Snažilky konec roku 2010. Najdou se?

Najdou se nějaké snažilky až koncem roku 2010 nebo začátkem 2011?
irenka
11. únor 2011
@gabulenka
Vidíš, uspěch na jedné straně, ber to pozitivně.
Neboooj, to bude v pohodě!!!! Moc na tebe myslím a držím palečky!!!
😉 😉 😉 😉
vicky007
16. únor 2011
@gabulenka Neboj, všechno bude v pohodě 🙂
vicky007
16. únor 2011
@irenka Tak co, jakpak si užíváte noci? Bára dneska spinkala celou noc v postýlce, i tam usnula, tak kéž by to tak vydrželo už nafurt 🙂
irenka
16. únor 2011
@vicky007
Dobré ráno,

my se snažíme uspávat v postýlce, někdy se to povede někdy ne... ale spíš ted jo.
V noci se mi na dnešek vzbudil asi 3x z toho 2x jsem ho nakojila a spinkal dála ale to už v naší posteli :-N :-N

Barča je šikulka a v noci dáváš čaj nebo mlíko? Když se ti náhodou vzbudí... :
vicky007
16. únor 2011
@irenka nic nedávám maximálně dudlík 🙂
irenka
16. únor 2011
@vicky007

Aha, tak já začnu ubírat v noci kojení.... snad taky skončíme jen u toho dudlana
😃
vicky007
16. únor 2011
@irenka ono se to určtitě spraví 🙂 u nás teda jak mávnutím kouzelného proutku: přišel rok a sunar a spí se dobře 🙂
irenka
16. únor 2011
@vicky007
Ale jo, to já taky věřím že to bude jednoho dne dobrý.. a až to bude dobrý tak tu bude druhý mimčo a bude to nanovo 😃 😃 😃 😃 😃
Ty už nekojíš vůbec?
vicky007
16. únor 2011
@irenka jj chvíle klidu a brobděné noci znovu 😃
už nekojím vůbec 🙂
irenka
16. únor 2011
@vicky007
🙂 🙂
Já ted přemýšlím co rychlého a dobrého udělat pro návštěvu co má přijít. Už mám v plánu vajíčkovou pomazánku ale ještě chci něco sladkého, mám tu listové těsto ale musím do krámu pro tvaroh a taky pro jablka, ale v remosce se mi štrudl nevejde.. je malá... nemáš něco rychlého?
vicky007
16. únor 2011
@irenka jejky, no rychlýho moc neznám 🙂, tak leda bábovku 🙂
no a nebo koláč z kyselýho mlíka, ale ten je na plech a ty jsi myslím psala, že máš jen tu remosku
irenka
16. únor 2011
@vicky007
Jo kdybych měla troubu tak neřeším... ale díky. Už mám recept na muffiny! 🙂
To se mi do remosky vejde.. 🙂
vicky007
16. únor 2011
@irenka týjo muffíny jsem ale už hpdně dlouho nedělala 🙂 asi je upeču zítra, ˇmňamík 🙂
gabulenka
19. únor 2011
Ahoj holky, tak jak se máte? Doufám, že jste všichni zdraví. Já mám nějakou krizi, zítra ráno mi manžílek opět na týden odjíždí do Ruska a já jsem z toho nějak naměkko. Pořád bulím, že mi bude smutno, že mám strach, aby se mu něco nestalo... prostě depka jak vyšitá 🙂 Navíc dnes máme jít na ples, na který se mi ale vůbec nechce... Nemáte nějaký tip na zlepšení nálady?
vicky007
19. únor 2011
@gabulenka Ahojky, no zadrávi jsme, zrovna malujeme :-p áry pokoj, ještě kousek a bude hotovo

jinak pusť si nějaký hezký film a nebo lépe vyraž někam s kámoškou a myslet jen ajen na pozitivní věci 🙂
irenka
19. únor 2011
@gabulenka
Ahoooj, neblázni, je to jen týden!!! 🙂 To uteče jako voda? Není v tom smutnu něco jiného? 😉
Pust si nějaký hezký film a u toho můžeš bulet jak chceš! Oni i ty emoce musí někdy ven. 😉
Ber to tak, že můžeš mít byt sama pro sebe a třebas si pozvat nějakou kamarádku a udělat si dámský mejdan 🙂

@vicky007
Jéje, tak práci zdar, ale už to asi máte vid?
Já lovím po internetu dárečky pro Matýska k prvním narozkám, aby došly včas. 😉
vicky007
19. únor 2011
@irenka ahojky, no právě jsem dovytřela :-p a jdu padnout 🙂, fakt to bylo náročné :-p
Jinak pěkná profilová fotka 🙂
A co vybíráš? já už si skoro v té záplavě hraček co máme snad všude nevzpomenu, co k čemu a od koho dostala 😃
vicky007
19. únor 2011
Teda jako asi nejvíc jí zaujal stan s tunelem, ale ten dostala trochu později. Jo a pak jako plyšáčka dostala Rákosníčka 🙂
vicky007
19. únor 2011
No a největší dárek je právě ten pokojík 🙂
irenka
19. únor 2011
@vicky007
Já už chci taky ladit pokojíček... uááá.
Chci pro Matyho hopsacího koníka.... a taky bazének s balonkama, dnes jseme mu ty balonky dali do psího pelíšku a byl z toho nadšenej. 🙂
Tak utíkej hajat, já asi půjdu brzo taky... 🙂 papa a sladké sny...
irenka
19. únor 2011
@vicky007
Jo a tu fotku jsem musela dát novou páč mi tamta někam sama zmizela.... ]-(
gabulenka
20. únor 2011
@irenka jojo moc pěkná fotka. Ples byl nakonec super, jen nám oběma nebylo moc dobře, Franta měl včera narozeniny a kapku jsme to asi přepískli 🙂 No už mi odjel, takže něco málo tu poklidím a kolem poledne odjíždím za sestrou na azyl 😉 Jak jsi to myslela, jestli v tom smutnu není něco jiného? 🙂
@vicky007 jééé pokojíček, to musí být super, ale určo to bylo náročné 😉 na to se taky těším, až jednou budeme zařizovat pokojíček 🙂
Holky díky za podporu 😉
vicky007
20. únor 2011
máme HOTOVO n 🙂 o a nebudeme si nic nalhávat, my jsme taky hotoví
:-p
irenka
20. únor 2011
@gabulenka
No hurá, užila sis ples a vidím že máš už i plány.... 🙂
Myslela jsem tím, zda ti není smutno že nejsi těhule anebo že prošvihnete idální dobu... 😉
My tenhle měsíc projeli, já měla virozu a ted se z toho vyklubal zánět prudušek... kašlu jako tuberák... 😞

@vicky007
Wow, krásný a malá je kouzená.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 úžasná a jak pomáhá!!!
Jak můžeš být hotová, když má doma takovouhle pomocnici? 😃 😃 😃 😃 😃 (to byl vtip, je mi jasný že jsi to po ní musela uklízet sama a znovu) 🙂
Jste šikovný. 😉
vicky007
20. únor 2011
@irenka hjj z pokojíku byla uplně nadšená, porád na všechno ukazovala a řehtala se 🙂 No zatím si tam hraje přes den 🙂 samotný nocování zatím nee 🙂 , ale tak jako pomalinku budeme zvykat , že tam spinká přes den a snad to nějak přijde samo 🙂
Jinak ještě jsme tam využili starý nábytek, až bude větší, možná až půjde do školy tak pořídíme nové skříňky a pracovní stolek 🙂
No a jediný nový nábytek bude ta skříň, kterou přijedou montovat ve středu x-)
vicky007
20. únor 2011
@irenka jinak pěkně vytírala, chodila po předsíni sem atam 😃
irenka
20. únor 2011
@vicky007
Jéééé tak to je krásný vidět jakou z toho má radost... dovedu si představit. A fakt je kouzelná. 🙂
kacabik
21. únor 2011
ahoj holky, nahlasui se do vaseho klubu 🙂 jak si udrzet zdravou hlavou a nemyslet, jestli ano ci ne... berete nejake vitaminy? drzim nam vsem palce at to vyjde,katka
irenka
21. únor 2011
@kacabik
Ahojky, vítej v klubu....
Já se snažím nemyslet ale občas je to sakra těžký...
Jinak vitamíny neberu žádný ale asi si koupím kyselinu listovou.... 🙂
gabulenka
22. únor 2011
@irenka jojo ples jsme si užili 😃 zatím jsem u sestry a užívám si synovečka 😉 jsem z něj docela unavená, je to někdy asi fakt záhul mít dítě 24hodin denně 😃 on je pořád v pohybu 😃 jinak manžílek psal, že tam mají -20stupňů, tak snad mi tam nezmrzne 😃 Samozřejmě bych chtěla být těhule, ale poslední dobu to "neřeším", protože v pondělí jdu k doktorce na konzultaci do toho CAR, tak uvidím, co mi řekne. Myslím, že vůbec nemám ovulaci 😞 uvidíme. Tak se nám brzo uzdrav ať se můžete brzy snažilkovat 😃
@vicky007 krááásný pokojíček a krááásná princezna. Jste moc pěkná rodinka 😉
@kacabik vítej 😉 já zatím beru kyselinu listovou a femibion 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli