• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky konec roku 2010. Najdou se?

26. září 2011 
Ahoj holky, objevuju se tu po dlouuuuhé době. My jsme právě v procesu IVF. V sobotu nás čeká transfer embryjek :wink: Doufám, že se máte dobře a vše vám vychází :wink:
11. srp 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka Ahoj, no nějak to tady upadlo :slight_smile:, držím palečky, aby vám všecho vyšlo :slight_smile:
Já jsem byla dneska v práci oznámit, že v lednu zcela určitě nenastoupím :slight_smile:, no nemusela jsem nic říkat, když jsem se tam dovalila :grinning:
11. srp 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem tu dlouho nebyla, ale už nějak není čas :slight_smile: Teď jsem jen koukla, že je tady nový příspěvek.
@gabulenka Držím palečky, ať to vyjde! Moc moc ti to přeju! :slight_smile:
11. srp 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vicky007 :grinning: :grinning: :grinning: děkuji moc. A už víte co to bude? Jak jinak zvládáš těhotenství?
@petrushka1 mocinka děkuju :slight_smile: A co ty jinak, jak se máš?
11. srp 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka nevíme, co budeme mít, necháme se stejně jako u Barči překvapit, budu to mít trošku jako dáreček ke třicetinám, tak nechci "dárek" rozbalovat dřív :grinning:
Jinak těhu celkem ok, jen jsem zase dost dlouho trpěla na nevolnosti :confounded: , ale musím zaklepat, už je to dobrý. Teď už teda začínám dost funět, bříško vyskočilo nějak dřív než poprvé, takže jsem takovej malinkatej vorvaň :grinning:
12. srp 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka Mám se dobře, jsem v 8.měsící, tak už je všechno náročnější, ale strašně se těším :slight_smile:
12. srp 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka ahoj, tak nakukuju, co je nového a koukám na úžasnou změnu u Tebe. Moc gratuluju a přeju, aby šlo všechno v pohodě :slight_smile:
14. zář 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak potvrzuju 7.týden těhotenství a dvojčátka :grinning: včera i dnes jsme viděli srdíčka :grinning:
16. zář 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka
Ahooooj, tak to je nádhera, budu gratulovat až v květnu jo? :slight_smile:
Moc moc ti to přeju, tak držím palce a šetři se! :slight_smile:
A je ti dobře?
16. zář 2011 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka ahojky, děkuju moc. No zatím pořád odpočívám, jsem úplně K.O., motání hlavy, nevolnost (ale nezvracím), únava a bolest podbřišku. Zatím teda žádný med :unamused: :slight_smile:
17. zář 2011 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. takových novinek! gratuluju.
a já už mám doma sedm týdnů viktora:o)
20. zář 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka
Hlavně se šetři, i když já mám zrovna co říkat.... :slight_smile:
Užívej si prvního těhotenství, u druhého to bude horší, nemáš čas si odpočinout!
Moc držím palce.

@ssassi
No vidíš, moc gratuluju..... toto uteklo co?
Ono je asi hodně novinek, jen sem nikdo už moc nechodí a tak to tu zaniká :D
20. zář 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka nojo, s tou mou novinkou na krku nemám moc na nic čas. je to nespavec obecný. měli jsme trochu problémy s výběrem umělýho mlíka (bohužel už nekojím), ale teď už je vše ok. každý den objevuje svět, směje se, je to fajn. zvolila jsem si cestu kontaktního rodičovství, s tím souvisí bezplenková komunikační metoda - daří se nám to krásně. jen je to poněkud vyčerpávající :grinning:
22. zář 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi
Maty mi taky nechtěl spát. Bylo to dost náročný... tak vím o čem píšeš. Pak když mu byly dva měsíce tak řval v kočárku a nechtěl tam být, tak to bylo další stresující období s ním někam cestovat.
To jsi dobrá já bych na bezplenkovou metodu neměla nervy ani čas. :wink:
26. zář 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek