• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky konec roku 2010. Najdou se?

26. září 2011 
@vicky007
Hele já jako malá sežrala v postýlce celou fialku... a taky nevím zda není jedovatá.....
Jak píšu s dětičkama se člověk fakt nenudí.
To mě se na dnešek v noci Mates takovým stylem posral (nejde to napsat jinak) že jsem převlíkala celou postel.... :grinning:
Tatínek nám z toho smrady nemohl spát... tak čekám co mi na to dneska řekne.... :D

Další noc bez kojení v pohodě.
Dostal flášu, jen já musím dávat na prsa obklady.... aby laktace ustala... co jsi dělala ty?
Odstříkávala jsi?
30. bře 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka nene já měla toto v pohodě, naštěstí, jen párkrát jsem ty prsa cítila, ale fakt naštěstí pohoda :slight_smile:
30. bře 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
tak já to rozeženu obkladama.... :slight_smile:
30. bře 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
tak my dneska měli pomalu bojovku se vstáváním :slight_smile: Bára se probudila, protože začala kašlat, no ae pak ještě zalehla, že bude spinkat. No a nea ne zabrat. No, my jsme s Tomášem chtěli mít chvilku pro sebe, než odejde do práce, tak jsme se z ložnice vyplazili po čtyřech :grinning:, protože kdyby nás viděla, tak začne jančit, že chce ven :slight_smile: No a teď ještě spinká
31. bře 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
:D :D to znám.... jen vy máte kam se odplazit... to my nemáme. Max tak do prádelny a tam chodí prát sousedka.... ta by se asi divila.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj, tak co Barča...
My další noc bez kojení.... a taky bez flašky... tak uvidíme... :slight_smile:
1. dub 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jo už celkem ok, jen ještě trochu smrkáme :slight_smile:
na víkend jedeme k babičce na druhou stranu Prahy a táta jede ke tchýni Jako jeli bysme všichni normálně s ním, ale když jsme nemocní tak bohužel
:frowning2: No a půjdeme se tam podívat na byteček Já si prostě v tom paneláku memůžu zvyknout A ten byt je 3+1, a má zahradu 180metrů :dizzy_face: a je to takovej baráček, kde je 6 rodin
:slight_smile:
1. dub 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak super, že takhle hezky pokračuje, jen tak dál :slight_smile:
1. dub 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
Jůůů tak novej bejvák jo a kde to je?
1. dub 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak neřikam, že se tam budeme stěhovat :slight_smile:, ještě bysme muesli někde splašit melouna :slight_smile:
No, je to v Košířích/Cibulka nedaleko motolkého lesa :slight_smile:
1. dub 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
a hlavně je to ve vedlejším domě, kde jsem vyrostla:slight_smile:
1. dub 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
Tak tam musí být hezky, když je tam lles.... Jojo kde vzít a nekrást co? :frowning2:
1. dub 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka no je tam hezky :slight_smile: pomalu jak na vesnici, hezky vláček okolo jezdí a teď ho předělali tak skvěle, že jsem s ním za 15 minut u Anděla :slight_smile: Jinak tram nebo busem je to podobný, ale nejede se přes tu hnusnou Plzeňskou :slight_smile:
1. dub 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, my odjíždíme, mějte ase krásně a užívejte sluníčkóóóóóóóóóóó
1. dub 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj holky, kde jste kdooooooooo!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
4. dub 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007 Kuk,
jak je? Užili jste si víkend bez nemocí?
A jak jsi na tom s MS?
Já to včera dostala a jak přestávám kojit tak teda fakt mazec.... :angry: Ale už jsem si mohla vzít něco na bolest, tak to zase je pozitivní.....
4. dub 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky , dobré raníčko přeju...
Tak my jsme porád u máti a ještě se zdržíme :frowning2: Bára nemá dobré výsledky ani krve ani moči, takže zítra jdeme opět na moč a asi jí bude doktorka posouchat, protože kašle no a v pondělí moč opět... Pak v týdnu zase krev... :confounded: Ach jo a to jsem se těšila, že už to bude ok... :frowning2:
6. dub 2011 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
Jejej, to me mrzi ze stale stunete.... :frowning2: :frowning2:
Preju at jste brzo fit a jak rychle to prislo aby zase tak rychle odeslo... uplne chapu ze to musi byt na palici...:frowning2:
Tak se drz. paaaaaaaaaaaaaaaa
6. dub 2011 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukam,ze je tu mrtvo
25. dub 2011 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka
Ahojky, no jo je tu nějak mrtvo. Asi už nikdo nechce neustále řešit snažení.... tak si dávají chvíli oraz od tohoto tématu.
Jak se máte vy? Co malá?
25. dub 2011 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka Sofi je pusinka, rozumi fakt uz vsemu :slight_smile: porad vyklada a komentuje. Ja chodim jeste do diskuse mereni BT. Ja ted mela ovu u tchyne,tak snazeni moc neslo. A co Maty? A jak jde snazeni?
25. dub 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka
To jsem ráda, že je Sofinka už v pořádku.... taky už je to veliká holka co?
Maty začal chodit a je s ním taky pěkná sranda. Dává pusniky a snaží se opakovat všechno co mu ukážeš - taková malá opička.
Já snažení pustila k vodě....... :wink:
26. dub 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

jak se máte? Co nového?
U mě nic.... jak jsem už psala, snažení se odkládá..... necháme to osudu a možná až bude baráček....

4. kvě 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj holky, dlouho jsem tu nebyla :slight_smile: u nás extra nic nového, stále se snažíme a nic. Snažím se tomu pomoct různýma alternativama, protože v létě (když se do té doby nezadaří) jdeme zkusit ještě jednou dávku clostilbegytu na růst folíků a případné odsátí a oplodnění. Chodím na cvičení Mojžíšové, piju její čaj, zkouším akupunkturu na vyvolání ovulace a začala jsem chodit na 2měsíční kurz břišních tanců. Snažím se nějak zabavit. Je to hodně těžké na psychiku. Pamatujete jak jsem psala, že ta moje kolegyně otěhotněla? Tak teď otěhotněla moje druhá blízká kolegyně, která se mnou na všechny ty akce chodila, takže teď to budu obcházet sama. Moc jí to přeju, ale přiznávám, že jsem pár dnů měla pěknou depku. Tento měsíc jsem zkusila vysadit duphaston, ale MS nedorazila, tak jsem ve středu dostala agolutin a čekám až mi přijde menses. Taky jdu koncem měsíce na jakési to vyšetření ohledně alternativky, které mi tu doporučila Sassi:slight_smile: Jen jdu jinam :slight_smile:
@irenka uvidíš, třeba se právě zadaří, když jste to odložili :grinning: ono to přijde a třeba to vůbec nebudeš čekat. Co jinak jak se máte?
@vicky007 jéééééééé ty čekáš miminko??? Moc gratuluji!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A co Baruška, doufám, že už je to ok :wink:
7. kvě 2011 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se přidat do diskuze? Vidím, že je již poměrně rozběhnutá....
11. kvě 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka
Ahojky, tak jak je? DOufám, že to všechno bereš už sportovněji.... :slight_smile:

@snazilkazl
Ahojky, přidat se určitě můžeš, ale koukám, že už sem nikdo nepřispívá.... :(
23. kvě 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, no nějak to tady upadá a zvlášť teď když je venku hezky :slight_smile: My jsme každé odpoledne venku. Dopoledne doháním resty v úklidu a vařím, takže nějak není čásek :slight_smile:
Jinak v pondělí jdu na prvotrim. screening, takže už začínám být nervní, aby to bylo vše ok...Už aby to bylo za mnou

@irenka a co vy, jak válčíte s nočním papáním, nebo už je to ok :slight_smile: Bára na dnešek tedy spinkala od 21 do osmi, takže paráda :slight_smile:, přikládám to i k tomu, že se vylítala na hřišti :slight_smile: Jako když jsme šli domů, tak chtěla na kočárek, což není obvyklé, takže jí asi bolely nožičky :slight_smile:

@gabulenka a co ty jak pak se máš?

24. kvě 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
Ahojky těhule...... neboj, to bude v pořádku.... :slight_smile:

Maty je ted nějaký nemocný, noční krmení jsme odborali asi po týdnu ale od té doby nás trápí zuby.
Minulý týden to vyvrcholilo tím, že má průjmy a zvrací, nic nechce jíst ani pít, což je horší... tak mám strach z dehydratace. U Dr. jsme taky byli, zítra jdeme zase.....
Nenudím se, do toho připravuju přestavení, už ho máme příští pátek.
Manžel ted dělá státnice a příští týden lejeme beton.....

24. kvě 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak my zase měli noc. Jak byla včera Bára protivná, tak to byly určitě zuby, protože i noc stála za to :frowning2: V jednu se vzbudila a provalovala sem a tam a hekala a strkala si ruku do pusy, No kolem druhý začala brečet a usnula v pět!!!!!!! Takže jsem vyloženě čersvtá a Tomáš je na tom podobně :frowning2:
Chudáček malá, snad dneska bude lépe....

@irenka No koukám, že se opravdu nenudíš :slight_smile:, Jinak s nočním krmením je to super, takže už konečně klidné noci, když teda pominu zuby... :slight_smile:
27. kvě 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007
Ahojky, teda ty zuby jim dávají zabrat co?
Maty měl ted týden střevní virozu, tak jsme málem zkončili na kapačkách. Nechtěl jist ani pít.... :(
Ted pomalu začíná pít a málo něco sní. Zhubnul mi... ale snad to už bude dobrý.

S dětma se nikdy nenudíme co? :slight_smile:
27. kvě 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek