• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky konec roku 2010. Najdou se?

26. září 2011 
@ssassi díky :wink: popravdě, pořád to řešíme, mám z toho akorát depku, nevím jakým směrem se dát :frowning2: no nějak to musíme pořešit. Ještě řeším jestli před tím vším nejít na laparoskopii vejcovodů, jestli jsou průchodný. Ale je to taky operace a zásah do těla...no nevím...
16. bře 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka
Ahojky,
to co píše ssassi vypadá zajímavě. Má pravdu. čím více hornonů do těla tím hůř.... není nad přirozenou cestu ale když o nejde, tak se tomu musí pomoct.
Já bych tam zašla a uvidíš. :slight_smile:
:wink:
16. bře 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka já bych zkusila toho jakeše. udělá ti komplexní měření a třeba přijde na něco, na co klasická medicína vůbec nemyslí. sestřenici od kolegyně, která mi ho dohodila, zjistil, že má v těle jakési plísně a další zjistil, že ji chybí nějaké minerály, proto nemůže otěhotnět. teď má dvě děti... s tou laparoskopií bych ještě počkala, máš pravdu - je to zákrok
16. bře 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
ted´jsem tady dost dlouho nebyla a zase nebudu, odjíždíme na hory. Mějte se krásně :slight_smile:

@irenka no ovulka asi ještě nebyla, ale už radši neměřín a nijak se nestresuju, protože už jsem z toho byla nějak vedle že to furt nejde, tak sjem si našla jinou zábavu a i na MK se snažím přes den moc nečučet :slight_smile: a zatím se mi to docela daří :slight_smile:
17. bře 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007 užijte si hory:slight_smile:)) máš pravdu, občas to koníkování tady leze na mozek a člověka to ještě víc vystresuje. Na druhou stranu se tu člověk dozví i zajímavé věci a cítí tu takouvou jakousi podporu, protože vidí, že v tom "problému" není sám :wink: Má to své pro a proti :wink:
17. bře 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
užij si hory a pěkně si odpočin..... :wink:
17. bře 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, jen jsem vás chtěla trošku podpořit, o miminko jsme se zoufale snažili celý minulý rok...fakt jsem byla urputná a doma dost nepříjemná, znáte ten pocit, když dojde mrcha....chjo...tak jsem to fakt táhla několik měsíců, brání clostylbegytu a injekce pregnylu. Pak jsem se na to všechno vykašlala, protože jsem v době ovulace letěla mimo republika a při další menzes jsem našla vytoužené //.
Jednou to určitě příjde....držím palce všem.... :slight_smile:
18. bře 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, zdravím z hor. Dneska je první den hnusně, jinka bylo ndherně. Akorát jsme si toho zatím moc neužili a naopak jsme si nacvičili cestu do Jablonecké nemocnice :rolling_eyes: :frowning2: Bára nám chytla zánět močových cest, tak jsme tam jeli v pondělí na pohotovost, protože měla vysoké horečky a už jsme nevěděli co, jako oni jí i lezou zuby, ale k tomu by asi neměla 39 horečky :frowning2: No tak nás vyšetřili a nic´nezjistili - poslech dobrý, v krku nic a dostali jsme zkumavku na moč a ráno v úterý se dostavit na laborku, trochu mě překvapilo že jí neudělali aspoň crp z prstíku, tam už by měco určo viděli.... Ale jinak byli hrozně hodní. No tak jsme nasedli do auta a řešili, jak chytneme moč, nočník jsme samo zapomněli doma. Sce jsem vyfásla pytlík na chytání moče, ale nějak jsem si nedokázala představi, že si to tam Bára nechá :grinning: Tak jsme nabrali směr interspar a koupili nočník Měli jen jedne druh za "krásných" 229 Kč. No tak jsme ho vzali a jeli dom. Kámošům jsme řekli co a jak a šli na kutě. Ráno jsme chudáka Báru vytáhli rychle po probuzení tz postele a rovnou šoupli na nočník. Ta jakoby něco tušila ne a ne se vyčůrat :rolling_eyes: Tak tam chudák se děla hodinu a pak něco utrousila :grinning: a Tomáš jel znova směr nemocnice. Odpo jsme čekali na výsledky no a bohužel tam byl zánět. Naštěstí nemusí být hospitaliovaná a stačí dávat antibiotika doma a po návratu k obvoďačce a na utz bříška. Tak snad to zabere a už budeme mít pokoj....
No ale jinak se máme krásně :grinning:
23. bře 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
Ahoooj,
teda to si moc ty hory a dovču neužíváš.... :frowning2:
Snad to brzy přejde.
Jinak když lezou zuby, tak jsou horečky na místě... :wink:
Ale jestli je to zánět močáku, tak chudáček, to pěkně bolí. :unamused:
23. bře 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak hlásím návrat z opravdu vydařené dovolené :angry: Tak k zánětu moč. cest Barči se jí přidala ohormná rýma, takže v noci se budila snad každých 10 minut s tím, že nemůže dýchat :confounded: a podobnou rýmu mám i já i Tomáš, takže fakt bezva :rolling_eyes: Opravdu dovolená na zotavenou :slight_smile:
No ale nemocní odjížděli snad všichni z naší party...
No a aby toho nebylo málo, tak jsem si skvěle "vydělala". Tomáš nosil věci z chajdy do auta a zapoměl klíče, no tak mi řekl, at mu je hodím z okna. No dobrá, hodila jsem je, ale nějak nabraly trochu jiný směr, než stál Tomáš a dopadly na asfalt a rozlítly se, takže centrál v háji :rolling_eyes: :angry: No, takže udělat nové to bude tak 2000 :confounded:
Ale jinak super a už se těším na další akcičku.
No a co se týče snaženíčka tento měsíc, tak ty správné dny měli být teďka v týdnu, ale události s Barčou a jiné, tak je 100% jisté, že to nevyšlo, tak třeba dostane Bára sourozence k narozeninám, když né k Vánocům :slight_smile:
26. bře 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
Holka, tys měla nějakej smolnej týden????!!!! To je hrozný.... my stonali ted 3 týdny a už jsem z toho taky byla na nervy.
Už jsme fit, tak snad to brzy přejde i vás...
Jo a nejsi v tom sama, já jak byla nemocná tak těhu taky nejsem.... :wink:
Tak si hodíme obě ledňáčka ne? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. bře 2011 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj ledňáčci to jistěj :slight_smile:
No ale jinka musím bohužel volat doktorce, páč Bára má v moči furt krev - dělala jsem jín trestík s proužkem a bohužel to tam vylezlo :frowning2: doufám, že nebudeme muset do toho špitálu na kapačky, nějak si nedovedu Barču představit, že vydrží ležet, to by jí museli 100pro přivázat a to by to určo prořvala a já taky
:confounded: :frowning2:
28. bře 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
JInak jako super, jsem připálila brambory :sweat_smile: :rolling_eyes:
jsem se na ně před několika minutama koukala a ještě byly tvrdé pak jsem na to zapomněla a teďka už se snažili nasucho, voda nějak utekla :confounded: a jak nic necítím přes tu rýmu, tak jsem ani necítila, že se něco děje :rolling_eyes:
28. bře 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
Ahojky,
tak jsem právě zjistila, že u mě asi bude složité jen tak mít druhé mimčo. Jelikož ještě kojím v noci, tak prostě ne a ne... a nic... :frowning2:
A prý trvá po ukončení kojení u někoho další 3 měsíce než se tělo z toh vzpamatuje a začne fungovat normálně. Tak ti jsem z toho docela špatná... :frowning2:

Můžeš mi poradit jak mám přestat kojit v noci? Jeslti mám dát mlíko a jak? Asi z lahve to je jasný, ale když si ho nechám večer u postele tak mi prostě zkysne, to už jsem zkoušela, nebo mám v noci připravovat čerstvý a budit všechno co kolem spí a Maty mi tu bude mezitím řvát? To jsou asi blbý otázky co? Ale já fakt nevím co s tím.
jo a mlíka mám furt dost a dost.... :frowning2:

Napiš jak jsi dopadla s Barčou a co ti řekla Dr. moc na tebe myslím.... :slight_smile:
28. bře 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka
Ahojky, no to jsi mě nepotěšila, že to trvá ještě 3 měsíce po ukončení kojení :confounded: , no i když už mám za sebou 2 měsíce bez kojení :slight_smile:
Ale v poho, klidně se ptej, já jsem taky holky z jiné diskuze a švagrovou a kamarádky zahrnula otázkama, jak máme ukončit kojení :grinning:
No já jsem to udělala tak, že než byl Báře rok, cca týden před narozkama zkusila místo prsa na noc udělat mlíčko a že by ho dal tatínek, prostě moje naivní představa - neudiví mě, nevzpomene si na prso :sweat_smile: , ale Barča samo řvala a řvala, pak se pozvracela a já musela zasáhnout. Flašku nechtěla ani odemě, tak teda prso, noc tenkrát probíhala stejně jako dříve - kojení po cca 2 hodinách s tím, že jsem u tohoh vždy vytuhla taky, takže Bára měla živý dudlík. No na druhou noc jsme to udělali jinak. Udělala jsem mlíčko a sedla jssem si s Bárou do křesla v obýváku. K mému překvapení vyžahla celou flašku na jeden zátah :slight_smile: ale do pokoje do postýlky šla s tátou. jo, řvala, ale už to nebylo tak hrozný jako předchozí den. Pokud se v noci zbudila, dostala mlíčko ode mě.¨
Tak jsme to praklitkovali asi týden. Pak jsme udělala to, že večery byly porád stejné, jen jsem prostě v noci ignorovala řev. Jako první noci je to psycho, to řvala i hodinu v kuse, ale důležité je vytrvat a během pár nocí to bylo v pohodě. Prostě jsme začali více používat dudlíka. Teďka když se vzbudí, dáme dudlíka a většinou spíme dál. Párkrát se stalo, že uspat jí bylo třeba na hodinu, ale většina nocí probíhá lépe. Teď je to zas horší, jak je nemocná...Ale většinou, ručička a dudlík pomůže :slight_smile:
28. bře 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a v noci, pokud se vzbudí, tak dávám čaj nebo jen vodu, ale v 99% případech stačí dudlík
28. bře 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a k dokroce jdeme zítra, máme donést moč a udělá nám crp z prstíku z krve, tak uvidíme
28. bře 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
Tak dneska zkusím prvně v noci vynechat kojení. Tak si připravím teplou vodu do termosky a hned to smíchám... poradila mi to jedna maminka. A pak pozvolna přejdu na vodu nebo čaj..
Přeci jen už je mu rok, tak by nemusel v noci plakat hlady ne? Večer dostává kaši...

Moc držím palce, pak napiš co ti u dr. řekli.

jo a co jste měli k obědu, když jsi brambory spálila? :grinning:
mě se to stává taky, a taky když mám rýmu...
28. bře 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka Ahojky, tak co, jak jsi zvládla noc :slight_smile: Včera jsem ti už nestihla odepsat, že držím palečky a přeju pevné nervy :slight_smile:

Jinak brambory naštěstí byly k jídlu kromě pár kousků, které se fakt připekly k hrnci :slight_smile:
29. bře 2011 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
Ahoooj,
hele noc se neobešla bez pláče,ale stihla jsem během pár sekund umíchat mlíko a bylo to zase dobrý... Maty ani neprskal, že nemá kozu ale flašku... Tak jsem z toho nadšená, snad mu to vydrží.
Chtěla jsem to sice nechat na víkend tohle zkoušení, ale včera jsem se na ty svoje prsí chudinky podívala, a řekla si "A dost" :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Co vy u Dr.?
29. bře 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka jé tak to je super :slight_smile:
My jdeme k doktorce až na druhou, takže teď mám bojovku, chytit moč a Bára to ignoruje :rolling_eyes:
29. bře 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já teďka dopoledne mám bojovku, chytit moč na kontrolu k tý doktoce, ale Bára to celkem obstojně ignoruje :rolling_eyes: každé ráno se normálně čůrá do nočníku, ale dneska samo né, už tam byla během dopoledne 3x a nic a jen jí zabalím, tak se vyčůrá :rolling_eyes: a pytlík jí zatím dávat nechci, protože ještě nebyl bobek, abych to neměla všechno v pytlíku . :sweat_smile: No takže bezva zábava a teď usnula, takže snad se to povede po vyspinkání...

29. bře 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
Já když chytala moč u Matyska,tak jsem měla celou postel počůranou.... :D
Ty už dáváš na nočník? Já to zkusila jednou a Maty šíleně řval, a pak když chtěl vstát, tak jak ještě sám nestojí a nechodí, tak řval ještě víc.. :( Tak u nás to bude asi těžký naučit na nočník...
Tak to máš dobrou zábavu...
29. bře 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já právě zapékám barmbory s mrkví a květákem...
Tak snad to nespálím.... ale rýmu už nemám, tak to snad vychytám.
:slight_smile:
29. bře 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka jj na nočník chodí vždy po vyspinkání tedy 2x denně. Asi už od 10 měsíců, tak nějak :sweat_smile: a zatím jí to baví, sedí tam docela klidně, i když dneska jsem jí načapala, jak si jen tak běhá po pokoji, když jsem šla vyhodit plínu :grinning:
29. bře 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka no, dobrý obídek :slight_smile: já se chystám zapékat někdy v týdnu brambory s kapustičkama a uzeným, jsem na to zvědavá :slight_smile:
29. bře 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
No jo, když ona už ti běhá... tak to je jiná.... :slight_smile:

Mnamka, to bych si dala.. nedělej mi chutě!!!! :grinning:
29. bře 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak u doktorky v pohodě. Moč čistá, jen to tam Bára zase krásně prořvala a hrnula se z ordinace jen co jsme vešli :grinning: chuděra

Jinak chytání moči byl fakt zážitek. Jedna holčina z druhý diskuze mi poradila dát do vany a pustit vodu.Nechala jsem jí teda sedět na nočníku a pustila jsem vodu. Tomu se řehtala, ale čůrat se chtělo spíš mě :grinning: ´Pak mi máma poradila 5ti korunu na pupík, jako něco studeného. no, zabralo to, ale byl i bobek :rolling_eyes: , tak pak přišel na řadu pytlík a už jsem to chytla... No a asi za 15 minut jsem už musela vyrážet k doktorce :slight_smile:
29. bře 2011 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
Jejej, chuděrka, ale neboj, to zaspí a ráno nebude vědět nic. Tedy snad....

jo ta pětikoruna je dobrej nápad... ty máš ale historky k pobavení... :grinning: :grinning: :grinning:

Dneska v noci zase bude flačka, žádný prsíčko, tak jsem zvědavá jak to zvládneme.... :wink:
29. bře 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak já se fakt nenudím s tou naší Barbuchou :confounded: Dneska mi snědla kus listu z Ibišku, tak jsem volala na toxikologii, jestli je to jedovaté, no naštěstí není... No ale ta je teda, jsem jí načapala v tunelu od stanu a říkala ňam ňam... Kdyby byla ticho tak to zblajzne ani nevim, alůe takhle se prokecla...

Tak co další noc bez kojení?, zase ok :slight_smile:
30. bře 2011 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek