• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky konec roku 2010. Najdou se?

26. září 2011 
@irenka no, pokusně jsem dělala ten mikroskop :grinning:, ale zatím nic a pak sejm tzačala měřit bazálku :slight_smile: tak se mi pomalu rýsuje grafík :grinning:, ale nějak to nehrotím, prostě když to nevyjde, tak pojedeme nanovo :grinning:
10. bře 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka nojo, ty jsi vlastně měla tu komplikaci :confounded: , jak dlouho měříš teplotku?
10. bře 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já bych měla mít OVu ted o víkendu a dál... ale testy jsem nekoupila. Páč ani nemám za co.... :grinning:
čekám na rodičák jak na smilování..... :wink:

Saronka: to je dobře, že se to hojí krásně....
A neboj, mimi taky bude.
čím méně to budeme zkoumat tak tím dříve to přijde. :slight_smile:

Vicky: a mikroskop dobrý jo? :slight_smile: já nějak nemám na tu bazalku nervy a ani bych to nedodržela, rána jsou u nás hrozný. :slight_smile:
10. bře 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007 no měřila jsem 1 měsíc a otěhotněla se Sofi a ted první měsíc chci sledovat zda mám ovu a jak se to projevuje v rámci toho který vaječník ovuluje :slight_smile:
10. bře 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka
Tak to moc držím palce!!!!!
10. bře 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka no je to spíš taková blbina :slight_smile: ale zajímavý :slight_smile:. o já to měření taky děs běs - vstávám v noci k Báře takže to asi bude ovlivněný, ale za pokus to stojí :grinning:
10. bře 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
Máte můj obdiv obě, já měření vzdávám předem.... a jak píšeš, taky dost vstávám k Matymu, tak nevím jak moc se to pak dá posuzovat. :slight_smile:
Prostě to bud vyjde nebo ne... nějak jsem si to i srovnala v hlavě a říkám si, že alespon bude Matýsek starší a nebudeme potřebovat tandemový kočárek... :slight_smile:
10. bře 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to vypada uz na Ms,nevadi,ale dalsi ovu asi nic,neb ovuluje vajicko bez vejcovodu.
10. bře 2011 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka
Koukám, že to taky bereš sportovně, to je dobře... :slight_smile:

11. bře 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky musím si vám postěžovat. Zítra máme mít oslavu Matyho narozenin.
Dort mám hotovej, uklizeno atp, a MAty začal kašlat a má rýmu... tak budu doufat,že nebude mít teplotu a nebude nemocný. Chudáček.... nemáte nějaký recept jak se toho nejdřív zbavit? Nasadila jsem mu sirup na kašel....
11. bře 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka Jejky :frowning2: tak snad to neodstoná. No Bára, když měla oslavu tak přijela půlka lidí, protožer zrovna byla hodně chřipka :confounded: a Bára teda měla rýmu a úplně jí to teklo z nosánku :grinning: , ale naštěstí nic jiného
11. bře 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka super, že se to malé pěkně zahojilo :wink: neboj, mimi určo brzo přijde :wink:
@irenka tak jak dopadla oslava? Snad to Maty neodstonal :wink: Ukaž nám nějakou fotečku :wink:
12. bře 2011 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jak jste na tom?hlidate ovu testikama,Bt, nebo to neresite? Co @irenka tak jaka byla oslava?my taky rymujeme,nastesi to neni tak strasny.
@gabulenka jojo snad se letos dockame.
13. bře 2011 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka ahojky, já si druhý měsíc zkouším měřit BT, ale i ta mě utvrzuje v tom, že ovulku zřejmě nemám. V týdnu vstávám pořád stejně do práce, to je ok, horší je to měření o víkendu :grinning:
Holky nemáte nějakou zkušenost s alternativní medicínou?
13. bře 2011 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka ja si objednala i ovu testy.hod mi grafik a co hlen?ten mas? Ja nemerim uplne 100% presne,jak me ditko vzbudi.
13. bře 2011 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

tak oslava nakonec proběhla. Přijela jen moje rodina, rodina od manžela celá omarodila. Takže jsme se sem i vešli :slight_smile:
Maty kašlal a spustila se mu rýma. Na dnešek měl v noci horečku, tak jsem k němu vstávala každou hodinu..... :frowning2:
Ted spí a je celej hotovej, zase má teplotu a je strašně zahleněnej, mě taky něco skolilo, třeští mě hlava a šíleně mě bolí v krku..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to jsem čekala že už máme po všech nemocech....

JInak oslava, super, jen dort se nepovedl :pensive: chtěla jsem ho udělat lepší a dala do dortu za studena jahodový jogurt a on neztuhl... :frowning2: Tak to bylo na lžičku, ale Maty se v něm pěkně vyráchal.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Vždyt byl taky jeho že?
Měl ohromnou radost z bazénku plného míčků a taky ze skákacího koně i osla. Osla dostal od nás a moje ségra mu koupila manšího koníka, nějak jsme se nedomluvily. Ale byla tu moje 4letá neteřinka Barborka a ta obsadila většího osla a Maty menšího koníka....

Hodím vám sem nějakou fotku. :slight_smile:

13. bře 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady je pár fotek.... hezčí foky dělala moje ségra, ale ty ještě nemám.
13. bře 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka jejda, tak se brzo uzdravte :wink: Maty je rozkošnej. A dort moc pěknej, jsi šikulka :slight_smile:
@saronka grafík si zapisuju jen na papír, jaksi jsem ještě nerozluštila fertilityfriend apod. Hlen mívám dost brzo, tak cca 7-9den cyklu. Tak nevím. Blbec jsem zapomněla, že mám doma ještě ovu testy, nezkusila jsem to. Až 10.den a to tam byla slaboučká čárka. Teď jsem byla na kontrole na ultrazvuku, doktor říkal, že tam žádný dominantní folikul není. Jdu na kontrolu a konzultaci v úterý. Jsem první měsíc bez léků. Ale asi to vypadá na IUI nebo něco podobného :frowning2:
13. bře 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka Ahojky, náhodou dortík super :slight_smile: a hlavně, že se líbil Matymu :slight_smile:, to je nejdůležitělší :slight_smile:
No, my jske měli návštěvu dneska, tak tady bylo veselo :slight_smile:
13. bře 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka
Díky,
a ty nezoufej... třeba bude folikul příští měsíc... určitě piš jak to vypadá ju...

13. bře 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
No a jak to u vás vypadá s OVU? Já tuhle OVU opět promarodím...
13. bře 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

dneska jsem myslela že už to fakt nedávám.... Matýsek v noci brečel a brečel, kašlal, v postýlce nechtěl být a u nás v posteli se mlel tak, že málem spadnul z postele. Prostě ze spaní dolezl až ke hraně postele....
BYli jsme u Dr. a prý je to jen zánět nosohltanu. Ale horečky se nemůžeme zbavit a toho zahleněnýho krku a nosu taky ne. Takže hodinu v kuse plakal až pak usnul. To už jsem brečela s ním, páč jsem nevěděla jak mu pomoct.
Já si říkám, nebul, děti jsou na tom daleko hůř, Maty je jen nemocnej..... ale nějak to nepomáhá.
Ted jsem si k němu lehla že se taky trochu prospím, ale nemůžu spát. Tak je u nás veselo.

Taky už chci abychom byli fit, už mě to nebaví..... stále něco rušit a odvolávat....
dávám tomu týden a víc ani ťuk....

A jak vám jde měření. Já jsem si řekla, že čím více se budu pozorovat a testovat, tak tím později to přijde.
Tak na to ted dlabu, stejně jsem ted zase nemocná, takže "Ježíška" mít nebudeme..... :wink:
14. bře 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka moc děkuji, jsi hodná. Zítra jdeme do toho CARu na konzultaci, jsem moooooooc nervózní :frowning2:
To mě moc mrzí, snad bude Matymu brzo líp. Brečela bych taky, když bych mu neměla jak pomoct a pořád by plakal :frowning2: Držím pěsti, ať jste brzo fit :wink:
14. bře 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka
My budeme v pohodě, prostě týden bezesných nocí a snad to ustoupí. Dneska teda v noci to byla fakt jízda.... vzpomínka na porodnici kdy se člověk nevyspí vůbec....

Moc držím palce, pak napiš jak jste dopadli a co vám řekli.

15. bře 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka snad to bude brzy lepší :wink:
My jsme se před chvílí vrátili. Potvrdilo se to, žádný dominantní folikul, jen několik malých. Takže nám bylo nabídnuto IVF, minimální stimulace vaječníků, nebo laparoskopie vaječníků. Domluvili jsme se, že zkusíme ještě jeden měsíc s clostylbegytem, pokud bude dominantní folikul, tak mi je odsají, oplodní a vrátí zpět. Pokud se to povede a ve folíku bude vajíčko a dotáhnem to do konce, bude to za 10tisíc. Pokud se zjistí, že ve folíku není vajíčko, tak 5000,-Kč. No mazec. Co se týká alternativní léčby, tak mi říkala, že můžu zkusit cvičení podle Mojžíšové. Nevím, jestli dělám dobře, že do sebe nechám cpát opět hormony :frowning2:
15. bře 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka
Cvičení podle Mojžíšové není na škodu, ale jaké zázraky dělá s folikulama to si nějak nedovedu představit.
Na laparoskopii byla moje kamarádka a za rok byla těhulka, ale každý organismus je jiný.
No nemáte lehké rozhodování... a co na to mužík? Asi budete řešit spolu co?
15. bře 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka no není to vůůůbec lehké a popravdě nevím, co dělat... Manžel musel hned jak jsme přijeli odejít do práce, tak to musíme ještě probrat...
15. bře 2011 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka ahojky. dlouho jsem na koníkovi nebyla... ale často na tebe myslím... mám pro tebe jednu alternativu: http://www.bodycentrum.com/ zkus se objednat k dr. Jakešovi. funguje to. je to o očistě, zaměření se na primární problém a jeho řešení přirozenou cestou. já u něj byla. byla jsem připravená, že to zkusím (však víš, co s tělem dělá spousta hormonů), ale ten stejný měsíc se nám zadařilo. příště ale jedině po téhle kůře, myslím, že to moje zvracení a všechy ty hrůzy v prvním trimestru byly z té hromady preparátů, co jsem jedla.
budu držet palce!
15. bře 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi děkuji, jsi hodná. No já jsem jednou byla u paní Eliášové, která se zabývá něčím podobným pod záštitou firmy Energy v Brně. Jen letmo mi řekla pár věcí, měla bych tam jít v dubnu. Ale taky to stojí hodně peněz a výsledek nejistý (i když prý výsledky má). Ale to je u všeho. Třeba kolegyně ta na to hodně věří a striktně se tím řídí. Nevím. :frowning2: Jsem docela bezradná :frowning2:
15. bře 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka tak tohle moc peněz nestojí. za to změření si vzal pár stovek (už nevím přesně, ale moc to nebylo). předepsal mi čtvery očistný kapky, který dohromady vyšly asi na jedenáct stovek. jenže než jsem je stihla vyzvednout, našla jsem dvě čárky. šlo o to, zbavit mě všech těch za roky nashromážděných hormonů a dokonce mi našel nějakou radiaci (to je prý celkem závažný problém dnešních snažilek, prý ten výbuch v černobylu má větší vliv, než si "běžný" lékař myslí) no, věřit tomu můžem nebo nemusíme... ale kdo ty kapky užívá, má výsledky (ať už je to těhotenství, ekzémy, nějaký chronický věci atd....)
16. bře 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek