že můžeš mít byt sama pro sebe a třebas si pozvat nějakou kamarádku a udělat si dámský mejdan :slight_smile:

@vicky007
Jéje, tak práci zdar, ale už to asi máte vid?
Já lovím po internetu dárečky pro Matýska k prvním narozkám, aby došly včas. :wink:
19. únor 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka ahojky, no právě jsem dovytřela :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jdu padnout :slight_smile:, fakt to bylo náročné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak pěkná profilová fotka :slight_smile:
A co vybíráš? já už si skoro v té záplavě hraček co máme snad všude nevzpomenu, co k čemu a od koho dostala :grinning:
19. únor 2011 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda jako asi nejvíc jí zaujal stan s tunelem, ale ten dostala trochu později. Jo a pak jako plyšáčka dostala Rákosníčka :slight_smile:
19. únor 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a největší dárek je právě ten pokojík :slight_smile:
19. únor 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
Já už chci taky ladit pokojíček... uááá.
Chci pro Matyho hopsacího koníka.... a taky bazének s balonkama, dnes jseme mu ty balonky dali do psího pelíšku a byl z toho nadšenej. :slight_smile:
Tak utíkej hajat, já asi půjdu brzo taky... :slight_smile: papa a sladké sny...
19. únor 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
Jo a tu fotku jsem musela dát novou páč mi tamta někam sama zmizela.... :angry:
19. únor 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka jojo moc pěkná fotka. Ples byl nakonec super, jen nám oběma nebylo moc dobře, Franta měl včera narozeniny a kapku jsme to asi přepískli :slight_smile: No už mi odjel, takže něco málo tu poklidím a kolem poledne odjíždím za sestrou na azyl :wink: Jak jsi to myslela, jestli v tom smutnu není něco jiného? :slight_smile:
@vicky007 jééé pokojíček, to musí být super, ale určo to bylo náročné :wink: na to se taky těším, až jednou budeme zařizovat pokojíček :slight_smile:
Holky díky za podporu :wink:
20. únor 2011 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
máme HOTOVO n :slight_smile: o a nebudeme si nic nalhávat, my jsme taky hotoví
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. únor 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka
No hurá, užila sis ples a vidím že máš už i plány.... :slight_smile:
Myslela jsem tím, zda ti není smutno že nejsi těhule anebo že prošvihnete idální dobu... :wink:
My tenhle měsíc projeli, já měla virozu a ted se z toho vyklubal zánět prudušek... kašlu jako tuberák... :frowning2:

@vicky007
Wow, krásný a malá je kouzená.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: úžasná a jak pomáhá!!!
Jak můžeš být hotová, když má doma takovouhle pomocnici? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: (to byl vtip, je mi jasný že jsi to po ní musela uklízet sama a znovu) :slight_smile:
Jste šikovný. :wink:
20. únor 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka hjj z pokojíku byla uplně nadšená, porád na všechno ukazovala a řehtala se :slight_smile: No zatím si tam hraje přes den :slight_smile: samotný nocování zatím nee :slight_smile: , ale tak jako pomalinku budeme zvykat , že tam spinká přes den a snad to nějak přijde samo :slight_smile:
Jinak ještě jsme tam využili starý nábytek, až bude větší, možná až půjde do školy tak pořídíme nové skříňky a pracovní stolek :slight_smile:
No a jediný nový nábytek bude ta skříň, kterou přijedou montovat ve středu :dizzy_face:
20. únor 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka jinak pěkně vytírala, chodila po předsíni sem atam :grinning:
20. únor 2011 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
Jéééé tak to je krásný vidět jakou z toho má radost... dovedu si představit. A fakt je kouzelná. :slight_smile:
20. únor 2011 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nahlasui se do vaseho klubu :slight_smile: jak si udrzet zdravou hlavou a nemyslet, jestli ano ci ne... berete nejake vitaminy? drzim nam vsem palce at to vyjde,katka
21. únor 2011 v 11:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacabik
Ahojky, vítej v klubu....
Já se snažím nemyslet ale občas je to sakra těžký...
Jinak vitamíny neberu žádný ale asi si koupím kyselinu listovou.... :slight_smile:
21. únor 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka jojo ples jsme si užili :grinning: zatím jsem u sestry a užívám si synovečka :wink: jsem z něj docela unavená, je to někdy asi fakt záhul mít dítě 24hodin denně :grinning: on je pořád v pohybu :grinning: jinak manžílek psal, že tam mají -20stupňů, tak snad mi tam nezmrzne :grinning: Samozřejmě bych chtěla být těhule, ale poslední dobu to "neřeším", protože v pondělí jdu k doktorce na konzultaci do toho CAR, tak uvidím, co mi řekne. Myslím, že vůbec nemám ovulaci :frowning2: uvidíme. Tak se nám brzo uzdrav ať se můžete brzy snažilkovat :grinning:
@vicky007 krááásný pokojíček a krááásná princezna. Jste moc pěkná rodinka :wink:
@kacabik vítej :wink: já zatím beru kyselinu listovou a femibion :slight_smile:
22. únor 2011 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek