• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky konec roku 2010. Najdou se?

26. září 2011 
@irenka hm, červené vinko jsem si dala včera, sice malinko, tak necelou decku a nic :confused:
testy byly koupený v pátek, no uvidíme, příští týden se chystám k doktorovi...
27. únor 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
Tak hlavně v klidu... třeba je to stresem... :wink:
I když bych ti ty dvě // přála a moc...

Mě dneska rodí kamarádka, tak jsem jako na trní.
27. únor 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka tak ať jí to dobře dopadne :slight_smile: a ví co budou mít nebo překvápko :slight_smile:
27. únor 2011 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
JJ vědí to, čeká Lucinku. Akorát měla naplánovaného CS na 4.3. :( Tak je z toho trochu nervozní, páč jí měla přijet i sestra aby pohlídala už 2 letého Pétu a takhle nevím... zatím mi nepíše, tak se asi ozve až bude po všem.
MOžná zítra....
27. únor 2011 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bude v poho, možná teď odpočívá :slight_smile: a užívá si první chvilky s mímoušem :grinning:
No nic přeju kezký večer, nám začíná večrní matŕaton a ještě chci vytřít celej byt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pááááááááá
27. únor 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007 jak píše Irča, hlavně buď v klidu :wink: uvidíš co u doktora, třeba máš opravdu špatný test :wink: Moc bych ti mimiska přála :slight_smile:
@irenka tak držím palce, aby vše dopadlo dobře :wink:
Holky, držte mi zítra pěstičky, jedu do toho CARu na konzultaci, bohužel tam budu muset jít asi sama, protože manžel musí být v práci :frowning2: Jsem nervozní z toho, co se dozvím. Ale co, nějak to dopadne :wink:
27. únor 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
Já právě uspala dítě..... dneska to byla jen hodina.... hurááááá!!!!
Jdi si hodit nohy nahoru a nestraš s vytíráním. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
I když já mám asi co říkat co? Já ted dověšela prádlo a umyla nádobí....

@gabulenka
Budu na tebe myslet,pak sem napiš kdy budou výsledky a co ti tam řekli.... :wink:
27. únor 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka no už je vytřeno a teď se poflakuju, za chvílio mě čeká uspávání, teď se koupeme :slight_smile: s tátou :slight_smile:, ježíš mytí nádobí, to už naštěstí neznám :slight_smile:, to za mě dělá mašina :slight_smile:,

@gabulenka budu držet palečky :slight_smile:
27. únor 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
Jo taky si ted užívám internetu. Maty spí.... dneska odpoledne nespal tak to možná proto šlo snáz... no uvidíme zítra.
to se budu vracet v osm z práce a to asi bude večer dělat fory.... cestou mi vždycky usne... :frowning2: a pak řádí do jedenácti...

Jééé jak já už se těším na tu úžasnou mašinu zvaná "MYČKA NÁDOBÍ"
My včera koupili do našeho domečku v akci koupelnovou skříňku i s umyvadlem....
Pomalu se nám sem ty věci nevejdou, tak jsme ji šoupli do garáže a budeme doufat, že to sousedům nebude vadit.
Beztak už tam máme vchodové dveře a dva kočárky.... :grinning:
27. únor 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

můžu se k Vám přidat? My bychom se chtěli snažit až od podzimu, protože ještě studuji a končit budu příští rok v létě, ale už teď si budu ráda psát se snažilkami. Jinak mám 16ti měsíčního chlapečka Deniska a bude mi 29 let.
28. únor 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adellaide03 ahojky vítej :slight_smile:, přeju ať se brzo zadaří :slight_smile:
28. únor 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adellaide03
Ahojky, vítej mezi námi.
Co studuješ?
Já bych asi taky měla aby mělo dítě vzdělanou matku ale už se mi do toho nechce.... :confounded:
28. únor 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, musím jít vyluxovat, ten můj pes ty chlupy snad střílí....... :sweat_smile:
28. únor 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to vypadá, že ms dorazila :confounded:, ale zase jsem ráda, že teda aspoň dorazila a my se můžeme snažít znovu :slight_smile: a bude to ten vánoční dáreček :grinning:
28. únor 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka studuji Univerzitu Palackého filosofickou fakultu, obor sociální práce, druhý rok. To moje dítko asi bude chytré, protože když jsem byla těhotná tak jsem končily vyšší odbornou školu sociální, tak snad se to projeví i na něm.

@vicky007 tak přeju ať máte ten vánoční dáreček.
28. únor 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
No tak vidíš, tak máš za 14 dní mejdan... já to dostanu tak za pár dní. Protože je únor krátký tak to počítám tak kolem 3.3. a pak taky snažilkujeme at máme vánoce v rušném duchu.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak at se brzo zadaříííííí.......

@adellaide03
já obdivuju každýho kdo je schopný vystudovat VŠ, mě stačilo absolutorium a to už jsem to dělala při práci a pak do toho ještě pedagogický výkony a výkony na sále.... uf ještě že už je to za mnou...
28. únor 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka to já taky při studiu Vošky studovala, do toho otěhotněla, no bylo to zajímavé, ale dalo se to. A co si vystudovala Ty? A kde si předtím pracovala?
28. únor 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adellaide03 vítej :slight_smile: taky přeju ať se brzo zadaří :wink:

Ahoj holky, tak píšu jak jsem dopadla. Paní doktorka Prokopová je moc milá. Vše mi vysvětlila, ale mám hlavu jak balón z těch informací. Prošla se mnou manželův spermiogram, vše je ok, jen se tam vyskytly v mini množství červené krvinky nebo co, tak manžel půjde pro jistotu na vyšetření na urologii. Jinak u něj vše v normě. Já mám zvýšený nějaký dva hormony, uvidí se, jestli to mám z té hromady prášků. Udělala mi ultrazvuk a říkala, že ty vaječníky nevypadají tak hrozně jako polycystické, ale že to je jen jeden z mnoha prvků diagnózy. Stručně řečeno domluvily jsme se, že mezi 10-12 dnem cyklu přijdu na ultrazvuk a uvidíme, jestli tam bude nějaký folík a jaký. Pokud ano, tak "řízený" pohlavní styk případně nějaká podpora k tomu. A když tam nic nebude, tak stimulace vaječníků buď pro inseminaci nebo IVF. Prý podle toho, jak na to tlačíme. Vzhledem k tomu, že si nejsem jistá péčí mé doktorky, tak jsme se zatím dohodly na sledování cyklu. Braly mě krev na chromozomy a manžel ještě musí taky. Tak uvidíme :wink:
28. únor 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adellaide03
Já jsem v 29 dodělala soukromou tan. konzervatoř. Pracovala jsem v Praze a ted stále při MD a ted už pri RD dělám na DPČ učím tanec a ještě pracuju jako technická podpora... :slight_smile:

28. únor 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka
Správně, jestli nevěříš Dr. tak zatím sledujte cyklus a pak uvidíš... doktora snad můžeš změnit vždycky ne?
Cím ti Dr. nesedí?
Občas je to úplná prkotina proč dva jedinci spolu nemůžou mít mimčo, ale to u vás nebude a když jo, tak to brzy pomine.... uvidíš... :slight_smile:
Jak moc chvátáte na mimi?
28. únor 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka děkuji :slight_smile: jde o to, že mi nasadila hodně silné léky bez toho, aby mi vzala krev a zjistila hladinu hormonů. Tím mi vyplýtvala jednu z prvních možností otěhotnět. A sice mě sledovala během cyklu, ale už nedosledovala a nedotáhla do konce, jestli ta ovulace byla nebo ne. Nemůžu říct, že bysme chvátali, ale moc bysme chtěli :slight_smile: Je nám téměř 28 a do těch 30 bysme byli rádi rodiči:wink: Mám chvíle, kdy si říkám, vždyť počkáme až to půjde a mám chvíle kdy si říkám že už moc chci (chceme). Bohužel bych chtěla mít vše hned jak si naplánuju :grinning: Ale naplánovat se nic nedá...
1. bře 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka
Kočko, jak moc ti rozumím!!!!
Já bych fakt změnila Dr. řekla mu vše co s tebou doposud kdo dělal a hlavně se optala na ty hormony, zda je máš brát dál.... Ale to je můj názor.
Čím víc něco chceš tím méně to jde. Já jsem úplně stejná, taky když si něco vymyslím, tak bych to měla nejraději rovnou hned nebo zanedlouho.
hlavně klid, čím víc to řešíš, tím více jsi ve stresu.... :wink:
Myslela jsem ti kolik ti toho nenapíšu a musím jít, tatínek nějak nezvládá krmení Matýska..... :angry:
1. bře 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak mi byly u doktorky na očkovandu. barča dostala 2 pigára do zadečeku a ted spinká.. Chudinka, už když jsem jí slíkala tak začala ječet :confounded:
3. bře 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka jj plánvat se nedá, pravda prvadoucí :slight_smile: No a pak s prcek to platí ještě víc :grinning:,
Ale neboj, vše bude ok a ty budeš co nevidět držet v náručí voňavej uzlíček :slight_smile:
3. bře 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka KOukám, že si užíváte s Matýskem :slight_smile: a táta se krmit naučí :slight_smile: A co noce, už je to zase o kousek lepší?
3. bře 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
Ahooooooooooooj, jéé chudinka Baruška, Maty to taky vždycky ořval... to bude dobrý, vyspí se z toho. .-)

No jo, užíváme si. Tatka se nějak o péči moc nezajímá, řeší bakalářku a připravuje stavbu domečku, tak moc času nemá. No ale jeho čas přijde, až bude Matymu tak 3-4 roky tak budou jezdit na letadla... a já budu mít doma pré :slight_smile:
3. bře 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tady to nejak nezije :slight_smile:
10. bře 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, no nějak nebyl čas :slight_smile: Jak je u vás? Už je malá v pohodě po té spálenině od kafča? A co snaženíčko?
10. bře 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka
Ahoooj, co malá? Napiš jak jste na tom.

@vicky007
Tak co testy dělala sis je?
Já na ně kašlu, ještě kojím a jsem nějaká unavená, to bude tím jarem... prostě to bud bude nebo nebude... :wink:
10. bře 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007 a @irenka holky Sofi se to zahojilo..má to krásný.. nová kůžička, jako je to z nát prostě pigment je uplně jiný jako kdyby tam měla mapu ale prostě je to za náma..uf uf.. snaženíčko..no ted tak nějak proběhlo, MS jsem čekala v pondělí a zatím nic, ale ovu byla později, tak uvidíme co zítra pokud to nedostanu tak budu testovat.. jsem cca 12DPO, začala jsem měřit i BT takže grafikuju a trošku mě ovu vypekla, že jsem ji měla pozdě.. jinak mi ale doktorka říkala, že to bude asi dýl trvat, když nemám ten vejcovod, můžu otěhotnět jen ob měsíc... a jak u vás holky????
10. bře 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek