Snažilky konec roku 2010. Najdou se?

Najdou se nějaké snažilky až koncem roku 2010 nebo začátkem 2011?
gabulenka
11. srp 2011
Ahoj holky, objevuju se tu po dlouuuuhé době. My jsme právě v procesu IVF. V sobotu nás čeká transfer embryjek 😉 Doufám, že se máte dobře a vše vám vychází 😉
vicky007
11. srp 2011
@gabulenka Ahoj, no nějak to tady upadlo 🙂, držím palečky, aby vám všecho vyšlo 🙂
Já jsem byla dneska v práci oznámit, že v lednu zcela určitě nenastoupím 🙂, no nemusela jsem nic říkat, když jsem se tam dovalila 😃
petrushka1
11. srp 2011
Taky jsem tu dlouho nebyla, ale už nějak není čas 🙂 Teď jsem jen koukla, že je tady nový příspěvek.
@gabulenka Držím palečky, ať to vyjde! Moc moc ti to přeju! 🙂
gabulenka
11. srp 2011
@vicky007 😃 😃 😃 děkuji moc. A už víte co to bude? Jak jinak zvládáš těhotenství?
@petrushka1 mocinka děkuju 🙂 A co ty jinak, jak se máš?
vicky007
12. srp 2011
@gabulenka nevíme, co budeme mít, necháme se stejně jako u Barči překvapit, budu to mít trošku jako dáreček ke třicetinám, tak nechci "dárek" rozbalovat dřív 😃
Jinak těhu celkem ok, jen jsem zase dost dlouho trpěla na nevolnosti :-S , ale musím zaklepat, už je to dobrý. Teď už teda začínám dost funět, bříško vyskočilo nějak dřív než poprvé, takže jsem takovej malinkatej vorvaň 😃
petrushka1
12. srp 2011
@gabulenka Mám se dobře, jsem v 8.měsící, tak už je všechno náročnější, ale strašně se těším 🙂
vicky007
14. zář 2011
@gabulenka ahoj, tak nakukuju, co je nového a koukám na úžasnou změnu u Tebe. Moc gratuluju a přeju, aby šlo všechno v pohodě 🙂
gabulenka
16. zář 2011
Ahoj holky, tak potvrzuju 7.týden těhotenství a dvojčátka 😃 včera i dnes jsme viděli srdíčka 😃
irenka
16. zář 2011
@gabulenka
Ahooooj, tak to je nádhera, budu gratulovat až v květnu jo? 🙂
Moc moc ti to přeju, tak držím palce a šetři se! 🙂
A je ti dobře?
gabulenka
17. zář 2011
@irenka ahojky, děkuju moc. No zatím pořád odpočívám, jsem úplně K.O., motání hlavy, nevolnost (ale nezvracím), únava a bolest podbřišku. Zatím teda žádný med :-| 🙂
ssassi
20. zář 2011
ahoj holky. takových novinek! gratuluju.
a já už mám doma sedm týdnů viktora:o)
irenka
20. zář 2011
@gabulenka
Hlavně se šetři, i když já mám zrovna co říkat.... 🙂
Užívej si prvního těhotenství, u druhého to bude horší, nemáš čas si odpočinout!
Moc držím palce.

@ssassi
No vidíš, moc gratuluju..... toto uteklo co?
Ono je asi hodně novinek, jen sem nikdo už moc nechodí a tak to tu zaniká 😃
ssassi
22. zář 2011
@irenka nojo, s tou mou novinkou na krku nemám moc na nic čas. je to nespavec obecný. měli jsme trochu problémy s výběrem umělýho mlíka (bohužel už nekojím), ale teď už je vše ok. každý den objevuje svět, směje se, je to fajn. zvolila jsem si cestu kontaktního rodičovství, s tím souvisí bezplenková komunikační metoda - daří se nám to krásně. jen je to poněkud vyčerpávající 😃
irenka
26. zář 2011
@ssassi
Maty mi taky nechtěl spát. Bylo to dost náročný... tak vím o čem píšeš. Pak když mu byly dva měsíce tak řval v kočárku a nechtěl tam být, tak to bylo další stresující období s ním někam cestovat.
To jsi dobrá já bych na bezplenkovou metodu neměla nervy ani čas. 😉

Začni psát odpověď...

Odešli